Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προχώρα άφοβα, δεν έχει θέματα η συσκευή.

 

Ο Nova που λέμε είναι launcher, διαφορετικό γραφικό περιβάλλον φαντάσου και δεν επηρρεάζει φυσικά τις αναβαθμίσεις. Απλά αλλάζεις εικονίδια κλπ, δεν είναι κάτι άλλο, απλά είναι πιο ελαφρύς από τους εργοστασιακούς όλων των εταιριών και οι συσκευές δουλεύουν πιο ανάλαφρα.

Και αυτό το κατεβαζεις από κάπου ή είναι μέσα στην λειτουργία του κινητού??? Π.χ. Σαν την αλλαγή ενός θέματος???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και αυτό το κατεβαζεις από κάπου ή είναι μέσα στην λειτουργία του κινητού??? Π.χ. Σαν την αλλαγή ενός θέματος???

 

Από το Play Store το κατεβάζεις. Έχει διάφορους launchers (δωρεάν και μη). Απλά κάνε αναζήτηση και θα τους βρεις όλους.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά προσπαθώ εδώ και μέρες να κάνω σύζευξη του τηλεφώνου με το αυτοκίνητό μου μέσω bluetooth αλλά δεν γίνεται με τίποτα.:(

Το έχει προσπαθήσει κανένας άλλος?Με το galaxy s3 που είχα πριν αλλά και με άλλα τηλέφωνα το έχω κάνει κανονικά.Μήπως απ τις ρυθμίσεις υπάρχει κάποια επιλογή η οποία λόγο προστασίας δεν το αφήνει να κάνει σύζευξη με το αυτοκίνητο?Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει γιατί η αλήθεια είναι ότι με είχε βολέψει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

θα το πάρω τλκ και εγω αύριο και ο Θεός βοηθός :p

Δεν μου πήγαινε να πάρω πάλι samsung,το βλέπω και το βαριέμαι πριν το πάρω..

 

λέω να το πάρω από ortel,έχει κάνει κανείς αγορά απο κει?

Link to comment
Share on other sites

Προτίμησε καταστήματά με πολλές αξιολογήσεις

 

Ο γνήσιος φορτιστής είναι αυτός?θέλω αποκλειστικά ασύρματο φορτιστή γι αυτό το κινητό.πού να μην καθυστερεί

http://www.telmarket.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=4373&category_id=2&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά προσπαθώ εδώ και μέρες να κάνω σύζευξη του τηλεφώνου με το αυτοκίνητό μου μέσω bluetooth αλλά δεν γίνεται με τίποτα.:(

Το έχει προσπαθήσει κανένας άλλος?Με το galaxy s3 που είχα πριν αλλά και με άλλα τηλέφωνα το έχω κάνει κανονικά.Μήπως απ τις ρυθμίσεις υπάρχει κάποια επιλογή η οποία λόγο προστασίας δεν το αφήνει να κάνει σύζευξη με το αυτοκίνητο?Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει γιατί η αλήθεια είναι ότι με είχε βολέψει πολύ.

 

Εγω εχω κανει συζευξη με kenwood ηχοσυστημα αυτοκινητου κανονικα με την μια.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κανει συζευξη με kenwood ηχοσυστημα αυτοκινητου κανονικα με την μια.

Εμένα έχει Bluetooth το αμάξι από την μάνα του.Σου ζήτησε κωδικό για την σύζευξη?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει Bluetooth το αμάξι από την μάνα του.Σου ζήτησε κωδικό για την σύζευξη?

Ευχαριστώ.

 

οχι τιποτα οπως συνδεω και ενα απλο bluetooth το πηρε τιποτα παραπανω δεν εκανα καποια ρυθμιση ουτε κωδικο. βασικα πρεπει να ναι ασυμβατοτητα του Bluetooth του αυτοκινητου σου. φιλος μου με τετοιο bluetooth δεν συβδεοταν το note 3 ενω σε μενα κανονικα.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά προσπαθώ εδώ και μέρες να κάνω σύζευξη του τηλεφώνου με το αυτοκίνητό μου μέσω bluetooth αλλά δεν γίνεται με τίποτα.:(

Το έχει προσπαθήσει κανένας άλλος?Με το galaxy s3 που είχα πριν αλλά και με άλλα τηλέφωνα το έχω κάνει κανονικά.Μήπως απ τις ρυθμίσεις υπάρχει κάποια επιλογή η οποία λόγο προστασίας δεν το αφήνει να κάνει σύζευξη με το αυτοκίνητο?Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει γιατί η αλήθεια είναι ότι με είχε βολέψει πολύ.

