Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ακριβως σου χαλασε; Ας υπαρχει πιο ειδικη εικονα για ολους.

 

όπως λέει και ο φίλος από κάτω το συγκεκριμενο τηλέφωνο παρουσιάζει πρόβλημα με την πλακέτα του ... εγώ την έχω αλλάξει είδη μια φορά εντός εγγύηση , τώρα πάλι πάει να μου κάνει τα ίδια , ( τα συμπτώματα είναι : restarts απο μονο του και οτι σου γράφει οτι σταμάτησαν κάποιες εφαρμογές μέχρι που σταματά το lenovo ui και κάνει restart . το θέμα όμως ειναι οτι δεν εχω ποια εγγύηση και η επισκευή κοστίζει 189 ευροπουλα . και αν θες ανα 9 -12 μήνες αλλαγή πλακέτας κλαφτα Χαράλαμπε που λενε ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει πρόβλημα με την πλακέτα...το έχω αντιμετωπίσει όπως και άλλοι.

Πέρα από αυτό, την τελευταία φορά - πριν ένα μήνα - το service της αντιπροσωπείας είχε πρόβλημα με έλλειψη του συγκεκριμένου ανταλλακτικού.

Γι'αυτό το λόγο αναγκάστηκε να μου αντικαταστήσει τη συσκευή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν η συσκευή είναι ή σας την βγάλουν εκτός εγγύησης, εκτός από τα 189 €, παίζει να μην υπάρχει και ανταλλακτικό.

 

Αν είναι εντός εγγύησης, μπορεί και να είναι μικρό το κακό.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα με την πλακέτα...το έχω αντιμετωπίσει όπως και άλλοι.

Πέρα από αυτό, την τελευταία φορά - πριν ένα μήνα - το service της αντιπροσωπείας είχε πρόβλημα με έλλειψη του συγκεκριμένου ανταλλακτικού.

Γι'αυτό το λόγο αναγκάστηκε να μου αντικαταστήσει τη συσκευή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν η συσκευή είναι ή σας την βγάλουν εκτός εγγύησης, εκτός από τα 189 €, παίζει να μην υπάρχει και ανταλλακτικό.

 

Αν είναι εντός εγγύησης, μπορεί και να είναι μικρό το κακό.

 

Οποτε μ αυτα που ακουω δεν ξαναασχολουμαι με την lenovo. Ευχαριστω για τα φωτα ολους σας.

Link to comment
Share on other sites

Πλακέτα είχα αλλάξει και εγώ. Το έχω αναφέρει σε παλαιότερες σελίδες. Ξαφνικά το GPS δεν έβρισκε με τίποτα δορυφόρους. Τους το πήγα και μου την άλλαξαν και έτσι μπόρεσα και το πούλησα.

Επίσης σε ένα άλλο Lenovo το X2, σταμάτησαν να λειτουργούν και οι 2 κάμερες όπως και το φλας. Τελικό συμπέρασμα? Ποτέ ξανά Lenovo.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παίδες καλησπέρα... θέλω να ρωτήσω, σε πόσους έχει εμφανίσει επανεκκινήσεις και μπλέ οθόνες το κινητό... (δλδ θέμα και αλλαγή motherboard)

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό σχεδόν ένα χρόνο. Έχει προβλήματα με τη φόρτιση, έχω δοκιμάσει πολλά καλώδια και φορτιστές και δε φορτίζει σε 2,5 ώρες όπως έκανε στην αρχή. Φταίει η μπαταρία ή ο φορτιστής; Τι μου προτείνετε να κάνω, εκτός από το σέρβις;; Ξέρετε πού μπορώ να βρω συμβατό φορτιστή και καλώδιο; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Οταν το ειχα,παρουσιαζε περιεργη συμπεριφορα με διαφορους φορτιστες. Απροβληματιστο ηταν με το δικό του φορτιστη. Δοκιμασε να το φορτιζεις μ αυτον.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα... θέλω να ρωτήσω, σε πόσους έχει εμφανίσει επανεκκινήσεις και μπλέ οθόνες το κινητό... (δλδ θέμα και αλλαγή motherboard)

 

Έχω αλλάξει Motherobard. Είχε πρόβλημα με επανεκκινήσεις. Δούλεψε οκ για περίπου τρεις μήνες και τώρα πάλι έχει αρχίσει και κάνει κάτι περίεργα όπως τα παρακάτω:

Χάνει το σήμα του GPS εν ώρα πλοήγησης, το βρίσκει και το ξανά χάνει συνέχεια.

