Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρτιδα 410 ραγισμα στο μικρόφωνο... Αγορασμένο τον Νοέμβριο. Το εχει στείλει κανεις για service για τέτοιο λόγο και αν ναι ποσο καιρο το κρατησαν;

 

Ναι φιλε μου. Παρτιδα 408 ειχα ραγισμα ρε υπερυθρες και μικροφωνο. Τουσ πηρα τηλεφωνο Δευτερα, ηρθε το κουριερ το πηρε Τριτη και μου το εφεραν την επομενη Δευτερα. Αν τωρα πας απο εκει κσι περιμενεις μπορει να το κανουν γρηγοροτερα.εγω λογω δουλειας δεν γινοταν να παω απο εκει. Ειμαι κατευχαριστημενος απο το σερβις παντως. Ηρθαν το πηραν το εφεραν στη πορτα μου :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρτιδα 410 ραγισμα στο μικρόφωνο... Αγορασμένο τον Νοέμβριο. Το εχει στείλει κανεις για service για τέτοιο λόγο και αν ναι ποσο καιρο το κρατησαν;

Τι χρώμα είναι φίλε μου?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου. Παρτιδα 408 ειχα ραγισμα ρε υπερυθρες και μικροφωνο. Τουσ πηρα τηλεφωνο Δευτερα, ηρθε το κουριερ το πηρε Τριτη και μου το εφεραν την επομενη Δευτερα. Αν τωρα πας απο εκει κσι περιμενεις μπορει να το κανουν γρηγοροτερα.εγω λογω δουλειας δεν γινοταν να παω απο εκει. Ειμαι κατευχαριστημενος απο το σερβις παντως. Ηρθαν το πηραν το εφεραν στη πορτα μου :)

Σ ευχαριστω πολύ. Θα τους πάρω Δευτέρα πρωί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι χρώμα είναι φίλε μου?

Χρυσό είναι.

Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Είδατε που τελικά δεν παίζουν και τόσο ρόλο οι παρτίδες;

Ούτε τα χρώματα... Έχει βγάλει πρόβλημα και το λευκό και το titan και το χρυσό... Πραγματικά είναι χαζό αυτό που παθαίνει το τηλέφωνο στα καλά καθούμενα χωρίς πτώση χωρίς τίποτα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ούτε τα χρώματα... Έχει βγάλει πρόβλημα και το λευκό και το titan και το χρυσό... Πραγματικά είναι χαζό αυτό που παθαίνει το τηλέφωνο στα καλά καθούμενα χωρίς πτώση χωρίς τίποτα

 

Απο υπερθερμανση το παθαινει...να αρχισω να κοιταω και το δικο μου...:cool:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Απο υπερθερμανση το παθαινει...να αρχισω να κοιταω και το δικο μου...:cool:

Ότι είναι από υπερθερμανση είναι κάτι το οποίο έχει βγει επίσημα από lg ή είναι συμπέρασμα? Αν και υπάρχει πιθανότητα εννοείται ...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ότι είναι από υπερθερμανση είναι κάτι το οποίο έχει βγει επίσημα από lg ή είναι συμπέρασμα? Αν και υπάρχει πιθανότητα εννοείται ...

Η διαστολη-συστολη των πλαστικων...δεν εξηγηται αλλιως...αστοχια υλικου ???

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Την υπερθέρμανση την πάθαινε στο σημείο πέριξ της κάμερας λόγω της τοποθέτησης του επεξεργαστή και όχι τόσο χαμηλά στο σημείο του earphone input, οπότε δε πιστεύω πως παίζει ρόλο η πιθανή υπερθέρμανση του.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Την υπερθέρμανση την πάθαινε στο σημείο πέριξ της κάμερας λόγω της τοποθέτησης του επεξεργαστή και όχι τόσο χαμηλά στο σημείο του earphone input, οπότε δε πιστεύω πως παίζει ρόλο η πιθανή υπερθέρμανση του.

Η αλήθεια είναι ότι όσες φορές έχει ζεσταθει και το δικό μου είναι ψηλά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Θα ηθελα να ρωτησω εαν μπορεις καποιος να με βοηθησει πως γινεται αυτοματα(δεν θελω χειροκινητα) η ενημερωση στα εισερχομενα μειλ σε ενα λογαριασμο που εχω στο κινητο!

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Mε το typemail που έχω γίνεται αυτόματα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Mε το typemail που έχω γίνεται αυτόματα.

 

Δηλαδη κατεβαζοντας αυτη την εφαρμογη θα κανει ανανεωση στα εισερχομενα μονο του αυτοματα?

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Θα ηθελα να ρωτησω εαν μπορεις καποιος να με βοηθησει πως γινεται αυτοματα(δεν θελω χειροκινητα) η ενημερωση στα εισερχομενα μειλ σε ενα λογαριασμο που εχω στο κινητο!

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!

 

Με την μαμά εφαρμογή κάνεις τα εξής:

Ενώ έχεις μπει στην εφαρμογή του μαιλ πατάς πάνω δεξιά στις τρείς τελείες και επιλέγεις Ρυθμίσεις---> Τον λογαριασμό μαιλ που θέλεις---> Χρονοδιάγραμμα ενημέρωσης--->Ορισμός συχνότητας---> Επιλέγεις από 5 λεπτά έως 8 ώρες αυτόματη λήψη-ενημέρωση των μαιλ σου.

Ελπίζω να βοήθησα.

