Jump to content

Αχ και ν'άνοιγε η γη....


soniasimitzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν κάτι χρόνια στην δουλειά..πρέπει να καθαρίσω και να ψιλοκόψω τάχιστα γύρω στα 10 κιλά κρεμμύδια εκτάκτως.Παίρνω τις λεκανίτσες μου μια για τα φλούδια και μια για τα κρεμμύδια και αρχίζω το καθάρισμα.Κάποια στιγμή κατεβαίνει κάτω στη κουζίνα μία υπεύθυνη δεξιώσεων,καινούργια στη δουλειά και έρχεται και πιάνουμε κουβέντα...Την ψιλογούσταρα εγώ εξαρχής οπότε αρχίζω και χάνομαι σιγά σιγά.Τα κρεμύδια κρεμύδια όμως..!Εκεί που τα έχω καθαρίσει όλα και τα έχω ψιλοκόψει,και συζητάμε,κανονίζουμε να βγούμε το βράδυ..Και όπως είμαι στον κόσμο μου αντί να πάρω την λεκάνη με τα φλούδια να πετάξω,παίρνω τα κρεμυδάκια και τα ρίχνω κυριλέ μέσα στα σκουπίδια.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 283
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο μπουρδες κ γκαφες αλλο τιποτα... ξαδερφος του Γκουφυ εχω γινει!αλλα εχω μαθει να το διασκεδαζω κ οταν τυχαινει να το κανω μπροστα σε αλλους γελαω αφου εχω κανει φυσικα τους αλλους πρωτα να ξεραθουνε στα γελια!κοιταω να διασκεδαζω την καθε στιγμη...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάτι χρόνια στην δουλειά..πρέπει να καθαρίσω και να ψιλοκόψω τάχιστα γύρω στα 10 κιλά κρεμμύδια εκτάκτως.Παίρνω τις λεκανίτσες μου μια για τα φλούδια και μια για τα κρεμμύδια και αρχίζω το καθάρισμα.Κάποια στιγμή κατεβαίνει κάτω στη κουζίνα μία υπεύθυνη δεξιώσεων,καινούργια στη δουλειά και έρχεται και πιάνουμε κουβέντα...Την ψιλογούσταρα εγώ εξαρχής οπότε αρχίζω και χάνομαι σιγά σιγά.Τα κρεμύδια κρεμύδια όμως..!Εκεί που τα έχω καθαρίσει όλα και τα έχω ψιλοκόψει,και συζητάμε,κανονίζουμε να βγούμε το βράδυ..Και όπως είμαι στον κόσμο μου αντί να πάρω την λεκάνη με τα φλούδια να πετάξω,παίρνω τα κρεμυδάκια και τα ρίχνω κυριλέ μέσα στα σκουπίδια.... :confused:

 

Βασίλη συνάδελφος chef είσαι?? :w00t:

να σε έχω στα υπόψην μου για το χειμώνα ;)

 

σχετικά με το θέμα τώρα δεν θυμάμε πολλά, αλλα όσα θυμάμε είναι απ΄το δημοτικό. Τρελό γέλιο.

Θυμάμε τριτη δημοτικού,χειμώνας και είχε ριξει το πρώτο χιόνι. σαν τρελά στο πρώτο διαλείμα βγήκαμε να το χαρούμε, βέβαια υπήρχε και η σχετική απαγόρευση απο το δασκαλο οτι αμα βγουμε εξω θα πέσει σφαλιάρα!! :lol:

Πίσω απ'το σχολείο τώρα να τρέχουμε πετώντας χιόνι και σε μια στιγμή μου κάνεο νόημα ο δάσκαλος να μπούμε μέσα, χτυπώντας μου το τζαμι, εγώ όμως νομιζα οτι μας χαιρέτησε και το χαιρέτισα κι εγώ, την ιδια στιγμή "τίναζα" ένα κλαρί απο τα πεύκα που ήταν γεμάτο χιόνι πάνω σ'ενα φίλο μου :lol: :p

Ο δάσκαλος τα πήρε άγρια και χτύπισε το κουδούνι.

Στην είσοδο του σχολείου περνάγαμε και μετράγαμε σφαλιάρες :confused:

Ενα κορίτσι τρώει σφαλιάρα και επειδή ήταν σχετικά κοντό πήγε να περάσει κάτω απ'τα πόδια του δάσκαλου αυτός νόμισε οτι πήγε να ξεφύγει και η δεύτερη ήταν ακόμα πιο γερή :cry:

οποτε τα θυμώμαστε πεθένουμε στα γέλια!

