Jump to content

ΖΤΕ Nubia Ζ7 Mini


gdimitris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η τεχνική αντιπαράθεση μπορεί να κρατήσει χρόνια...και δεν βοηθάει σε αυτό το φόρουμ. :happy:

Ας βοηθήσουμε ο καθένας μας όπως μπορεί με τις γνώσεις του και ας αφήσουμε τα βαθιά νερά για έμπειρους κολυμβητές και σε άλλη θάλασσα...:)

 

Ο εποικοδομητικός διάλογος με αποδείξεις και επιχειρήματα βοηθάει, ακόμη και σε αυτό το νήμα καθώς ειπώθηκαν πράγματα για τα οποία δεν είμαστε σίγουροι και καλό θα ήταν να ξεδιαλύνουμε. Προσωπικά δεν γνωρίζω το φαινόμενο που περιέγραψες και με μια γρήγορη ματιά στο google δεν βρήκα κάτι. Η γνώση είναι μοιράζεται, εάν ξέρεις κάτι παραπάνω μπορείς να το μοιραστείς. Πάω να φουσκώσω τα μπρατσάκια μου τώρα :p

 

Σας υπόσχομαι πως δεν θα ξανά αφήσω τη μπαταρια απο το τηλ να πεσει κατω απο 10%

Και πολύ καλά θα κάνεις γιατί μετά το μπάνιο θα έρθουμε σπίτι σου και θα σε δείρουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και πολύ καλά θα κάνεις γιατί μετά το μπάνιο θα έρθουμε σπίτι σου και θα σε δείρουμε :lol:

 

 

Πρώτον τάσσομαι υπέρ του smartdigi (τι να κάνουμε συμπάθειες είναι αυτές):p και δεύτερον σας υπενθυμίσω διαστάσεις αντικειμένου προς ξυλοδαρμό :cry:...1.98μ-138kg :D

Προτείνω λοιπον να πλακωθουμε σε κάνα κοκορέτσι κάνα σπληναντερο ενα κοντοσουβλι τουλάχιστον βρε αδερφέ να λαδωσουμε τ αντερακι μας...:lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον τάσσομαι υπέρ του smartdigi (τι να κάνουμε συμπάθειες είναι αυτές):p και δεύτερον σας υπενθυμίσω διαστάσεις αντικειμένου προς ξυλοδαρμό :cry:...1.98μ-138kg :D

Προτείνω λοιπον να πλακωθουμε σε κάνα κοκορέτσι κάνα σπληναντερο ενα κοντοσουβλι τουλάχιστον βρε αδερφέ να λαδωσουμε τ αντερακι μας...:lol:

 

Ενίσταμαι! Τα κοκορέτσια και τα σπληνάντερα ειναι οι αδυναμίες μου, μην πας να με τουμπάρεις καθώς θα είμαι ζεσταμένος απο το μπάνιο, έχουμε και κάποια υπόληψη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό από Ποιο μαγαζί προτείνετε να το πάρω και εάν είναι καλό; Η κάμερα του είναι καλή και με ποια κινητά συγκρίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό από Ποιο μαγαζί προτείνετε να το πάρω και εάν είναι καλό; Η κάμερα του είναι καλή και με ποια κινητά συγκρίνεται;

 

 

 

Διάβασε το #300 (τυχαίο; Δε νομίζω..) απο το φιλο μας smartdigi και πιστεύω πως θα λυθούν αρκετές απορίες σου.Απο μαγαζιά τώρα.... Εγώ το πήρα απο Merimobiles το χε τοτε στη EU warehouse του και μου ήρθε μετα απο 28:18:38 με DHL.Προτείνω οτι παραγγειλεις να ζητησεις να σου ρθει με signpost ή EMS για πιο γρήγορα. Αλλά γνωστά μαγαζιά; To2c,minideal,vickmall

