Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1η εντύπωση- διαπιστώσεις μου!

1) Το αλουμίνιο περίβλημα όμορφο κουμπώνει τέλεια και το toucheplus και το πίσω Tempglass και επιτέλους το έχετε για να βγάζει μάτια, χωρίς σακκούλες (θήκες κ.λ.π. που αλλοιώνουν την ομορφιά του τηλεφώνου σε άσπρο)!

Είχε δίκαιο και ο άλλος φίλος μας εδώ μέσα που το είχε πολύ πριν στα χέρια και μας έλεγε ό,τι εμποδίζει λίγο το κούμπωμα στην κράτηση του τηλέφωνου.... αλλά αυτό ξεπερνιέται εύκολα....θεωρώ ( τι είναι αυτό μπρος τα κάλη)! Το αλουμίνιο έχει δικά του πλήκτρα στα πλάγια που κουμπώνουν στα αυθεντικά του τηλ.!

2) Το tochplus λερώνει εύκολα στην επιφάνειά του δηλ. αφήνει πολλές δακτυλιές και δεν κουμπώνει μια και έξω αλλά θέλει επαναλαμβανόμενες ενεργοποιήσεις.... έφυγαν και οι φούσκες στις γωνίες τώρα με το αλουμίνιο! Ασφαλώς δεν είναι tempglass διότι προορίζεται για άλλη χρήση!

3) Πιστόνια (χρώματος ασημί-άσπρα)! Εντυπωσιακό κουτί και περιτύλιγμα!Μέχρι σήμερα είχα κάθε αυθεντικό ακουστικό τηλεφώνου και τίποτα παραπέρα! Αυτά δείχνουν ότι πάνε ένα βήμα πιό πέρα.....τα στάνταρ!

Καθαρός ήχος, ωραία εμφάνιση (κουμπώνει τέλεια με το κινητό μας άσπρο), όχι αθλητικό κούμπωμα στα αυτιά αλλά απλό και σταθερό! Υπάρχει ισοσταθμιστής στο τηλ ή app?? και ποιός, -ό?? Το περίμενα με περισσότερα μπάσα!!!

4) Για τις γυναίκες ή ...... που κατέχουν την συσκευή μας, το διαμαντάκι στην τρύπα της θέσης των ακουστικών κουμπώνει τέλεια με το αλουμίνιο και δείχνει πανέμορφα!!

5) Μπαταρία slim νέα βερσιόν! Μόλις την πήρα την σύνδεσα στο κινητό μου (Νοτε) και φόρτωσε από 71% στο 100% στην μικρή ισχύος θύρα USB για τηλ. (1A και όχι αυτής usb με 2A) και όχι στην δεύτερη θύρα που μπορείς να συνδέσεις και ταμπλετ (με ταυτόχρονη χρήση wifi)!

Στην συνέχει την έβαλα να φορτίσει το κινητό μας από το 8% της μπαταρίας του και μια ώρα μετά βρίσκεται στο 44% (με ταυτόχρονη χρήσης μουσικής + 4G) και βλέπουμε για την συνέχεια.. και για το πόσες φορές θα φορτίσει τα δυο τηλέφωνά μας! Για να δούμε αν θα είναι fake (την είχα παραγγείλει όταν μου το είπες Romanos) ή είναι πραγματική!!!! Βάρος νομίζω ό,τι έχει 190γρ). Εξωτερικά είναι λεπτή σαν το τηλέφωνό μας έχει ίδιο πλάτος με το τηλέφωνό μας και ελάχιστα πιό μεγάλη σε μήκος από το τηλέφωνό μας! Έχει kαλωδιάκι άσπρο και το χρώμα της το ίδιο με το αλουμίνιο! Κρατιέται εύκολα στο ένα χέρι και κάτω από κινητό μας και πας περπατώντας και σερφάροντας .... ασταμάτητα! Θα συνεχίσω όμως τα τεστ της και θα τα ξαναπούμε.....

5) Η μπαταρία ξεφόρτησε τελείως και την έβαλα να φορτίσει πλήρως για πρώτη φορά! Αρχικά ήταν γεμάτη θέλω να πιστεύω κατά 25%! (είχε το ένα λαμπάκι από τα τέσσερα αναμμένο)!!!

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα στο καφέ τράβηξα 4 φωτογραφίες (2 από το honor και 2 από το oneplus one) για το θέμα της φωτογραφικής που αναφέρθηκε της προηγούμενες μέρες επειδή φοράνε ίδιο φακό ώστε να τις συγκρίνουμε. Ένας που έχει έμπειρο μάτι και γνώσεις ίσως βγάλει συμπέρασμα αυτό που έβγαλα εγώ είναι ότι οι φωτογραφίες από το honor είναι σχεδόν διπλάσιες σε μέγεθος.

 

https://www.dropbox.com/sh/0yk4be8tedpcu1o/AADijbb2jnuqYNLVU6O5jjtUa?dl=0

 

Btw όπως ήμουνα στο καφέ κάποια στιγμή πήγα να μπω στο μενού και δεν ξεκλείδωνε όλα μαύρα σαν να ήταν κλειστό και πάτησα παρατεταμένα το power button και άνοιξε χωρίς να χρειαστώ να βάλω κωδικούς κλπ, δεν ξέρω τι να έπαθε ...

