Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή έχω παροπλίσει το G3 για να το δώσω στο service και χρησιμοποιώ ένα παλιό Moto G προσωρινά, έχω να πω ότι με το ταπεινό Motorola έχω πολύ καλύτερο σήμα wifi, ενώ πλέον με ακούνε οι συνομιλητές μου χωρίς να διαμαρτύρονται για την ποιότητα των κλήσεων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ισχύει.!... όλα τα lg είναι μάπα στο σήμα ειδικά η ποιότητα συνομιλίας είναι από τις χειρότερες...χρησιμοποιώ τώρα το καλοκαίρι το παλιό μου Ζ Xperia και η ποιότητα συνομιλίας είναι μακράν καλύτερη άσε που δεν χάνεται και το σήμα με το παραμικρό...υπόψιν είχα όλη την σειρά g2 g3 g4 τώρα...όλα εξαιρετικά στο wifi στην ομιλία όμως πολύ υποδεέστερα και κάτω των προσδοκιών μου .
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αληθεια οτι στην κεραια κινητης το τηλ αν δεν πουμε οτι δεν ειναι απο τα καλυτερα , μπορουμε να πουμε οτι πασχει .Το βλεπω σε σχεση με το λενοβο τηε γυναικας μου που εκεινης , εδω σαλαμινα εχει 2-3 γραμμες 3g οταν με το ζορι εγω βρισκω 1 και αναγκαζομαι να το βαζω μονο σε 3g για να μην με γυρναει συνεχεια σε gsm.Φυσικα μιλαω για τον ιδιο παροχο κινητης.
Link to comment
Share on other sites

Με βάση τη χρήση που του κανω1 δεν θα με ένοιαζε αν ήταν μόνο θέμα 3g. Το σπαστικό είναι πως και στην ομιλία ακούγομαι με διακοπές όταν με κινέζικα κινητά με μισή τιμή ακούγομαι καμπάνα. Και δεν είμαι σε απομακρυσμένη περιοχή, Πειραιά είμαι

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου είναι ότι αυτές οι κινηταρες πρέπει να λειτουργούν άψογα στα μέγιστα των χαρακτηριστικών τους που έχουν σχεδιαστεί δηλαδή για φουλ σήμα 4g kai 4g plus...τα υπόλοιπα είναι για αναγκαστικά ας πούμε συνθήκες όπου δεν υπάρχουν τα ανάλογα specs μειώνοντας πιθανόν και την απόδοση τους...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Με βάση τη χρήση που του κανω1 δεν θα με ένοιαζε αν ήταν μόνο θέμα 3g. Το σπαστικό είναι πως και στην ομιλία ακούγομαι με διακοπές όταν με κινέζικα κινητά με μισή τιμή ακούγομαι καμπάνα. Και δεν είμαι σε απομακρυσμένη περιοχή, Πειραιά είμαι

 

Σκεφτείτε όμως και τι sar έχουν τα κινέζικα......;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αληθεια οτι στην κεραια κινητης το τηλ αν δεν πουμε οτι δεν ειναι απο τα καλυτερα , μπορουμε να πουμε οτι πασχει .Το βλεπω σε σχεση με το λενοβο τηε γυναικας μου που εκεινης , εδω σαλαμινα εχει 2-3 γραμμες 3g οταν με το ζορι εγω βρισκω 1 και αναγκαζομαι να το βαζω μονο σε 3g για να μην με γυρναει συνεχεια σε gsm.Φυσικα μιλαω για τον ιδιο παροχο κινητης.

 

Λεώ τσέκαρε τη sar στο lenovo. Τη βλέπω ψητή τη γυναίκα σου... :lol:

Το πρώτο μου τηλέφωνο: ΝΟΚΙΑ 3110 (αυτό το τούβλο με το φιδάκι ντε...!) :lol:
Link to comment
Share on other sites

Άνετα με το sar που έχει το lg θα μπορούσε να δωσει2 καλύτερο σήμα με λίγο χειρότερο sar. Πάνω απ' όλα είναι κινητό, όποτε αν ακούγεται με διακοπές δεν μπα να έχει και sar 0, άχρηστο είναι για ομιλία. Και αν το παραφειγμα2 με τα κινέζικα ειναι άστοχο, το ίδιο συμβαίνει και με samsung galaxy s2 που δεν έχει πολύ sar