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα απο merimobiles με EMS και μου ήρθε σε 8 ημέρες χωρίς τελωνείο. Απο όπου και να το πάρεις κοίτα να σου δώσουν και τίποτα screen protectors και θήκες σαν δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια ενα κοματι για εναν φιλο μου απο το vιckmaill και αλλο ενα κοματι απο το νεο καταστημα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5783856#post5783856

 

Εχετε να κανετε καποια προταση για φθηνα ακουστικα ? Ποιο ''προτυπο'' εξοδου εχει αυτο το τηλεφωνο ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια ενα κοματι για εναν φιλο μου απο το vιckmaill και αλλο ενα κοματι απο το νεο καταστημα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5783856#post5783856

 

Εχετε να κανετε καποια προταση για φθηνα ακουστικα ? Ποιο ''προτυπο'' εξοδου εχει αυτο το τηλεφωνο ?

 

MIUI pistons... πολύ καλά ακουστικά

 

http://en.miui.com/thread-11211-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα pistons (πήρα και το powerbank της xiaomi μαζι με το τηλέφωνο και τα ακουστικά) και τα κουμπάκια της έντασης δεν δουλεύουν, το κεντρικό δουλεύει κανονικότατα. Απο ήχο δεν μπορώ να πω οτι με τρέλαναν πάντως, ίσως φταίει το τηλέφωνο με το software του γιατι ούτε και με τα ακουστικά του iphone μου άρεσε ο ήχος του.
Link to comment
Share on other sites

Η απόλυτη ποιότητα ήχου για πολύ απαιτητικούς... κρυστάλλινη απόδοση ήχου και μπάσου

 

1. http://www.e-shop.gr/creative-ma330-headset-for-smartphones-p-TEL.010660

 

2.http://en-de.sennheiser.com/earphones-microphone-headset-stereo-mm-30i

Link to comment
Share on other sites

Η απόλυτη ποιότητα ήχου για πολύ απαιτητικούς... κρυστάλλινη απόδοση ήχου και μπάσου

 

1. http://www.e-shop.gr/creative-ma330-headset-for-smartphones-p-TEL.010660

 

2.http://en-de.sennheiser.com/earphones-microphone-headset-stereo-mm-30i

 

φθηνά είπαμε! :p

Link to comment
Share on other sites

Η rom αναβαθμίστηκε στην έκδοση 3 ευχαριστούμε όλους για την βοήθεια!:thanks:

 

 

Δηλαδή,δηλαδή τι να περιμένουμε;Ελα μη μας κρατας σε αγωνία..:worry:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή,δηλαδή τι να περιμένουμε;Ελα μη μας κρατας σε αγωνία..:worry:

 

είναι ήδη στο needrom διαθέσιμη...

Link to comment
Share on other sites

είναι ήδη στο needrom διαθέσιμη...

 

 

Τι σε κανει να πιστεύεις οτι δε κατεβαίνει ηδη; :D

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

φθηνά είπαμε! :p

 

Με τόσα φθηνά που έχω αγοράσει θα αγόραζα τα ακριβά 10 φορές.

Κιβώτιο τα handsfree τα έχω ....

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι σε κανει να πιστεύεις οτι δε κατεβαίνει ηδη; :D

 

χαχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

χαχαχαχα:lol:

 

 

Ήθελα να ξερα ποιο καλόπαιδο με προλαβαίνει και τη κατεβαζω παντα δευτερος;:mad:

 

Εκτός titanium ποιο αλλο backup θα μου προτείνατε;

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

χαχαχαχα:lol:

 

 

Ήθελα να ξερα ποιο καλόπαιδο με προλαβαίνει και τη κατεβαζω παντα δευτερος;:mad:

 

Κάποιος ρουφιανεύει , υπάρχει διαπλοκή ....χμμμ πρέπει να το κοιτάξεις σου τρώνε την πρωτιά! :whistle:

