Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εννοεις οτι το βγαζεις απο φορτιση και το αναβεις και δεν το βλεπεις?

Γενικα ειναι λογικο καθως για να ανοιξει χρειαζεται καμποση ενεργεια..και αν το εχεις κλεισει χωρις ενεργη την εξοικονομηση και με μια φωτεινοτητα λιγο υψηλη, που να το δεις, θα πεσει. Απο εκει και περα, και 2 LG Που εχω δει, ενα κινητο και ενα ταμπλετ που κολανε στο 100% για ωρα και λες οτι δεν πεφτει με τιποτα η μπαταρια τους, απλα μολις πεσουν πεφτουν στο 90% για πλακα, και μεχρι να το διαπιστωσω πιστευα οτι εχουν τρομερες μπαταριες, οποτε μην στενοχωριεσαι. Εγω προσωπικα το αναβω ενω ειναι στο ρευμα, και μετα το βγαζω (για να βλεπω το 100% :p )

Xαχαχαχαχα!!!Αυτό δεν το ειχα σκεφτεί.Θα το ανοιξω ετσι για να δω το 100%.Να σαι καλά φιλε μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα ipad στην πορεία του προς το έδαφος αποφάσισε να προστατευτεί κάπως, κάνοντας ένα γκελ πάνω στο tab s που βρισκόταν πάνω σ' ένα τραπεζάκι...

Αποτέλεσμα σπασμένη οθόνη...

 

175€... :dizzy:

Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχαχα!!!Αυτό δεν το ειχα σκεφτεί.Θα το ανοιξω ετσι για να δω το 100%.Να σαι καλά φιλε μου :lol:

 

χαχα, εννοειται ρε συ, εγω παντα ετσι ανοιγω και μετα χρησιμοποιω, να ζησω λιγο το 100% :lol::lol::p

 

Ένα ipad στην πορεία του προς το έδαφος αποφάσισε να προστατευτεί κάπως, κάνοντας ένα γκελ πάνω στο tab s που βρισκόταν πάνω σ' ένα τραπεζάκι...

Αποτέλεσμα σπασμένη οθόνη...

 

175€... :dizzy:

 

Ελπιζω τι Ipad να ηταν μεγαλυτερης αξιας.. Παντως αν μπορεις να το πουλησεις εστω και 100 ευρω για ανταλλακτικα (συνηθως η οθονη ειναι ανταλλακτικο) αλλα και η πλακετα αξιζει, πηγαινε στο tab S2 πλεον. Δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για το tab S. (οχι οτι δεν ειναι καλο αλλα μονο το λαγκ του αρκει για να πας στο καινουριο που λογικα δεν εχει και ειναι και βελτιωμενο στα σημεια)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω τι Ipad να ηταν μεγαλυτερης αξιας.. Παντως αν μπορεις να το πουλησεις εστω και 100 ευρω για ανταλλακτικα (συνηθως η οθονη ειναι ανταλλακτικο) αλλα και η πλακετα αξιζει, πηγαινε στο tab S2 πλεον. Δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για το tab S. (οχι οτι δεν ειναι καλο αλλα μονο το λαγκ του αρκει για να πας στο καινουριο που λογικα δεν εχει και ειναι και βελτιωμενο στα σημεια)

 

Εκτός από τη μεγαλύτερη μνήμη, σε τι είναι καλύτερο το S2;

Αλλά έτσι κι αλλιώς, είναι ήδη πολύ(!) τα 175, πόσο μάλλον τα +150€ για το S2 (κάπου στα 325€ στο skroutz).

Άσε που το λυπήθηκα.. ούτε χρόνο δεν έχει κλείσει...

Edited by petaloudas
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τη μεγαλύτερη μνήμη, σε τι είναι καλύτερο το S2;

Αλλά έτσι κι αλλιώς, είναι ήδη πολύ(!) τα 175, πόσο μάλλον τα +150€ για το S2 (κάπου στα 325€ στο skroutz).

Άσε που το λυπήθηκα.. ούτε χρόνο δεν έχει κλείσει...

