Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H apple δίνει 1 χρόνο :rolleyes:

 

Έτσι, όπως το γράφεις :

Και μάλιστα για 2 ΧΡΟΝΙΑ!

 

....είναι σαν να λες, ότι είναι έκπληξη που δίνει 2 έτη η lg & θα έπρεπε να της λέμε & ευχαριστώ.

Όχι, τα 2 έτη είναι υποχρεωτικά βάσει ευρωπαικών νόμων, στην Ευρώπη όλοι τα δίνουν(αναγκαστικά)εκτός από apple που κάνει τα δικά της.(Αν και έχω διαβάσει ότι τελευταία στην ευρώπη κάποιο resellers καλύπτουν τα apple για 2 έτη, όπως και να χει είναι λίγο ασαφές τι παίζει με την apple-δεν το χω ψάξει κιόλας ενδελεχώς)

 

Πιστεύω ότι αν του βγάλει κάποιου πρόβλημα θα το βγάλει μέσα στη 2αιτία, μετά την 2αιτιά δεν εμφανίζονται προβλήματα. Όλες αυτές οι αστοχίες με κιτρινίλες και ραγίσματα , βγαίνουν στον πρώτο χρόνο, δεν έχω ακούσει να εμφανιστεί γενικότερα πρόβλημα μετά την 2αιτία. οπότε είσαι καλυμμένος.

 

Δεν ξέρω που την βασίζεις αυτήν την πεποίθηση.

Αυτό που είναι γεγονός είναι ότιτο g2 πρωτοκυκλοφόρησε στην 9/13, άρα μέχρι τώρα έχουν περάσει λίγα τη 2ετία, ενώ από g3 κανένα δεν έχει περάσει τη 2ετία, καθότι η συσκευή πρωτοκυκλοφόρησε 6/14, συνεπώς είναι δεδομένο δεν μπορείς να έχεις ακούσει για πρόβληματα πέραν της 2ετία(Αφού ελάχιστα την έχουν περάσει)

 

Η λογική λέει ότι όσο περισσότερο το χρησιμοποιεί κάποιος τόσο περισσότερο αυξάνει η πιθανότητα να εμφανιστεί κάτι.

(Ειδικά για τα g2, η κιτρινίλα εμφανίστηκε κατά κώρον το καλοκαίρι που μας πέρασε, όπου τα περισσότερα ήταν συσκευές 13-14 μηνών)

 

Τώρα για τις καθυστερήσεις ΟΚ, συμβαίνουν., Αλλά δεν έχεις τα άλλα κουλά όπως δεν καλύπτεται δεν το ένα δεν το άλλο, και γενικά η LG έχει πολύ καλη συμπεριφορά στο service της , και όταν έχουν ανταλλακτικά σου το φτιάχνου και επιτόπου. εδω ο άλλος στην ΣΟΥΠΕΡ ΓΟΥΑΟΥ ΝΤΟΥΠΕΡ APPLE , του έκανε η apple έναν ΜΗΝΑ να του αλλάξει μπαταρία( http://www.insomnia.gr/topic/542768-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%83%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-25-%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%BD%E2%80%99-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%BE%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%83%CF%84/ ) ! και μας φταίει η LG poy me 300€ μας δίνει κινητάρες και καμμιά φορά καθυστερεί;

 

 

Τι να πω, προσωπικά μου άλλαξε για το ράγισμα όλο το πλαίσιο και όλη την οθόνη μέσα σε 1 μέρα.

 

Κοιτά όπως είπα και στο 1ο post η lg, έχει εξαιρετικό service(τελευταία κάνει κάτι περίεργα, δικαιολογημένα, λόγω φόρτου εργασίας-πολλά ελαττωματικά προιόντα, από την άλλη ο χρήστης δεν φταίει σε τίποτα να περιμένει βδομάδες χωρίς τηλ-το ξέρω από προσωπική πείρα).

 

Κυριώς όμως πιο πολύ στηλιτεύω τις αστοχίες της μαμάς lg, δεν γίνεται σε G2,G3,G flex 2 να υπάρχουν τόσα θέματα.

Αν εσας φαίνετε εσάς φυσιολογικό η πλειοψηφία των g2 να κιτρινίζουν οι οθόνες τους ή αντίστοιχα τα g3 να ραγίζει από μόνο του, τότε τι να πω??

