Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βγήκε ρε παιδιά η 5.1? Εγώ στην 5 είναι ακόμη....

Όλοι στην 5.0 είμαστε ακόμα.... Δεν έχει βγει ακόμα και δεν έχει ακουστεί και κάτι για πότε θα την δώσουν.. Για στοκ μιλάμε πάντα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε κάποιες χώρες του εξωτερικού δώσανε την 5.0.1. Αναφορικά με το g2, μόλις αναβάθμισα ένα σε 5.0.2, προελεύσεως Ουγγαρίας. Edited by walkera82

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε κάποιες χώρες του εξωτερικού δώσανε την 5.0.1. Αναφορικά με το g2, μόλις αναβάθμισα ένα σε 5.0.2, προελεύσεως Ουγγαρίας.

Εμένα της γυναίκας μου το g2 που είναι ελληνικό δεν έχει πάρει ακόμα Lolipop

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα της γυναίκας μου το g2 που είναι ελληνικό δεν έχει πάρει ακόμα Lolipop

 

Θα πάρει. Απλώς η διανομή γίνεται τμηματικά.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει. Απλώς η διανομή γίνεται τμηματικά.

Από τώρα σκέφτομαι την γκρίνια της γυναίκας μου μετά το factory reset... :eek::eek::eek:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεματακι με την εφαρμογη του outlook, αλλα δεν ξερω αν φταιει η συσκευη μου η αν εχει θεμα η εφαρμογη.

Προσπαθω να διαγραψω μονιμα καποια emails απο το trash, αλλα δεν διαγραφονται με τιποτα, οτι και να κανω...

Εχει κανεις αλλος αυτο το θεμα;

Αν το μνμ μου θεωρηθει οτι ειναι off topic, ας σβηστει.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

κανε κανονικα τις αναβαθμίσεις απο τον υπολογιστη. Δεν ειναι μια ειναι αρκετες να ξερεις. Δοκιμασε μεχρι να σταματησει να βγαζει updates. Και αφου τις κανεις ολες κανε και μια επαναφορα στο τελος αφου κανεις ολα τα updates και εισαι ενταξει.

 

μπορω να κρατησω αντιγραφο και μετα την επαναφορα που λες να το βαλω?

Link to comment
Share on other sites

Εχθές ένα galaxy s4 ενός φίλου μου πήρε την 5.0.1 και άλλαξε όλο το κινητό...

Λογικά θα πάρουμε και εμείς κάτι.....

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καμια πατεντα να μην κανουν override το whatsapp και το viber το priority mode μηπως υπαρχει??..με ξυπνησαν βραδιατικα :X:X:X
Link to comment
Share on other sites

Καμια πατεντα να μην κανουν override το whatsapp και το viber το priority mode μηπως υπαρχει??..με ξυπνησαν βραδιατικα :X:X:X

[ATTACH]60114[/ATTACH][ATTACH]60115[/ATTACH]

 

Οταν σου έρθει κάτι από viber ή whats up στην μπαρα ειδοποιήσεων κράτα πατημενη την ειδοποίηση και σου ανοίγει δεξιά ένα στρογγυλό κουτάκι που λέει. Το πατάς και μόλις ανοίξει ξετικαρε το τελευταίο αν το έχεις τικαρισμενο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την 1η φορά που το άνοιξα, καθυστέρησε αρκετά και έκανε πρώτα 180 updates. Είναι φυσιολογικό αυτό ?

Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS 4.0.4, stock

Samsung Galaxy S II Jelly Bean 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

Την 1η φορά που το άνοιξα, καθυστέρησε αρκετά και έκανε πρώτα 180 updates. Είναι φυσιολογικό αυτό ?

 

Φυσιολογικότατο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]60114[/ATTACH][ATTACH]60115[/ATTACH]

 

Οταν σου έρθει κάτι από viber ή whats up στην μπαρα ειδοποιήσεων κράτα πατημενη την ειδοποίηση και σου ανοίγει δεξιά ένα στρογγυλό κουτάκι που λέει. Το πατάς και μόλις ανοίξει ξετικαρε το τελευταίο αν το έχεις τικαρισμενο

 

Απο οσο καταλαβαινω απο αυτες τις 2 επιλογες που εχει διαθεσιμες το μονο που μπορω να κανω ειναι να κλεισω τελειως τα notifications για αυτα τα 2 apps?

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο καταλαβαινω απο αυτες τις 2 επιλογες που εχει διαθεσιμες το μονο που μπορω να κανω ειναι να κλεισω τελειως τα notifications για αυτα τα 2 apps?

