Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν το συνδεεις φανταζομαι οτι ειναι κλειστο και πατας το volume up και ταυτοχρονα το συνδεεις.αν παρολα αυτα δεν,δοκιμασε αλλη θυρα.

Ναι αυτο το κανω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως προσπαθεις απο την unick που ειναι mm6 να κατεβεις σε 5? αν ναι ξεχνα το flash tool,και το κατεβασμα εχει μια διαδικασια μπερδεμενη.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

μηπως προσπαθεις απο την unick που ειναι mm6 να κατεβεις σε 5? αν ναι ξεχνα το flash tool,και το κατεβασμα εχει μια διαδικασια μπερδεμενη.

Απο τη uniq στην 6 θελω φιλε μου.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια κατοχος του κινητου εδω και μια ωρα.ερχομενος απο lenovo z2pro.εχω μια απορια εβαλα την φωτεινότητα 100% και μπηκε μονο του στο 90 αυτο που παρατηρω τωραβλεπω ζεσταθηκε αρκετα.παντως αξιζε η μεταβαση δεν το μετανοιωσα καθολου
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο,βαλε την φωτεινοτητα στο αυτοματο,και σιγουρα την πρωτη φορα κατεβαζει εφαρμογες και γενικα λογω στησιματος του τηλ.ανεβαζει θερμοκρασια τιποτα το σοβαρο.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια για την Procordia.

Την προηγούμενη βδομάδα πήγα το κινητό μου για service με πρόβλημα στην οθόνη η οποία έσβηνε κάνοντας fade out με το που την άνοιγα.

Σήμερα με κάλεσαν και με ενημέρωσαν ότι έγινε αλλαγή πλακέτας για το πρόβλημα αλλά παράλληλα αλλάξαν και την οθόνη η οποία είχε τις γνωστές ρωγμές. Ας σημειωθεί ότι η οθόνη μου είχε εμφανή σημάδια από πτώση στο περίβλημα τα οποίο αγνόησαν και δεν έβγαλαν την συσκευή εκτός εγγύησης αν και θα μπορούσαν.

Καλό είναι να σημειώνουμε και τα καλά των εταιρειών.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο,βαλε την φωτεινοτητα στο αυτοματο,και σιγουρα την πρωτη φορα κατεβαζει εφαρμογες και γενικα λογω στησιματος του τηλ.ανεβαζει θερμοκρασια τιποτα το σοβαρο.

 

Σε ευχαριστω φιλε. το κινητο ειναι τελειο το μετανοιωσα που δεν το πηρα πιο νωριτερα.τωρα κανω ενημερωσεις.θα επανελθω με νεοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα την φωτογραφικη σημερα εως τωρα που το εχω και μπορω να πω οτι με εξεπληξε,μπορω να πω ανετα οτι με το lenovo z2 pro που ειχα ειναι η φωτογραφικη πολυ καλυτερη πιο ζωντανα χρωματα και πιο φυσικα.βεβαια απο φωτεινοτητα ειχε πιο μεγαλη το λενοβο που το ειχα συνηθίσει αλλα και αυτο ειναι μια χαρα ειναι εκει που χρειαζεται να ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κάμερα έχει το κινητό. Και φυσικά χορταστική οθόνη σε διαστάσεις που τα υπόλοιπα κινητά δίνουν το πολύ 5.2" ;) καλοδουλευτο να είναι.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κάμερα έχει το κινητό. Και φυσικά χορταστική οθόνη σε διαστάσεις που τα υπόλοιπα κινητά δίνουν το πολύ 5.2" ;) καλοδουλευτο να είναι.

Έτσι ακριβώς. δεν υπαρχει τηλ.με 5.5 οθονη

σε αυτές τις διαστασεις που για εμένα ειναι και ο βασικός λόγος που το αγορασα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια κατοχος του κινητου εδω και μια ωρα.ερχομενος απο lenovo z2pro.εχω μια απορια εβαλα την φωτεινότητα 100% και μπηκε μονο του στο 90 αυτο που παρατηρω τωραβλεπω ζεσταθηκε αρκετα.παντως αξιζε η μεταβαση δεν το μετανοιωσα καθολου

 

Θα μπορουσες με καποια εφαρμογη να πεις οταν ζεσταινετε που κυμαινετε η θερμοκρασια?

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μονάχα όταν δουλεύω στα ταξίδια τους χάρτες ανεβάζει θερμοκρασία όπως όλα...ήταν η μοναδική φορά που η μπαταρία ξεπέρασε τους 40 βαθμούς C & επειδή σπάνια δουλεύω την φωτεινότητα τέρμα δεν το έχω δει ποτέ να μου την κατεβάζει ...παιχνίδια δεν παίζω.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς. δεν υπαρχει τηλ.με 5.5 οθονη

σε αυτές τις διαστασεις που για εμένα ειναι και ο βασικός λόγος που το αγορασα

 

ακριβώς! Αν βάλεις δίπλα δίπλα οποιοδήποτε κινητό 5 ιντσών με το g3 θα δεις ότι έχουν το ίδιο μέγεθος. Πολύ καλή δουλειά από την lg. Επίσης εμένα μου αρέσει υπερβολικά το UI της lg, αλλά πολλοί το λένε τσίρκο για κάποιο λόγο..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε.επειδη χρησιμοποιω πολυ τα δεδομενα 4g την μπαταρια πρεπει να την ρουφαει χαλαρα λεω να παρω και μια δευτερη γιατι θα ειμαι με τον φορτιστη στο χερι
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσες με καποια εφαρμογη να πεις οταν ζεσταινετε που κυμαινετε η θερμοκρασια?

