Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορεις να βαλεις cwm αν δεν ξεκλειδωσεις πρωτα τον bootloader

Πω.... εφαγα πακετο

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει τα apk για το update system ? Θελω να τα βαλω παλι μεσα και Να δοκιμασω να κανω ΟΤΑ ή Τοπική ενημέρωση (Local Update)

 

Ευχαριστώ και παλι :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή σε μας που έχει έρθει update για την Β317 που λέτε δεν είναι καλή, τι μπορούμε να κάνουμε αν δε θέλουμε να βάλουμε κάποια άλλη local? Να περιμένω για επόμενη? Είμαι με Β316 και θα ήθελα να αποφύγω το downgrade γιατί φεύγω για ταξίδι και δεν έχω χρόνο. Edited by costini
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση

Δηλαδή θα κλείδωσει.

Επειδή δεν τον είχα ξεκλειδώσει εγώ δεν γνωρίζω τον κωδικό για το ξεκλείδωμα, αν κάνω τη μέθοδο με τα 3πλήκτρα Μετά δεν θα μπορώ να βάλω cwm και root.

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει τα apk του update system ?

 

Ευχαριστώ

Το boot loader δεν κλειδώνει με 3 κουμπιά

Το έχω κανει 4 φορές και παρέμεινε ξεκλειδωτο.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Η Β532 σας έχει έρθει με ΟΤΑ ή μόνο με local γίνεται;

Δεν την έχει ανεβάσει κάποιος; Στην πρώτη σελίδα έχει μόνο για 3.0 και όχι για 3.1.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η Β532 σας έχει έρθει με ΟΤΑ ή μόνο με local γίνεται;

Δεν την έχει ανεβάσει κάποιος; Στην πρώτη σελίδα έχει μόνο για 3.0 και όχι για 3.1.

Ευχαριστώ

 

Ορίστε

https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/my-drive?gsessionid=_YFlOjNigPIQh3bM6UdUBg

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω για τις αλλες εκδοσεις, αλλα τι κακο εχετε παρατηρησει στην b317;

εγω την εχω μια εβδομαδα κ δεν εχω δει διαφορα με την b316.

Link to comment
Share on other sites

Για τους root πάγωμα της εφαρμογής διαχείρισης τηλεφώνου διορθώνει το προβλημα με τα push notifications.

 

Με ποιο πρόγραμμα έκανες πάγωμα την εφαρμογή; Kαι ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς στην θέση του διαχειριστή πλέον;

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο πρόγραμμα έκανες πάγωμα την εφαρμογή; Kαι ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς στην θέση του διαχειριστή πλέον;

 

Με Titanium. Κανένα απλά το πάγωσα και τίποτα άλλο.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

Δηλαδή μόνο local δεν έρχεται ΟΤΑ όπως κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα πως να βρεις τον bootloader πιο πισω δες το ποστ μου θα πας σε 3.0 ροοτ με kingroot μετα honortuneκαι το βρηκες
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω για τις αλλες εκδοσεις, αλλα τι κακο εχετε παρατηρησει στην b317;

εγω την εχω μια εβδομαδα κ δεν εχω δει διαφορα με την b316.

 

Ποια εκδοση του κινητού εχεις; Επίσης τι άλλαξε στο κινητό κάνοντας αναβάθμιση στην Β317 από την Β316;

ειδοποιήσεις απο viber, messenger και τα σχετικα δουλεύουν όπως πριν; Και απο μπαταρία πως πάει;

Τα ρωτάω όλα αυτά γιατι απ'οτι έχω καταλάβει δεν έχουν προχωρήσει πολλοί στην B317

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σε μας που έχει έρθει update για την Β317 που λέτε δεν είναι καλή, τι μπορούμε να κάνουμε αν δε θέλουμε να βάλουμε κάποια άλλη local? Να περιμένω για επόμενη? Είμαι με Β316 και θα ήθελα να αποφύγω το downgrade γιατί φεύγω για ταξίδι και δεν έχω χρόνο.

 

Εγω εβαλα την Β317 πριν μια βδομαδα και δεν εχω κανενα προβλημα. Το τηλεφωνο λειτουργει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

Δηλαδή μόνο local δεν έρχεται ΟΤΑ όπως κατάλαβα.

 

Δεν έχει έρθει ακόμη ota, διότι η Huawei ανέβασε στο site της ταυτόχρονα και την B317 και την B532 . Τα ota updates έρχονται συνήθως με την σειρά. Εδώ και δέκα μέρες περίπου έρχεται η Β317. Οπότε η Β532 ίσως καθυστερήσει λίγο ακόμη να έρθει over the air.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

(συγγνωμη αν αυτο που ρωτάω εχει απαντηθει)

ειμαι σε Β532 unroot με ξεκλειδωτο bootloader και stock recovery. για να παω σε 5.10.16 dev το κανω μέσω Τ.Ε?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο πρόγραμμα έκανες πάγωμα την εφαρμογή; Kαι ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς στην θέση του διαχειριστή πλέον;

 

Και με το app freezer κάνεις την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σόρρυ για το οφ τοπικ, αλλά ψάχνω για αγορά μεταχειρισμένο Huawei honor 6, και δεν ξέρω αν υπάρχει ενότητα με μεταχειρισμένα! Βοήθεια κανείς? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για αλλαγή οθόνης για το κινητό μας , υπάρχει κάποιο προτεινόμενο μαγαζί. Για Αθήνα. Ευχαριστώ.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα μαγαζι υπ' οψιν μου. δεν εχω αλλαξει οθονη για το honor 6 αλλα για ενα μοντελο της HTC.

Η ιστολελιδα του ειναι https://www.wap5.gr/

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα μαγαζι υπ' οψιν μου. δεν εχω αλλαξει οθονη για το honor 6 αλλα για ενα μοντελο της HTC.

Η ιστολελιδα του ειναι https://www.wap5.gr/

 

Ευχαριστώ συνονόματε!

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σόρρυ για το οφ τοπικ, αλλά ψάχνω για αγορά μεταχειρισμένο Huawei honor 6, και δεν ξέρω αν υπάρχει ενότητα με μεταχειρισμένα! Βοήθεια κανείς? Ευχαριστώ

 

γιατι δεν περνεις καινουργιο; 250ε εχει

το μετ/νο δεν ξερεις τι θα σου βγει.

η παρε πιο φτηνο αλλα καινουργιο αλλο μοντελο

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν περνεις καινουργιο; 250ε εχει

το μετ/νο δεν ξερεις τι θα σου βγει.

η παρε πιο φτηνο αλλα καινουργιο αλλο μοντελο

Ευχαριστώ για την συμβουλή, απλά δεν έχω κάνει αγορά τηλ από έξω και δεν γνωρίζω για αξιόπιστα σάιτ κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα πως να βρεις τον bootloader πιο πισω δες το ποστ μου θα πας σε 3.0 ροοτ με kingroot μετα honortuneκαι το βρηκες

 

Είσαι τεράστιος δεν το χα δει ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την συμβουλή, απλά δεν έχω κάνει αγορά τηλ από έξω και δεν γνωρίζω για αξιόπιστα σάιτ κλπ..

 

απο τα πιο αξιοπιστα σαιτ

 

http://www.vickmall.com/huawei-honor-6-4g-lte-smartphone-android-4-4-octa-core-3gb-16gb-5-inch-13mp-camera-dual-sim.html

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...