Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Google μετάφραση ;):);)

 

Τελικα ειχαν ξεχασει να μου την στειλουν..εστειλαν ενα pdf και ειπαν μεσα σε 5 εργασιμες θα ερθει και η επισημη !!! αμα θελει αυτη η Αμαζον..απιθανη ειναι..Καλα για το κινητο δεν το συζηταμε...ερχομαι απο note 2 και η διαφορα ειναι χαοτικη !!

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιος να προτείνει καμια λύση με την μπαταρια μου βγαζει 2μιση ωρες οθόνη με το ζόρι..32αρι απο τα τελευταία update και μετα εχω προβλημα..

Ακομα μια ερώτηση βγήκε τροπος για ροοτ εκδοση 5.0?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

παιδιά σύντομα θα πάω στην Αμερική ..έχω το κινητό από οτε είναι το855

ξέρει κανείς να μου πει σίγουρα αν θα δουλεύει εκεί?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

παιδιά σύντομα θα πάω στην Αμερική ..έχω το κινητό από οτε είναι το855

ξέρει κανείς να μου πει σίγουρα αν θα δουλεύει εκεί?

Κατά 99% θα δουλεύει αλλά καλό είναι να κάνεις και ένα τηλέφωνο στα παιδιά στην εξυπηρέτηση πελατών να σε ενημερώσουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιος να προτείνει καμια λύση με την μπαταρια μου βγαζει 2μιση ωρες οθόνη με το ζόρι..32αρι απο τα τελευταία update και μετα εχω προβλημα..

Ακομα μια ερώτηση βγήκε τροπος για ροοτ εκδοση 5.0?

Και εγώ έχω θεματακια μετά το τελευταίο update με την μπαταρία... Την μία με βγάζει όλη μέρα με 5 ώρες οθόνη την άλλη με αφήνει στα μισά με 2μιση ώρες οθόνη με πάνω κάτω την ίδια χρήση. WiFi ή 4g πάντα ανοιχτό και φωτεινότητα αυτόματο.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ βρήκα να ανταλλάξω το Ζ2 με ένα g3 32 gb αλλά είναι 407 παρτίδα και 2 μηνών.Εμένα είναι 2 βδομαδων.Να προχωρήσω στην ανταλλαγή η θα έχω τίποτα προβλήματα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ βρήκα να ανταλλάξω το Ζ2 με ένα g3 32 gb αλλά είναι 407 παρτίδα και 2 μηνών.Εμένα είναι 2 βδομαδων.Να προχωρήσω στην ανταλλαγή η θα έχω τίποτα προβλήματα?[/

 

 

φίλε μου μην έχεις κανένα πρόβλημα...και εγώ έχω εδώ και ένα μήνα το 407 από οτε ..και δεν ε χει παρουσιάσει το παραμικρό...

νομίζω ότι μεγάλη σημασία δινουμε σε πράγματά που δεν αξίζουν....αμάν ποια με αυτές της παρτίδες...κάντε την δουλειά σας με το κινητό και μην ασχολείστε με λεπτομέρειες που χαλάνε πολύτιμο χρόνο από την όμορφη ζωή σας

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα δίπλα στο mall όταν τα είχα δει, θες το εντυπωσιακό της οθόνης θες το ωραίο ,καινούριο περιβάλλον χρήσης (μιας και εγώ προέρχομαι από τρία smartphone sony, και τα έχω ψιλό βαρεθεί ) με την μία με κέρδισε το G3, τελικά κατέληξα σε g2, λόγω μπαταρίας και για να μην πει κανείς πως και το Ζ2 έχει εξαιρετική μπαταρία, ναι θα συμφωνήσω, όμως είναι και πολύ πιο μεγάλο σε διαστάσεις πλησιάζοντας το G3,με μόλις 5,2" ιντσες, όσες και το g2 το οποίο σε διαστάσεις είναι όσο το πρώτο Ζ.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως χωρίς να υπερβάλλω το κινητό με την αναβάθμιση σε lollipop χωρίς root παρότι ψιλοξερω να το κάνω. Με OTA έχει γίνει τούμπανο. Το μόνο που βλέπω κάπως αρνητικό είναι ότι τρώει την μπαταρία. Κατά τ' άλλα μπράβο στην lg
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

παιδιά σύντομα θα πάω στην Αμερική ..έχω το κινητό από οτε είναι το855

ξέρει κανείς να μου πει σίγουρα αν θα δουλεύει εκεί?

