Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε το θεμα ειναι απο το σελιδοδεικτη να μπαινω χωρις να βαζω κωδικους...οπως παλια

 

Ναι αυτό είναι παλιότερα είχα κάνει σχόλιο για απενεργοποίηση δυνατότητας που δίνει στο chrome αυτή την ικανότητα, σπάω το μυαλό μου και δεν πάει πουθενά τώρα.

Στους κωδικούς είχε και περίεργο όνομα στο site που είχε κάνει αυτή την αυτόματη είσοδο, vodafone στη περίπτωσή μου.

Αύριο ίσως βρω άκρη από το σχόλιο που είχα κάνει μάλλον στη lollipop εποχή αν το θυμάμαι σωστά.

Τι έγινε βρήκες άκρη;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο που εκανα ειναι ενω μ εβγαλε ειδοποιηση, πατησα παρατεταμενα επανω της...μετα πατησα το γραναζακι για ρυθμισεις και απο εκει απενεργοποιησα την αδεια στιν chrome να μπορει να στελνει ειδοποιησεις.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ξαφνικά χωρίς να κάνω τίποτα το Google play store δν μου ανοίγει καθόλου πάταω να ανοίξει και κλείνει αμέσως του έχω κάνει απενεργοποίηση έχω κάνει διακοπή τώρα αλλά τπτ δν έπιασε το να κάνω ??? ...

 

 

Καλό Πάσχα να έχετε και καλή ανάσταση

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ξαφνικά χωρίς να κάνω τίποτα το Google play store δν μου ανοίγει καθόλου πάταω να ανοίξει και κλείνει αμέσως του έχω κάνει απενεργοποίηση έχω κάνει διακοπή τώρα αλλά τπτ δν έπιασε το να κάνω ??? ...

 

 

Καλό Πάσχα να έχετε και καλή ανάσταση

δοκιμασε απο τις ρυθμισεις να κανεις διαγραφη δεδομενων και cashe.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε απο τις ρυθμισεις να κανεις διαγραφη δεδομενων και cashe.

 

Ναι το έκανα μετά μου ήρθε να το κανω εντάξει δουλεύει τώρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

η εκδοση των 16gb-2gb Ram απο αυτήν των 32gb-3gb Ram

θα κάνει τόσο μεγάλη διαφορά σε έναν μέσο χρήστη χωρίς πολλές απαιτήσεις?

τι λέτε?

γενικά θεωρείτε καλή επιλογη το 16άρι σαν συσκευή στα λεφτά που κυμαίνεται τώρα (200 κάτι ευρώ)?

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

Εντάξει οσο πιο μεγάλη ραμ τοσο καλύτερα αλλά μη φανταστείς κ τρελά πράγματα..Στα 200 Πολύ καλο ειναι και με τα 2 giga ram.Γιατι αν ειναι να πας στο 3αρι και το g4 μετα είναι κοντά σε εκείνη τη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ενδιαφερομαι να αγορασω το lg g3 και το εχω βρει απο κινα στα 160ε . Ομως ειναι το μοντελο D850 . Υπαρχει καποια σημαντικη διαφορα πχ μη συμβατοτητας του σηματος 3G και 4G ?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει οσο πιο μεγάλη ραμ τοσο καλύτερα αλλά μη φανταστείς κ τρελά πράγματα..Στα 200 Πολύ καλο ειναι και με τα 2 giga ram.Γιατι αν ειναι να πας στο 3αρι και το g4 μετα είναι κοντά σε εκείνη τη τιμή.

 

Εγώ έχω το 32άρι ένα μήνα του πέρασα την ΜΜ όλα μιά χαρά.Χτές πήρε

ο ξαδελφός μου το 16άρι με την Lolipop,και σήμερα τα συγκρίναμε.

Πραγματικά μεγάλη διαφορά στήν ταχύτητα και σε στίς εφαρμογές και στό Internet.

Δεν το περιμέναμε με τίποτα,αλλά δεν ξέρω αν φταίει η μικρότερη μνήμη πού έχει το 16άρι

ή αν περάσει την ΜΜ θα γίνει το ίδιο κάτι πού δεν το βλέπω γιατί εγώ το έχω πολύ φορτωμένο

σε εφαρμογές ενώ αυτός είχε ελάχιστες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ενδιαφερομαι να αγορασω το lg g3 και το εχω βρει απο κινα στα 160ε . Ομως ειναι το μοντελο D850 . Υπαρχει καποια σημαντικη διαφορα πχ μη συμβατοτητας του σηματος 3G και 4G ?

Ευχαριστω

Από Κίνα κοιτάς μόνο τα μοντέλα F400, F460, στα υπόλοιπα δεν παίζουν οι μπάντες 3g, 4g.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Γενικά το 32αρι πρέπει να είναι πιο αεράτο. Το δικό μου 16αρι πολλές φορές κολλάει στιγμιαία και εμφανίζει μια καθυστέρηση στην ανάπτυξη των γραφικών που έχω στην οθόνη. Δείχνει καθαρά ότι θέλει μνήμη...