Εγώ το θεωρώ απαράδεκτο, το service απλά σώζει την κατάσταση, αλλά δεν σε καλύπτει απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το ότι η apple φιλέ δίνει 1 χρόνο εγγύηση δεν σημαίνει ότι εσύ με ένα προϊόν apple θα έχεις ένα χρόνο. Έχεις κανονικά ΔΥΟ χρόνια εγγύηση. Όπως ΟΛΕΣ οι ηλεκτρονικές συσκευές στην ΕΕ.

Επίσης κανένας δεν μου εξασφαλίζει ότι μετά τα 2 χρόνια δεν θα έχουμε θέματα και θα πρέπει να βάλω το χέρι στη τσέπη.

Τέλος, το κακό σερβίς των άλλων δεν δικαιολογεί ούτε βελτιώνει το σερβίς μας, επειδή "υπάρχουν και χειρότερα". Κανονικά δεν θα έπρεπε να υπάρχουν θέματα. Σαφώς και κανουν ότι μπορούν, αλλά θα μπορούσαν και καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που μάρκαρα με τρομάζουν πιο πολύ απ'όλα. Να το καις όλη μέρα και η CPU να πάρει φωτιά ναι, αλλά όχι και σχεδόν καθόλου και να εμφανίσει τέτοιο θέμα.

Φίλε μου, τι παρτίδα είναι η συσκευή σου?

Δεν θυμαμαι παρτιδα αλλα την εχω από τον Ιουλιο.

 

Από εμένα , Όποιος λέει ότι το G3 είναι ποιοτικό κινητό μάλλον δεν έχει πιάσει στιβαρή συσκεuη , πραγματικα όμως . Το g3 είναι σχεδόν ψευτικο αλλα είναι πολύ ομορφο κινητακι με πολύ μικρο πλαισιο και παρα πολύ καλα χαρακτηριστικα για τα λεφτα του.

 

Τωρα στα δικα μου...η δευτερη οθονη μου αποκλειαιται να είχε gorilla glass .Σε 2 μηνες είχε μικρογρατζουνιες...εχω ακομα τα galaxy s και galaxy s 2 και δεν εχουν την παραμικρη γρατζουνια...και μιλαμε για 3-4 χρονια όχι 2 μηνες.Οποτε φοβάμαι ότι η lg στα ανταλακτικα της εχει ριξει ακομα περισσοτερο την ποιοτητα.Επισης η οθονη κουνιεται αν την πατας στην ακρη δεν το κανει μονο η τελευταια αλλα το εκανε και η προηγουμενη αλλα και στο g2. Ειμαι σιγουρος οποιο g3/g2 και να πιασω μπορω να βρω ένα σημειο που η οθονη θα πατιεται μεσα σε καποιο σημειο. Εγω επειδή προσωπικα χρησιμοποιω το κινητο για δουλεια , αναγκαστικα δεν θα ξαναπαω σε lg .Οκ μπορει να εχει αψογο σερβις αλλα δεν μπορω να μενω από κινητο τρεις και λιγο...και αν μια μερα μου πουν δεν σε καλυπτει η εγγυηση να μεινω με την πατατα στα χερια... Δεν κλαιγομαι προς θεου,ηξερα τι αγορασα . Με 300 ευρω δεν μπορεις να ζητας τα παντα από μια συσκευη , αλλα προσωπικα δεν θα ψαχνω από εδώ και περα τα τοπ χαρακτηριστικα αλλα γενικα ένα καλο πακετο.

 

 

Με 3g ανοιχτα facebook chrome ή youtube στο 5 λεπτο αντε 10λεπτο εχω 65+ βαθμούς cpu και το κινητο αρχιζει και ανεβαζει θερμοκρασια .

Με ανοιχτο google maps +3g+gps το κινητο σε 10 λεπτα πιανει 70+ και η οθονη είναι αρκετα εως πολύ ζεστη. Από διπλα εχω και το moto g φιλου μου και με Κ@τουραει στα ισια!!!Όχι μονο ρολαρει καλυτερα σε μενου εφαρμογες, δεν ανεβαζει θερμοκρασίες ,το gps εχει καλυτερη ακριβεια και εχει και περισσοτερο σημα.