 

χαχα, και εγω ειχα πει, σιγα τι παραπανω εχει το S2 αλλα τελικα οταν τα εβαλα διπλα διπλα με το δικο μας ειδα οτι αν επαιρνες τωρα, θα αξιζε το καινουριο.

1ον ειναι πιο γρηγορο και δε λαγκαρει (λογικα) = βασικο γιατι εμενα μου εχει σπασει λιγο τα νευρα.

2ον εχει παραπανω εσωτερικο χωρο.

3ον μικροτερη αναλυση οθονης οποτε θα βοηθα και αυτο στην καταναλωση και στην ταχυτητα.

4ον παχος.

 

Απο την αλλη δεν εχει φλας η καμερα που τωρα το ειδα και ειναι λιγο πιο μεγαλα τα μπεζελ του, αρα εσυ ο,τι θες..Δεν λεω οτι ειναι καμια τρελη αγορα το S2, αλλα μονο για το lag ισως να αξιζει..προσωπικα ισως αν δεν το πουλησω μεχρι το καλοκαιρι να θυσιασω εγγυηση και να παιξω με αλλη ρομ αν και τα βαριεμαι πλεον αυτα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε μια μικρή ενημέρωση,την έκανα και ψαχνω να βρω τι βελτίωσε

 

μηπως ειναι τα 5ΜΒ που μας ειχαν ερθει πριν καιρο και εμας?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι τα 5ΜΒ που μας ειχαν ερθει πριν καιρο και εμας?

Όχι,αυτή που λέει ο φίλος τα 257MB

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

257ΜΒ ήτσν η τελευταία, αν θυμάμαι καλά

Ειδες κάτι να αλλάζει?

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Ειδες κάτι να αλλάζει?

 

Ναι....η μπαταρία τελειώνει πιο γρηγορα....

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα μεταχειρισμένο (Tab S 8.4 Wi Fi με περασμένη την 5.0.2) από αγγελία και μπόρεσα μόλις να περάσω τις αρχικές ρυθμίσεις λόγω χαμηλής μπαταρίας. Το έβαλα να φορτίσει και δεν μου άρεσε που δεν έχει led ένδειξη μπαταρίας αλλά το παραβλέπω γιατί δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς. Βλέπω ότι αργεί πολύ η φόρτιση καθώς το Note 4 που έχω φορτίζει σφαίρα με τον ταχυφορτιστή βέβαια. Εσάς μέσω όρο με κλειστή την συσκευή πόση ώρα φορτίζει;

Πάντως δεν διάβασα ενθουσιώδες κριτικές για το τάμπλετ στο forum και λυπάμαι γιατί πίστευα ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή. Η Οθόνη πάντως που είδα είναι καταπληκτική.

Πιστεύω πως αν έρθει η 5.1 θα το κάνει πολύ καλύτερο στην καθημερινή χρήση σε σχέση με την 5.0

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα μεταχειρισμένο (Tab S 8.4 Wi Fi με περασμένη την 5.0.2) από αγγελία και μπόρεσα μόλις να περάσω τις αρχικές ρυθμίσεις λόγω χαμηλής μπαταρίας. Το έβαλα να φορτίσει και δεν μου άρεσε που δεν έχει led ένδειξη μπαταρίας αλλά το παραβλέπω γιατί δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς. Βλέπω ότι αργεί πολύ η φόρτιση καθώς το Note 4 που έχω φορτίζει σφαίρα με τον ταχυφορτιστή βέβαια. Εσάς μέσω όρο με κλειστή την συσκευή πόση ώρα φορτίζει;

Πάντως δεν διάβασα ενθουσιώδες κριτικές για το τάμπλετ στο forum και λυπάμαι γιατί πίστευα ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή. Η Οθόνη πάντως που είδα είναι καταπληκτική.