πολλές, πάρα πολλές αναμνήσεις :rolleyes:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

εχθες το μεσημερι...

παω να παρω με την μηχανη την υποψηφια (ειμαστε στο ψησιμο ακομα) κοπελα απο την δουλεια της. Ενω εχουμε ραντεβου στο μαγαζι που δουλευει, αυτη το εχει κλεισει και εχει αρχισει να κατηφοριζει στον δρομο που θα ερχομουνα. Ξαφνου βλεπω δυο ξανθα καθαροαιμα εξ ανατολων με τα μινι μεχρι τον αφαλο και φυσικα χανω προσωρινα τις αισθησεις μου, προσπερναω την λεγαμενη και κατευθυνομαι ''ακουσιως'' προς αυτες, μεχρι που ακουω μια οργισμενη κραυγη ''ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΟΟΟΟ''. Περιττο να σας πω τι ακολουθησε μετα... Αγορινα μολις εφαγες κιτρινη μου ειπε οταν ηρεμησε...

Link to comment
Share on other sites

εχθες το μεσημερι...

παω να παρω με την μηχανη την υποψηφια (ειμαστε στο ψησιμο ακομα) κοπελα απο την δουλεια της. Ενω εχουμε ραντεβου στο μαγαζι που δουλευει, αυτη το εχει κλεισει και εχει αρχισει να κατηφοριζει στον δρομο που θα ερχομουνα. Ξαφνου βλεπω δυο ξανθα καθαροαιμα εξ ανατολων με τα μινι μεχρι τον αφαλο και φυσικα χανω προσωρινα τις αισθησεις μου, προσπερναω την λεγαμενη και κατευθυνομαι ''ακουσιως'' προς αυτες, μεχρι που ακουω μια οργισμενη κραυγη ''ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΟΟΟΟ''. Περιττο να σας πω τι ακολουθησε μετα... Αγορινα μολις εφαγες κιτρινη μου ειπε οταν ηρεμησε...

ΘΕΟΣ.

:respect:

Link to comment
Share on other sites

τοσο βαρεων βαρων εισαι κ στο ειπαν αυτο ?

 

Προφανώς θα σχηματίστηκε κρατήρας......

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, πολύ γέλιο έχει το thread :lol:

 

Εγώ μια φορά ήμουν με ένα κορίτσι που παιζόταν κάτι, και ενώ μιλούσαμε μου φεύγει ένα κλανίδι ΔΥΝΑΤΟ :w00t:

Γέλασα από αμηχανία εκείνη τη στιγμή, και απο τότε δεν την ξαναείδα :X :p

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Μικρος οταν ημουνα ειχα μια μανια να γεμιζω μεγαλες σακουλες με νερο και να τις πεταω απο το μπαλκονι στο δρομο!!! :w00t:

 

Μια φορα γεμισα μια σακουλα μεχρι επανω με νερο και μολις βγαζω το χερι μου εξω απο το μπαλκονι να την πεταξω βλεπω να πλησιαζει ενα αυτοκινητο.... :worry: λεω.....δεν μπορει θα προλαβει να σκασει στο δρομο πριν περασει το αυτοκινητο.......... την πεταω λοιπον απο τον πεμπτο........και............σκαει επανω στο καπο του αυτοκινητου!!!! :w00t: :w00t: :w00t: ...........

 

.....εξαφανιστηκα για αρκετες ωρες απο το σπιτι μου γιατι με εψαχνε ολη η γειτονια......... :cry:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Μικρος οταν ημουνα ειχα μια μανια να γεμιζω μεγαλες σακουλες με νερο και να τις πεταω απο το μπαλκονι στο δρομο!!! :w00t:

 

Μια φορα γεμισα μια σακουλα μεχρι επανω με νερο και μολις βγαζω το χερι μου εξω απο το μπαλκονι να την πεταξω βλεπω να πλησιαζει ενα αυτοκινητο.... :worry: λεω.....δεν μπορει θα προλαβει να σκασει στο δρομο πριν περασει το αυτοκινητο.......... την πεταω λοιπον απο τον πεμπτο........και............σκαει επανω στο καπο του αυτοκινητου!!!! :w00t: :w00t: :w00t: ...........

