Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. έχω πρόβλημα με τον crhome μόλις κλείνω το κινητό και το ανοίγω και μπαίνω στο ίντερνετ δεν μπαίνει μου δείχνει μια κενή σελιδα και δεν μπορώ να γράψω , μόλις κάνω απεγκατασταση και εγκατάσταση πάλι δουλεύει κανονικα.μόνο με το crhome το κάνει αυτο.μου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα πρόβλημα που δεν είχα προσέξει στο κινητό (γιατί δε μου χρειάστηκε ποτέ) και το διάβασα σε ένα ξένο forum, το δοκίμασα και είχαν δίκιο είναι το εξής. Έχετε δοκιμάσει να βγαλετε selfie σε πολύ σκοτεινό μέρος? Οπότε να ενεργοποιησετε τη ρύθμιση που λέγετε "πλήρωση φωτισμου" είτε σε ροζ είτε σε κίτρινο.

 

Το πρόβλημα είναι ότι η φωτο αποτυπώνεται νωρίτερα από όταν ανάβει η οθόνη (δεν υπάρχει συγχρονισμος) κ έτσι ενω εχει φωτισει η οθονη λες κ επεσε πανω σου προβολεας το αποτελεσμα να είναι εντελώς σκοτεινό κ αστείο... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα το μαυρο.εκανα αναβαθμησεις ολα καλα.παει μπαλα.τωρα που λενε εχει θεμα με θερμοκρασια και ειδικα το μαυρο χρωμα,δεν βλεπω κατι.ειχα δυο χρυσα ποιο παλια και ουτε σε εκεινα ειχα προβληματα.διαβαζω εδω μεσα οτι ειναι λαχειο τι θα παρεις.αν οντως υπαρχει θεμα με θερμοκρασιες τοτε μαλλον επιασα το λαχειο.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα το μαυρο.εκανα αναβαθμησεις ολα καλα.παει μπαλα.τωρα που λενε εχει θεμα με θερμοκρασια και ειδικα το μαυρο χρωμα,δεν βλεπω κατι.ειχα δυο χρυσα ποιο παλια και ουτε σε εκεινα ειχα προβληματα.διαβαζω εδω μεσα οτι ειναι λαχειο τι θα παρεις.αν οντως υπαρχει θεμα με θερμοκρασιες τοτε μαλλον επιασα το λαχειο.

 

Eγω ειχα το χρυσο και δεν ειχα προβλημα,ουτε σε αυτον που το πουλησα

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Battery saver εφαρμογή χρησιμοποιείτε ή θεωρείτε ότι δεν προσφέρει κάτι;

Αν ναι, ποια είναι αυτή;

Edited by demis1980
Link to comment
Share on other sites

Eγω ειχα το χρυσο και δεν ειχα προβλημα,ουτε σε αυτον που το πουλησα

 

Ναι και εγώ στα παιδιά που ειχα δώσει και τα δυο χρυσά που είχα ακόμα με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε το κινητό πετάει .έτσι και εγώ δοκιμασα πολλά κινητά μπορεί να βγήκαν καινούργια μπορεί να έχουν αλλες τεχνολογίες μπορεί χίλια δυο μπορεί ,αλλά αυτό τελικά δεν το αλλαζω πλεον .τα έχω ξανά πει στο παρελθόν οθοναρα ήχος ωραί σχεδιασμό δεν κολλάει ,αλλά και ουτε θερμοκρασία έχω νιώσει σε 3 που ειχα κινητά σαν αυτό .τώρα αν υπαρχουν κινητά έτσι όπως τα περιγράφουν οτι βράζουν αυγά και κανουν ομελέτα ,μάλλον έχω πιασει το λαχείο .αλλά πιστεύω πολλά ατομα είναι που τα κραζουν .έχω κανει 3 απανωτές αναβαθμίσεις όχι 5 μου ήρθαν στο σύνολο και δεν ζεσταθηκε ουτε λίγο ελάχιστα φυσιολογικά επίπεδα. Μπαταρία δυνατή 8 ώρες ανοιχτή οθόνη δεν είναι mate 7 που εβγαζα 12 ωρα αλλά και παλι είναι πολύ αρκετή και μου φτανει μια μέρα πολύ άνετα.στο mate ιδρώτα εριχνα και δεν κατέβαιναν οι αριθμοί απο την μέτρηση της μπαταρίας .

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω διαβάσει πολύ περίεργα σχόλια........ Εμένα είχε και πρόβλημα υπερθέρμανσης και τελειώνει γρήγορα η μπαταρία, στο 6ωρο. Δεν είναι δυνατόν να λέτε ότι τα κράζουμε και τέτοιες ανοησίες. Αν κράζαμε είτε το μοντέλο, είτε την εταιρεία, ΔΕΝ θα επιλέγαμε να αγοράσουμε αυτό το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα 2 απο ισοπ και τα 2 λειτουργούν κανονικότατα,βασικά οτι otg εχω βάλει λειτουργεί..

 

μπορεις να ου πεις ποια otg εχεις βαλει

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

προγραμματα; υπαρχουν προγραμματα otg;

εγω απλα τα καρφωσα και εκανα δουλεια μου..

 

εχει πολλα το play store αλλα δεν βουλευει κανενα σε μενα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.εχσα τον φορτιστη απο το κινητο,τωρα εχω βαλει εναν αλλον φορτιστει και κανει πολυ ωρα να φορτισει..υπαρχει περιπτωση να βρω τον ιδιο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.εχσα τον φορτιστη απο το κινητο,τωρα εχω βαλει εναν αλλον φορτιστει και κανει πολυ ωρα να φορτισει..υπαρχει περιπτωση να βρω τον ιδιο?

 

Πάρε έναν ότι να ναι 2000mah

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Σε ευχαριστω για την απαντηση. Δηλαδή θα φορτίζει το ίδιο γρήγορα με τον δικό του φορτιστεί?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Σε ευχαριστω για την απαντηση. Δηλαδή θα φορτίζει το ίδιο γρήγορα με τον δικό του φορτιστεί?

 

εμένα επειδή μου έσπαγε τα νεύρα η φάση με τον κινέζικο φορτιστή,πήρα έναν osio,ο οποίος δουλεύει άψογα και εχει και δύο θέσεις φόρτισης.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. μάλλον θα παρω αυτό που ειπες φενεται καλός..

 

Μη πάρεις αυτόν με το μπλε φωτιζομενο οσιο,θα σου πάρει τα νεύρα,φέγγει σα προβολέας το βράδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

τον παρηγγειλα απο τα eshop :P για το φως δεν με πειραζει.αρκει να κανω την δουλεια μου.
Link to comment
Share on other sites

τον παρηγγειλα απο τα eshop :P για το φως δεν με πειραζει.αρκει να κανω την δουλεια μου.

 

Μέσα στο δωμάτιο θα σου σκάσει τα νεύρα,εγώ το εβαψα μαύρο!!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το κινητό αυτό υπάρχει δυνατότητα να βλέπεις την οθόνη του στην τηλεόραση? και αν ναι, σε όποιαδήποτε τηλεόραση με wifi? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το κινητό αυτό υπάρχει δυνατότητα να βλέπεις την οθόνη του στην τηλεόραση? και αν ναι, σε όποιαδήποτε τηλεόραση με wifi? ευχαριστώ

Ναι κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...