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα για λιγοτερο απο χρονο το g3 3/32 κ απο χτες ευτυχης κατοχος του oneplus 3.Η οθονη του G3(αν δεν έχεις πεσει σε μαπα παρτίδα) ειναι αρκετα ανωτερη του oneplus σε αναλυση κυρίως (οχι ομως οτι ειναι υποδηεστερη απλά μικρότερη αναλυση και αλλης φιλοσοφιας χρωματων λογω αλλης τεχνολογιας) ,επισης η καμερα του oneplus ειναι στα ιδια επιπεδα ισως κ καλυτερα(έχει πολλες ρυθμισςις στο χειροκίνητο κ ακομα το ψάχνω). Και καπου εκει τελειωνουν οι συγκρίσεις γιατι σε ολα τα αλλα το oneplus απλα εκτελεί.Μπαταρια διαρκει με την ιδια χρηση περιπου 30% περισσότερο ,εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευής το λιγότερο, καλυτερο σημα wifi κ κινητής.Σε θεμα ραμ κ επεξεργαστη νομιζω ειναι παραλογο να το συγκρινω καν.

Και επιπλέον ρουταρετε αμεσα κ πανευκολα οπως κ πέρασμα twrp σαν να ηταν nexus κ χωρις να χανεις εγγύηση.

Κ για την ιστορια το G3 το εχω κρατήσει ακομα για backup συσκευή αλλα με το oneplus θυμηθηκα εποχες nexus κ δυσκολα θα ξαναεπιστρεψω σε κατι αλλο...

Ελπιζω να σε βοηθησα κ να μην πλατιασα ασκοπως σε λαθος θεμα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Μάλλον με βλέπω να ξεπερνώ το μέγεθος συνήθισα πια με το G3 και να επιλέγω πάλι 5,5 ίντσες λειτουργικά βολεύει στο περιεχόμενο του ίντερνετ με έκπτωση όμως στο τηλέφωνο μεταφορά και κράτημα.

Τα 16 gb δεν μου είναι αρκετά στριμώχνομαι και θα κάνω την αναβάθμιση μετά τον Αύγουστο γιατί καλοκαίρι δεν μου πάει να τραβιέμαι με νέο κινητό. Αν εξαιρέσω το πρώτο iphone μου όλα τα άλλα τα χάρισα αυτό θα κάνω και τώρα θα κρατήσω ένα μήνα το G3 για να προσαρμοστώ με το νέο κινητό και βουρ.

Καλό που άκουσα το +30% περίμενα περισσότερο προσωπικά για την μπαταρία (ίσως δεν έβαλε λόγω κόστους τελευταίας γενιάς εξαρτήματα με καλύτερη ενεργειακή απόδοση), καλύτερη κάμερα, καλύτερο σήμα κτλ.

Πάντως δεν αγγίζει το samsung s7 από όσο διαβάζω σε διάφορα sites είναι στο επίπεδο G5 αλλά με καλύτερη κατασκευή χοντρικά, που θα πάει θα πιάσω ένα στα χέρια μου μέχρι τη παραγγελία!

Πήρες flip cover ή protective cases από κράτημα στο χέρι πως πάει σε σχέση με το G3;

Πάλι εκτός θέματος :X

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι λάθος να συγκρίνουμε κινητό 2 ετών με κάποιο άλλο που μόλις κυκλοφόρησε. Είμαι κάτοχος του 16 περίπου ένα χρόνο και αν εξαιρέσουμε τη μπαταρία στέκεται άψογα σε όλα και με τρελή χρηση. Μην ξεχνάτε ότι βγήκε κινητό της χρονιάς (2014) με μεγάλη ευκολία σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

 

Σωστός και με την απλή χρήση που του κάνω κρατάει άφοβα τουλάχιστον ένα έτος ακόμα αν τα 16gb το επιτρέπουν.

Μια σύγκριση ήθελα με το υπάρχον κινητό μου πιστεύω έτσι συγκρίνω σωστότερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αξιζει ακομα αυτη η συσκευη παιδια στις μερες μας πωλειται εννωω απο αναβαθμισεις πως τα παει ;

 

Νομίζω μόνο αναβαθμίσεις ασφαλείας πλέον για το G3 να περιμένουμε.

Δεσμεύει κάτι την LG να δίνει τέτοιες... δε νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρος!

