Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ δεν βιάζομαι να το πάρω αλλά άκουσα ότι κάποια G3 με SN 401 είχαν προβλήματα;

 

Το δικο μου πάντως απο Γερμανό που αγοράστηκε στην αρχη της βδομάδας ηταν 502 δλδ φετινό.

Link to comment
Share on other sites

Με την φρενίτιδα που επικρατεί στην προσφορά του Γερμανού το θεωρώ απίθανο να έμεινε κάτι από παλιές παρτίδες...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν υπάρχει 401 παρτίδα σε αυτό το κινητό. Από 406 και μετά. Νομίζω τα πρώτα κινητά κυκλοφόρησαν τον Ιούνιο του 2014. Δεν κυκλοφορούσε το κινητό τον Γενάρη του 2014

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο Τάκης. Η πρώτη παρτίδα που κυκλοφόρησε ήταν η 406. Το έχουμε ξανά αναφέρει οτί οι "προβληματικές" παρτίδες ήταν μέχρι την 409, χωρίς όμως να μπορεί να διαβεβαιώσει κανείς ότι οι επόμενες θα είναι 100% απροβλημάτιστες ή ότι όλες οι προηγούμενες είχαν προβλήματα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα το 32αρι καλυπτεται κανονικα απο εγγυηση στη χωρα μας??

Εφόσον είναι ευρωπαϊκό ναι. Ούτως ή άλλως εισάγεται και επίσημα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα το 32αρι καλυπτεται κανονικα απο εγγυηση στη χωρα μας??

 

Ναι διότι εισήχθη από την Ελληνική αντιπροσωπία.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια...Ημουν αναμεσα σε z3 και g3 32αρι,αλλά μαλλον θα παω σε g3 λογω καλυτερης καμερας...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος, όταν έχουμε την κάμερα στα 13mp,να φαίνεται ολόκληρη η οθόνη χωρίς τα μαύρα κενά πάνω κάτω?

Δεν είμαι ειδικός στις φωτογραφίες αλλά εκτός από αυτό το θέμα στα 13mp,μου φαίνεται λίγο φτωχό το λογισμικό τις κάμερας σε σχέση με το s5 που είχα..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος, όταν έχουμε την κάμερα στα 13mp,να φαίνεται ολόκληρη η οθόνη χωρίς τα μαύρα κενά πάνω κάτω?

Δεν είμαι ειδικός στις φωτογραφίες αλλά εκτός από αυτό το θέμα στα 13mp,μου φαίνεται λίγο φτωχό το λογισμικό τις κάμερας σε σχέση με το s5 που είχα..

Βάλτο στα 10mp......

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κάνεις πόσο στοιχίσει αντικατάσταση οθόνης εκτός εγγύησης γιατί έσπασε η οθόνη μιας φίλης?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κάνεις πόσο στοιχίσει αντικατάσταση οθόνης εκτός εγγύησης γιατί έσπασε η οθόνη μιας φίλης?

 

150-180 ευρώ συνήθως κοστίζει αυτή η ζημιά στις περισσότερες εταιρίες. :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

150-180 ευρώ συνήθως κοστίζει αυτή η ζημιά στις περισσότερες εταιρίες. :(

Ευχαριστώ πολύ!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κάνεις πόσο στοιχίσει αντικατάσταση οθόνης εκτός εγγύησης γιατί έσπασε η οθόνη μιας φίλης?

 

Γιατι υπαρχει και σπάσιμο οθόνης εντος εγγύησης? απορία ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Γιατι υπαρχει και σπάσιμο οθόνης εντος εγγύησης? απορία ειναι....

Κάποια ραγισματα που είχαν γίνει στο μικρόφωνο σε ελλατωματικες παρτίδες ένα από τα γνωστά προβλήματα που είχαν υπάρξει είχαν επεκταθεί μέχρι το τζαμακι της οθόνης και αντικατασταθηκαν εντός εγγύησης. Επίσης αποκολληση του τζαμιού από το digitizer που φαίνεται σαν ραγισμα με κάτι φυσαλίδες (ουσιαστικά δεν είναι ραγισμα) καλύπτεται εντός εγγύησης. Όντως δεν το διεκρινησα εγώ καλά της φίλης μου έχει ραγισμα και λειτουργεί το μισό touch και το άλλο μισό όχι και είχα στο μυαλό μου το ραγισμα απλά έγραψα σπάσιμο

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To έχω εδώ και 2 μήνες σκέφτομαι ανταλλαγή με μοτο χ αλλά κολλάω είναι εκπληκτική η οθόνη του

Σκέψου απλά αν έχει να σου προσφέρει κάτι παραπάνω το Moto X.

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος, όταν έχουμε την κάμερα στα 13mp,να φαίνεται ολόκληρη η οθόνη χωρίς τα μαύρα κενά πάνω κάτω?

Δεν είμαι ειδικός στις φωτογραφίες αλλά εκτός από αυτό το θέμα στα 13mp,μου φαίνεται λίγο φτωχό το λογισμικό τις κάμερας σε σχέση με το s5 που είχα..

 

Αλλάζει το κάδρο από τα 13 στα 10 Mp 3:2 σε 16:9 βλέπεις στη πράξη τι σε καλύπτει.

Ναι η κάμερα του s5 είναι καλύτερη στα περισσότερα χαρακτηριστικά της, φωτεινότητα για παράδειγμα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο μονος που νιωθει πιο γρηγορο το κινητο με στοκ launcher εναντι apex launcher?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο μονος που νιωθει πιο γρηγορο το κινητο με στοκ launcher εναντι apex launcher?

Και εγώ τους έβγαλα τους launchers πάει πολύ καλύτερα το κινητό νομίζω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με apex ΣΕΡΝΟΤΑΝ.. με στο ειναι πυραυλος

Δεν μου σερνοταν έβλεπα ένα ψιλό lag αραιά και που απλά με τον στοκ μου φαίνεται πολύ πιο γρήγορο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με στοκ δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος... Με Nova prime όμως κανένα απολύτως κόλλημα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με στοκ δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος... Με Nova prime όμως κανένα απολύτως κόλλημα.

Η αλήθεια είναι ότι με nova μου πήγαινε καλύτερα από ότι με apex αλλά και πάλι ο στοκ μου φαίνεται πιο γρήγορος. Ίσως βέβαια είναι και ιδέα μου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...