Εγώ έχω ανοιχτά τα notifications αλλά όταν είναι αθόρυβο δεν χτυπάει το τηλέφωνο. Αν θες να μην χτυπάει όταν έχεις το ήχο ενεργό ναι πρέπει να κλείσεις τα notifications

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ανοιχτά τα notifications αλλά όταν είναι αθόρυβο δεν χτυπάει το τηλέφωνο. Αν θες να μην χτυπάει όταν έχεις το ήχο ενεργό ναι πρέπει να κλείσεις τα notifications

 

Mε stock rom στο priority mode δεχομαι whatsapp και viber notifications χωρις να εχω επιλεγμενο τπτ ,πλην της απενεργοποιησης των notifications σε ολα τα modes η 2η επιλογη δεν νομιζω να βοηθησει αφου δινει rights να δεχεσαι notifications οταν το priority mode ειναι ON. Μυριζει bug η φαση..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είμαι από τους άτυχους. Εμφανίστηκε κίτρινη κηλίδα στην οθόνη οπότε θα γίνει επαναφορά σε στοκ από εβδομάδα και αποστολή για αλλαγή οθόνης. Για την courier, procordia παίρνω τηλέφωνο κατευθείαν?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είμαι από τους άτυχους. Εμφανίστηκε κίτρινη κηλίδα στην οθόνη οπότε θα γίνει επαναφορά σε στοκ από εβδομάδα και αποστολή για αλλαγή οθόνης. Για την courier, procordia παίρνω τηλέφωνο κατευθείαν?

Κρίμα ρε φίλε... Ναι παίρνεις τηλέφωνο και κάνονιζεις ραντεβού. Απλά αν είσαι Αθήνα και πας από εκεί εσύ σε μια ώρα στο έχουν έτοιμο περιμένεις σε ένα σαλονακι και είσαι κομπλέ. Απλά ρωτάς αν έχει οθόνη για το χρώμα το δικό σου.

 

Edit : τώρα είδα ότι είσαι Πάτρα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε φίλε... Ναι παίρνεις τηλέφωνο και κάνονιζεις ραντεβού. Απλά αν είσαι Αθήνα και πας από εκεί εσύ σε μια ώρα στο έχουν έτοιμο περιμένεις σε ένα σαλονακι και είσαι κομπλέ. Απλά ρωτάς αν έχει οθόνη για το χρώμα το δικό σου.

 

Edit : τώρα είδα ότι είσαι Πάτρα

Ναι κρίμα. Θα τους πάρω τηλέφωνο να δω τι θα μου πούνε. Την διαδικασία για στοκ βαριέμαι και μετά άντε πάλι ρουτ και τέτοια.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι κρίμα. Θα τους πάρω τηλέφωνο να δω τι θα μου πούνε. Την διαδικασία για στοκ βαριέμαι και μετά άντε πάλι ρουτ και τέτοια.

Πολλοί το έχουμε περάσει εδώ μέσα και είναι κατι που πρέπει να γίνει γιατί το πρώτο πράγμα που κοιτάνε είναι το root. Με το καλό να ξεμπερδέψεις. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είμαι από τους άτυχους. Εμφανίστηκε κίτρινη κηλίδα στην οθόνη οπότε θα γίνει επαναφορά σε στοκ από εβδομάδα και αποστολή για αλλαγή οθόνης. Για την courier, procordia παίρνω τηλέφωνο κατευθείαν?

 

Μοιραζεσε φωτογραφια?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω άλλο κινητό τώρα να βγάλω φωτογραφία... Εμφανίστηκε δεξιά λίγο πιο πάνω από το κέντρο. Στο ύψος εκεί που άλλα κινητά έχουν το power button.

Αυτό που έχω ξεχάσει είναι από που κατεβάζουμε το kdz για το κινητό μας αλλά τώρα θα κάτσω να ψάξω για να κάνω προετοιμασία

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Σήμερα αγόρασα το 32άρι Χρυσό. Έχω πάθει πλάκα πόσο με βολεύει στο χέρι παρότι ειναι 5,5" Τι πρέπει να κάνω εκτος από τα update πριν ξεκινήσω το φόρτωμα εφαρμογών. (και το ξεφόρωμα γιατί δεν μπορώ να βλέπω antivirus kai #@*&@) Επίσης ρουτ εύκολα πως γίνεται πλέον σε αυτό το κιν?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...