στο b/t αυτοκινητου μου συνδεθηκε μια χαρα. Μου ζητησε κωδικο, πληκτρολογησα 4 μηδενικα, επιβεβαιωσα και όλα ετοιμα. εναλλακτικά μπορείς να δοκιμασεις τους αριθμούς 1234

Θα mini ή θα μου mini ? (στα χέρια)
Link to comment
Share on other sites

Είτε παγώνεις είτε όχι εφαρμογές,το αποτέλεσμά ίδιο...

[ATTACH]50236[/ATTACH]

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καμία απάντηση?

Ειναι τα τρια πρωτα ψηφια του serial number, θα το βρεις στο κουτι του κινητου σου, στο πλαι!

Η παρτιδα 406 π.χ. σημαινει κατασκευη Ιουνιος του 2014, η παρτιδα 407 Ιουλιος του 2014 και ουτω καθ' εξης!

Link to comment
Share on other sites

Είτε παγώνεις είτε όχι εφαρμογές,το αποτέλεσμά ίδιο...

[ATTACH]50236[/ATTACH]

 

Εγώ βγάζω μέχρι το 20% με ίδια αναμονή περίπου, γύρω στις 2,5 ώρες ομιλία και 4 ώρες οθόνη. Με μικρή χρήση WiFi 3g.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βγάζω μέχρι το 20% με ίδια αναμονή περίπου, γύρω στις 2,5 ώρες ομιλία και 4 ώρες οθόνη. Με μικρή χρήση WiFi 3g.

 

Δεν ξέρω κατέβασα το wakelock detector να δω τι παίζει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βγαζεις 5 ώρες screen on time με φωτεινότητα στο 70% και χωρίς την φωτεινότητα στο αυτοματο; Εγώ με 50% χωρις αυτοματο λίγο πανω απο 2ωρο βγάζω...:blink:

 

+1 το ιδιο παρατηρω και εγω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτοι που εχουν τετοια SOT προφανως δεν κανουν σχεδον καθολου κλησεις. Εγω με κλησεις κατα κυριο λογο εχω SOT 2 ωρες και κατω...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Με περίπου 2 ώρες κλήσεις στις τελευταίες 40κάτι έβγαλε περίπου 5,5 ώρες SOT και το έβαλα να φορτίσει με την πρώτη ειδοποίηση μπαταρίας.

Δυστυχώς αυτή τη φορά δεν έχω screenshots αφού μόλις το φόρτισα, γι' αυτό και τα "περίπου".

Η φωτεινότητα πάντοτε στο 70 & auto.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο έτσι...διαφορετικά ένα μαμα τηλέφωνο όπως ο φίλος που το έδωσε έβγαζε με το ζόρι 4ωρές οθόνη με λίγες κλήσεις και το σήμα στο αυτόματο

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μόνο έτσι...διαφορετικά ένα μαμα τηλέφωνο όπως ο φίλος που το έδωσε έβγαζε με το ζόρι 4ωρές οθόνη με λίγες κλήσεις και το σήμα στο αυτόματο

 

Εγω να ξερετε ειμαι root και freeze αλλα οχι πολλες εφαρμογες γιατι χρησιμοποιω λιγο απο ολα, Με 2 ωρες κλησεις 11 ωρες απο την φορτιση ειμαι 67% με 55 λεπτα οθονη και auto brighness 70%...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εγω να ξερετε ειμαι root και freeze αλλα οχι πολλες εφαρμογες γιατι χρησιμοποιω λιγο απο ολα, Με 2 ωρες κλησεις 11 ωρες απο την φορτιση ειμαι 67% με 55 λεπτα οθονη και auto brighness 70%...

 

Πολύ νορμάλ είναι αυτός ο χρόνος.

Ενταξει η μπαταρία δεν είναι και το δυνατο του σημειο, αλλά δεν είναι και τραγική ρε παιδιά . Που να βλέπατε το 1020 δηλαδή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι κάποιοι έχουν root και κάνουν freeze κάποια apps και κάποιοι άλλοι όχι. Εκεί ειναι πιστεύω η διαφορά...

 

Και root είμαι και πολλές εφαρμογές έχω παγώσει...το ίδιο πού του κάνει...εντάξει το τετράωρο το πιάνει,αλλά τέτοια επίδοση είχα και με το nexus 5.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι το ροοτ?οεο?το πηρα σημερα.δεν εχει τροποποιησεις βελτιωσεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...