Ζεσταίνεται όταν ανοίγω το GPS αρκετά και μετά ξεκινάει τα παραπάνω.

Κολλάει γενικότερα.

Η απόκριση της οθόνης έχει προβλήματα και σχεδόν πάντα το scroll το πιάνει σαν κλικ.

Προχθές αγόρασα το huawei mate 8 και το lenovo σκοπεύω να το πάω στην αντιπροσωπεία. Εφόσον το κοιτάξουν και το φτιάξουν θα το πουλήσω. Lenovo δεν ξανά αγοράζω ποτέ.

Άθλιο το κομμάτι του update, πρόκειται για μια top συσκευή την οποία παρατησαν χωρίς κανένα σοβαρό update και όσοι την αγοράσανε βγήκαν χαμένοι. Το Vibe shot πήρε Update για 5.1 και αυτό ακόμα στο 5.0.2 είναι και μάλλον εκεί θα μείνει.

 

Όσο αφορά το θέμα με την φόρτιση. Είχα πρόβλημα ένα διάστημα όταν μου είχε χαλάσει το καλώδιο του και είχα χρησιμοποιήσει ένα aftermarket το οποίο για κάποιο λόγο δεν περνούσε σωστό ρεύμα στη συσκευή. Είχα αγοράσει ένα power brick τζάμπα πριν το ανακαλύψω. Αν δεν έχετε το δικό του καλώδιο δοκιμάστε με ένα αρκετά μικρό σε μήκος. Συνήθως αυτά δεν έχουν απώλεια στην μεταφορά των αμπέρ που χρειάζεται το quick charge.

Edited by agentkostas
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν το είχα έκανε επανεκκίνηση όλη την ώρα το πηγα αρβατο και δεν μπήκαν καν στο κόπο να αλλαξουν μητρική μου έδωσαν χαρτί για αντικατάσταση το μαγαζί που το είχα πάρει δεν είχε άλλο να μου δώσει έτσι πήρα ένα άλλο και το ξεφορτωθηκα νωρίς

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις...Με δικό του δεν φορτίζει πια...Μόνο με έναν από αλκατελ αλλά στο διπλάσιο χρόνο από τις 2.5 ώρες που φορτίζει αρχικά.Επισης, για κάποιους μήνες φορτίζε πολύ καλά με ένα καλώδιο Hama που ητν πολύ μακρύ. Ξέρετε κανένα σέρβις στη Θεσσαλονίκη; Μήπως του αλλάξω μπαταρία;
Link to comment
Share on other sites

περιεργως ?? δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο στον εναμιση χρονο που το εχω .ισα ισα εκομα χαζευω <ουν> την οθοναρα του την φουλ μεταλ κατασκευη και την αλαγκαριστη λειτουργεια του . τυχερος .. φτου φτου . οσο δουλευει δεν το αλλαζω με τιποτα , να πω επισεις οτι το εχω ακομα με την 4.4.2 . δεν μπηκα στον κοπο για αναβαθμηση .
Link to comment
Share on other sites

περιεργως ?? δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο στον εναμιση χρονο που το εχω .ισα ισα εκομα χαζευω <ουν> την οθοναρα του την φουλ μεταλ κατασκευη και την αλαγκαριστη λειτουργεια του . τυχερος .. φτου φτου . οσο δουλευει δεν το αλλαζω με τιποτα , να πω επισεις οτι το εχω ακομα με την 4.4.2 . δεν μπηκα στον κοπο για αναβαθμηση .