Τι αλλο να πω...θα νομιζετε ότι προσπαθω να βγαλω την συσκευη σκαρτη...κι όμως δεν το θελω, αλλα η συσκευη για μενα περα από μια οθονη που είναι απιστευτη , δεν εχει τιποτα. Είναι λογικο πραγμα αυτό ?Ασε που όταν ανεβαζει θερμοκρασίες κολαει παντου...

Edited by ntragas
Link to comment
Share on other sites

H apple δίνει 1 χρόνο :rolleyes:

Πιστεύω ότι αν του βγάλει κάποιου πρόβλημα θα το βγάλει μέσα στη 2αιτία, μετά την 2αιτιά δεν εμφανίζονται προβλήματα. Όλες αυτές οι αστοχίες με κιτρινίλες και ραγίσματα , βγαίνουν στον πρώτο χρόνο, δεν έχω ακούσει να εμφανιστεί γενικότερα πρόβλημα μετά την 2αιτία. οπότε είσαι καλυμμένος. Τώρα για τις καθυστερήσεις ΟΚ, συμβαίνουν., Αλλά δεν έχεις τα άλλα κουλά όπως δεν καλύπτεται δεν το ένα δεν το άλλο, και γενικά η LG έχει πολύ καλη συμπεριφορά στο service της , και όταν έχουν ανταλλακτικά σου το φτιάχνου και επιτόπου. εδω ο άλλος στην ΣΟΥΠΕΡ ΓΟΥΑΟΥ ΝΤΟΥΠΕΡ APPLE , του έκανε η apple έναν ΜΗΝΑ να του αλλάξει μπαταρία( http://www.insomnia.gr/topic/542768-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%83%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-25-%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%BD%E2%80%99-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%BE%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%83%CF%84/ ) ! και μας φταίει η LG poy me 300€ μας δίνει κινητάρες και καμμιά φορά καθυστερεί;

 

 

Τι να πω, προσωπικά μου άλλαξε για το ράγισμα όλο το πλαίσιο και όλη την οθόνη μέσα σε 1 μέρα.

 

Εμενα μου αλλαξε η procordia το πλαισιο σε μιση ωρα..χωρις υπερβολες!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας... Έχω κάνα δύο προβληματάκια να δούμε μήπως βρει κάποιος λύση.

Προσπαθώ να κλειδώσω κάποιες εφαρμογές, με εφαρμογές όπως το smart app lock , το applocker , και το app lock. Παρόμοιες είναι οι εφαρμογές το ξέρω, αλλά καμιά δεν κάνει αυτό που θέλω. Είχα καταφέρει και δούλευε εδώ και κάνα δύο μήνες το smart app lock που είχα πρώτο αλλά μετά από κάνα δύο αναβαθμίσεις δεν δουλεύει πλέον και δεν μπορώ να βρω τι φταίει..

 

Στην αρχή όταν το πήρα δοκίμασα μια κάρτα κοσμοτέ και είδα ότι μπορούσα να αλλάξω το APN.Το δουλεύω όμως με κάρτα της wind και πλέον δεν μπορώ να πειράξω κάτι εκεί. Αν και δεν είναι κάτι που χρειάζεται να πειράξω γιατί βάζω πάντα πακέτο με δεδομένα αλλά γιατί υπάρχει αυτή η διαφορά με τις κάρτες;

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

H apple δίνει 1 χρόνο :rolleyes:

Πιστεύω ότι αν του βγάλει κάποιου πρόβλημα θα το βγάλει μέσα στη 2αιτία, μετά την 2αιτιά δεν εμφανίζονται προβλήματα. Όλες αυτές οι αστοχίες με κιτρινίλες και ραγίσματα , βγαίνουν στον πρώτο χρόνο, δεν έχω ακούσει να εμφανιστεί γενικότερα πρόβλημα μετά την 2αιτία. οπότε είσαι καλυμμένος. Τώρα για τις καθυστερήσεις ΟΚ, συμβαίνουν., Αλλά δεν έχεις τα άλλα κουλά όπως δεν καλύπτεται δεν το ένα δεν το άλλο, και γενικά η LG έχει πολύ καλη συμπεριφορά στο service της , και όταν έχουν ανταλλακτικά σου το φτιάχνου και επιτόπου. εδω ο άλλος στην ΣΟΥΠΕΡ ΓΟΥΑΟΥ ΝΤΟΥΠΕΡ APPLE , του έκανε η apple έναν ΜΗΝΑ να του αλλάξει μπαταρία( http://www.insomnia.gr/topic/542768-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%83%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-25-%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%BD%E2%80%99-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%BE%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%83%CF%84/ ) ! και μας φταίει η LG poy me 300€ μας δίνει κινητάρες και καμμιά φορά καθυστερεί;

 

 

Τι να πω, προσωπικά μου άλλαξε για το ράγισμα όλο το πλαίσιο και όλη την οθόνη μέσα σε 1 μέρα.