 

.....εξαφανιστηκα για αρκετες ωρες απο το σπιτι μου γιατι με εψαχνε ολη η γειτονια......... :cry:

 

Xαχά και γώ μένω στον πέμπτο και γούσταρα να πετάω μπαλόνια με νερό παλιότερα :D

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, πολύ γέλιο έχει το thread :lol:

 

Εγώ μια φορά ήμουν με ένα κορίτσι που παιζόταν κάτι, και ενώ μιλούσαμε μου φεύγει ένα κλανίδι ΔΥΝΑΤΟ :w00t:

Γέλασα από αμηχανία εκείνη τη στιγμή, και απο τότε δεν την ξαναείδα :X :p

Με την πρώην, λόγω κακής διατροφής πριν 2-3 χρόνια, μου φυγε μια γερή την ώρα της πράξης.. :p Η κοπέλα τα παιξε τελείως...

Link to comment
Share on other sites

Xαχά και γώ μένω στον πέμπτο και γούσταρα να πετάω μπαλόνια με νερό παλιότερα :D

Πριν χρόνια, δημοτικό ακόμα, ήταν ένα δημοτικό απέναντι από το σπίτι μου. Κρυβόμουν εγώ στο μπαλκόνι και πέταγα λεμόνια στα παιδιά την ώρα που σχολνάγανε...Το ωραίο είναι ότι στο σημείο από το οποίο περνάγανε είχε μια λεμονιά, και εκείνοι ψάχνανε από που ερχόντουσαν.. :p

Σκανδαλιές...

Link to comment
Share on other sites

Καλα παιδια φοβερο thread!!Exω λιωσει στο γελιο! :lol: :lol:

 

Θυμαμαι στην κηδεια ενος θειου του μπαμπα μου,εγω και η αδερφη μου καθομασταν σε μια γωνια αμιλητες και σκυλοβαριομασταν!

Σε μια φαση,ηρθε προς το μερος μας η γρια χηρα και μας ειπε με καημενο και παραπονεμενο υφος:''Αχ,κοριτσια μου,ζωη να 'χετε..Σημερα ο μακαριτης εχει τα 83α γενεθλια του..''

Κι εγω βαριεστημενα :''Ααα..Να τα εκατοστησει!'' :X

 

Και το χειροτερο!Περυσι,ειχαμε παει διακοπες μεγαλη παρεα στη Ροδο.Τα αγορια της παρεας ,τα ειχε πιασει τρελα να πεφτουν απο τους βραχους που υπηρχαν σε μια παραλια ,κοντα στο σπιτι του παιδιου που μας φιλοξενουσε!

Μιλαμε ομως για πολυ υψος!!

Και επειδη ως συνηθως ηθελαν να δουλεψουν εμας τις κοπελες,μας κοροιδευαν ''κοτες και φοβητσιαρες'' επειδη δεν τολμουσαμε αυτο το ΤΡΟΜΕΡΟ εγχειρημα!!Ουτε στο δημοτικο να πηγαιναν!Τελος παντων!

 

Ξαφνικα ομως εμενα με επιασε το φεμινιστικο μου!Λεω απο μεσα μου ''ετσι ειστε?Τωρα θα δειτε!!''

Ανεβαινω λοιπον στον πιο ψηλο βραχο και χωρις δευτερη σκεψη ΜΠΛΟΥΜΜΜΜΜ πεφτω μεσα στη θαλασσα!

Μολις βγηκα στην επιφανεια,αρχισα να πηγαινω τρεχοντας προς την παραλια,κουνωντας τα χερια μου ψηλα 'και φωναζοντας ''ΣΑΣ ΕΣΚΙΣΑΑΑΑ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕΕΕΕ"'

Εν τω μεταξυ,ολοι στην παρεα εκεινη τη στιγμη χειροκροτουσαν και ζητωκραυγαζαν!Ε,φανταστηκα επειδη καταφερα να πηδηξω!

Αχ,μακαρι να ηταν ετσι..γιατι στη συνεχεια συνειδητοποιησα οτι ετσι οπως επεσα στη θαλασσα μου εφυγε ολο το πανω μερος απο το μπικινι!!!!!!!!!!

ΡΟΜΠΑ????????????????????????????? :O :w00t:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Πέρσυ ετοιμαζόμουν να βγω έξω και αναρωτιώμουν μισή ώρα τι να βάλω. Οπότε μετά από πολύ ψάξιμο βρίσκω μια ωραία άσπρη μπλούζα και ένα τζιν παντελόνι.Ντύνομαι,φεύγω,βρίσκω την παρέα μου πάμε σινεμά κτλ.Όλοι μου λέγανε ωραία μπλούζα,σου πάει πολύ και τέτοια.Είχα παραξενευτεί όμως από τα γελάκια των φίλων μου :worry: .Γυρίζω σπίτι κοιτάζομαι στον καθρεύτη και βλέπω ένα μεγάλο σημάδι από σίδερο στο πίσω μέρος της ''ωραίας'' μπλούζας.. Έπαθα σοκ :shock: :O
Link to comment
Share on other sites

Και το χειροτερο!Περυσι,ειχαμε παει διακοπες μεγαλη παρεα στη Ροδο.Τα αγορια της παρεας ,τα ειχε πιασει τρελα να πεφτουν απο τους βραχους που υπηρχαν σε μια παραλια ,κοντα στο σπιτι του παιδιου που μας φιλοξενουσε!