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει link του kdz της official MM που έχουν πάρει τα ελληνικά G3 16GB? Γιατί έχω Ιταλικό (tre.it) αλλά δεν έχει επιλογή για 2G only δίκτυο και μου έχει σπάσει τα νεύρα με το σήμα στην περιοχή που είμαι.

 

Ευχαριστώ

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει link του kdz της official MM που έχουν πάρει τα ελληνικά G3 16GB? Γιατί έχω Ιταλικό (tre.it) αλλά δεν έχει επιλογή για 2G only δίκτυο και μου έχει σπάσει τα νεύρα με το σήμα στην περιοχή που είμαι.

 

Ευχαριστώ

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41 εδω μπες. η τελευταια κατω στο greece.η εκδοση ειναι νομιζω για ολα 16/32.

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση..

 

υποθέτω πως το GRC με το 6GR δεν έχει καμία διαφορά, έτσι;...

 

Επίσης, δεν παίζει ρόλο που είμαι με 16GB έκδοση του G3, σωστά

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση..

 

υποθέτω πως το GRC με το 6GR δεν έχει καμία διαφορά, έτσι;...

 

Επίσης, δεν παίζει ρόλο που είμαι με 16GB έκδοση του G3, σωστά

τα "κυβικα" ειναι ιδια, ειπα για την τελευταια μηπως και η προτελευταια ειναι cosmote.εγω εχω στο αρχειο την τελευταια που προανεφερα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θελω να κανω μια ερώτηση σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπησα σημερα . Καθως έβγαζα φωτογραφιες το κινητό έκανε επανεκινησεις. μονο όταν τραβουσα φωτογραφίες. Το έκανα συνεχεια και είχα πάντα το ιδιο αποτέλεσμα. Μερικές φορές βεβαια ανοιγε και με πολυ χαμηλοτερη στάθμη μπαταριας. Έχει τυχει σε κανενα παρόμοιο πρόβλημα ? Πιστεύω ότι το πρόβλημα πρέπει να είναι στη μπαταρία αλλα γιατί το κάνει μόνο οταν τραβαω φωτογραφιες ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θελω να κανω μια ερώτηση σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπησα σημερα . Καθως έβγαζα φωτογραφιες το κινητό έκανε επανεκινησεις. μονο όταν τραβουσα φωτογραφίες. Το έκανα συνεχεια και είχα πάντα το ιδιο αποτέλεσμα. Μερικές φορές βεβαια ανοιγε και με πολυ χαμηλοτερη στάθμη μπαταριας. Έχει τυχει σε κανενα παρόμοιο πρόβλημα ? Πιστεύω ότι το πρόβλημα πρέπει να είναι στη μπαταρία αλλα γιατί το κάνει μόνο οταν τραβαω φωτογραφιες ?

 

Μάλλον στη μπαταρία είναι το θέμα, το είχε πάθει η αδερφή της γυναίκας μου και το παθαινε όταν έβγαζε φωτογραφίες - βίντεο καθώς από τον αισθητήρα της κάμερα θερμενοταν μάλλον το κινητό

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα το κινητό στην procordia για το γνωστό θέμα με το ράγισμα. Μου επιστράφηκε μετα απο μια βδομάδα έτοιμο και με φωτεινότητα πλέον στο 40% βλέπω πολύ καλύτερα απ 'οτι πριν με 50%.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα το κινητό στην procordia για το γνωστό θέμα με το ράγισμα. Μου επιστράφηκε μετα απο μια βδομάδα έτοιμο και με φωτεινότητα πλέον στο 40% βλέπω πολύ καλύτερα απ 'οτι πριν με 50%.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ψυχολογικο ειναι:lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα το κινητό στην procordia για το γνωστό θέμα με το ράγισμα. Μου επιστράφηκε μετα απο μια βδομάδα έτοιμο και με φωτεινότητα πλέον στο 40% βλέπω πολύ καλύτερα απ 'οτι πριν με 50%.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μηπως ειχες αλλη συσκευη σε χρηση και ξεσυνηθισες ;:lol:
Link to comment
Share on other sites

Η αρχισαν παλι να βαζουν τις οθονες που εβαζαν και στην αρχη...που ηταν πολυ καλυτερες σε θεμα φωτεινοτητας. Το κινητο σου ποτε κατασκευαστηκε; Απο τον πρωτο μηνα του 2015 εβαζαν οθονες με πιο θερμο λευκο...
Link to comment
Share on other sites

λογικα οτι στοκ ειχαν τελειωσε οποτε οσοι εχουμε ακομα εγγυηση αν χρειαστει (φτου φτου) θα εχουμε απο τις καινουργιες.:rolleyes:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...