 

 

Μάλλον διάβασες μόνο το πρώτο post και όχι όλα τα υπόλοιπα για την "ΣΟΥΠΕΡ ΓΟΥΑΟΥ ΝΤΟΥΠΕΡ APPLE" όπως λες. Το ότι κάποιος υπάλληλος μπορεί να... λαλακίζεται δεν σημαίνει ότι κάποια εταιρεία έχει κακό after sales service. Με αυτή τη λογική, το 90% των εταιρειών που το service τους έχει αναλάβει η Arvato και βγάζει πάρα πολλές συσκευές "υπαιτιότητα του πελάτη" έχουν κακό service.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους.. Λογο της χαμηλης τιμης λεω να προβω σε αγορα G3 32gb. Τι λετε θα κανω καλα?? με ολα αυτα που διαβασω εχω μπερδευτει για τα καλα.. Με ενδιαφερει κυριος η καμερα να μου βγαζει την ημερα σε μετρια χρηση και γενικα να ρολαρει καλα.. οσο αφορα τα προβληματα μπορει να βγει καλο αλλα εχει πιθανοτιτες και για ελαττωματικο..τι λετε? βοηθηστε λιγο ρε παιδια!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους.. Λογο της χαμηλης τιμης λεω να προβω σε αγορα G3 32gb. Τι λετε θα κανω καλα?? με ολα αυτα που διαβασω εχω μπερδευτει για τα καλα.. Με ενδιαφερει κυριος η καμερα να μου βγαζει την ημερα σε μετρια χρηση και γενικα να ρολαρει καλα.. οσο αφορα τα προβληματα μπορει να βγει καλο αλλα εχει πιθανοτιτες και για ελαττωματικο..τι λετε? βοηθηστε λιγο ρε παιδια!!!

Παρτο αφοβα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον διάβασες μόνο το πρώτο post και όχι όλα τα υπόλοιπα για την "ΣΟΥΠΕΡ ΓΟΥΑΟΥ ΝΤΟΥΠΕΡ APPLE" όπως λες. Το ότι κάποιος υπάλληλος μπορεί να... λαλακίζεται δεν σημαίνει ότι κάποια εταιρεία έχει κακό after sales service. Με αυτή τη λογική, το 90% των εταιρειών που το service τους έχει αναλάβει η Arvato και βγάζει πάρα πολλές συσκευές "υπαιτιότητα του πελάτη" έχουν κακό service.

 

Ενοητε εχουν κακο service ας ειναι και το 99% εφοσον ειναι arvato απο κατι τετοια χαρακτηριζεται το καλο το κακο και το αξιοπιστο. Αφου εξουσιοδοτουν τετοια service για τους πελατες τους οι εταιριες τοτε ειναι απλα κακιστο το λιγοτερο, και ετσι βγαινει και το ονομα σε μια εταιρια. Απο τους πιο βασικους λογους για εμενα να παω σε κινητο που εχει αλλο service οπως εκανα με το g3. Τουλαχιστον οταν και αν το χρειαστω. θα ξερω πως υπαρχει μια εταιρεια που θα δει πρωτα το προβλημα μου και θα το κρινει με σοβαροτητα απεναντι μου. Και οχι αν το κινητο ειναι αφυγραντηρας και τις ελευθερες του ωρες μαζευει νερο απο το δωματιο οταν ειναι σε deep sleep. Οπως κανουν σε πααααρα πολυ κοσμο.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Θα προτεινες κατι αλλο?? αλλα μαλλον ειναι η καλυτερη επιλογη στα 300 ευρο

 

Εγω που είμαι στο δήλιμα, ή αυτό (το G3) ή το G Flex ....τι να κάνω (?), έχω δει τις διαφορές/ομοιότητες και και πραγματικά η απόφαση είναι δύσκολη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που είμαι στο δήλιμα, ή αυτό (το G3) ή το G Flex ....τι να κάνω (?), έχω δει τις διαφορές/ομοιότητες και και πραγματικά η απόφαση είναι δύσκολη.