Μιλαμε ομως για πολυ υψος!!

Και επειδη ως συνηθως ηθελαν να δουλεψουν εμας τις κοπελες,μας κοροιδευαν ''κοτες και φοβητσιαρες'' επειδη δεν τολμουσαμε αυτο το ΤΡΟΜΕΡΟ εγχειρημα!!Ουτε στο δημοτικο να πηγαιναν!Τελος παντων!

 

Ξαφνικα ομως εμενα με επιασε το φεμινιστικο μου!Λεω απο μεσα μου ''ετσι ειστε?Τωρα θα δειτε!!''

Ανεβαινω λοιπον στον πιο ψηλο βραχο και χωρις δευτερη σκεψη ΜΠΛΟΥΜΜΜΜΜ πεφτω μεσα στη θαλασσα!

Μολις βγηκα στην επιφανεια,αρχισα να πηγαινω τρεχοντας προς την παραλια,κουνωντας τα χερια μου ψηλα 'και φωναζοντας ''ΣΑΣ ΕΣΚΙΣΑΑΑΑ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕΕΕΕ"'

Εν τω μεταξυ,ολοι στην παρεα εκεινη τη στιγμη χειροκροτουσαν και ζητωκραυγαζαν!Ε,φανταστηκα επειδη καταφερα να πηδηξω!

Αχ,μακαρι να ηταν ετσι..γιατι στη συνεχεια συνειδητοποιησα οτι ετσι οπως επεσα στη θαλασσα μου εφυγε ολο το πανω μερος απο το μπικινι!!!!!!!!!!

ΡΟΜΠΑ????????????????????????????? :O :w00t:

 

:w00t: :w00t: :yahoo::yahoo::yahoo:

 

Πολύ γέλιο αυτό το thread πάντως :p

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

.... συνειδητοποιησα οτι ετσι οπως επεσα στη θαλασσα μου εφυγε ολο το πανω μερος απο το μπικινι!!!!!!!!!!

ΡΟΜΠΑ????????????????????????????? :O :w00t:

Κανενα video παιζει???? :lol: :lol: :X

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Είναι Ότι ΚΑΛΥΤΕΡΟ έχω διαβάσει μέχρι τώρα....Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω.....ΧΑΧΑχαχΑΧΑχΑΧαΧΑχαΧα..... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

polles faseis,thimamai mia twra,imoun me ena filo mou gia kafe fiska i kafeteria,tote plirwname se draxmes,ekane gyrw sto pentakosariko ap oti thimamai,opote kai oi 2 gyrw sto xiliariko.tou leei o servitoros 950 px,kai o filos mou akouei 850,opote tou dinei se psila 900 kai tou leei "ela entaksi eimaste" gia mpourmpouar kai ena penintariko, ta metraei o servitoros tou leei ma....ela re tou leei o dikos mou entaksi eimaste min to sizitas.opote afou exei sastisei gia ligo o servitoros tou leei ...re file mas douleveis?ferto penintariko kai ase ta kolpa!e kai ekei epese trelo gelio
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

pws katalava oti h kopela mou tha kathotan ston opoiodhpote...

 

eixa paei se ena spiti mias filis mou egw, ena koritsi pou molis ta eixame ftiaksei, ena allo paidi kai fusika h fili mou..

koimotan h fili mou sto krevati tis, o filos mou sto patwma kai egw me ti kopela mou sto allo krevati(egw hmoun apo ti mesa meria tou krevatiou), se kapoia fasi arxisame ta allhloxouftwmata me ti kopela mou kai yia na kanei plaka to paidi arxizei kai vazei to xeri tou panw sto k*** tis dikias mou(oti kai kala htan to diko mou xeri). se kapoia fasi egw allazw thesi me to koritsi(auti apo mesa k egw ap eksw) eno o filos mou den eixe katalavei oti allaksame theseis sinexise na xouftwnei kai kala ti kopela opws nomize alla htan o dikos mou k***s egw kati katalava pou allakse o tropos pou pou me xouftwne h kopela(eno htan to xeri tou allou)alla den eipa tipota. se kapoia fasi h kopela mou poianei to xeri me ta duo tis xeria kai eno akoma uphrxe ena xeri sto k*lo mou panw :blink: tote arxisa na katalavainw oti olh thn wra pou egw hmoun apo mesa apo to krevati o filos mou mou xouftone ti gomena...ekei pou kathomoun kai skeftomoun ti akrivos ginete kai poios me xouftwnei rwtaei to paidi: sorry re paidia alla ti pianw? TO KOLO MOU!! tou lew eixe poly gelio :lol: :lol: an kai h gafa htan tou paidiou perisotero... :lol:

