Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω να αγοραζω το lg g3 315ευρω το 16αρι η να παρω μεταχειρισμενο απο εναν φιλο μου το nexus 6 200 ευρω
Link to comment
Share on other sites

200 ευρώ το nexus 6;μάλλον μπερδευτηκες nexus 5 θα ήθελες να γράψεις αν είναι έτσι g3 καινούριο με κλειστά μάτια.
Link to comment
Share on other sites

200 ευρώ το nexus 6;μάλλον μπερδευτηκες nexus 5 θα ήθελες να γράψεις αν είναι έτσι g3 καινούριο με κλειστά μάτια.

 

oxi ειναι ενας φιλος μου που το εχει και μου το δινει 200 το 6

Link to comment
Share on other sites

oxi ειναι ενας φιλος μου που το εχει και μου το δινει 200 το 6

 

200e το 6 πολύ καλή ευκαιρία.Εγώ θα το έπερνα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες τηλεφωνο παρε g3 ... Αν θελεις ταμπλετ με δυνατοτητα κλησεων παρε νεξους

... τοσο απλο

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγω το επομενο νεξους ηθελα αλλα οταν ειδα το 6 αρχησα να αναρωτιεμαι που το παει η γκοογλ...

http://www.google.com.cy/imgres?imgurl=http://cdn.gottabemobile.com/wp-content/uploads/Nexus6vsLGG3-620x413.jpg&imgrefurl=http://www.gottabemobile.com/2014/11/08/nexus-6-vs-lg-g3-size-comparison/&h=413&w=620&tbnid=hUhBEMeAY2FhuM:&zoom=1&q=nexus+6+vs+lg+g3+size&docid=rUradk-yQg17gM&ei=-x_ZVIaKLcGgUv7Ag9gO&tbm=isch&ved=0CBoQMygAMAA

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Στον stock video player ξερει κανεις πως ενεργοποιείται το dolby surround; Οπως στο g2 που ειχε επιλογη. Εδω δεν την βρίσκω.
Link to comment
Share on other sites

oxi ειναι ενας φιλος μου που το εχει και μου το δινει 200 το 6

 

250€ από εμένα! :p:p:p:p

 

251 :lol::lol::lol:

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες με την 20h το g3 έχει μεγάλη διαφορά σε σχέση με πριν(τουλάχιστον στο 16 gb μοντελο που έχω εγώ η διαφορά φαίνεται)Το κινητό θα έπρεπε να είναι έτσι εδώ και καιρό ...Το ευχαριστιέμαι όσο δεν πάει ...Ένα μπράβο στην LG για την αναβάθμιση... Edited by razorkop
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την αναβάθμιση σε ελληνικό 32αρι μέσω LG PC SUITE κάνοντας το απαιτούμενο hard reset πρίν και μετά την εγκατάσταση.

Άντε να δούμε εάν εξαληφθησαν κάποια μικρά redraws τα οποία είχε η συσκευή. Με μια πρώτη ματιά δείχνει βελτιωμένο.

Αντικειμενικά εχει φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο και σίγουρα αποτελεί vfm αυτή την στιγμή.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ήρθε αναβάθμιση οτα τωρα.ελληνικο.λογικα δεν χάνεται τιποτα ετσι?

 

Αν ειναι ΟΤΑ οχι σιγουρα δεν χανεται, αλλα επειδη μια στο εκατομμυριο μπορει να γινει οτιδηποτε δεν κανεις ενα backup να εισαι σιγουρος?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ποιος το χαρακτηρίζει απαιτούμενο το hard reset Πριν και μετά από ένα απλό πατς;

 

Οκ είπαμε να γίνεται σε μεγάλες αναβαθμίσεις λογισμικού πχ απο κιτ κατ σε lolli αλλά σε μικρά update δεν νομίζω να έχει νόημα εκτός και αν ο κάτοχος παρατηρήσει οτι κάτι δεν έκατσε καλά. Καταρχήν κάθε μήνα σχεδόν η Lg μα δίνει και ενα update δεν παλεύεται hard reset και σεταρισμα του κινητού απο την αρχή κάθε φορά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μπορώ να πω ότι με την αναβάθμιση σε 20h το κινητό είναι στα καλύτερά του. Να ρωτήσω κάτι, βιντεοκλήσεις όπως κάνεις με τα samsung δεν γίνεται με το g3; Όχι με skype ή άλλα τέτοια προγράμματα, μέσω του δικτύου εννοώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μπορώ να πω ότι με την αναβάθμιση σε 20h το κινητό είναι στα καλύτερά του. Να ρωτήσω κάτι, βιντεοκλήσεις όπως κάνεις με τα samsung δεν γίνεται με το g3; Όχι με skype ή άλλα τέτοια προγράμματα, μέσω του δικτύου εννοώ.

 

οχι η μόνη εταίρια που επιτρέπει 3G κλήσεις απο dialer ειναι η samsung... οι άλλες εταιρίες για κάποιο λόγο το θεωρούν ξεπερασμένο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα κ γω την νεα ενημερωση (ελληνικο g3). Προσωπικα δεν μου αρεσουν τα βασικα πληκτρα που τα αλλαξαν με τριγωνα, τετραγωνα κ κυκλο. Κ δεν αλλαζει οπως καταλαβα. Δεν εχω κανει factory reset κ δεν νομιζω να κανω. Ποσο απαραιτητο ειναι αν ειναι ?
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα κ γω την νεα ενημερωση (ελληνικο g3). Προσωπικα δεν μου αρεσουν τα βασικα πληκτρα που τα αλλαξαν με τριγωνα, τετραγωνα κ κυκλο. Κ δεν αλλαζει οπως καταλαβα. Δεν εχω κανει factory reset κ δεν νομιζω να κανω. Ποσο απαραιτητο ειναι αν ειναι ?

 

τα πλήκτρα συνήθεια είναι φίλε μου. Δεν είναι απαραίτητο στα μικρά updatew απ'οσο έχει ανεφερθεί εκτος και αν δεις οτι κάτι δεν πάει καλά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πλέον με την Η, στο αντούτου σταθερά πάνω από 42000 και φαίνεται και στην χρήση αυτό. Για να δούμε την μπαταρία γιατί αυτό είναι το δικό μου θέμα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...