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντε καληνυχτα nubiistes τα λέμε αύριο :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση εγώ έχω το max και δεν έχω βρει τρόπο να κάνω βίντεο κλήση όχι όμως μέσο κάποιου προγράμματος (skype,Viber) αλλά μέσο παρόχου.Εσείς με το mini έχετε αυτήν την δυνατότητα ή όχι;;Και αν ναι πως γίνετε;
Link to comment
Share on other sites

[/color]Αντε καληνυχτα nubiistes τα λέμε αύριο :D

 

 

Άντε καλό μας ξημέρωμα.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Η rom αναβαθμίστηκε στην έκδοση 3 ευχαριστούμε όλους για την βοήθεια!:thanks:

 

Κατεβαίνει και εδώ! Προτείνεις clean install ή να την περάσω απο πάνω μπας και γλιτώσω την βαβούρα με installing shiet? :p

 

Παιδιά μια ερώτηση εγώ έχω το max και δεν έχω βρει τρόπο να κάνω βίντεο κλήση όχι όμως μέσο κάποιου προγράμματος (skype,Viber) αλλά μέσο παρόχου.Εσείς με το mini έχετε αυτήν την δυνατότητα ή όχι;;Και αν ναι πως γίνετε;

 

Έχω την εντύπωση οτι δεν γίνεται με τα smartphones να κάνεις βιντεοκλήση μέσω παρόχου. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ βασικά για να σου πώ την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Η rom αναβαθμίστηκε στην έκδοση 3 ευχαριστούμε όλους για την βοήθεια!:thanks:

 

την πέρασα στο μίνι του αδερφού μου.

Μια ερώτηση: η κινέζικη εφαρμογή Handbook, που χρησιμεύει;

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνει και εδώ! Προτείνεις clean install ή να την περάσω απο πάνω μπας και γλιτώσω την βαβούρα με installing shiet? :p

 

 

 

Έχω την εντύπωση οτι δεν γίνεται με τα smartphones να κάνεις βιντεοκλήση μέσω παρόχου. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ βασικά για να σου πώ την αλήθεια.

sos! παιδια σημερα το πηρα στα χερια μου και γενικα μου εκανε καλη εντυπωση. Εχω ενα προβλημα ομως που μετα απο αρκετη ωρα δεν καταφερα να λυσω και χρειαζομει βοηθεια. Οταν κανω κληση σβηνει η οθωνη , δεν λειτουργουν τα φυσικα πληκτρα στο πλαϊ , και δεν μπορω να κανω τιποτα π.χ. να ακυρωσω την κληση , και επανερχεται μονο οταν τερματισει την κληση ο συνομιλητης. Μπωρει να βοηθησει κανεις???????????????

Link to comment
Share on other sites

την πέρασα στο μίνι του αδερφού μου.

Μια ερώτηση: η κινέζικη εφαρμογή Handbook, που χρησιμεύει;

 

Το εγχειρίδιο είναι φαντάζομαι :p

 

 

sos! παιδια σημερα το πηρα στα χερια μου και γενικα μου εκανε καλη εντυπωση. Εχω ενα προβλημα ομως που μετα απο αρκετη ωρα δεν καταφερα να λυσω και χρειαζομει βοηθεια. Οταν κανω κληση σβηνει η οθωνη , δεν λειτουργουν τα φυσικα πληκτρα στο πλαϊ , και δεν μπορω να κανω τιποτα π.χ. να ακυρωσω την κληση , και επανερχεται μονο οταν τερματισει την κληση ο συνομιλητης. Μπωρει να βοηθησει κανεις???????????????

 

Η οθόνη σβήνει όταν την έχεις κοντά στο αυτί σου ή με το που απαντάς στην κλήση μαυρίζει χωρίς να καλύπτεις το ακουστικό με κάτι;

Link to comment
Share on other sites

οταν παταω για εξερχομενη κληση τοτε μαυριζει και δεν μου επιτρεπει να κανω καμια αλλη ενεργεια , χωρις να καλυπτω το ακουστικο Edited by koos
λ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...