 

Δεν υπάρχει δίλλημα LG Gflex2

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το ιδιο διλημμα , μαζι με το g2 στα υπ οψη .Κυριως λογω οτι ειχα g2 και η αληθεια ειναι οτι δεν βρισκεις τετοια αυτονομια...Διαβασα συγκριτικα και αλλα διαφορα μεταξυ του flex και του g3 και ειδα οτι δεν εχει κατι το καλυτερο το φλεξ , ουτε αυτονομια που θα επρεπε λογω οθονης.

 

Καμερα λιγο πολυ ιδια οποτε κατεληξα στο G .

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δίλλημα LG Gflex2

 

Ειχα το ιδιο διλημμα , μαζι με το g2 στα υπ οψη .Κυριως λογω οτι ειχα g2 και η αληθεια ειναι οτι δεν βρισκεις τετοια αυτονομια...Διαβασα συγκριτικα και αλλα διαφορα μεταξυ του flex και του g3 και ειδα οτι δεν εχει κατι το καλυτερο το φλεξ , ουτε αυτονομια που θα επρεπε λογω οθονης.

 

Καμερα λιγο πολυ ιδια οποτε κατεληξα στο G .

 

Ο ένας λέει Flex ο άλλος G3 (3gb ram)...Yπάρχει όμως κάποια ουσιαστική διαφορά ή ούτε καν....καθώς πλέον η διαφορά στη τιμή είναι μόλις 6€.

Link to comment
Share on other sites

Να το αναλυσω λιγο παραπανω.Ερχομενος απο το G2 ειχα καλομαθει με την καλη μπαταρια και τη φοβομουν στο 3αρι , εψαξα και διαβασα αρθρα, δοκιμες και στατιστικα και ειδα οτι και το flex 2 ακομα και το G4 , δεν αποδιδουν ενεργειακα καλυτερα απο το 3.Οποτε ετσι ειπα να δωσω στο 3 καποιους βαθμους.Μετα συνυπολογισα την ραμ .... οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα .Βαλτε λιγο και την τιμη που ειχε το καθενα , περιπου 50€ εκεινη την περιοδο , κατεληξα στο G3 .
Link to comment
Share on other sites

Να το αναλυσω λιγο παραπανω.Ερχομενος απο το G2 ειχα καλομαθει με την καλη μπαταρια και τη φοβομουν στο 3αρι , εψαξα και διαβασα αρθρα, δοκιμες και στατιστικα και ειδα οτι και το flex 2 ακομα και το G4 , δεν αποδιδουν ενεργειακα καλυτερα απο το 3.Οποτε ετσι ειπα να δωσω στο 3 καποιους βαθμους.Μετα συνυπολογισα την ραμ .... οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα .Βαλτε λιγο και την τιμη που ειχε το καθενα , περιπου 50€ εκεινη την περιοδο , κατεληξα στο G3 .

 

Aρα λες να πάω G3 λόγο 3GB Ram (?) Θα έχει όοντως διαφορά στα 3GB Ram, γιατί διάβασα ότι ο 801 δε μπορεί να σηκώσει QHD ανάλυση και τόσο καλά, με αποτέλεσμα να lagarei τι κινητό (κάποιες φορές), επίσης η παραπάνω Ram θα βοηθείσει καθόλου στα Games (για τα βαριά λέω) ή μπά (?) Ρωτάω επειδή ο 801 είναι κάπως παλιός για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν εχω παρατηρησει κατι σχετικα με την αναλυση του κινητου και τον επεξεργαστη.Οπως οι περισσοτεροι , δουλευω με xceed kernel υποχρονισμενο στο 1,7 και με συντηρητικη κλιμακωση και δεν κανει το παραμικρο.Απο παιχνιδια τιποτα το σημαντικο : clash of clans , boom beach . farm heroes και csr racing classics .Ολα καλα.