 

Ναι κανονικά. Ότι γύρισα. Φυσικά δεν έχεις data έτσι. Εκτός και θες να δίνεις 12€/ημέρα που θα είσαι έξω για να χρησιμοποιείς τα δεδομένα που έχεις δωρεάν καθώς και χρόνο ομιλίας και sms.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα !!! Μια ερωτηση στον Noob ...γινεται με τον εργοστασιακο message app να στειλω 160 χαρακτηρες ?

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα !!! Μια ερωτηση στον Noob ...γινεται με τον εργοστασιακο message app να στειλω 160 χαρακτηρες ?

 

Στις ρυθμίσεις μηνυμάτων -->μήνυμα κειμένου-->κωδικοποίηση χαρακτήρων-->προεπιλεγμένη αλφάβητος

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις μηνυμάτων -->μήνυμα κειμένου-->κωδικοποίηση χαρακτήρων-->προεπιλεγμένη αλφάβητος

 

και δουλευει με ολα τα πληκτρολογια η' μονο με της lg ?

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά. Ότι γύρισα. Φυσικά δεν έχεις data έτσι. Εκτός και θες να δίνεις 12€/ημέρα που θα είσαι έξω για να χρησιμοποιείς τα δεδομένα που έχεις δωρεάν καθώς και χρόνο ομιλίας και sms.

φίλε μου θα είμαι μόνιμα εκεί ....απλά θέλω να ξέρω αν δουλεύει η να το πουλήσω !! δεν θα έχω ελληνικό νούμερο ...θα πάρω κάρτα τηλεφωνίας εκεί

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου θα είμαι μόνιμα εκεί ....απλά θέλω να ξέρω αν δουλεύει η να το πουλήσω !! δεν θα έχω ελληνικό νούμερο ...θα πάρω κάρτα τηλεφωνίας εκεί

Νομίζω θα δουλεύει πάρε αύριο ένα τηλέφωνο στην LG hellas

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου θα είμαι μόνιμα εκεί ....απλά θέλω να ξέρω αν δουλεύει η να το πουλήσω !! δεν θα έχω ελληνικό νούμερο ...θα πάρω κάρτα τηλεφωνίας εκεί

A ok. Και πάλι δεν νομίζω ότι αλλάζει κάτι. Θα βάλεις sum από μια εταιρεία κινητής εκεί. Σαν bands εννοείται ότι παίζει.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, συγνωμη αν ειμαι σε λαθος νημα.

ενας φιλος εχει ενα g3 16gb και του παρουσιαστηκε το σημαδακι της φωτογραφιας. Μιλησε με την lg και του ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο και επισκευαζεται. Εχει τυχει σε καποιον? Μηπως θα επρεπε να μιλησει με την procordia καλυτερα?( γιατι απο το G2 που ξερω ολοι εκει παιρνουν).

Ευχαριστω προκαταβολικα :D:D:D

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, συγνωμη αν ειμαι σε λαθος νημα.

ενας φιλος εχει ενα g3 16gb και του παρουσιαστηκε το σημαδακι της φωτογραφιας. Μιλησε με την lg και του ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο και επισκευαζεται. Εχει τυχει σε καποιον? Μηπως θα επρεπε να μιλησει με την procordia καλυτερα?( γιατι απο το G2 που ξερω ολοι εκει παιρνουν).

Ευχαριστω προκαταβολικα :D:D:D

 

ναι,παει procordia και το αλλάζουν

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, συγνωμη αν ειμαι σε λαθος νημα.