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια βρε παιδια.αλλαξα προσφατα την sd και εβαλα 32giga εκανα φορμαρισμα στο pc πρωτα και μετα αντεγραψα τα αρχεια και ολα φαινονται καλα, εκτως ενα αρχειο. αντιγραφο επαφων vcard (vcf νομιζω) οταν επιλεγω επαναφορα βγαζει μηνυμα ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗ.το αντεγραψα σε αλλη καρτα ..το ιδιο.καμια ιδεα γιατι δεν εχω αλλου αντιγραφο
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Μάλλον με βλέπω να ξεπερνώ το μέγεθος συνήθισα πια με το G3 και να επιλέγω πάλι 5,5 ίντσες λειτουργικά βολεύει στο περιεχόμενο του ίντερνετ με έκπτωση όμως στο τηλέφωνο μεταφορά και κράτημα.

Τα 16 gb δεν μου είναι αρκετά στριμώχνομαι και θα κάνω την αναβάθμιση μετά τον Αύγουστο γιατί καλοκαίρι δεν μου πάει να τραβιέμαι με νέο κινητό. Αν εξαιρέσω το πρώτο iphone μου όλα τα άλλα τα χάρισα αυτό θα κάνω και τώρα θα κρατήσω ένα μήνα το G3 για να προσαρμοστώ με το νέο κινητό και βουρ.

Καλό που άκουσα το +30% περίμενα περισσότερο προσωπικά για την μπαταρία (ίσως δεν έβαλε λόγω κόστους τελευταίας γενιάς εξαρτήματα με καλύτερη ενεργειακή απόδοση), καλύτερη κάμερα, καλύτερο σήμα κτλ.

Πάντως δεν αγγίζει το samsung s7 από όσο διαβάζω σε διάφορα sites είναι στο επίπεδο G5 αλλά με καλύτερη κατασκευή χοντρικά, που θα πάει θα πιάσω ένα στα χέρια μου μέχρι τη παραγγελία!

Πήρες flip cover ή protective cases από κράτημα στο χέρι πως πάει σε σχέση με το G3;

Πάλι εκτός θέματος :X

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σωστός και με την απλή χρήση που του κάνω κρατάει άφοβα τουλάχιστον ένα έτος ακόμα αν τα 16gb το επιτρέπουν.

Μια σύγκριση ήθελα με το υπάρχον κινητό μου πιστεύω έτσι συγκρίνω σωστότερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νομίζω μόνο αναβαθμίσεις ασφαλείας πλέον για το G3 να περιμένουμε.

Δεσμεύει κάτι την LG να δίνει τέτοιες... δε νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρος!

 

Πηρα μια tpu silicon απλη με εξτρα ενισχυση στις γωνιές και ενα σετακι dbrand vinyl καλύμματα αλλα ακομα δεν εχει ερθει τιποτα.

Στο χέρι ειναι φανταστικό να το κρατας γυμνο(εννοείται πιο ευχάριστο ααπτο g3) αλλα ακομα αγχωνομαι να το κυκλοφορω χωρις θηκη μην κ μου πεσει επισης οσο ναναι λογω αλουμινίου γλιστράει λιγο.Σε σσχέση με το s7 επειδη το έχει φιλος κ τα κόντραρουμε καθημερινα κ ειδικά μετα την τελευταία αναβάθμιση πιυ εκμεταλλεύεται κ τα 6gb ram τον βλεπω οτι δεν πολυθελει πλέον να τα συγκρίνουμε χεχε (κ δε μου λεει γιατι :P )

Edited by hs2000corolla
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χωρις κακια αλλα με διαθεση να παραμεινει το φορουμ απλα για το lg 3 μην το μετατρεπετε σε chatroom για λιγους,πιστευω οτι θεματα για οσους αλλαξαν συσκευη να απαντουν με π.μ. εδω προσπαθουμε να λυνουμε προβληματα της συσκευης μας η να λεμε γνωμες παντα για την συσκευη μας.ευχαριστω που το διαβασατε και αν εχει καποιος μια γνωμη για το προβλημα που αναφερω ποιο πανω ας βοηθησει.edit αν καποιος πιστευει οτι μιλαω λαθος προβλημα του δεν θα μπω σε αντιπαραθεση. edit2 http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=10
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια βρε παιδια.αλλαξα προσφατα την sd και εβαλα 32giga εκανα φορμαρισμα στο pc πρωτα και μετα αντεγραψα τα αρχεια και ολα φαινονται καλα, εκτως ενα αρχειο. αντιγραφο επαφων vcard (vcf νομιζω) οταν επιλεγω επαναφορα βγαζει μηνυμα ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗ.το αντεγραψα σε αλλη καρτα ..το ιδιο.καμια ιδεα γιατι δεν εχω αλλου αντιγραφο

 

Μήπως θα ήταν σωστό να έκανες το φορμάρισμα της microsd στο ίδιο το κινητό αντί του PC;

Για δοκίμασε... μετά η αντιγραφή και πες μας.

