Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα δεν το έκανε και το εχω από πέρσι

πρέπει να είσαι πολύ άτυχος :)

εγω στην θέση σου πάντως θα μίλαγα μαζι τους και θα τους έκανα παράπονα....

 

τολμά το, δεν έχεις να χάσεις κατι....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Θα καλέσεις το 1252

 

Πρέπει να μην ακούσεις το " εχεται τόσα ευρώ από τα οποία τόσα από το bonus νέας γενιάς που λήγει στις "

 

Κανονικά στις 25

 

 

 

Πήρα τηλ,λέει λήγει στις 24 Ιουλίου,όποτε ποτέ να ανανεωσω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να είσαι πολύ άτυχος :)

εγω στην θέση σου πάντως θα μίλαγα μαζι τους και θα τους έκανα παράπονα....

 

τολμά το, δεν έχεις να χάσεις κατι....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Κι όμως μίλησα μαζι τους στο Viber και μου είπαν ότι ηταν για περιορισμένο αριθμό αρχικων συνδρομητων όπως λέγαμε,οποτε δεν ηταν για όλους

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ,λέει λήγει στις 24 Ιουλίου,όποτε ποτέ να ανανεωσω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Αν κάποια ώρα στις 24 πάψεις να το ακούς.

Αλλιώς για σιγουριά στις 25 .

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως μίλησα μαζι τους στο Viber και μου είπαν ότι ηταν για περιορισμένο αριθμό αρχικων συνδρομητων όπως λέγαμε,οποτε δεν ηταν για όλους

όπως είπα, δεν ξερω κανέναν που να ειναι στην περίπτωση σου με πέντε ευρώ....

 

εχω δύο φοιτητικα για δυο πτυχία με διαφορά κάποιων χρόνων και τα δύο ειναι στα τέσσερα..... εχω και το φοιτητικό της ανηψιας μου πιο φρέσκο και αυτο στα τέσσερα ευρώ.... αυτα απο δικές μου χειροπιαστες περιπτώσεις.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

όπως είπα, δεν ξερω κανέναν που να ειναι στην περίπτωση σου με πέντε ευρώ....

 

εχω δύο φοιτητικα για δυο πτυχία με διαφορά κάποιων χρόνων και τα δύο ειναι στα τέσσερα..... εχω και το φοιτητικό της ανηψιας μου πιο φρέσκο και αυτο στα τέσσερα ευρώ.... αυτα απο δικές μου χειροπιαστες περιπτώσεις.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Κι εγω εχω 2 φοιτητικά λόγο αλλαγής σχολής με το 10% του μηχανογραφικού και το παλαιότερο που δεν το εχω εγω ούτε αυτο το εχει στα 4€

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ,λέει λήγει στις 24 Ιουλίου,όποτε ποτέ να ανανεωσω;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

25 κανονικά αφήνεις να λήξει εντελώς το οποίο πόσο σου έχει απομεινει ακόμα και μηδενικό και μετά κάνεις ανανέωση

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.Μια ακόμα ερώτηση παιδιά χθες ένας φίλος μου έβαλε 10 ευρώ online από το cu app,και σήμερα πάει να ξαναβάλει και του λέει έχετε υπερβεί το όριο.Τι όριο υπάρχει δλδ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς η αύξηση γίνεται για να μη βγάζουμε δίμηνο με μια 10ευρη
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.Μια ακόμα ερώτηση παιδιά χθες ένας φίλος μου έβαλε 10 ευρώ online από το cu app,και σήμερα πάει να ξαναβάλει και του λέει έχετε υπερβεί το όριο.Τι όριο υπάρχει δλδ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Διάβασε τους όρους εδώ. εχει κάποια όρια ιδίως αν είναι ο πρώτος μηνας που κανει συναλλαγη.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως €4 το χρεώνει στους πρώτους 10000 συνδρομητές που έκαναν το νούμερό τους φοιτητικό.

 

αυτό ειναι αδύνατο διότι το εκανε σε όλους όσους ξέρω.... :cool:

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Εμενα δεν το έκανε και το εχω από πέρσι

 

Παρότι φετινό φοιτητικό (από αυτά που λήγουν πια κανονικά στο 3μηνο χωρίς διαρκή παράταση διάρκειας λήξης € για 6 μήνες κάθε βδομάδα),

 

http://i65.tinypic.com/309g.jpg

 

 

κι εμένα το έχει (προς το παρόν ως το Σεπτέμβρη που θα αλλαξει) στα 4,03€ το Student Exclusive 5.

 

Σίγουρα και είμαι από τους τελευταίους (και όχι στους πρώτους τόσα χρόνια που υπάρχει το φοιτητικό CU).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρώτησα στο τσατ εαν γίνεται να μεταφέρω την φοιτητική ιδιότητα από ένα νούμερο σε ένα άλλο και είπαν ότι δεν γίνεται! Άλλαξε; Θυμάμαι παλιά που είχαν αναφέρει εδώ παιδιά ότι γίνεται κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στο τσατ εαν γίνεται να μεταφέρω την φοιτητική ιδιότητα από ένα νούμερο σε ένα άλλο και είπαν ότι δεν γίνεται! Άλλαξε; Θυμάμαι παλιά που είχαν αναφέρει εδώ παιδιά ότι γίνεται κανονικά!

