Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μία ερώτηση αφού για τον bootloader έγινε κομπλέ η διαδικασία μέχρι το τέλος και στην ρομ βγάζει αυτό υπάρχει περίπτωση να έχει θέμα με τους drivers να μην έχουν περαστεί σωστά;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βασικά ποιο πιθανό είναι να μην έχει ξεκλειδωθεί ο Bootloader... παρά να έχει ξεκλειδωθεί, και να μην μπορείς να περάσεις την rom...

**SOS

Η νέα rom περνιεται με την TWRP και όχι με το QFIL...

Edited by Eldir

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικά ποιο πιθανό είναι να μην έχει ξεκλειδωθεί ο Bootloader... παρά να έχει ξεκλειδωθεί, και να μην μπορείς να περάσεις την rom...

**SOS

Η νέα rom περνιεται με την TWRP και όχι με το QFIL...

Νέα ρομ εννοείς την lineage; Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να περάσω την 288 με το qfil. Το δικό μου έχει την 226 row και σε διαδικασία με το qfil να ξεκλειδώσω τον bootloader έγινε σωστά και στο τέλος μου έγραψε susses. Δεν ξέρω θα προσπαθήσω πάλι και βλέπουμε. Ευχαριστώ πολύ τον φίλο Eldir για την υπομονή του και την προσπάθεια που κάνει για να μας βοηθήσει.

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέα ρομ εννοείς την lineage; Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να περάσω την 288 με το qfil. Το δικό μου έχει την 226 row και σε διαδικασία με το qfil να ξεκλειδώσω τον bootloader έγινε σωστά και στο τέλος μου έγραψε susses. Δεν ξέρω θα προσπαθήσω πάλι και βλέπουμε. Ευχαριστώ πολύ τον φίλο Eldir για την υπομονή του και την προσπάθεια που κάνει για να μας βοηθήσει.

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να σαι καλά ρε φίλε... κανένα πρόβλημα...

Ναι εννοώ την Lineage OS σαν νέα ρομ.

Για δοκίμασε να κάνεις update στην 288 OTA... δλδ μέσα από το κινητό... αν και δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο εφόσον είναι ξεκλείδωτος ο Bootloader και έχεις και TWRP recovery.

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά ρε φίλε... κανένα πρόβλημα...

Ναι εννοώ την Lineage OS σαν νέα ρομ.

Για δοκίμασε να κάνεις update στην 288 OTA... δλδ μέσα από το κινητό... αν και δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο εφόσον είναι ξεκλείδωτος ο Bootloader και έχεις και TWRP recovery.

Μου βγάζει ένα update για να πάω στην 230 το κατεβάζει αλλά μόλις κάνει reboot για recovery δεν την κάνει λόγο του twrp που έχουν βάλει ενώ αν ήταν η στοκ δεν θα είχα θέμα. Θα το δοκιμάσω όταν βρω χρόνο και βλέπουμε. Σε ευχαριστώ πολύ για την υπομονή σου και την όρεξη που έχεις για να προσφέρεις την πολύτιμη βοήθεια σου.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει ένα update για να πάω στην 230 το κατεβάζει αλλά μόλις κάνει reboot για recovery δεν την κάνει λόγο του twrp που έχουν βάλει ενώ αν ήταν η στοκ δεν θα είχα θέμα. Θα το δοκιμάσω όταν βρω χρόνο και βλέπουμε. Σε ευχαριστώ πολύ για την υπομονή σου και την όρεξη που έχεις για να προσφέρεις την πολύτιμη βοήθεια σου.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γι αυτό έχω ανεβάσει το run της TWRP στο ποστ #1999...

Πάντως εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα Backup και θα πέρναγα την Lineage με TWRP εφόσον είναι ξεκλείδωτος ο Bootloader...

Υπόψιν ότι θέλει κάποια ώρα για να μπει στην Lineage για πρώτη φορά!

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό έχω ανεβάσει το run της TWRP στο ποστ #1999...

Πάντως εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα Backup και θα πέρναγα την Lineage με TWRP εφόσον είναι ξεκλείδωτος ο Bootloader...

Υπόψιν ότι θέλει κάποια ώρα για να μπει στην Lineage για πρώτη φορά!