Μετά μπορείς να κάνεις τη μεταφορά του αρχείου στη κάρτα και με το lg pc suite δίχως να βγάλεις τη κάρτα από το κινητό σου.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα ήταν σωστό να έκανες το φορμάρισμα της microsd στο ίδιο το κινητό αντί του PC;

Για δοκίμασε... μετά η αντιγραφή και πες μας.

Μετά μπορείς να κάνεις τη μεταφορά του αρχείου στη κάρτα και με το lg pc suite δίχως να βγάλεις τη κάρτα από το κινητό σου.

το εκανα και αυτο αλλα τιποτα και βλεπω οτι χανω και φωτο που πριν λιγο υπηρχαν κανονικα,να σημειωσω οτι η καρτα ειναι noname οποτε μαλλον αυτο φταιει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να δοκιμασω φορμαρισμα σε exFAT? Η να το αφησω σε FAT32? Τελικα το εκανα σε Fat32 γιατι το αλλο δεν..

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και αυτο αλλα τιποτα και βλεπω οτι χανω και φωτο που πριν λιγο υπηρχαν κανονικα,να σημειωσω οτι η καρτα ειναι noname οποτε μαλλον αυτο φταιει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να δοκιμασω φορμαρισμα σε exFAT? Η να το αφησω σε FAT32? Τελικα το εκανα σε Fat32 γιατι το αλλο δεν..

 

Αν και δεν το κατέχω καλά δηλαδή αν φορμάρεις τη κάρτα στον υπολογιστή και βάλεις ένα αρχείο μέσα μετά δεν μπορείς να το δεις κανονικά όπως στον σκληρό ή ssd του υπολογιστή;

Μπορείς να δοκιμάσεις και το airdroid θα το βρεις στο play store μήπως καταφέρεις κάτι μία ιδέα απλά.

Δεν είναι ασφαλές να κρατήσεις τη προβληματική κάρτα έστω κι αν δουλέψει προσωρινά αργότερα θα σε προδώσει και θα χάσεις δεδομένα λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το κατέχω καλά δηλαδή αν φορμάρεις τη κάρτα στον υπολογιστή και βάλεις ένα αρχείο μέσα μετά δεν μπορείς να το δεις κανονικά όπως στον σκληρό ή ssd του υπολογιστή;

Μπορείς να δοκιμάσεις και το airdroid θα το βρεις στο play store μήπως καταφέρεις κάτι μία ιδέα απλά.

Δεν είναι ασφαλές να κρατήσεις τη προβληματική κάρτα έστω κι αν δουλέψει προσωρινά αργότερα θα σε προδώσει και θα χάσεις δεδομένα λογικά.

Την εβγαλα απο το τηλ.ηδη.ευχαριστω

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου είναι ότι αυτές οι κινηταρες πρέπει να λειτουργούν άψογα στα μέγιστα των χαρακτηριστικών τους που έχουν σχεδιαστεί δηλαδή για φουλ σήμα 4g kai 4g plus

 

Κατά μία έννοια δεν έχεις άδικο..

Το δικό μου το είχα ανέκαθεν σε 2G ή 3G για να γλυτώνω μπαταρία. Με αυτό τον τρόπο η μπαταρία με έβγαζε με το ζόρι μέχρι το απόγευμα (stock lollie). Από τότε που το έβαλα μόνιμα στο 4G με βγάζει μέχρι τα μεσάνυχτα και έχει και 20% υπόλοιπο. Χρήση ίδια ακριβώς. Τελείως ανεξήγητο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει καλό αναγνώστη καρτών, πιο γρήγορο από πολλά καινούργια κινητά. Η πιο vfm καρτούλα αυτή τη στιγμή που να τον τερματίζει στα sequential είναι η Kingston η SDCA3. Το μόνο θέμα που έχει η συγκεκριμένη είναι στην εγγραφή στα μικρά αρχεία (512Κ, 4Κ). Μετά πάμε σε Samsung Pro (γκρι) και Pro+, Sandisk Extreme Plus για καλύτερα και Evo+ για λίγο πιο οικονομικά.
Link to comment
Share on other sites

Κατά μία έννοια δεν έχεις άδικο..

Το δικό μου το είχα ανέκαθεν σε 2G ή 3G για να γλυτώνω μπαταρία. Με αυτό τον τρόπο η μπαταρία με έβγαζε με το ζόρι μέχρι το απόγευμα (stock lollie). Από τότε που το έβαλα μόνιμα στο 4G με βγάζει μέχρι τα μεσάνυχτα και έχει και 20% υπόλοιπο. Χρήση ίδια ακριβώς. Τελείως ανεξήγητο.