ενας φιλος εχει ενα g3 16gb και του παρουσιαστηκε το σημαδακι της φωτογραφιας. Μιλησε με την lg και του ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο και επισκευαζεται. Εχει τυχει σε καποιον? Μηπως θα επρεπε να μιλησει με την procordia καλυτερα?( γιατι απο το G2 που ξερω ολοι εκει παιρνουν).

Ευχαριστω προκαταβολικα :D:D:D

Από πτώση το έπαθε ή έτσι ξαφνικά?

ναι,παει procordia και το αλλάζουν

νομίζω μέχρι τώρα μόνο στα λευκά δεν είχε εμφανιστεί το συγκεκριμένο θέμα?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, συγνωμη αν ειμαι σε λαθος νημα.

ενας φιλος εχει ενα g3 16gb και του παρουσιαστηκε το σημαδακι της φωτογραφιας. Μιλησε με την lg και του ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο και επισκευαζεται. Εχει τυχει σε καποιον? Μηπως θα επρεπε να μιλησει με την procordia καλυτερα?( γιατι απο το G2 που ξερω ολοι εκει παιρνουν).

Ευχαριστω προκαταβολικα :D:D:D

 

Πληροφοριακά κ μόνο τι παρτίδα είναι του φίλου?

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

λευκο ειναι απλα η φωτογραφια ηταν απο google. Θα το τσεκαρω αυριο για την παρτιδα και θα σας πω.

Δεν του εχει πεσει ποτε.

σας ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

Από πτώση το έπαθε ή έτσι ξαφνικά?

 

νομίζω μέχρι τώρα μόνο στα λευκά δεν είχε εμφανιστεί το συγκεκριμένο θέμα?

 

κυρίως στα λευκά εμφανίζεται

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, συγνωμη αν ειμαι σε λαθος νημα.

ενας φιλος εχει ενα g3 16gb και του παρουσιαστηκε το σημαδακι της φωτογραφιας. Μιλησε με την lg και του ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο και επισκευαζεται. Εχει τυχει σε καποιον? Μηπως θα επρεπε να μιλησει με την procordia καλυτερα?( γιατι απο το G2 που ξερω ολοι εκει παιρνουν).

Ευχαριστω προκαταβολικα :D:D:D

 

Ρε παιδιά και μένα μου εμφανισε ενα μικρο ραγισματακι κατω στο μικροφωνο και ενα πανω στις υπερυθρες. Ειναι το λευκο. Παω procordia και το αλλαζουν? Τι παιζει θελει πολλες μερες για επισκευη?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά και μένα μου εμφανισε ενα μικρο ραγισματακι κατω στο μικροφωνο και ενα πανω στις υπερυθρες. Ειναι το λευκο. Παω procordia και το αλλαζουν? Τι παιζει θελει πολλες μερες για επισκευη?

Απ'όσο έχω διαβάσει σε άλλα posts καλύπτεται κανονικά από εγγύηση. Αν διαβάσεις και παλιότερα θα δεις περίπου πόσες μέρες θέλει γιατί δεν θυμάμαι και τώρα δεν το βρίσκω με τίποτα :eek: να σε ρωτήσω φίλε μου πληροφοριακά τι παρτίδα είναι?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο έχω διαβάσει σε άλλα posts καλύπτεται κανονικά από εγγύηση. Αν διαβάσεις και παλιότερα θα δεις περίπου πόσες μέρες θέλει γιατί δεν θυμάμαι και τώρα δεν το βρίσκω με τίποτα :eek: να σε ρωτήσω φίλε μου πληροφοριακά τι παρτίδα είναι?

 

408

 

Το θεμα ειναι οτι αν μου το κρατησουν μερες για επισκευη θα εχω προβλημα. Δεν εχω αλλο κινητο να δεχεται micro sim οποτε θα μεινω χωρις κινητο μεχρι να επισκευαστει? :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...