Έχεις κάνει χρήση GPS με 3G ταυτόχρονα για παραπάνω από 10 λεπτά; Αν ναι σου ζεσταίνεται; Καλά κάνεις και δεν το ενημερώνεις. Χειρότερο γίνεται με την 5.0.2 από άποψης Lag και μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει χρήση GPS με 3G ταυτόχρονα για παραπάνω από 10 λεπτά; Αν ναι σου ζεσταίνεται; Καλά κάνεις και δεν το ενημερώνεις. Χειρότερο γίνεται με την 5.0.2 από άποψης Lag και μπαταρίας.
παντα το εχω στην αυτοματη λειτουργεια δυο καρτες sim παντα ενεργες και ναι εχω κανει χρηση GPS για πολυ ωρα ,αλλα στο αυτοκινητο με clima οποτε δεν ειχα θεμα θερμοκρασιας .αλλα και στην παραλια που ειναι μεσα στον ηλιο δεν ειχα θεμα οση ωρα το δουλευω .βεβαια full metal κατασκευη ειναι πιο ζεστο στο χερι απο τα πλαστικα , αυτο το καταλαβαινεις αλλα και παλι δεν ειχα lag η τιποτα αλλο περιεργο λογο θερμοκρασιας , δεν ξερω αν αλλαζει αυτο με την 5.0.2 δεν την εβαλα ποτε και ουτε . ποτε δεν μου εκατσαν καλα σε κανενα κινητο οι και καλα ,<αναβαθμησεις >οποτε οτι δουλευει καλα δεν το σκαλιζουμε .:) ......το ΜΑΤΕ 8 το ζαχαρωνο και εγω . στειλε κανα μυνημα με εντυπωσεις . αξιζει απο την στιγμη που δεν εχω θεμα με το Ζ2 ?? Edited by dabledot
Link to comment
Share on other sites

παντα το εχω στην αυτοματη λειτουργεια δυο καρτες sim παντα ενεργες και ναι εχω κανει χρηση GPS για πολυ ωρα ,αλλα στο αυτοκινητο με clima οποτε δεν ειχα θεμα θερμοκρασιας .αλλα και στην παραλια που ειναι μεσα στον ηλιο δεν ειχα θεμα οση ωρα το δουλευω .βεβαια full metal κατασκευη ειναι πιο ζεστο στο χερι απο τα πλαστικα , αυτο το καταλαβαινεις αλλα και παλι δεν ειχα lag η τιποτα αλλο περιεργο λογο θερμοκρασιας , δεν ξερω αν αλλαζει αυτο με την 5.0.2 δεν την εβαλα ποτε και ουτε . ποτε δεν μου εκατσαν καλα σε κανενα κινητο οι και καλα ,<αναβαθμησεις >οποτε οτι δουλευει καλα δεν το σκαλιζουμε .:) ......το ΜΑΤΕ 8 το ζαχαρωνο και εγω . στειλε κανα μυνημα με εντυπωσεις . αξιζει απο την στιγμη που δεν εχω θεμα με το Ζ2 ??

 

Σε μένα στην παραλία το νιώθω να καίει περισσότερο. Και το κλίμα στο αυτοκίνητο αναμμένο να είναι όταν το χτυπάει ο ήλιος κάτω από το παρμπρίζ δεν αλλάζει και τίποτα. Το πρόβλημα το τελευταίο το έχω και ενώ έχω κάνει downgrade στην 4.4.2 από 5.0.2. Ξανά πέρασα την 5.0.2 για να το πάω πίσω.