Αυτό το έχω παρατηρήσει κι εγώ. Έχω ιταλικής προέλευσης και στην ιταλική επίσημη ρομ δεν υπάρχει επιλογή 2g only. Όταν έβαλα ελληνική ή στοκ και το γύρισα σε 2g είδα μειωμένη μπαταρία. Παράξενο αλλά ισχύει

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Κατά μία έννοια δεν έχεις άδικο..

Το δικό μου το είχα ανέκαθεν σε 2G ή 3G για να γλυτώνω μπαταρία. Με αυτό τον τρόπο η μπαταρία με έβγαζε με το ζόρι μέχρι το απόγευμα (stock lollie). Από τότε που το έβαλα μόνιμα στο 4G με βγάζει μέχρι τα μεσάνυχτα και έχει και 20% υπόλοιπο. Χρήση ίδια ακριβώς. Τελείως ανεξήγητο.

 

Αυτό το έχω παρατηρήσει κι εγώ. Έχω ιταλικής προέλευσης και στην ιταλική επίσημη ρομ δεν υπάρχει επιλογή 2g only. Όταν έβαλα ελληνική ή στοκ και το γύρισα σε 2g είδα μειωμένη μπαταρία. Παράξενο αλλά ισχύει

 

Εγώ πάλι, δεν το βρίσκω ούτε ανεξήγητο, ούτε παράξενο. Για να ενημερωθεί η εφαρμογή για τον καιρό π.χ. με 4G θέλει 1 δευτερόλεπτο, με 3G πέντε και με 2G μισό λεπτό. Για να γίνει αυτό δουλεύει ο επεξεργαστής αντίστοιχα ή 1 ή 5 ή 30 δευτερόλεπτα. Μετά σταματάει. Βάλτε τώρα όλες τις εφαρμογές που δουλεύουν στο παρασκήνιο να ζητούν από τον επεξεργαστή να δουλέψει ανάλογα χρονικά διαστήματα, όσο νάναι μαζεύονται οι εργατοώρες του.

Όσον αφορά στην αναζήτηση σήματος τώρα, αυτό γίνεται αυτόματα και συνεχόμενα, με ελάχιστη κατανάλωση ρεύματος. Όταν βρίσκει σήμα, δεν διακόπτεται η αναζήτηση, συνεχίζει να αναζητά και να κλειδώνει την σύνδεση με τα νέα δεδομένα που του δίνουμε γιατί πολύ απλά κινούμαστε και πρέπει να συγχρονιστεί με το νέο σημείο και την νέα γωνία σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς εννοούσα...η Κορέα και γενικά οι "δυνατές" οικονομικά ασιατικές χώρες Σιγκαπούρη Hong Kong Ιαπωνία κλπ έχουν εξαιρετικά δίκτυα τα οποία αναπτύσσουν και εξελίσσουν συνεχώς...ήδη σε λίγο έρχεται το 5g οπότε οι συσκευές τους αποδίδουν τα μέγιστα για αυτά για τα οποία φυσικά και είναι σχεδιασμένες και φτιαγμένες....εδώ εμείς είμαστε για κάνα mall, και σε δυο τρια άντε τέσσερα σημεία στην Αθήνα π.χ. έτσι για να τεσταρουμε τις ταχύτητες των κινητών και να μας παραμυθιαζουν οι εταιρίες για δηθεν ολοκληρωμένα δίκτυα 4g.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια μια βοήθεια έχω αγανακτήσει ότι και αν δοκίμασα για να κάνω Downgrade από marshmallow σε lollipop Δεν τον Έχω καταφέρει, αν κάποιος φίλος έχει βρει κάποια λύση ας μου δώσει τα φώτα του θα είμαι υπόχρεος, Γιατί δεν την παλεύει η μπαταρία με τίποτα όλο στη φόρτιση είναι το κινητό.Ευχαριστώ

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια μια βοήθεια έχω αγανακτήσει ότι και αν δοκίμασα για να κάνω Downgrade από marshmallow σε lollipop Δεν τον Έχω καταφέρει, αν κάποιος φίλος έχει βρει κάποια λύση ας μου δώσει τα φώτα του θα είμαι υπόχρεος, Γιατί δεν την παλεύει η μπαταρία με τίποτα όλο στη φόρτιση είναι το κινητό.Ευχαριστώ

Με το LG up θα κάνεις downgrade http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=64624353

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...