Το δοκίμασα και αυτό αλλά μου βγάζει κάτι με κόκκινα γράμματα και λέει failed.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και αυτό αλλά μου βγάζει κάτι με κόκκινα γράμματα και λέει failed.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το μόνο που μένει τότε είναι να ξαναπεράσεις τις αρχικές ρομ από την αρχή... να κάνεις update να ξεκλείδωσεις Bootloader... και μετά με το αρχείο run_twrp να περάσεις την Lineage

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μένει τότε είναι να ξαναπεράσεις τις αρχικές ρομ από την αρχή... να κάνεις update να ξεκλείδωσεις Bootloader... και μετά με το αρχείο run_twrp να περάσεις την Lineage
Με το αρχείο run_twrp ποια είναι η διαδικασία να ανοίξει το τηλέφωνο με αυτήν την έκδοση; Ποια βήματα ακολουθούμε; Πήγα να περάσω την 246 row αλλά τζίφος ούτε αυτή περνάει με το qfil. Να φταίει τίποτα που είναι κινεζικη έκδοση το κινητό και του έχουν πέρασει αυτή την ρομ;Υπάρχει διαφορετικό αρχείο για ξεκλείδωμα του bootloader σε κινεζικη έκδοση;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το αρχείο run_twrp ποια είναι η διαδικασία να ανοίξει το τηλέφωνο με αυτήν την έκδοση; Ποια βήματα ακολουθούμε; Πήγα να περάσω την 246 row αλλά τζίφος ούτε αυτή περνάει με το qfil. Να φταίει τίποτα που είναι κινεζικη έκδοση το κινητό και του έχουν πέρασει αυτή την ρομ;Υπάρχει διαφορετικό αρχείο για ξεκλείδωμα του bootloader σε κινεζικη έκδοση;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραία αφού είναι κινέζικο ξαναπέρασε την κινεζική 4.4.2 από την αρχή, μετά πέρασμα σε 5.02 ROW Ευρωπαϊκή... update OTA μέχρι την τελευταία επίσημη... ξεκλείδωμα Bootloader και...

Τρέχεις το αρχείο run_twrp μετά συνδέεις το κινητό στο pc πατώντας και τα δύο πλήκτρα της εντασης, και μπαίνεις σε TWRP χωρίς να την έχεις εγκαταστήσει για να κάνεις install την Lineage.

**Καλύτερα πέρνα και τα μόντεμ πρώτα με την TWRP... εχω την αίσθηση ότι με την Lineage δεν χρειάζεται, αλλά δεν χάνεις και τίποτα...

Θα κοίταξω να ανεβάσω την κινέζικη rom σε περίπτωση που δεν την έχεις...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αφού είναι κινέζικο ξαναπέρασε την κινεζική 4.4.2 από την αρχή, μετά πέρασμα σε 5.02 ROW Ευρωπαϊκή... update OTA μέχρι την τελευταία επίσημη... ξεκλείδωμα Bootloader και...

Τρέχεις το αρχείο run_twrp μετά συνδέεις το κινητό στο pc πατώντας και τα δύο πλήκτρα της εντασης, και μπαίνεις σε TWRP χωρίς να την έχεις εγκαταστήσει για να κάνεις install την Lineage.

**Καλύτερα πέρνα και τα μόντεμ πρώτα με την TWRP... εχω την αίσθηση ότι με την Lineage δεν χρειάζεται, αλλά δεν χάνεις και τίποτα...

Θα κοίταξω να ανεβάσω την κινέζικη rom σε περίπτωση που δεν την έχεις...

Αν μπορείς και έχεις λινκ από την ρομ και τα μόντεμ κάνε ένα κόπο να τα ανεβάσεις. Ευχαριστώ πολύ και πάλι.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς και έχεις λινκ από την ρομ και τα μόντεμ κάνε ένα κόπο να τα ανεβάσεις. Ευχαριστώ πολύ και πάλι.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λοιπόν η ρομ είναι πάρα πολύ μεγάλη και δεν έχω το χρόνο να την ανεβάσω... αλλά θα την βρεις εύκολα εδώ...

https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/Bricked-Chinese-k920-Fix/td-p/2090884

είναι η K920_S081_140828_CMCC_qpst

Όλα τα άλλα, είναι εδώ...https://files.fm/u/xwczttg9#

 

Καλή Επιτυχία!

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω όταν μπορέσω και θα ενημερώσω.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοίνωσω ότι το Lenovo μας θα πάρει και Android 8 (oreo) στην Lineage

 

http://www.lineageosrom.com/2017/05/list-of-devices-getting-lineage-os-15--android-8.html?m=1

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδιά τα καταφερα (σχεδόν) ολα καλα εβαλα το lineage (ευχαριστώ btw) αλλά κληση δεν μπορώ να κάνω , μου γράφει απενεργοποιήστε την λειτουργία κλησης για να κάνετε μία κλήση, πρέπει να περάσω τους drivers του μοντεμ? και αν ναι υπάρχουν για android 7 ή βάζω του 5?