 

Ο 801 ειναι μεν παλιος αλλα ευτυχως υπαρχουν καλοι devs που φροντιζουν να φρεσκαρουν το λογισμικο του.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν εχω παρατηρησει κατι σχετικα με την αναλυση του κινητου και τον επεξεργαστη.Οπως οι περισσοτεροι , δουλευω με xceed kernel υποχρονισμενο στο 1,7 και με συντηρητικη κλιμακωση και δεν κανει το παραμικρο.Απο παιχνιδια τιποτα το σημαντικο : clash of clans , boom beach . farm heroes και csr racing classics .Ολα καλα.

 

Ο 801 ειναι μεν παλιος αλλα ευτυχως υπαρχουν καλοι devs που φροντιζουν να φρεσκαρουν το λογισμικο του.

 

Εγω μιλάω πάντα για την επίσημη εκδοση Android που θα έχει...ξέρω ότι με roms λύνονται πολλά, αλλά το θέμα είναι τι γίνεται όταν είναι στη αρχική κατάσταση χωρίς roms κτλ....αυτό πιο πολύ θέλω να μάθω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

πηρα πριν 2 μέρες το 32αρι από το open365, το μοντέλο είναι 509, από Γαλλία. Έχω το εξης πρόβλημα: σε όσες εφαρμογές έχω δοκιμάσει (facebook, twitter, instagram, athensbook) μου βγάζει ότι έχω βάλει λάθος κωδικό. Τους κωδικούς τους έχω ελέγξει ότι είναι οι σωστοί από το password manager του chrome στον υπολογιστή. Ήθελα να ρωτήσω αν έχει συμβει σε κανέναν άλλο αυτό, και αν ξέρει τι μπορώ να κάνω.

 

Ευχαριστώ.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Εχει συμβει σε εμενα αλλα νομιζω φταιει η εφαρμογη(facebook)

 

την ξαναεγκατεστησες; το θέμα είναι ότι το κάνει με όλες τις εφαρμογες που ζητάνε κωδικό - δεν είναι μονο με μια. Αναρωτιέμαι μήπως είναι καμιά ρύθμιση που πρέπει να αλλάξω.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

την ξαναεγκατεστησες; το θέμα είναι ότι το κάνει με όλες τις εφαρμογες που ζητάνε κωδικό - δεν είναι μονο με μια. Αναρωτιέμαι μήπως είναι καμιά ρύθμιση που πρέπει να αλλάξω.

Δεν εκανα τιποτα μετα απο 2-3 φορες το δεχτηκε σαν σωστο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστηση το sbh50 και οταν αποσυνδεεται μενει πανω στην οθονη σαν ειδοποιηση και δεν φευγει..γνωριζει καποιος πως το διωνχνω απο εκει;λετε να θελει απεγκατασταση και ξανα απο την αρχη εγκατασταση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστηση το sbh50 και οταν αποσυνδεεται μενει πανω στην οθονη σαν ειδοποιηση και δεν φευγει..γνωριζει καποιος πως το διωνχνω απο εκει;λετε να θελει απεγκατασταση και ξανα απο την αρχη εγκατασταση;

αν αυτο που γραφεις ειναι καποια εφαρμογη δες στις ρυθμισεις μηπως εχει επιλογη για εμφανιση ειδοποιησεων στην μπαρα(συνηθως) και απενεργοποιησε την.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστηση το sbh50 και οταν αποσυνδεεται μενει πανω στην οθονη σαν ειδοποιηση και δεν φευγει..γνωριζει καποιος πως το διωνχνω απο εκει;λετε να θελει απεγκατασταση και ξανα απο την αρχη εγκατασταση;

 

Έχω την εντύπωση πως πρέπει να αναφέρεσαι σε κάποιο προιόν της Sony.Κάποιο φορητό ηχείο ή ίσως κάποιο Bluetooth.Μου φαίνεται γνωστός ο κωδικός αυτός :p Όταν λες μένει ειδοποίηση τι ειδοποίηση είναι?Αναλόγος τον τύπο πχ αν αποσυνδέθηκε μια συσκευή Bluetooth (φορητό ηχείο,Bluetooth handsfree) είναι θέμα του κινητού.Ενώ αν είναι ειδοποίηση εφαρμογής τότε θα πρέπει να δεις στην εφαρμογή για αυτό.Ίσως αν μας διευκρίνιζες την ειδοποίηση καθώς και το αν είναι συσκευή ή κάποια εφαρμογή θα βοηθούσε καλύτερα ;)

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...