Για το Mate 8 αν και δεν το έχω πολλές ημέρες στα χέρια μου μπορώ να πω πάρα πολύ καλά λόγια. Γενικά αρκετά σταθερό, δεν κολλάει καθόλου. Μπαταρία άριστη, όλη ημέρα από τις 07:00 με το 4g ανοιχτό και με sync σε 5 λογαριασμούς email, viber, messenger, twitter κτλπ standby και δεν μου έχει φτάσει κάτω από 50% το βράδυ περίπου στις 12:00. Συνήθως με 1.30 ώρα αναμμένης οθόνης και περίπου 30 λεπτά ομιλίας. Ο ήχος του vibe z2 Pro μπορώ να πω ότι είναι ελαφρός καλύτερος από του huawei και κύριος πιο δυνατός. Η κάμερα του huawei είναι αρκετά καλύτερη σε λεπτομέρεια αλλά δεν τραβάει 4k video. Όσο για την μπροστινή κάμερα μου φαίνεται ότι κάνει κάπως over expose τις αντανακλάσεις. Η απόκριση της οθόνης είναι άψογη και δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής. Τα χρώματα της οθόνης αρκετά όμορφα και λίγο καλύτερα από του lenovo. Παρόλα αυτά όχι και τεράστια διαφορά. Το design του huawei αν και ελαφρός πιο μεγάλο στο ύψος δεν έχει απότομες γωνίες, είναι λίγο κυρτό και έτσι στην τσέπη το νιώθεις πιο άνετο. Η χρήση της ram του Huawei φαίνεται αρκετά πιο βελτιωμένη σε σχέση με του lenovo. Συνήθως έχω 1.5gb ram free. Ίσως έχει να κάνει με το android 6.0. Επίσης το Huawei ότι και να του έχω κάνει δεν ζεσταίνεται σχεδόν καθόλου. Το μόνο που δεν μου αρέσει στο huawei είναι ότι δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω 3rd Party phone dialer όπως το xDialer λόγο ότι δεν σε ρωτάει από ποια sim θέλεις να βγάλεις κλήση κάθε φορά που καλείς κάποιον αριθμό. Έτσι αναγκαστικά πρέπει να δουλεύω με τον stock του που δεν είναι και πολύ βολικός.

Η άποψη μου είναι να κρατήσεις το Lenovo μέχρι να βγει κάτι γενικώς καλύτερο ΠΧ note 7(αν έρθει και dual sim επίσημα από την αντιπροσωπία στην Ελλάδα μπορεί να το σκεφτώ και εγώ).

Το huawei το αγόρασα λόγο των προβλημάτων του lenovο. Αν δεν μου είχε "σπάσει*" τα νεύρα με αυτά που γράφω παραπάνω δεν θα έμπαινα στην διαδικασία ακόμα να το αλλάξω. Αλλά όσο αφορά το θέμα των update πάντα τα κάνω, δεν έχει να κάνει τόσο με το αν δουλεύει κάτι καλά δεν το πειράζουμε. Αυτόν τον κανόνα τον ακολουθάω σε συσκευές που το update δεν σου δίνει νέα features όπως αυτά ενός νέου version λειτουργικού.

Αυτά για την ώρα. Αν έχω κάτι νεότερο με το service του Lenovo θα επανέλθω.

 

*Αποκορύφωμα ήταν πριν 2 εβδομάδες που μου έφαγε σκάλωμα το gps στην Αττική οδό σαν αυτό που περιγράφω παραπάνω με αποτέλεσμα να χάσω μια έξοδο και να μπλέξω μετά να βγάλω άκρη για το που πρέπει να πάω. Έπρεπε να κάνω restart για να στρώσει.

Edited by agentkostas
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις πληροφοριες . για μενα τα 6 ιντσα δικαρτα ειναι μονοδρομος και αφου δεν ειδες τρελες διαφορες θα κατσω στα αυγα μου .κριμα που σου εβγαλε τοσα θεματα το Ζ2 , η συσκευη πραγματικα αξιζει και τοσο καιρο δεν ασχολειθηκα με το παραμικρο .
Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι μια χαρα με την συσκευη περιπου ενα χρονο.4.4.2. εχω κ γω και απ οτι διαβασα με τις αναβαθμησεις γινεται laggαρει..
Link to comment
Share on other sites

Έχω αλλάξει Motherobard. Είχε πρόβλημα με επανεκκινήσεις. Δούλεψε οκ για περίπου τρεις μήνες και τώρα πάλι έχει αρχίσει και κάνει κάτι περίεργα όπως τα παρακάτω:

Χάνει το σήμα του GPS εν ώρα πλοήγησης, το βρίσκει και το ξανά χάνει συνέχεια.

