Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Ψαχνω οθονη για το συγκεκριμένο κινητο αν κάποιος ξέρει κάτι ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα θα πω!! Μακριά από ελληνικό μοντέλο lenovo!!! Η ελληνική αντιπροσωπία της lenovo είναι για τα μπάζα!! Το σκυλομετανοιωσα που πήρα το συγκεκριμένο μοντέλο από Ελλάδα!!!

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι σου καναν φιλε μου; Το δικο μου ειναι ευρωπαϊκο,δεν εχω χρειαστει σερβις μεχρι στιγμης,χτυπα ξυλο
Link to comment
Share on other sites

Ένα θα πω!! Μακριά από ελληνικό μοντέλο lenovo!!! Η ελληνική αντιπροσωπία της lenovo είναι για τα μπάζα!! Το σκυλομετανοιωσα που πήρα το συγκεκριμένο μοντέλο από Ελλάδα!!!

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αντιθέτως εγώ που χρειάστηκα 2 φορές το σέρβις, 1 για αλλαγή του μεταλλικού πλαισίου και άλλη μια για μητρική πλακέτα, όλα πήγαν μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Επίσης και εγώ δύο μήνες πριν να λήξει η εγγύηση μου έκαναν αντικατάσταση του vibe z2 pro επειδή έκανε random reboots

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και εγώ δύο μήνες πριν να λήξει η εγγύηση μου έκαναν αντικατάσταση του vibe z2 pro επειδή έκανε random reboots

 

Sent from my Mate 8

Εγώ πάντως 5 μήνες δεν μπορώ να βγάλω άκρη.ειχα την ατυχία να το πάρω από μαγαζί το οποίο δήλωσε πτώχευση και έκλεισε. Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο αυτό, αλλά τα δικά μου νεύρα έχουν σπάσει....

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο απλά εκεί στην arvato είναι σε τι φεγγάρι θα τόυς πετύχεις, εμένα αφού το κράτησαν δύο εβδομάδες μου έδωσαν χαρτί για αντικατάσταση

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα απο 7 μήνες στην παρεά αναγκάζομαι να το δώσω.

Ειναι ευρωπαικο αγορασμενο τον Οκτωβριο του 15.

Οποιος ενδιαφέρεται ας στειλει pm

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια χάρη, αν μπορεί κάποιος να μου πει αν το τηλέφωνο έχει gyroscope, θέλω να το χρησιμοποιήσω με γυαλιά VR και χρειάζεται οπωσδήποτε
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια χάρη, αν μπορεί κάποιος να μου πει αν το τηλέφωνο έχει gyroscope, θέλω να το χρησιμοποιήσω με γυαλιά VR και χρειάζεται οπωσδήποτε

Ναι φίλε μου έχει 100% και εγώ χρησιμοποιώ μια εφαρμογή που το χρειάζεται...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Την πάτησα, μετά απο αρκετές λήψεις βίντεο, ξαφνικά κάνει restart συνεχεια , κολλαει και πετάει μπλέ οθόνη... φέυγει για service??? κάτι διάβασα για Motherboard....

Καμία ιδέα πως να σώσω τα δεδομένα και τις φωτογραφίες?????

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια χάρη, αν μπορεί κάποιος να μου πει αν το τηλέφωνο έχει gyroscope, θέλω να το χρησιμοποιήσω με γυαλιά VR και χρειάζεται οπωσδήποτε

 

Απλά να έχεις στο νου σου ότι είναι αρκετά βαρύ σαν σύνολο … δεν είναι πολύ άνετα να έχεις τόσο βάρος στο κεφάλι σου ιδικά αν δεν είσαι ξαπλωμένος

Link to comment
Share on other sites

Απλά να έχεις στο νου σου ότι είναι αρκετά βαρύ σαν σύνολο … δεν είναι πολύ άνετα να έχεις τόσο βάρος στο κεφάλι σου ιδικά αν δεν είσαι ξαπλωμένος

 

όχι μια χαρά είναι δεν είναι βαρύ για μένα

Mobile Phones: Nokia 3300, Nokia 7710, HTC touch dual, HTC touch 2, Dell Streak mini 5, Coming Soon Lenovo P780
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος μου έχει πρόβλημα με το focus της κάμερας....κοντά μια χαρά αλλά στο μακριά δεν κάνει focus και είναι θολά όσες φορές και άμα πατήσεις να κάνεις focus σε ένα αντικείμενο....τι μπορεί να φταίει; service και αλλαγή κάμερας; εδώ και 3 μέρες το κάνει
Link to comment
Share on other sites

μηπως να δοκιμασει πρωτα ενα καθαρισμο cache/δεδομενων της καμερας απ τις εφαρμογες. Και μια δευτερη εφαρμογη καμερας να δοκιμαζε δε θα ηταν κακο.
Link to comment
Share on other sites

Εκκαθαριση στο vickmall στα 169,99$ :X

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Πήρε την 6 το Vibe Z2 Pro ?

Δε λέει πουθενά κάτι τέτοιο ......

New Lenovo VIBE Z2 PRO Lenovo K920 4G LTE Snapdragon 801 Quad Core 2.5GHz Android 5.0 3GB Ram 32GB Rom 6.0 Inch 2K Screen Golden :shifty:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Δε λέει πουθενά κάτι τέτοιο ......

New Lenovo VIBE Z2 PRO Lenovo K920 4G LTE Snapdragon 801 Quad Core 2.5GHz Android 5.0 3GB Ram 32GB Rom 6.0 Inch 2K Screen Golden :shifty:

Αυτά είναι τα specs που έρχεται το μοντέλο από την εταιρεία. Εγώ ρωτάω αν έχει πάρει την αναβάθμιση σε 6. Το ότι θα έρθει με την 5 το ξέρω...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Εκκαθαριση στο vickmall στα 169,99$ :X

 

Προσοχή!!! Ανάφέρει ότι έχει κάποιες γρατζουνιές στο πίσω μέρος.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να παρει ποτέ 6.0 . Ωστοσο πηρε προσφατα ενα security update για την 5.0.2 που ειναι. Να ειναι τουλαχιστον ασφαλες.
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να παρει ποτέ 6.0 . Ωστοσο πηρε προσφατα ενα security update για την 5.0.2 που ειναι. Να ειναι τουλαχιστον ασφαλες.

Καλά για γέλια ή εταιρεία. Τσίρκο Μεντράνο. 2 τηλέφωνα είχα από τη Lenovo, αυτό και το X2, τα πιο πεταμένα λεφτά που έδωσα ποτέ μου. Τα ζώα, ούτε τη ναυαρχίδα τους δεν υποστηρίζουν.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια αν και παλιο τηλεφωνο το προτεινετε ακομη; Προτεραιοτητα 6 inch. καμερα dual sim;

Ακομα και σημερα ακουω πολυ καλα λογια για την καμερα σε αυτα τα χρηματα.

Γραψτε λιγο για καμερα φλας κλπ.

Δεν το εχω με αλλαγες rom κλπ. Βλεπω οτι το vickmall το στελνει με multilanguage και περνει αναβαθμισεις.

Ισχυει οτι στα lenovo αν κανεις αναβαθμιση χανονται τα ελληνικα;

Βοηθηστε λιγο γιατι 130 σελιδες ειναι πολλες για διαβασμα;

Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...