Πιστεύω πως αν έρθει η 5.1 θα το κάνει πολύ καλύτερο στην καθημερινή χρήση σε σχέση με την 5.0

το 10,5 4-5 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα μεταχειρισμένο (Tab S 8.4 Wi Fi με περασμένη την 5.0.2) από αγγελία και μπόρεσα μόλις να περάσω τις αρχικές ρυθμίσεις λόγω χαμηλής μπαταρίας. Το έβαλα να φορτίσει και δεν μου άρεσε που δεν έχει led ένδειξη μπαταρίας αλλά το παραβλέπω γιατί δεν μπορώ να κάνω κι αλλιώς. Βλέπω ότι αργεί πολύ η φόρτιση καθώς το Note 4 που έχω φορτίζει σφαίρα με τον ταχυφορτιστή βέβαια. Εσάς μέσω όρο με κλειστή την συσκευή πόση ώρα φορτίζει;

Πάντως δεν διάβασα ενθουσιώδες κριτικές για το τάμπλετ στο forum και λυπάμαι γιατί πίστευα ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή. Η Οθόνη πάντως που είδα είναι καταπληκτική.

Πιστεύω πως αν έρθει η 5.1 θα το κάνει πολύ καλύτερο στην καθημερινή χρήση σε σχέση με την 5.0

 

οθονη εχει φοβερη, το lag δε νομιζω οτι θα το γλιτωσουμε ποτε, εκτος αν γινει κανα θαυμα και βγει πιο ελαφρια εκδοση απο την 4.4.4

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου προτείνει καποια καλη custom rom με καλη διαρκεια μπαταρίας? εχω τωρα την IronRom με το Kitkat. Δοκιμασα επισης και το CM12.1 , απιστευτη αποκριση, η συσκευη μεταμορφωνεται εντελως, αλλα ρουφαει και την μπαταρια με απιστευτη ταχυτητα!! Επισης αργει υπερβολικα να φορτίσει με αυτη τη ρομ. Υπαρχει κανενας kernel για ενεργοποιηση fast charge?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις για την irοnrom δύο πραγματα;έχω την στοκ 5.02 και σκέφτομαι την αλλάξω με την irοnrom 2.5
Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλετάκι είναι πολύ καλό. Έχω το Tab S 8.4 Wi Fi (το βρήκα καλή τιμή σε αγγελία) αλλά το LTE θα είναι πρακτικότερο και θα το προτιμούσα αφού μπορείς να έχεις ίντερνετ από την κάρτα και να κάνεις και κλήσεις. Δεν ξέρω κατά πόσο επηρεάζει την μπαταρία όμως η LTE έκδοση.

Το φόρτισα σήμερα με κλειστή συσκευή (ήταν στο 20% και μέχρι το 100% έκανε ακριβώς 3 ώρες).

Λόγω της έλλειψης led έβαλα την εφαρμογή ''No Led'' που δείχνει συνέχεια το ποσοστό μπαταρίας κατά την φόρτιση όμως με ενεργή συσκευή και όχι κλειστή.

Τα ηχεία του είναι ποιοτικά. Ακόμη και σε τέρμα ένταση δεν παραμορφώνουν αλλά δεν είναι δυνατά. Θα έπρεπέ να έχουν 1 με 2 κλικ παραπάνω ένταση στον ήχο.

Edited by rush2
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,

 

πριν λιγες μερες αλλαξα το note 10.1 2014 edition, wifi με το tab S, wifi ελληνικο. Επειδη διαβασα αρκετους να παραπονιουνται για lag εγω αντιθετως δεν εχω κανενα παραπονο. Το note 10.1 πριν παρει την αναβαθμιση σε 5.1.1 ειχε εντονο Lag. Με την lolipop η κατασταση βελτιωθηκε σε μεγαλο βαθμο αλλα και παλι πιστευω οτι το S με την 5.0.2 ειναι πολυ καλυτερο στον τομεα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,

 

πριν λιγες μερες αλλαξα το note 10.1 2014 edition, wifi με το tab S, wifi ελληνικο. Επειδη διαβασα αρκετους να παραπονιουνται για lag εγω αντιθετως δεν εχω κανενα παραπονο. Το note 10.1 πριν παρει την αναβαθμιση σε 5.1.1 ειχε εντονο Lag. Με την lolipop η κατασταση βελτιωθηκε σε μεγαλο βαθμο αλλα και παλι πιστευω οτι το S με την 5.0.2 ειναι πολυ καλυτερο στον τομεα αυτο.

