Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ταινία θες να δεις?, αν ναι μόλις ξεκινήσεις αναπαραγωγή έχει ένα εικονίδιο σαν ταμπλετ το πατάς και συνδεεις

 

Με το screen mirroring συνδεεις το κινητό με το wifi και δεν χρειάζεται να είσαι σε δίκτυο και βλέπεις την οθόνη του κινητού στην tv

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με το screen mirroring συνδεεις το κινητό με το wifi και δεν χρειάζεται να είσαι σε δίκτυο και βλέπεις την οθόνη του κινητού στην tv

Ξέρω τι κάνει απλά δεν μπορώ να βρω ποια εφαρμογή το κάνει στο lg. Για ταινίες το κάνεις με τον παραπάνω τρόπο πάντως για να βλέπεις την οθόνη και γενικά ότι κάνεις στο κινητό δεν ξέρω ακόμα πως

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα νομιζω οτι γινεται με το miracast απο τις ρυθμισεις

Εισ'ωραιος! Από εκεί γίνεται...! Thanks γιατί μου δημιουργήθηκε και εμένα η απορία τελικά!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω τι κάνει απλά δεν μπορώ να βρω ποια εφαρμογή το κάνει στο lg. Για ταινίες το κάνεις με τον παραπάνω τρόπο πάντως για να βλέπεις την οθόνη και γενικά ότι κάνεις στο κινητό δεν ξέρω ακόμα πως

 

miracast το εχει στη μπαρα επανω

Link to comment
Share on other sites

Μια πρωτη εικονα σε σχεση με το g2 που ειχα ειναι οτι εχει βελτιωσεις παντου σαν συσκευη. Σαν αρνητικα παρατηρω λιγο περισσοτερη θερμοκρασια (λογικο) και λιγο περισσοτερο lag.

Αυτο που εχω σαν απορια (οχι οτι παιζει ρολο) εχετε μετρησει καθολου επιδοσεις με antutu? αν ναι ποσο βγαλατε?

Link to comment
Share on other sites

Απο 42.000 μέχρι 46.000 μπορείς να δέις στα g3 ανάλογα με τί φόρτο εφαρμογών το καθένα...

 

Στο net ολα που βλεπω παιζουν 32000-36000. Σε μενα βγαζει 39000 σε 4 φορες που το ετρεξα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

τις τελευταίες μέρες προβληματίζομαι στο τι να επιλέξω. Moto x ή να πάω για ένα lg g3. Θα ήθελα το pure android exprerience του moto x αλλά η τιμή του στα ελληνικά μαγαζία είναι 100€ παραπάνω απο το lg. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να το τσιμπίσω φτηνά; Ή να πάω για το g3?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να του φλασάρω τη μαμά λόλλιποπ αλλά, παιδιά όσο κι αν προσπαθώ, μονίμως ξεκινά το κινητό και δεν έχει notification bar και μπάρα κάτω με τα κουμπάκια...έχω δοκιμάσει τα πάντα...κάποια βοήθεια;;;
Link to comment
Share on other sites

Με τι αρχείο προσπαθείς να κάνεις το flash? Με αρχείο . Kdz η από το lg pc suite?
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Το LG g3 έχει κλειδωμένο bootloader και αν ναι θα πρέπει να τον ξεκλειδώσω για να βάλω costum recovery και να κάνω root ?

 

ναι έχει κλειδωμένο bootloader,σε προηγούμενες σελίδες εξηγείτε και πώς τον ξεκλειδώνεις

Link to comment
Share on other sites

ενα παληκαρι λιγες σελιδες πριν εγραψε οτι μπορουμε να αλαξουμε τα ικονιδια κατω και να βαλουμε αυτα που μοιαζουν με του playstacion που εχουν και τα nexous ξερει κανεις πως γινεται γιατι δεν το βρηκα
Link to comment
Share on other sites

Το μονο "προβλημα" που παρατηρω ειναι οτι δεν εχει πολυ καλο ηχειο νομιζω εσεις τι λετε; εκτος αν εχει καμια ρυθμιση που δεν εχω βρει
Link to comment
Share on other sites

Το μονο "προβλημα" που παρατηρω ειναι οτι δεν εχει πολυ καλο ηχειο νομιζω εσεις τι λετε; εκτος αν εχει καμια ρυθμιση που δεν εχω βρει

 

Εγώ πάντω. Ερχόμενος από note3 τα συμπεράσματα μου είναι :ποιο καθαρός μια δυνατός ήχος Εγώ αυτό βλέπω τώρα για κάτι άλλο δεν γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

Το μονο "προβλημα" που παρατηρω ειναι οτι δεν εχει πολυ καλο ηχειο νομιζω εσεις τι λετε; εκτος αν εχει καμια ρυθμιση που δεν εχω βρει

 

Δεν είναι στέρεο και είναι πίσω. Τα μόνα προβλήματα που εντοπίζω...ποιότητα και ισχύ μια χαρά το βρίσκω

Link to comment
Share on other sites

Με τι αρχείο προσπαθείς να κάνεις το flash? Με αρχείο . Kdz η από το lg pc suite?

Το πρώτο, με το flash tool

Το μονο "προβλημα" που παρατηρω ειναι οτι δεν εχει πολυ καλο ηχειο νομιζω εσεις τι λετε; εκτος αν εχει καμια ρυθμιση που δεν εχω βρει

Έχει ένα απ'τα καλύτερα ηχεία εκεί έξω...Πολύ δυνατό και ποιοτικό...

Link to comment
Share on other sites

Στην procordia ποσες μερες κανει για να γινει service το κινητο; Εστειλα το δικο μου για την ρωγμη διπλα απο την θυρα του ακουστικου. Γινεται αλλαγη σε καινουργιο ή απλώς αλλαγή καλύμματος;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...