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ,ολοι στην παρεα εκεινη τη στιγμη χειροκροτουσαν και ζητωκραυγαζαν!Ε,φανταστηκα επειδη καταφερα να πηδηξω!

Αχ,μακαρι να ηταν ετσι..γιατι στη συνεχεια συνειδητοποιησα οτι ετσι οπως επεσα στη θαλασσα μου εφυγε ολο το πανω μερος απο το μπικινι!!!!!!!!!!

ΡΟΜΠΑ????????????????????????????? :O :w00t:

Κι εγώ το έχω πάθει...Το χειρότερο είναι ότι δε το είχα καταλάβει και απορούσα γιατί με κοιτάζουν! :O

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έχω πάθει...Το χειρότερο είναι ότι δε το είχα καταλάβει και απορούσα γιατί με κοιτάζουν! :O

 

Ε βρε κοριτσια που γινονται αυτα και εμεις τα χανουμε!! :w00t: :tease:

 

Που θα πατε διακοπες φετος? Οχι τιποτε αλλο να ξερουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Ε βρε κοριτσια που γινονται αυτα και εμεις τα χανουμε!! :w00t: :tease:

 

Που θα πατε διακοπες φετος? Οχι τιποτε αλλο να ξερουμε :p

:lol:

Το συγκεκριμένο έγινε και στην Βουλιαγμένη που ήταν πίχτρα από κόσμο! :cry:

Από τότε τέρμα οι βουτιές! :p

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

pws katalava oti h kopela mou tha kathotan ston opoiodhpote...

:

 

 

dhladh apokleiete h kopela sou na nomize pos thn xouftones esu?

ma ki eseis...se kseno spiti??? :lol: :O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μικρος οταν ημουνα ειχα μια μανια να γεμιζω μεγαλες σακουλες με νερο και να τις πεταω απο το μπαλκονι στο δρομο!!! :w00t:

 

Μια φορα γεμισα μια σακουλα μεχρι επανω με νερο και μολις βγαζω το χερι μου εξω απο το μπαλκονι να την πεταξω βλεπω να πλησιαζει ενα αυτοκινητο.... :worry: λεω.....δεν μπορει θα προλαβει να σκασει στο δρομο πριν περασει το αυτοκινητο.......... την πεταω λοιπον απο τον πεμπτο........και............σκαει επανω στο καπο του αυτοκινητου!!!! :w00t: :w00t: :w00t: ...........

 

.....εξαφανιστηκα για αρκετες ωρες απο το σπιτι μου γιατι με εψαχνε ολη η γειτονια......... :cry:

 

Κι εγώ το έκανα όταν ήμουν μικρός! Θυμάμαι γέμιζα σακούλες με νερό, τις πετούσα από το μπαλκόνι και έσκαγαν μπροστά στα αυτοκίνητα :p Κάποια σταματούσαν κιόλας... Πάντως το πιο μεγάλο που είχα κάνει με σακούλες ήταν το παρακάτω...

 

Ήμουνα στο μπαλκόνι και στο διπλανό μπαλκόνι ήτανε ένας φίλος μου από το διπλανό σπίτι. Ενώ μιλούσαμε μου ήρθε η ιδέα να πετάξω μια σακούλα σε ένα λεωφορείο. Γέμισα μία μεγάλη σακούλα με πολύ νερό και περίμενα να έρθει το λεωφορείο. Ωστόσο, ο μπαμπάς μου έφευγε εκείνη την ώρα για να πάει στη δουλειά του και είδε τη σακούλα. :p Φώναζε και είπε να την αδειάσω... Εγώ την άδειασα... Μόλις όμως έφυγε την ξαναγέμισα και περιμένα ξανά το λεωφορείο :lol: Το λεωφορείο πλησιάζει, εγώ πετάω τη σακούλα και σκάει πάνω του και κάνει ένα "ΜΠΑΜ!!!!!!!"... Το λεωφορείο σταματάει, οι άνθρωποι βγαίνουν όλοι έξω και κοιτάζουν και εγώ μπαίνω μέσα στο σπίτι τρομοκρατημένος :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...