ίδιο επεξεργαστή φοράνε !!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,

 

πριν λιγες μερες αλλαξα το note 10.1 2014 edition, wifi με το tab S, wifi ελληνικο. Επειδη διαβασα αρκετους να παραπονιουνται για lag εγω αντιθετως δεν εχω κανενα παραπονο. Το note 10.1 πριν παρει την αναβαθμιση σε 5.1.1 ειχε εντονο Lag. Με την lolipop η κατασταση βελτιωθηκε σε μεγαλο βαθμο αλλα και παλι πιστευω οτι το S με την 5.0.2 ειναι πολυ καλυτερο στον τομεα αυτο.

 

Έχω ξαναπεί ότι πρέπει να κάνουμε μια ψηφοφορία να δούμε ποιοι έχουμε lag ανά μοντέλο.πχ εγώ έχω το 8,4 lte ελληνικό και έχει αρκετό. Από όταν θυμάμαι να το συζητάμε βλέπω ότι παράπονα έχομε κυρίως με τα lte ενώ το λογικό θα ήταν να έχουν τα 10αρια λόγω μεγαλύτερης οθόνης κτλ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξαναπεί ότι πρέπει να κάνουμε μια ψηφοφορία να δούμε ποιοι έχουμε lag ανά μοντέλο.πχ εγώ έχω το 8,4 lte ελληνικό και έχει αρκετό. Από όταν θυμάμαι να το συζητάμε βλέπω ότι παράπονα έχομε κυρίως με τα lte ενώ το λογικό θα ήταν να έχουν τα 10αρια λόγω μεγαλύτερης οθόνης κτλ.

 

Τραγικό lag με το 8αρι και εγώ. Πολύ απογοητευμενος απο το tablet...

Link to comment
Share on other sites

Τραγικό lag με το 8αρι και εγώ. Πολύ απογοητευμενος απο το tablet...

 

εγω επειδη δεν κανω πολλη χρηση, σε σημειο που σκεφτομαι να το πουλησω απλα λυπαμαι να χασω τοσα λεφτα (ειχα σκασει 600 με το πληκτρολογιο/ποντικι) δεν με ενοχλει παντα, αλλα ενας που το χρησιμοποιει πολυ ειναι ενοχλητικο..Το κακο ειναι οτι δεν εχει εναλλακτικες εκτος απο το tab S2 που εχει 2-3 μεινοκτηματα σε σχεση με το δικο μας που με ενοχλουν ή το Ζ3c tablet που ομως εχει μεγαλυτερα μπεζελ και δεν ειναι τοσο ομορφο, ουτε η οθονη του φτανει το tab S.. 3η εναλλακτικη, χανεις εγγυηση με custom rom και πεταει, προσωπικα δεν το ρισκαρω μονο και μονο επειδη ποτε δεν ειδα ρομ να λειτουργει απροβληματιστα (οχι στο θεμα λαγκ, μιλαω για οτιδηποτε σκαλωμα-κολλημα κτλ μπορει να φαει) σε σχεση με μαμισια τοσο ωστε να αξιζει, ποσο μαλλον αν χανεις και εγγυηση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εγω επειδη δεν κανω πολλη χρηση, σε σημειο που σκεφτομαι να το πουλησω απλα λυπαμαι να χασω τοσα λεφτα (ειχα σκασει 600 με το πληκτρολογιο/ποντικι) δεν με ενοχλει παντα, αλλα ενας που το χρησιμοποιει πολυ ειναι ενοχλητικο..Το κακο ειναι οτι δεν εχει εναλλακτικες εκτος απο το tab S2 που εχει 2-3 μεινοκτηματα σε σχεση με το δικο μας που με ενοχλουν ή το Ζ3c tablet που ομως εχει μεγαλυτερα μπεζελ και δεν ειναι τοσο ομορφο, ουτε η οθονη του φτανει το tab S.. 3η εναλλακτικη, χανεις εγγυηση με custom rom και πεταει, προσωπικα δεν το ρισκαρω μονο και μονο επειδη ποτε δεν ειδα ρομ να λειτουργει απροβληματιστα (οχι στο θεμα λαγκ, μιλαω για οτιδηποτε σκαλωμα-κολλημα κτλ μπορει να φαει) σε σχεση με μαμισια τοσο ωστε να αξιζει, ποσο μαλλον αν χανεις και εγγυηση.

