Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

NTATABPOXΘIZEIΣ. AΛΛA TA ΠAIPNEIΣ ΠIΣΩ. ME TO CU GIVE BACK OTI MB ΦAΣ MEXPI 30/11 TA ΠAIPNEIΣ ΠIΣΩ ΔΩPEAN ΓIA NA TA ΞANAXPHΣIMOΠOIHΣEIΣ 1-10/12. ΣTEIΛE START ΣTO 1252.

 

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/give-back/

 

"Απαιτείται να έχει πραγματοποιηθεί έστω μια ανανέωση μετά τις 16/9

H κατανάλωση της προσφοράς προορίζεται για την περίοδο 01/12 - 10/12 εφόσον έχει ενεργοποιηθεί πρώτα

Θα μπορείς να ενημερωθείς για τα υπολειπόμενα Mbs, από την στιγμή που θα παραλάβεις το δώρο σου, απ’ όλα τα διαθέσιμα κανάλια μας"

 

Λογικά την μεθεπόμενη Παρασκευή 1 Δεκέμβρη θα λάβουμε sms που θα λέει:

"Από το GiveBack έχεις xxxx ΜΒ για κατανάλωση ως 10/12"......έτσι;

 

Screenshot_2017_11_18_16_22_28.jpg

Link to comment
Share on other sites

δωρεαν ιντερνετ για 1 μηνα ???τι ειναι αυτο?πως το ενεργοποιησες?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

δωρεαν ιντερνετ για 1 μηνα ???τι ειναι αυτο?πως το ενεργοποιησες?

 

Μάλλον δώρο από ταξίδι με πλοίο:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=395308&page=125

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/give-back/

 

"Απαιτείται να έχει πραγματοποιηθεί έστω μια ανανέωση μετά τις 16/9

 

Οχι δεν απαιτείται.

 

http://imageupload.co.uk/images/2017/11/18/Screenshot_2017-11-18-19-09-17.jpg

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν απαιτείται.

 

 

Γνωστόν. Για τα φοιτητικά CU, ακόμα κ όσα έγιναν (εντάχθηκαν) σε "φοιτητικό" μετά το Δεκέμβρη πέρσι, όπου δεν ανανεώνει κάθε βδομάδα την ημερομηνία λήξης υπολοίπου κατά 6 μήνες, αλλά παραμένει 3μηνο κανονικά.

 

Θα σας ενημερώσω το Γενάρη (στο 12μηνο) ,ΑΝ λαμβάνουν sms περί λήξης σύνδεσης (13μηνο), ακόμα και αυτά τα νεοενταγμένα σε "φοιτητικό".

Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα από το Student ΣΟΥΚΟΥ θα τα πάρουμε πίσω με το Give Back Promo το πρώτο 10ημερο του Δεκέμβρη ή δεν μετράνε αυτά μέσα?
Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα από το Student ΣΟΥΚΟΥ θα τα πάρουμε πίσω με το Give Back Promo το πρώτο 10ημερο του Δεκέμβρη ή δεν μετράνε αυτά μέσα?

 

Θα τα πάρουμε διότι συμπεριλαμβανονται και τα δώρα - προσφορές.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 gb δώρο αν βάλεις το νέο app του cu cad0c39d73e7f3a548b949c295807f80.jpg

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

μου βγάζει άλλο χρηματικο υπόλοιπο από ότι έχω και δεν έχει widget τόσο δύσκολο είναι πια μια εφαρμογή?!
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

ειναι νεο app ή ενημερωση του παλιου;

 

Είναι νέα ενημέρωση, ωστόσο οι αλλαγές είναι ριζικές.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Είναι νέα ενημέρωση, ωστόσο οι αλλαγές είναι ριζικές.

 

ριζικές? τι ακριβώς έχει αλλάξει?

τελικά μπήκα στο play store και αναζητώ την εφαρμογή μου γράφει εγκατεστημένο την ανοίγω και μου λέει η συσκευή δεν είναι συμβατη με αυτήν την έκδοση., εγώ έχω συσκευή Huawei y550 που έχει έκδοση 4.4.4 έλεος αίσχος τι είναι αυτά??,. από φωτογραφίες που είδα της εφαρμογής όντως έχει αλλάξει εμφάνιση μπορείς να δηλώσεις τουσ 3 αριθμούς Vodafone cu που θα παίρνουν 100 mb internet . κρίμα που δεν μπορώ να την δοκιμάσω επίσης χάνω και τα 2gb internet για 7 ημέρες. :-( . ελπίζω να προσθέσουν την δυνατότητα να μπορείς να συνδεθείσ σε παραπάνω από έναν λογαριασμό και να βλέπεις το υπόλοιπο χωρίς να χρειάζεται log out και μετά σύνδεση αλλά και να προσθέσουν την δυνατότητα να κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας και να βάζεις όσα ευρώ θέλεις πάνω από 5 ευρώ σε ακέραια πόσα όπως το έχει και η wind free to go και εξυπηρετεί πολύ.