 

Μολις εκανα της αναβαθμίσεις ανεβασε τρελή θερμοκρασια τωρα το βλεπω σταθερο.η 6 εκδοση θα αργησει να ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα της αναβαθμίσεις ανεβασε τρελή θερμοκρασια τωρα το βλεπω σταθερο.η 6 εκδοση θα αργησει να ερθει?

Εγώ όταν το είχα μου είχε ανεβάσει μέχρι και 80-85 βαθμούς σε απλό browsing. Βέβαια αυτό με εξωτερική θερμοκρασία 35-37 βαθμούς. Ωστόσο δεν είχα θέμα με κολλήματα ακόμα και όταν ήταν ζεστό. Είναι ο συνδυασμός QHD - snapdragon 801 πιθανότατα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οποτε καλα ειμαι 60-62 max που εχω δει σε σχεση με το moto x 2014 που δεν παει καν πανω απο 50 ακοπα....

δεν ξερω τη ρομ να βαλω η μπαταρια πεφτει σαν τρελη το πηρα μεταχειρισμενο σε αριστη κατασταση και του πηρα καιουργια μπαταρια και

παλι την ριχνει σφαιρα...

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

οποτε καλα ειμαι 60-62 max που εχω δει σε σχεση με το moto x 2014 που δεν παει καν πανω απο 50 ακοπα....

δεν ξερω τη ρομ να βαλω η μπαταρια πεφτει σαν τρελη το πηρα μεταχειρισμενο σε αριστη κατασταση και του πηρα καιουργια μπαταρια και

παλι την ριχνει σφαιρα...

 

το ιδιο θεμα ειχα κι εγω.του εκανα τελικα ενα hard reset και τερμα.ειχα αγανακτησει τερμα θερμοκρασιες και η μπαταρια νερακι.μεταχειρισμενο και το δικο μου.

Link to comment
Share on other sites

εσεις παιδια με ποιο ρομ ειστε εδω?

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Εγώ novastock 5.6.. Loli. Δεν έχω βρει κάτι καλύτερο σε mm, οπότε έχω μείνει εκεί.. οσες φορες και αν έχω πάει σε mm, πάντα κάτι πρόβλημα έβρισκα και γύριζα πισω..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μα ερωτηση,γιατι μια εφαρμογη που στον εσωτερικο χωρο πιανει πχ 10 μεγαμπαιτ μολις την μεταφερουμε στον εξωτερικο πιανει τα διπλασια;
Link to comment
Share on other sites

Oυτε καν εχω ανεβει σε MM για Lolli μιλαμε !!!:rolleyes:

δοκιμασα CloudyG3 2.5 με την καινουργια μπαταρια και με το που ανοιξε σε μια ωρα ειχε κατεβει 79%

οπως μπηκε βγηκε .

Tωρα ειμαι με Aosp 5.1.1 μιας και εχω καθαρο android στο moto x να ειναι ιδια την ξαναδοκιμασα αλλα με χαλουσε που δεν εχει καλα

benchmark με κανενα apps...

τωρα θα δειξει ....στο αν ... μαλλον η μπαταρια θα με ικανοποιησει ...;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit:

αυτο δεν εχει ξανασυμβει με καμια συσκευη που ειχα ως τωρα...εκει που επαιζα ενα παιχνιδακι κοιτουσα μπαταρια ειχα καπου 35-με 30% και ξαφνικα εκλεισε η συσκευη :ninja:

παταω power button μου εβγαλε οτι ειναι αδεια η μπαταρια τελειως τι γινεται εδω ρε παιδια?με καινουργια μπαταρια...

Edited by ddesign

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Oυτε καν εχω ανεβει σε MM για Lolli μιλαμε !!!:rolleyes:

δοκιμασα CloudyG3 2.5 με την καινουργια μπαταρια και με το που ανοιξε σε μια ωρα ειχε κατεβει 79%

οπως μπηκε βγηκε .

Tωρα ειμαι με Aosp 5.1.1 μιας και εχω καθαρο android στο moto x να ειναι ιδια την ξαναδοκιμασα αλλα με χαλουσε που δεν εχει καλα

benchmark με κανενα apps...

τωρα θα δειξει ....στο αν ... μαλλον η μπαταρια θα με ικανοποιησει ...;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit:

αυτο δεν εχει ξανασυμβει με καμια συσκευη που ειχα ως τωρα...εκει που επαιζα ενα παιχνιδακι κοιτουσα μπαταρια ειχα καπου 35-με 30% και ξαφνικα εκλεισε η συσκευη :ninja:

παταω power button μου εβγαλε οτι ειναι αδεια η μπαταρια τελειως τι γινεται εδω ρε παιδια?με καινουργια μπαταρια...

Καινουργια αλλα γνησια; επισης οι αοσπ δεν φημιζονται για την διαχειρηση της μπαταριας.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...