Ζεσταίνεται όταν ανοίγω το GPS αρκετά και μετά ξεκινάει τα παραπάνω.

Κολλάει γενικότερα.

Η απόκριση της οθόνης έχει προβλήματα και σχεδόν πάντα το scroll το πιάνει σαν κλικ.

Προχθές αγόρασα το huawei mate 8 και το lenovo σκοπεύω να το πάω στην αντιπροσωπεία. Εφόσον το κοιτάξουν και το φτιάξουν θα το πουλήσω. Lenovo δεν ξανά αγοράζω ποτέ.

Άθλιο το κομμάτι του update, πρόκειται για μια top συσκευή την οποία παρατησαν χωρίς κανένα σοβαρό update και όσοι την αγοράσανε βγήκαν χαμένοι. Το Vibe shot πήρε Update για 5.1 και αυτό ακόμα στο 5.0.2 είναι και μάλλον εκεί θα μείνει.

Εγώ το δουλεψα ένα εφταμηνο κανονικά... τα μόνα θέματα που συνάντησα ήταν ότι δεν έκανε καλή επαφή το 3.5 socket των ακουστικών...(το ίδιο με πολλά ζευγάρια ακουστικά) και το γύρω γύρω της κάμερας που χαλάρωσε...

Σε κάποια φάση και ενώ τραβαγα βιντεακια.... άρχισε το θέμα με τις επανεκκινήσεις και την μπλε οθόνη... (αλλαγή πλακέτας)

Δυστυχώς από την έρευνα μου... το παθαίνει συχνά αυτό το τηλέφωνο,(γι αυτό στο προηγούμενο ποστ ρωταγα πόσοι έχουν αλλάξει Motherboard) και η Lenovo κάνει τον κινεζο...

Να μην τα πολυλογω, για μένα είναι από τα καλύτερα τηλέφωνα που είχα... αλλά με την χειρότερη ποιότητα κατασκευής...

Και δυστυχώς ή ευτυχώς... πότε ξανά Lenovo

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σε ολους έχω και εγώ το συγκεκριμένο τηλέφωνο είμαι στην 226 row μου βγάζει αναβάθμιση για την 230row όλα καλά την κατεβάζει κανονικά και μόλις πάω να την κάνω μετά από λίγο μου βγάζει ενα κόκκινο χ και το ξανακανω reboot χωρίς να μου κάνει την αναβάθμιση γνωρίζετε κάτι γι αυτό? Οποία βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη ευχαριστώ.Οσο για την έκδοση είναι το κινέζικο.

 

Στάλθηκε από το Lenovo K920 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους έχω και εγώ το συγκεκριμένο τηλέφωνο είμαι στην 226 row μου βγάζει αναβάθμιση για την 230row όλα καλά την κατεβάζει κανονικά και μόλις πάω να την κάνω μετά από λίγο μου βγάζει ενα κόκκινο χ και το ξανακανω reboot χωρίς να μου κάνει την αναβάθμιση γνωρίζετε κάτι γι αυτό? Οποία βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη ευχαριστώ.Οσο για την έκδοση είναι το κινέζικο.

 

Στάλθηκε από το Lenovo K920 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βασικά στο κάνει αυτό επειδή είσαι ρουταρισμενος...

Απο την αρχή πέρασμα 4.4.2 μετά update ως το τέλος... (όταν πας απο Lolli σε ΜΜ... ξεκλείδωμα ο Bootloader) update ως το τέλος, και μετά root και πέρασμα modem...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ξέρει κανείς που να βρω ή ίδιο φόρτιστη ή οποιοδήποτε ταχυφορτιστη που να το έχετε δοκιμάσει κ να ταιριάζει; Πλιζ είναι σημαντικό!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που να βρω ή ίδιο φόρτιστη ή οποιοδήποτε ταχυφορτιστη που να το έχετε δοκιμάσει κ να ταιριάζει; Πλιζ είναι σημαντικό!