 

edit...Ενταξει το καταφερα :)

Edited by Orgios
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τα καταφερα (σχεδόν) ολα καλα εβαλα το lineage (ευχαριστώ btw) αλλά κληση δεν μπορώ να κάνω , μου γράφει απενεργοποιήστε την λειτουργία κλησης για να κάνετε μία κλήση, πρέπει να περάσω τους drivers του μοντεμ? και αν ναι υπάρχουν για android 7 ή βάζω του 5?

 

edit...Ενταξει το καταφερα :)

 

Ωραίος... με γειά!!!

Καλοδούλευτο αδερφέ... πές μας γνώμες...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος... με γειά!!!

Καλοδούλευτο αδερφέ... πές μας γνώμες...

 

Ευχαριστώ! Λοιπόν καινούριο κινητο! τα σπάει η rom , είχα να φανταστείτε την 4.4.2 επειδη ειχα ακουσει ασχημα λόγια για την 5 και φοβομουν να βάλω custom επειδη είχα κινεζικο κινητό (βλέπε modem , upate μία μια εκδόσεις κτλ κτλ, δεν εμπαιναν οι drivers σε windows 10) , αλλά εφτασα στο αμην , το κινητο και κατανάλωνε μπολικη μπαταρία και ολο ειδοποιησεις για θερμοκρασία , μνημη, cpu μου εβγαζε οπότε είπα είτε θα το πετάξω είτε θα το αναβαθμίσω!

 

Τωρα λέω τι χαζός που είμαι που δεν το έκανα νωρίτερα...

 

Υπερβολικά γρήγορο κινητό , όλα smooth, καταναλώνει αρκετα λιγότερη μπαταρία , δεν ανεβάζει θερμοκρασίες πλέον και η Lineage είναι απιστευτα όμορφη και βολική rom!!!

 

Bluetooth , καμερα κτλ κτλ όλα δουλευουν ! Δεν συνάντησα ακόμα κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Λοιπόν καινούριο κινητο! τα σπάει η rom , είχα να φανταστείτε την 4.4.2 επειδη ειχα ακουσει ασχημα λόγια για την 5 και φοβομουν να βάλω custom επειδη είχα κινεζικο κινητό (βλέπε modem , upate μία μια εκδόσεις κτλ κτλ, δεν εμπαιναν οι drivers σε windows 10) , αλλά εφτασα στο αμην , το κινητο και κατανάλωνε μπολικη μπαταρία και ολο ειδοποιησεις για θερμοκρασία , μνημη, cpu μου εβγαζε οπότε είπα είτε θα το πετάξω είτε θα το αναβαθμίσω!

 

Τωρα λέω τι χαζός που είμαι που δεν το έκανα νωρίτερα...

 

Υπερβολικά γρήγορο κινητό , όλα smooth, καταναλώνει αρκετα λιγότερη μπαταρία , δεν ανεβάζει θερμοκρασίες πλέον και η Lineage είναι απιστευτα όμορφη και βολική rom!!!

 

Bluetooth , καμερα κτλ κτλ όλα δουλευουν ! Δεν συνάντησα ακόμα κάποιο πρόβλημα.

 

Έτσι ακριβώς...

Εγώ πλέον έχω άλλο άγχος...

Που θα το ξαναβρώ αν χαλάσει κλπ

Αν το πουλάει κάποιος ενδιαφέρομαι πάντως!!!

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια,

θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζετε καποιο site απο το οποιο θα μπορουσα να αγορασω το original backplate του κινητου μιας κ μου επεσε ενω ημουν σε ποδηλατο κ εγινε χαλια η πισω οψη (παρολο που ηταν σε θηκη) η τουλαχιστον να δω τιμες που παιζουν.... Δεν προλαβα να το χαρω παρολο που το εχω απο το 2015 μιας κ ηταν συνεχεια μεσα σε θηκες...

Οτιδηποτε γνωριζετε πανω σε αγορα backplate πειτε μου. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια,

θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζετε καποιο site απο το οποιο θα μπορουσα να αγορασω το original backplate του κινητου μιας κ μου επεσε ενω ημουν σε ποδηλατο κ εγινε χαλια η πισω οψη (παρολο που ηταν σε θηκη) η τουλαχιστον να δω τιμες που παιζουν.... Δεν προλαβα να το χαρω παρολο που το εχω απο το 2015 μιας κ ηταν συνεχεια μεσα σε θηκες...