 

Μπορούσες να το κάνεις μόνο για μία φορά.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στους πλανόδιους της VF που μοιράζουν "καθαρά" φοιτητικά (εννοώ δίνουν μόνο με πάσο κτλ) αλλά λένε ότι μπορείς να έχεις δύο νούμερα με ένα πάσο γιατί θα σας ακυρώσουν τα φοιτητικό από τον υπάρχοντα αριθμό. Μπορεί να είναι λογικό αυτό που γράφω, αλλά το 2013 που είχα πάρει το πάσο και μαζί τον αριθμό, με είχε πετύχει μια παρόμοια κοπέλα στη σχολή, μου είχε πει ότι μπορώ με ένα πάσο να έχω δύο αριθμούς και όντως από τότε ισχύει μέχρι σήμερα (είχα το δικό μου με το πάσο και αυτόν που μου έδωσε τον έχει ο πατέρας μου με όλα τα bonus). Από προχθές, όμως, που ενεργοποιήθηκε το "νέο" φοιτητικό ,έχασα τα πακέτα στον παλιό μου αριθμό..

 

Με τις υγείες μου :cry:

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στους πλανόδιους της VF που μοιράζουν "καθαρά" φοιτητικά (εννοώ δίνουν μόνο με πάσο κτλ) αλλά λένε ότι μπορείς να έχεις δύο νούμερα με ένα πάσο γιατί θα σας ακυρώσουν τα φοιτητικό από τον υπάρχοντα αριθμό. Μπορεί να είναι λογικό αυτό που γράφω, αλλά το 2013 που είχα πάρει το πάσο και μαζί τον αριθμό, με είχε πετύχει μια παρόμοια κοπέλα στη σχολή, μου είχε πει ότι μπορώ με ένα πάσο να έχω δύο αριθμούς και όντως από τότε ισχύει μέχρι σήμερα (είχα το δικό μου με το πάσο και αυτόν που μου έδωσε τον έχει ο πατέρας μου με όλα τα bonus). Από προχθές, όμως, που ενεργοποιήθηκε το "νέο" φοιτητικό ,έχασα τα πακέτα στον παλιό μου αριθμό..

 

Με τις υγείες μου :cry:

 

2 (από το 2013) +1 =3

Για 2 είπε , όχι για #3#..

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορούμε να αλλάξουμε την προτεραιοτητα των μβ,γιατι θέλω να βαλω καρτα τωρα και να βαλω το φοιτητικο 7,αλλα θα τρωει από τα μαζεμένα 3GB,που τα θελω για εκτατη αναγκη.Τα mb του students 7 τα θελω για διακοπές.

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να αλλάξεις την πρωτεραιότητα.

Καταναλώνει πάντα από αυτό που ληγεί πρώτο .

Μπορείς όμως να ξανά αγοράσεις το 7 στις 31/8 οπότε μετά την πρώτη Σεπτέμβρη θα καταναλώνει από αυτό

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να αλλάξεις την πρωτεραιότητα.

Καταναλώνει πάντα από αυτό που ληγεί πρώτο .

Μπορείς όμως να ξανά αγοράσεις το 7 στις 31/8 οπότε μετά την πρώτη Σεπτέμβρη θα καταναλώνει από αυτό

 

Ναι,αλλα επειδή βιαζομαι τα mb μήπως μπορουσα να κάνω κι αυτό,δηλαδη να βαλω τα γκιγκα νυχτες

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλα επειδή βιαζομαι τα mb μήπως μπορουσα να κάνω κι αυτό,δηλαδη να βαλω τα γκιγκα νυχτες

 

Αν βαλεις το γκιγα νυχτες θα καταναλωνει απο τις 20:00 μεχρι τις 8:00 της επομενης μερας τα 20GB του πακετου.Οποτε μπορεις να αλλαξεις την προτεραιοτητα για καποιες ωρες και μετα να βαλεις και το 7 χανοντας τα υπολοιπα απο το 5.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις το γκιγα νυχτες θα καταναλωνει απο τις 20:00 μεχρι τις 8:00 της επομενης μερας τα 20GB του πακετου.Οποτε μπορεις να αλλαξεις την προτεραιοτητα για καποιες ωρες και μετα να βαλεις και το 7 χανοντας τα υπολοιπα απο το 5.

 

Δεν μου φτανουν και να βαλω και τα δυο με μια καρτα των 10€

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

2 (από το 2013) +1 =3

Για 2 είπε , όχι για #3#..

 

Παλιότερα που είχα ρωτήσει για ποσά φοιτητικά μπορούμε να πάρουμε ειχαμε πει 1.υπάρχει άτομο που εχει δυο φοιτ cu με το ίδιο πάσο;

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα που είχα ρωτήσει για ποσά φοιτητικά μπορούμε να πάρουμε ειχαμε πει 1.υπάρχει άτομο που εχει δυο φοιτ cu με το ίδιο πάσο;

Eγω εχω φοιτητικο από από ατομο που εχει κι αυτος φοιτητικο στο ιδιο ονομα

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

με το ίδιο πάσο όχι, με το ίδιο όνομα ναι.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω φοιτητικο από από ατομο που εχει κι αυτος φοιτητικο στο ιδιο ονομα

 

όντως?δυο φοιτητικά που μου έδωσε ένας φίλος μου στο όνομα του το ένα ήταν μόνο το άλλο ήταν απλό cu στο ίδιο όνομα και πάσο εσένα είναι με διαφορετικό πάσο όπως λέει ο φίλος από πάνω?

Link to comment
Share on other sites

όντως?δυο φοιτητικά που μου έδωσε ένας φίλος μου στο όνομα του το ένα ήταν μόνο το άλλο ήταν απλό cu στο ίδιο όνομα και πάσο εσένα είναι με διαφορετικό πάσο όπως λέει ο φίλος από πάνω?

 

Πράγματι το δικό μου φοιτητικό ειναι από διαφορετικό πάσο μετά από αλλαγή σχολής,αλλα ο τυπάς εκει του είπε ότι μπορεί να εχει όσα φοιτητικά νούμερα θελήσει

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...