Edited by clio1400

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Με την μαμά εφαρμογή κάνεις τα εξής:

Ενώ έχεις μπει στην εφαρμογή του μαιλ πατάς πάνω δεξιά στις τρείς τελείες και επιλέγεις Ρυθμίσεις---> Τον λογαριασμό μαιλ που θέλεις---> Χρονοδιάγραμμα ενημέρωσης--->Ορισμός συχνότητας---> Επιλέγεις από 5 λεπτά έως 8 ώρες αυτόματη λήψη-ενημέρωση των μαιλ σου.

Ελπίζω να βοήθησα.

 

Ευχαριστω πολυ!

Μπηκα ετσι οπως μου γραφεις αλλα στον ορισμο συχνοτητας μου γραφει χειροκινητα και δεν μπορω να αλλαξω αυτη την ενδειξη!:(

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

@takaros31 ναι αυτο εννοω για το shortcut της μουσικης! Πως το εκανες; Εμενα δεν εχεις καν επιλογες στο app στα settings....
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!

Μπηκα ετσι οπως μου γραφεις αλλα στον ορισμο συχνοτητας μου γραφει χειροκινητα και δεν μπορω να αλλαξω αυτη την ενδειξη!:(

 

 

Τελικα κατεβασα και χρησιμοποιω την εφαρμογη που μου υπεδειξε ο φιλος GUZGUN(ευχαριστω πολυ),και τωρα ολα καλα!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το G3 δεν είναι Nexus...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ευτυχώς το g3 δεν είναι nexus σε πολλά...τα update τα τελευταία που έδωσε στο nexus μόνο κακό του έκαναν εμάς προς το παρόν καλό μας κάνουν Έρχεται update v20i απ όσο διάβασα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανενας βαλει tempered glass screen protector?

Βγαινει ευκολα οπως η απλη μεμβρανη?

 

ποιο ευκολα, γιατι ειναι σκληρο και οταν το ξεκολησεις στη γωνια, ανασηκωνεται ολο μεχρι την αλλη γωνια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ηθελα να διαθεση τοσα λεφτα θα επαιρνα με κλειστα ματια nexus... Ειχα το galaxy nexus και δεν το αλλαζα για τιποτα...αλλα δυστυχως με αφησε πριν λιγο καιρο... Οποτε απο Δευτερα θα παρω το G3 αν και πιο σωστη επιλογη ειναι το G2(οπως ξαναειπα τα εβαλα διπλα-διπλα και το g2 ηταν μακραν πιο γρηγορο σε ανοιγμα εφαρμογων και πιο smooth στη χρηση) αλλα θελω 5.5 ιντσες... Ποιες ειναι οι τελευταιες παρτιδες? Θα παρω τηλεφωνο στο σκρουτζομαγαζο και θα τους πω να μου πουν το ΙΜΕΙ απο τη συσκευη που θα μου στειλουν. Σκεφτομαι να πληρωσω με paypal ωστε να γινει καμια στραβη να μπορω να τους τρεξω γιατι πολλα εχουν ακουστει με DOA που δεν παρεχεται...

 

e-deal η Kaizer(ποιο απο τα 2?)? Δεν εχω αγορασει ξανα απο τετοιο καταστημα, συνηθως αγοραζα απο εξωτερικο

Edited by AlexVag
Link to comment
Share on other sites

ποιο ευκολα, γιατι ειναι σκληρο και οταν το ξεκολησεις στη γωνια, ανασηκωνεται ολο μεχρι την αλλη γωνια

 

 

Thanks!!

παω να το βαλω:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν ηθελα να διαθεση τοσα λεφτα θα επαιρνα με κλειστα ματια nexus... Ειχα το galaxy nexus και δεν το αλλαζα για τιποτα...αλλα δυστυχως με αφησε πριν λιγο καιρο... Οποτε απο Δευτερα θα παρω το G3 αν και πιο σωστη επιλογη ειναι το G2(οπως ξαναειπα τα εβαλα διπλα-διπλα και το g2 ηταν μακραν πιο γρηγορο σε ανοιγμα εφαρμογων και πιο smooth στη χρηση) αλλα θελω 5.5 ιντσες... Ποιες ειναι οι τελευταιες παρτιδες? Θα παρω τηλεφωνο στο σκρουτζομαγαζο και θα τους πω να μου πουν το ΙΜΕΙ απο τη συσκευη που θα μου στειλουν. Σκεφτομαι να πληρωσω με paypal ωστε να γινει καμια στραβη να μπορω να τους τρεξω γιατι πολλα εχουν ακουστει με DOA που δεν παρεχεται...

 

e-deal η Kaizer(ποιο απο τα 2?)? Δεν εχω αγορασει ξανα απο τετοιο καταστημα, συνηθως αγοραζα απο εξωτερικο

 

Το nexus το 6αρι συμφωνώ τα σπάει . το 5αρι υστερεί σε πολλά εκτός από γρηγοραδα. Λογικά τελευταίες παρτίδες θα είναι 412,501,502. Εγώ αγόρασα από kaizerstore τον Δεκέμβρη και όλα καλά. Συνήθως από εκεί αγοράζω και δεν είχα θέμα μέχρι τωρα

 

Edit: επίσης μην τρελενεσαι με το g2 το έχει η γυναίκα μου και τα δουλεύω και τα δύο. το εκθεσιακό g3 δεν ξέρω αν είχε όλα τα update, με το τελευταίο πάντως πάει πολύ καλά. Εννοείται ότι και το g2 είναι σφαιρατο και τούμπανο εγώ πλέον όμως δεν τα συγκρίνω. Δεν ξέρω αν είναι λίγο πιο γρήγορο αλλά σαν σύνολο θα σε καλύψει καλύτερα το g3 κατά την δική μου πάντα γνώμη

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...