άρα εγώ άμα τυχόν διαγράψω την εφαρμογή my cu την παλιά που έχω δεν μου δώσει την δυνατότητα να την ξανά κατεβάσω? θα μου βγάζει το μυνημα ότι δεν είναι συμβατη η συσκευή μου? ούτε την παλιά έκδοση? προφανώς και όχι ? έτσι δεν είναι? αφού μια εφαρμογή είναι.. ευτυχώς που υπάρχει και η σελίδα http://pos.vodafone.gr/MCareFeed/pages/index.jsp που μπορώ να δω το υπόλοιπο μου από πακέτα και το υπόλοιπο σε ευρώ και δουλεύει μόνο με δεδομένα Vodafone . αν και υπάρχει και το my Vodafone app αλλά κολλάει η εφαρμογή είναι βαριά. επίσης στο mycu app ούτε προσθέσαν το πρόγραμμα cash back ούτε το thank you. τότε τι αναβαθμίσαν. :-(

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Και στην περίπτωση του app F2G που αναβαθμίστηκε σχετικά πρόσφατα, στην αρχή είχε γίνει του κουτρούλη ο γάμος, χωρίς τα παλιά widget, μετα από μερες το έφτιαξαν.

Οποτε και εδω μια από τα ίδια εκτιμώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ριζικές? τι ακριβώς έχει αλλάξει?

τελικά μπήκα στο play store και αναζητώ την εφαρμογή μου γράφει εγκατεστημένο την ανοίγω και μου λέει η συσκευή δεν είναι συμβατη με αυτήν την έκδοση., εγώ έχω συσκευή Huawei y550 που έχει έκδοση 4.4.4 έλεος αίσχος τι είναι αυτά??,. από φωτογραφίες που είδα της εφαρμογής όντως έχει αλλάξει εμφάνιση μπορείς να δηλώσεις τουσ 3 αριθμούς Vodafone cu που θα παίρνουν 100 mb internet . κρίμα που δεν μπορώ να την δοκιμάσω επίσης χάνω και τα 2gb internet για 7 ημέρες. :-( . ελπίζω να προσθέσουν την δυνατότητα να μπορείς να συνδεθείσ σε παραπάνω από έναν λογαριασμό και να βλέπεις το υπόλοιπο χωρίς να χρειάζεται log out και μετά σύνδεση αλλά και να προσθέσουν την δυνατότητα να κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας και να βάζεις όσα ευρώ θέλεις πάνω από 5 ευρώ σε ακέραια πόσα όπως το έχει και η wind free to go και εξυπηρετεί πολύ.

άρα εγώ άμα τυχόν διαγράψω την εφαρμογή my cu την παλιά που έχω δεν μου δώσει την δυνατότητα να την ξανά κατεβάσω? θα μου βγάζει το μυνημα ότι δεν είναι συμβατη η συσκευή μου? ούτε την παλιά έκδοση? προφανώς και όχι ? έτσι δεν είναι? αφού μια εφαρμογή είναι.. ευτυχώς που υπάρχει και η σελίδα http://pos.vodafone.gr/MCareFeed/pages/index.jsp που μπορώ να δω το υπόλοιπο μου από πακέτα και το υπόλοιπο σε ευρώ και δουλεύει μόνο με δεδομένα Vodafone . αν και υπάρχει και το my Vodafone app αλλά κολλάει η εφαρμογή είναι βαριά. επίσης στο mycu app ούτε προσθέσαν το πρόγραμμα cash back ούτε το thank you. τότε τι αναβαθμίσαν. :-(

 

Κατέβασε την από άλλο κατάστημα εκτός του Play Store.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την από άλλο κατάστημα εκτός του Play Store.

 

από one market δηλαδή? θα έχει την παλιά ή την καινούργια εφαρμογή ? ,

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ριζικές? τι ακριβώς έχει αλλάξει?

τελικά μπήκα στο play store και αναζητώ την εφαρμογή μου γράφει εγκατεστημένο την ανοίγω και μου λέει η συσκευή δεν είναι συμβατη με αυτήν την έκδοση., εγώ έχω συσκευή Huawei y550 που έχει έκδοση 4.4.4 έλεος αίσχος τι είναι αυτά??,. από φωτογραφίες που είδα της εφαρμογής όντως έχει αλλάξει εμφάνιση μπορείς να δηλώσεις τουσ 3 αριθμούς Vodafone cu που θα παίρνουν 100 mb internet . κρίμα που δεν μπορώ να την δοκιμάσω επίσης χάνω και τα 2gb internet για 7 ημέρες. :-( . ελπίζω να προσθέσουν την δυνατότητα να μπορείς να συνδεθείσ σε παραπάνω από έναν λογαριασμό και να βλέπεις το υπόλοιπο χωρίς να χρειάζεται log out και μετά σύνδεση αλλά και να προσθέσουν την δυνατότητα να κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας και να βάζεις όσα ευρώ θέλεις πάνω από 5 ευρώ σε ακέραια πόσα όπως το έχει και η wind free to go και εξυπηρετεί πολύ.

