Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω άμα έχει 4g η περιοχή μου και έχω wind οπότε δεν μπορώ να απαντήσω.

 

Για μένα αξίζουν άλλα αυτό είναι προσωπική εκτίμηση, την xiaomi αν και την αγαπάω στα κινητά το miui δεν μου αρέσει καθόλου μετά από ενα μήνα χρήσης σε άλλο τηλέφωνο αναγκαστικά την έβγαλα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

, ειμαι αναμεσα σε στο honor 6 και στο xiaomi mi3 ...πιστευεις οτι αξιζει να δωσω αυτα τα 60 ευρω παραπανω και να παρω το huawei ?

Τα δυο τηλέφωνα που αναφέρεις έχουν ΔΥΟ μεγάλες διαφορες: Δικαρτο & SD card (και αρκετές ακόμα). Και μονο αυτές, δικαιολογούν την διαφορά που λες...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

δοκιμη σε Φωτογραφία τραβηγμένη με ζουμ και εστίαση, ειχα xperia z κινητο αλλα η καμερα του honor 6 φοβερη για κινητο. Edited by George888
Link to comment
Share on other sites

Τα δυο τηλέφωνα που αναφέρεις έχουν ΔΥΟ μεγάλες διαφορες: Δικαρτο & SD card (και αρκετές ακόμα). Και μονο αυτές, δικαιολογούν την διαφορά που λες...

 

Αυτά ακριβώς τα 2 είναι αυτά που με σπρώχνουν στο honor.

Link to comment
Share on other sites

το 4G Network του Huawei Honor 6 δεν καλύπτουν τυχόν επέκταση των συχνοτητων στην Ελλαδα (τώρα ειναι στην 1800) και οι καθορισμένες για ευρωπη 1800 και 2600....:confused:
LG G4
Link to comment
Share on other sites

το 4G Network του Huawei Honor 6 δεν καλύπτουν τυχόν επέκταση των συχνοτητων στην Ελλαδα (τώρα ειναι στην 1800) και οι καθορισμένες για ευρωπη 1800 και 2600....:confused:

 

Το 4g του δε θα δουλεύει δλδ;

Link to comment
Share on other sites

Το 4g του δε θα δουλεύει δλδ;

 

τωρα θα δουλευει μια χαρα...:cool: την παραπανω παρατηρηση την ανεφερα για ορισμενους που κατεχουν τα κινητα για αρκετο διαστημα και δεν αλλαζουν συνεχως.....αλλα και η αναφορα του komatoza ειναι ευστοχη.....συζητηση κανουμε.....

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Πατώντας εδώ μπορείτε να κατεβάσετε το πιο πρόσφατο HiSuite, το επίσημο λογισμικό για την διαχείριση του Smartphone σας από τα Windows. Εκτός από την διαχείριση εγκαθιστά και όλους τους απαραίτητους Drivers.

 

http://i.imgur.com/GCHj6EK.png

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έφτασε Ελλάδα και το δικό μου. Μάλλον αύριο μεθαύριο θα παραλάβω, οπότε 20 μέρες.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Πω πω παιδιά σας ζηλεύω καλοπροαίρετα φυσικά.Εγώ πρέπει να μαζέψω λεφτά πρώτα και ο μισθός δεν βοηθάει πολύ:mad: Καλοδούλευτα σε όλους!!:clap:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εδώ καλά καλά δεν έχουμε 3G ακόμα και στην Αθήνα.

 

Θεσσαλονικη παντως πεταει το 4g για αυτο ρωταω!

Link to comment
Share on other sites

Είναι ανάλογα το δίκτυο. Εδώ στην Αθήνα όλοι φώναζαν για τις κεραίες και τώρα σε πολλά μέρη δεν υπάρχει όχι 4G αλλά ούτε 2 G.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Το έχω τώρα περίπου μια εβδομάδα και σας λέω την εμπορία μου.

Άπαιχτο!

Πολύ γρήγορο, παρά πολύ καλή κάμερα, δυνατό φλας , καθαρός ήχος, τα on screen buttons έχει επιλογή να τα βγάζεις τελείως και εμφανίζονται με Swype από κάτω ποιες τα πάνω, μπαταρία 2 μέρες με 5 ώρες και 20 λεπτά on screen time με 3 antutu bench marks, αλλα με την οθόνη γυρισμένη στα 720p.