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και battery bank αν δεν βρίσκεις ιδιο φορτιστή.

 

Ερώτηση: Γιατί δεν μπορώ να λάβω MMS ? όλες οι ρυθμίσεις μου σωστές φαίνονται... Wind έχω και κινέζικο...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξαφνικα ενω φορτιζα ανοικτο το κινητο το εκλεισα και επαψε απο εκεινη την στιγμη να φορτιζει(Να αναβει δηλαδη το κοκκινο λαμπακι)Η μπαταρια εκεινη την στιγμη ητανε περιπου στο 37%.Δεν ενεργοποιειται απο τοτε.Εχει τυχει σε κανενα σας κατι αναλογο;Υποψιν το εχω 15 μηνες αγορασμενο απο Ελλαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος για την υποδειγματικη του λειτουργια.Δεν το γλυτωνω το service;Τι λετε; Edited by NTAKOTA2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξαφνικα ενω φορτιζα ανοικτο το κινητο το εκλεισα και επαψε απο εκεινη την στιγμη να φορτιζει(Να αναβει δηλαδη το κοκκινο λαμπακι)Η μπαταρια εκεινη την στιγμη ητανε περιπου στο 37%.Δεν ενεργοποιειται απο τοτε.Εχει τυχει σε κανενα σας κατι αναλογο;Υποψιν το εχω 15 μηνες αγορασμενο απο Ελλαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος για την υποδειγματικη του λειτουργια.Δεν το γλυτωνω το service;Τι λετε;

Καλησπέρα φίλε μου!-Δεν ξέρω φυσικά τι πρόβλημα έχει η συσκευή σου! Το πιο πιθανό είναι να παρέδωσε πνεύμα η μητρική. Ελπίζω να έχει εγγύηση η συσκευή σου, οπότε το πας στο service.

Πληροφοριακά να σου πω οτι πριν απο 4 μήνες η αντιπροσωπεία αντιμετώπιζε έλλειψη του συγκεκριμένου ανταλλακτικού, οπότε εμένα μου έδωσαν πιστωτικό 480 ευρώ - - όσο το είχα αγοράσει δηλαδή - για να πάρω άλλη συσκευή απο το κατάστημα αγοράς.

Θεωρώ απίθανο να έχει τώρα stock μητρικων, οπότε στο λεω να το εχεις στα υποψιν.

Σου εύχομαι τα καλύτερα! :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου!-Δεν ξέρω φυσικά τι πρόβλημα έχει η συσκευή σου! Το πιο πιθανό είναι να παρέδωσε πνεύμα η μητρική. Ελπίζω να έχει εγγύηση η συσκευή σου, οπότε το πας στο service.

Πληροφοριακά να σου πω οτι πριν απο 4 μήνες η αντιπροσωπεία αντιμετώπιζε έλλειψη του συγκεκριμένου ανταλλακτικού, οπότε εμένα μου έδωσαν πιστωτικό 480 ευρώ - - όσο το είχα αγοράσει δηλαδή - για να πάρω άλλη συσκευή απο το κατάστημα αγοράς.

Θεωρώ απίθανο να έχει τώρα stock μητρικων, οπότε στο λεω να το εχεις στα υποψιν.

Σου εύχομαι τα καλύτερα! :-) :-) :-)

 

Και εγώ αυτό πιστεύω ότι έχει πάθει.Το είχα πάρει 399 απο Θεσσαλονίκη το e-lenovo.Για να δούμε.Με courier το εστειλες?Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό πιστεύω ότι έχει πάθει.Το είχα πάρει 399 απο Θεσσαλονίκη το e-lenovo.Για να δούμε.Με courier το εστειλες?Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Επειδή είμαι Αθήνα, το είχα πάει ο ίδιος στην Arvato...

Τώρα έχει αλλάξει όνομα, λέγεται TS Solutions...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...