Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια που η χώρα κατασκευής είναι η Κορέα φαντάζομαι πως ρωτάς για που προορίζεται το G3 σου. Αυτό θα το βρεις με τρία γράμματα στο κουτί του, πχ SWS. Αυτό το κάνει "ελβετικό".
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια που η χώρα κατασκευής είναι η Κορέα φαντάζομαι πως ρωτάς για που προορίζεται το G3 σου. Αυτό θα το βρεις με τρία γράμματα στο κουτί του, πχ SWS. Αυτό το κάνει "ελβετικό".

 

έστειλα φωτογραφία στην προηγούμενη σελίδα αν μπορείς δες την και πες μου αν το βλέπεις κάπου.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]49915[/ATTACH][ATTACH]49916[/ATTACH][ATTACH]49917[/ATTACH][ATTACH]49918[/ATTACH]η χθεσινή μου μπαταρία παρά πολύ Καλή επίδοση!

 

Αυτο το πανω αριστερα πως το κανεις; Πως μπορω να το βαλω; Τις ταχυτητες εννοω ;)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Από το ROM που γράφει πάνω από το TITAN. Romania :)

@Doganos εγώ χρησιμοποιώ το internet speed meter lite κάνει το ίδιο πράγμα.

Edited by ch_makis
Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε δεν πειράζει φίλε. Για αυτά είμαστε. Για πες μου από ποιότητα κλήσης πως είσαι ; εννοώ τον ήχο από το ακουστικό της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

μην γελάσεις μάκη αλλα για κάποιον λόγο αν το έχω στο αριστερό αυτί ακούω πιο δυνατά παρα στο δεξί που συνήθως μιλάω Edited by Andreas69k
Link to comment
Share on other sites

;) ακούγεται καθαρά ο ήχος όμως..? εμένα έχει κάποιες παραμορφώσεις.. είναι λίγο ενοχλητικό απλά ήθελανα δω αν το κάνει και σε άλλους...
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα ακούγεται καθαρά. παρατήρησα ότι ανεβοκατεβαίνει το σήμα συχνά εμένα για κάποιο λόγο, εκεί που οι άλλοι έχουν 5 γραμμές εγώ παίζω 3-4. δοκίμασες επαναφορά με τα κουμπιά πίσω?
Link to comment
Share on other sites

;) ακούγεται καθαρά ο ήχος όμως..? εμένα έχει κάποιες παραμορφώσεις.. είναι λίγο ενοχλητικό απλά ήθελανα δω αν το κάνει και σε άλλους...

Ούτε σε εμένα είναι καθαρός. Μάλιστα πολλές φορές ακούω κάτι σαν παράσιτα ηλεκτρισμού .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να ανεβάσει φωτο απο εσωτερικό χωρο.με φλας και χωρις φλας?ξερω εχει πολλες το google αλλα δεν με βοηθανε και πολυ

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια μπορει καποιος να ανεβάσει φωτο απο εσωτερικό χωρο.με φλας και χωρις φλας?ξερω εχει πολλες το google αλλα δεν με βοηθανε και πολυ.εχω τι g2 και θελω να κανω σύγκριση

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

;) ακούγεται καθαρά ο ήχος όμως..? εμένα έχει κάποιες παραμορφώσεις.. είναι λίγο ενοχλητικό απλά ήθελανα δω αν το κάνει και σε άλλους...

 

σε εμένα ακούγεται καθαρά. παρατήρησα ότι ανεβοκατεβαίνει το σήμα συχνά εμένα για κάποιο λόγο, εκεί που οι άλλοι έχουν 5 γραμμές εγώ παίζω 3-4. δοκίμασες επαναφορά με τα κουμπιά πίσω?

 

Ούτε σε εμένα είναι καθαρός. Μάλιστα πολλές φορές ακούω κάτι σαν παράσιτα ηλεκτρισμού .

 

Πάλι τα ίδια δηλαδή η LG. Έτσι ήταν και το nexus 4 που είχα.

Link to comment
Share on other sites

μην γελάσεις μάκη αλλα για κάποιον λόγο αν το έχω στο αριστερό αυτί ακούω πιο δυνατά παρα στο δεξί που συνήθως μιλάω

 

Επειδή το δεξί από την συνεχή χρήση έχει χάσει λίγο την ακοη του ή έχει τραυματιστει ο ακουστικός πορος. Γι αυτό από το αριστερό που είναι πιο παρθένο ακούς πιο δυνατά. Έχει πολύ απλά πιο καλή ακοη.

Το ακουστικό του πάντως είναι μια χαρά και μένα για τον φίλο που ρωτάει.

Το ηχείο του επίσης είναι πολύ καλό, έπαθα πλάκα δεν το περίμενα τόσο δυνατό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κορώνα γράμματα δηλαδή το ακουστικό. Καλά για το σήμα (δίκτυο και wifi) έχω καταλάβει ότι είναι χειρότερο από τον ανταγωνισμό.
Link to comment
Share on other sites

@morfeas αυτό ακριβώς κάνει. Και το κάνει και στο 2g και στο 3g. Τι έκδοση f/w έχεις ;

 

Την 10.Η. Έχω διαβάσει πολλούς Που το έχουν αυτό και η lg ακόμα δε το έχει αναγνωρίσει σα πρόβλημα. Επίσης διάβασα ότι άμα βγάλεις το πίσω καπάκι το Θέμα λύνεται και υπονοούν πως φταίει το τσιπάκι της ασύρματης φορτισης. Δε το Έχω δοκιμάσει όμως να το επιβεβαιωσω

Link to comment
Share on other sites

το εχω παρατηρησει και εγω στο δικό μου οταν το έχω τέρμα δυνατό το ηχείο

νομίζω ομως αν μπορεσα να καταλαβω καλά πως με ενα κλικ κατω στο ηχείο δεν ακουγεται.....

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα είναι καθαρός. Μάλιστα πολλές φορές ακούω κάτι σαν παράσιτα ηλεκτρισμού .

 

To ίδιο και σε εμενα. παρασιτα ηλεκτρισμου. Ελβετικό 16αρι 10H

Θα mini ή θα μου mini ? (στα χέρια)
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα είμαστε πολλοί δηλαδή. :( κρίμα. Πάντως θέμα με το WiFi δεν έχω είναι πολύ καλο. Το συγκρίνω με το Note 2 και μου φαίνεται στα ίδια επίπεδα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα παρασιτα το ειχα στο g2 αλλα οχι στο 3... lol οτι ναναι... Οσοι λετε οτι ειστε ευχαριστημενοι με την μπαταρια τι του εχετε κανει? Εγω με 10-15% καταναλωση απο το λειτουργικο και 26% απο κλησεις με 55 λεπτα ομιλιας εχοντας μετα απο 10 ωρες 71% μπαταρια παντως δεν ειμαι ικανοποιημενος. Με τοση λιγη χρηση το g2 θα ειχε πανω απο 80... ΚΑΙ με greenify... Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

και εμενα εκανε παρασητα κατα την κληση και σε δικτυο vodafone με cosmote το εστειλα στο service και μου ειπα οτι δεν ειναι προβλημα και ειναι φυσιολογικο και το συγκριναν με αλλο κινητο και εχει το ιδιο ηχο με cosmote ολα καλα παντως με μια φορητοτητα ολα καλα τι να εκανα???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...