Το wi fi δεν πιάνει όσο μακριά πιάνει το galaxy s5 μου, και θα προτιμούσα Τελικά capacitive buttons έχω συνηθίσει από το s5.

Με λίγα λόγια παίρνεις καλύτερο τηλέφωνο από s5 με τα μια λεφτά.

Το πήρα από http://www.hotmid.com και σε 7 μέρες το είχα σπίτι , από Τρίτη σε Τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω τώρα περίπου μια εβδομάδα και σας λέω την εμπορία μου.

Άπαιχτο!

Πολύ γρήγορο, παρά πολύ καλή κάμερα, δυνατό φλας , καθαρός ήχος, τα on screen buttons έχει επιλογή να τα βγάζεις τελείως και εμφανίζονται με Swype από κάτω ποιες τα πάνω, μπαταρία 2 μέρες με 5 ώρες και 20 λεπτά on screen time με 3 antutu bench marks, αλλα με την οθόνη γυρισμένη στα 720p.

Το wi fi δεν πιάνει όσο μακριά πιάνει το galaxy s5 μου, και θα προτιμούσα Τελικά capacitive buttons έχω συνηθίσει από το s5.

Με λίγα λόγια παίρνεις καλύτερο τηλέφωνο από s5 με τα μια λεφτά.

Το πήρα από http://www.hotmid.com και σε 7 μέρες το είχα σπίτι , από Τρίτη σε Τρίτη.

 

Πόσο σου κόστισε σύνολο με τα μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

397 δολάρια τελική.

Και κατι άλλο το touch είναι ότι καλύτερο έχω δουλέψει, είναι βελούδο και απαλό, γουστάρεις να κάνεις Swype.

Πρέπει να έχει κάποια ειδική επίστρωση πάνω από το γυαλί ελπίζω να μην κάνει γρατζουνιές (η επίστρωση εννοώ, για το gorilla glass 3 δεν ανησυχώ).

Link to comment
Share on other sites

Το έχω τώρα περίπου μια εβδομάδα και σας λέω την εμπορία μου.

Άπαιχτο!

Πολύ γρήγορο, παρά πολύ καλή κάμερα, δυνατό φλας , καθαρός ήχος, τα on screen buttons έχει επιλογή να τα βγάζεις τελείως και εμφανίζονται με Swype από κάτω ποιες τα πάνω, μπαταρία 2 μέρες με 5 ώρες και 20 λεπτά on screen time με 3 antutu bench marks, αλλα με την οθόνη γυρισμένη στα 720p.

Το wi fi δεν πιάνει όσο μακριά πιάνει το galaxy s5 μου, και θα προτιμούσα Τελικά capacitive buttons έχω συνηθίσει από το s5.

Με λίγα λόγια παίρνεις καλύτερο τηλέφωνο από s5 με τα μια λεφτά.

Το πήρα από http://www.hotmid.com και σε 7 μέρες το είχα σπίτι , από Τρίτη σε Τρίτη.

 

:X1 εβδομαδα.....!!!!...απο Hong Kong.....!!!!!:bow:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Το έχω τώρα περίπου μια εβδομάδα και σας λέω την εμπορία μου.

Άπαιχτο!

Πολύ γρήγορο, παρά πολύ καλή κάμερα, δυνατό φλας , καθαρός ήχος, τα on screen buttons έχει επιλογή να τα βγάζεις τελείως και εμφανίζονται με Swype από κάτω ποιες τα πάνω, μπαταρία 2 μέρες με 5 ώρες και 20 λεπτά on screen time με 3 antutu bench marks, αλλα με την οθόνη γυρισμένη στα 720p.

Το wi fi δεν πιάνει όσο μακριά πιάνει το galaxy s5 μου, και θα προτιμούσα Τελικά capacitive buttons έχω συνηθίσει από το s5.

Με λίγα λόγια παίρνεις καλύτερο τηλέφωνο από s5 με τα μια λεφτά.

Το πήρα από http://www.hotmid.com και σε 7 μέρες το είχα σπίτι , από Τρίτη σε Τρίτη.

 

Αυτοί έχουν επιλογή "Send from Greece"

Πλήρωσες $20 έξτρα;

Γνωρίζει κανείς άλλος αυτό το site (http://www.hotmid.com);;;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είδα και γω (βάλτο στο καλάθι και δοκίμασε να κάνεις checkout...)

Hotmid: δεν υπάρχουν "αρκετες" μαρτυρίες (κάνε ένα search στο φορουμ και κρίνε...)