 

νομιζω οτι το tablet το συγκεκριμενο, εχει πολυ καλη αναλυση, αλλα με πολυ χαμηλο επεξεργαστη και χαμηλη cpu. ( το μονο λαθος που εκανε εδω η samsung και το χαντακωσε).και η διαφορα του επεξεργαστη φαινεται στο s2, οσοι το εχουν πιασει στα χερια τους θα το εχουν διαπιστωσει.παντως και custom rom να μπει, δεν παυει ο επεξεργαστης να ειναι πολυ μικρος για τετοια αναλυση οθονης, και δεν ξερω αν και εκει θα εξαληφθουν τελειως τα τυχον προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το tablet το συγκεκριμενο, εχει πολυ καλη αναλυση, αλλα με πολυ χαμηλο επεξεργαστη και χαμηλη cpu. ( το μονο λαθος που εκανε εδω η samsung και το χαντακωσε).και η διαφορα του επεξεργαστη φαινεται στο s2, οσοι το εχουν πιασει στα χερια τους θα το εχουν διαπιστωσει.παντως και custom rom να μπει, δεν παυει ο επεξεργαστης να ειναι πολυ μικρος για τετοια αναλυση οθονης, και δεν ξερω αν και εκει θα εξαληφθουν τελειως τα τυχον προβληματα.

 

τα παιδια εδω λενε οτι φυσαει και οτι η μπαταρια παει πολυ καλυτερα.. οποτε απο το να παρεις το καινουριο που εχει μικροτερη μπαταρια, δεν εχει φλας και εχει ιδια ραμ ισως αξιζει να παιξεις με custom αν εισαι αυτης της νοοτροπιας, εγω τα εχω βαρεθει αυτα. Θα ειχα παει ηδη στο S2 αλλα μου μεγαλωσε τα μπεζελ και το πηγε στις 8" και καπου με ξενερωσε, εχει ιδανικες διαστασεις το δικο μας. Επισης η ελλειψη φλας και το οτι εμεινε στα 3Gb ram δεν ειναι αφορμες να φυγεις..συν τη μικροτερη μπαταρια. Απλα το ευχαριστιεμαι με τα ελαττωματα του :p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος γνωριζει και μπορει να βοηθησει...εχω το 8.4 Lte και ξαφνικα ανακαλυψε η γυναικα μου οτι δεν παιρνει sms. Παταει στα μηνυματα και την πεταει εξω απο την εφαρμογη εντελως,δεν παιρνει και δεν μπορει να στειλει(αφου δεν την αφηνει να μπει καθολου στα μηνυματα)..δεν ξερει ποσο καιρο εχει συμβει αυτο...υποπτευομαι οτι εγινε μετα απο μια αναβαθμιση μικρη που ηρθε και της την εκανα την προηγουμενη εβδομαδα. Sms στελνει μονο οταν κανει ανανεωση χρονου και ετσι σημερα το ανακαλυψε οταν "εφαγε" την καρτα και μηνυνα απο την cosmote δεν ηρθε ποτε. Αν καποιος του εχει συμβει αυτο και μπορει να βοηθησει.Ελληνικη ρομ του εχω περασει και κανει κανονικα ολες του τις αναβαθμισεις.
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Βρες την εφαρμογή μηνυμάτων από τις εφαρμογες και κάνε την εκκαθάριση. .διαγραφή δεδομένων κτλ. Αν δεν παίξει κάνε επαναφορα ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...