άρα εγώ άμα τυχόν διαγράψω την εφαρμογή my cu την παλιά που έχω δεν μου δώσει την δυνατότητα να την ξανά κατεβάσω? θα μου βγάζει το μυνημα ότι δεν είναι συμβατη η συσκευή μου? ούτε την παλιά έκδοση? προφανώς και όχι ? έτσι δεν είναι? αφού μια εφαρμογή είναι.. ευτυχώς που υπάρχει και η σελίδα http://pos.vodafone.gr/MCareFeed/pages/index.jsp που μπορώ να δω το υπόλοιπο μου από πακέτα και το υπόλοιπο σε ευρώ και δουλεύει μόνο με δεδομένα Vodafone . αν και υπάρχει και το my Vodafone app αλλά κολλάει η εφαρμογή είναι βαριά. επίσης στο mycu app ούτε προσθέσαν το πρόγραμμα cash back ούτε το thank you. τότε τι αναβαθμίσαν. :-(

 

Το ιδιο πραγμα επαθα με το 2ο κινητο μου(mls με android 4.4.2).

Αλλα πηρα το update για iOS στο iPhone και πηρα τα 2Gb.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

από one market δηλαδή? θα έχει την παλιά ή την καινούργια εφαρμογή ? ,
Καλύτερα από Yalp Store άμα δεν έχεις Play Store, αν δεν κάνω λάθος, εκεί βρησκεις την τελευταία έκδοση πρώτα και έπειτα τα άλλα μάρκετ το βάζουν.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα από Yalp Store άμα δεν έχεις Play Store, αν δεν κάνω λάθος, εκεί βρησκεις την τελευταία έκδοση πρώτα και έπειτα τα άλλα μάρκετ το βάζουν.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστώ η συσκευή έχει μέσα play store!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ η συσκευή έχει μέσα play store!
Οκ τότε, αλλά και αυτό είναι ένα εναλλακτικό store που βρίσκεις πολλά ενημερωμένα. Πχ είχα το store αυτό και έβρισκα το My CU στην τελευταία έκδοση ενώ κάποια άλλα το είχαν μια ποιο παλιά...

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι η νέα εφαρμογή είναι τελικά ασύμβατη με Android Kitkat; Γιατί αν έκοψαν τη συμβατότητα με τις εκδόσεις 4.4 δεν υπάρχει τρόπος να μπει. Εμένα πάντως σε έκδοση 4.4.2 δεν την εμφανίζει καν το play store. Edited by drillgr
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι η νέα εφαρμογή είναι τελικά ασύρματη με Android Kitkat; Γιατί αν έκοψαν τη συμβατότητα με τις εκδόσεις 4.4 δεν υπάρχει τρόπος να μπει. Εμένα πάντως σε έκδοση 4.4.2 δεν την εμφανίζει καν το play store.

 

Στο Google Play:

Από όσα κινητά (συσκευές) κ χώρες δεν είναι διαθέσιμο ένα app (ή το τελευταίο update του), δεν την εμφανίζει καθόλου κ πρέπει να βρεις άλλο τρόπο να έχεις ένα λειτουργικό app (Προφανώς ΟΧΙ αυτό που είναι η τελευταία διαθέσιμη έκδοση του app).

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι η νέα εφαρμογή είναι τελικά ασύμβατη με Android Kitkat; Γιατί αν έκοψαν τη συμβατότητα με τις εκδόσεις 4.4 δεν υπάρχει τρόπος να μπει. Εμένα πάντως σε έκδοση 4.4.2 δεν την εμφανίζει καν το play store.
Κατέβασε το Yalp Store απο το fdroid και εκεί θα την βρεις, έχει την ενημερωμένη έκδοση.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά που είναι να τα κόψουν θα τα ενημερώσουν πριν τις 15/12;; Έχουμε κάποια πληροφορία;
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Μια απορια παιδια , εχω φοιτητικο voda και δεν εχω χρονο ομιλιας προς ολους, μεσα στην καρτα εχω υπολοιπο 5 ευρω, αν καλεσω σε νουμερο cosmote θα μου αφερεσει μοναδες απο τα 5 ευρω; ή δεν θα πραγματοποιηθει η κληση;
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως θα σου φαει τα €.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...