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ αξιόπιστο, το honor 6 ήταν το ένατο τηλέφωνο που έχω πάρει από εκεί και ένα Lenovo της γυναίκας μου που χάλασε το ηχείο στους 8 μήνες το έστειλα μετά από συναίνεση και το άλλαξαν. και συν της άλλης Επειδή δεν ήμουν σίγουρος για honor 6 η xiaomi mi4 μου έβγαλε φωτο δίπλα δίπλα από όλες τις μεριές και έστειλε και camera φώτο της στιγμής και του honor 6 ήταν πιο καθαρές.

Καλές και οι δύο...μιλάμε πολύ καλές αλλά όταν κάνεις πολύ ζουμ του xiaomi mi4 πιξελιάζουν πιο γρήγορα, άσε που είναι σχεδόν ίδια σε design...κινέζος αντέγραψε κινέζο χαχα δεν ξέρω ποιος όμως αντέγραψε ποιον.

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση από HotMid

 

http://i.imgur.com/wUMYn28.png

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως έχω μια μικρή ανασφάλεια για το Hotmid και ο φιλος Thunder, παρόλο που πήρε ΕΝΝΕΑ τηλέφωνα από κει, δεν έκανε τον κόπο να γράψει κανένα σχόλιο για αυτά ή το κατάστημα πρόσφατα... η παρουσία του είναι "σπάνια" (μια φορά το εξάμηνο, ξανα-έγραψε για αγορά από Hotmid προ έτους), στο WOT έχει τέλειο σκορ χωρίς reviews!!!

Τι να πω, οποιος θέλει δοκιμάζει, είπαμε, PayPal is your security...!

Προσωπικές απόψεις/σκέψεις εκφράζω, φιλικά, για να μην παρεξηγηθώ

 

Romanos, δεν ζητάς και ένα Contact person/details @warehouse in Greece?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως έχω μια μικρή ανασφάλεια για το Hotmid και ο φιλος Thunder, παρόλο που πήρε ΕΝΝΕΑ τηλέφωνα από κει, δεν έκανε τον κόπο να γράψει κανένα σχόλιο για αυτά ή το κατάστημα πρόσφατα... η παρουσία του είναι "σπάνια" (μια φορά το εξάμηνο, ξανα-έγραψε για αγορά από Hotmid προ έτους), στο WOT έχει τέλειο σκορ χωρίς reviews!!!

Τι να πω, οποιος θέλει δοκιμάζει, είπαμε, PayPal is your security...!

Προσωπικές απόψεις/σκέψεις εκφράζω, φιλικά, για να μην παρεξηγηθώ

 

Romanos, δεν ζητάς και ένα Contact person/details @warehouse in Greece?

και εδω δειχνει οκ.......------------------> http://www.scamadviser.com/check-website/hotmid.com

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Τι να γράψω για αυτά? Έχω πάρει 2 huawei honor 2 δικό μου και φίλου, ένα xiaomi mi3 για μετά πώληση 2 xiaomi Hongmi 1s ξαδέρφου μου και της κοπέλα του 1 honor 3 x και 3 honor 3c πάλι για μετά πώληση και το honor 6 με το Lenovo που το πήρα για φτηνό και χάλασε το ηχείο, που ίσως φταίει και η γυναίκα μου γιατί το έδινε στην μικρή να ακούει YouTube δυνατά.

Τελικά έχω πάρει πιο πολλά... Είμαι τεχνικός υπολογιστών και στο χώρο μου ρωτάνε εμένα για ότι έχει σχέση με τεχνολογία φυσικά βάζω και ένα δεκάρικο παρά πάνω :) και το ότι έχει PayPal νομίζω τα λέει όλα.

Αυτό με το send from Greece τώρα το είδα 3 χρόνια που παίρνω από εκεί δεν το έχω ξανά δει και δεν μπορώ να πω και πολλά.

Ένα μείον που μπορώ να πω είναι πως όταν το τηλέφωνο δεν έχει Ελληνικά και google apps φαίνετε ότι έχει ανοιχτεί για να βάλει την γλώσσα και τα google apps.

Δεν γράφω συχνά παρά παλιά που είχα πάρει το honor 2 και τώρα για το honor 6 όντας κάτοχος galaxy s5 και για 2 εβδομάδες του iPhone 5s λόγο κλειδώματος κάρτα SIM έχω ενθουσιαστεί με το honor 6 παρά πολύ καλά δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...