Οτιδηποτε γνωριζετε πανω σε αγορα backplate πειτε μου. Ευχαριστω!

 

Με μία γρήγορη ματιά βρήκα αυτό...

https://m.aliexpress.com/amp/item/32822839121.html... βέβαια πλέον από aliexpress δεν γλυτώνεις τελωνείο... αλλά με την τιμή που έχει νομίζω ότι είναι πολύ λίγο...

Να ξερεις ότι είναι πολύ εύκολο να το ανοίξεις το κινητό και να το αλλάξεις... αρκεί φυσικά να έχεις το κατάλληλο κατσαβιδάκι...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Με μία γρήγορη ματιά βρήκα αυτό...

https://m.aliexpress.com/amp/item/32822839121.html... βέβαια πλέον από aliexpress δεν γλυτώνεις τελωνείο... αλλά με την τιμή που έχει νομίζω ότι είναι πολύ λίγο...

Να ξερεις ότι είναι πολύ εύκολο να το ανοίξεις το κινητό και να το αλλάξεις... αρκεί φυσικά να έχεις το κατάλληλο κατσαβιδάκι...

 

Eυχαριστω πολυ! Μενω στο εξωτερικο οποτε δεν με νοιαζει το τελωνειο.... Αλλα μιας κ το ανεφερες απο ποτε μπηκε το τελωνειο? Πριν εναν μηνα περιπου παρηγγειλα κατι καλωδια κ τα εστειλα στην ελλαδα (μεσω aliexpress) αλλα δεν πληρωσα extra για τελωνειο....

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ! Μενω στο εξωτερικο οποτε δεν με νοιαζει το τελωνειο.... Αλλα μιας κ το ανεφερες απο ποτε μπηκε το τελωνειο? Πριν εναν μηνα περιπου παρηγγειλα κατι καλωδια κ τα εστειλα στην ελλαδα (μεσω aliexpress) αλλα δεν πληρωσα extra για τελωνειο....

 

Χμμμμ νομίζω σε φτηνά πράγματα... μπορεί να είναι οκ...

Αλλά... απο αρχές Αυγούστου και μετά σχεδόν οτιδήποτε έρχεται από Κίνα ή Αμερική και κοστίζει 20 ευρώ κ πάνω... τρώει τελωνείο... έχουν γίνει πολυ αυστηρά τα πράγματα πλέον...

Λογικά θέλω να πιστεύω ότι θα ξεφουσκώσει όλο αυτό... γιατί οι εργατικοί υπάλληλοι εδω, κάνουν μήνες να παραδώσουν τα εμπορευμάτα... και να επιστρέψουμε στις παλιές καλές εποχές!!

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ LENOVO VIBE2 PRO

ΠΩς ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ?

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ..ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ kostasaba@hotmail.com

ευχαριστω

Edited by kamba
ΑΛΛΑΓΗ
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οσο και αν προσπαθησα δεν μπορω να κανω την αναβαθμιση.Ειναι καποιος από Αθηνα που να μπορει να το κανει με το αζημιωτο φυσικα.Δεν ξερω τη κανω λαθος.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ LENOVO VIBE2 PRO

ΠΩς ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ?

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ..ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ kostasaba@hotmail.com

ευχαριστω

 

Δες το post #1999 φίλε... αν δεν μπορέσεις εδώ είμαστε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικα οσο και αν προσπαθησα δεν μπορω να κανω την αναβαθμιση.Ειναι καποιος από Αθηνα που να μπορει να το κανει με το αζημιωτο φυσικα.Δεν ξερω τη κανω λαθος.

Αθήνα είμαι φίλος... αν θες στείλε inbox μπας και το φτιάξουμε!

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Δες το post #1999 φίλε... αν δεν μπορέσεις εδώ είμαστε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αθήνα είμαι φίλος... αν θες στείλε inbox μπας και το φτιάξουμε!

Φίλε. Eldir σου έστειλα μήνυμα αν ήρθε κάτι φυσικά γιατί με το συγκεκριμένο τηλέφωνο που εμεινα γιατί το λενοβο το κολλησε στο λογότυπο, πολύ φοβάμαι ότι δεν θα σου ήρθε. Ευχαριστώ πολύ και πάλι γιατί σε εχω κουράσει παρα πολύ και στο κάτω κάτω δεν είσαι και υποχρεωμένος να μας διευκολυνεις τόσο πολύ. Ενα μεγάλο ευχαριστώ και πάλι.

 

Στάλθηκε από το ALCATEL ONE TOUCH 5020D μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...