Οταν σου ανοίγει δείχνει κατευθείαν το honor ή κάτι αλλο; wo με πορτοκαλί γράμματα;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο καφέ τράβηξα 4 φωτογραφίες (2 από το honor και 2 από το oneplus one) για το θέμα της φωτογραφικής που αναφέρθηκε της προηγούμενες μέρες επειδή φοράνε ίδιο φακό ώστε να τις συγκρίνουμε. Ένας που έχει έμπειρο μάτι και γνώσεις ίσως βγάλει συμπέρασμα αυτό που έβγαλα εγώ είναι ότι οι φωτογραφίες από το honor είναι σχεδόν διπλάσιες σε μέγεθος.

 

https://www.dropbox.com/sh/0yk4be8tedpcu1o/AADijbb2jnuqYNLVU6O5jjtUa?dl=0

 

Btw όπως ήμουνα στο καφέ κάποια στιγμή πήγα να μπω στο μενού και δεν ξεκλείδωνε όλα μαύρα σαν να ήταν κλειστό και πάτησα παρατεταμένα το power button και άνοιξε χωρίς να χρειαστώ να βάλω κωδικούς κλπ, δεν ξέρω τι να έπαθε ...

 

Στις συγκεκριμένες φώτο το Honor 6 τις έβγαλε καλύτερες, αφού έχεις και τα 2 για δοκίμασε να φωτογραφίσεις διάφορες σκηνές να κάνω μία σύγκριση.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά του φόρουμ, είμαι καινούριος στο site αλλά μου τράβηξε το ενδιαφέρον το honor 6(H60-L12) τον τελευταίο μήνα και εχω διαβάσει τα περισσότερα στο φόρουμ του κινητού αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις για επιβεβαίωση.

1) Το Notification led τι χρώματα έχει?

2) Η κάμερα του είναι όντως 13 megapixel με dual led flash? ( Με ενδιαφέρει να είναι καλύτερη σίγουρα από το samsung galaxy s3 που εχω )

3) Με το EMUI 3 που βγήκε πρόσφατα όλα ok? Παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα από τους κατόχους?

4) Τα κινέζικα βγαίνουν από παντού στο κινητό? ( από ότι διάβασα από το dialer βγαίνουν μόνο με root, κάτι που δεν εχω ιδέα πως γίνεται, και δεν βρίσκω το λόγο να το κάνω εάν μπορώ να βγάλω τα κινέζικα κάπως αλλιώς. )

5) Με τι ζελατίνα που εμφανίζει κουμπιά στο κάτω μέρος, είναι δοκιμασμένη? γίνεται με κάποια ρύθμιση του emui 3 να έχω περασμένη τη αλλά να επιλέγω εγώ πότε να μετακινώ τα κουμπιά?

6 ) Τέλος με τα λογισμικά lolipop? Έχει βγει κάποια ανακοίνωση αν θα τα υποστηρίζει?

Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά του φόρουμ, είμαι καινούριος στο site αλλά μου τράβηξε το ενδιαφέρον το honor 6(H60-L12) τον τελευταίο μήνα και εχω διαβάσει τα περισσότερα στο φόρουμ του κινητού αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις για επιβεβαίωση.

1) Το Notification led τι χρώματα έχει?

2) Η κάμερα του είναι όντως 13 megapixel με dual led flash? ( Με ενδιαφέρει να είναι καλύτερη σίγουρα από το samsung galaxy s3 που εχω )

3) Με το EMUI 3 που βγήκε πρόσφατα όλα ok? Παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα από τους κατόχους?

4) Τα κινέζικα βγαίνουν από παντού στο κινητό? ( από ότι διάβασα από το dialer βγαίνουν μόνο με root, κάτι που δεν εχω ιδέα πως γίνεται, και δεν βρίσκω το λόγο να το κάνω εάν μπορώ να βγάλω τα κινέζικα κάπως αλλιώς. )

5) Με τι ζελατίνα που εμφανίζει κουμπιά στο κάτω μέρος, είναι δοκιμασμένη? γίνεται με κάποια ρύθμιση του emui 3 να έχω περασμένη τη αλλά να επιλέγω εγώ πότε να μετακινώ τα κουμπιά?

6 ) Τέλος με τα λογισμικά lolipop? Έχει βγει κάποια ανακοίνωση αν θα τα υποστηρίζει?

Ευχαριστώ. :)

 

1/2/3 ξεκινάς από εδώ http://honor6.nianios.gr/review.html

5 Ναι γίνεται αυτό που λες

6 δεν έχει ακουστεί κάτι.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

6 δεν έχει ακουστεί κάτι.

 

Moderator του αγγλικού vmall forum είπε πως L φτάνει σύντομα για το L04.

http://en.club.vmall.com/forum.php?mod=viewthread&tid=30733&page=2#pid294343

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

1. Πράσινο, κίτρινο και κόκκινο δεν ξέρω αν γίνεται με κάποιο τρόπο περισσότερα

2. Είναι αλλά το software ακόμα δεν βγάζει τα 100% του hardware

3. Όλα οκ

4. Ανάλογα τι και από πού θα σου έρθει, η official rom είναι multilanguage και το πολύ θα έχει μερικές κινέζικες εφαρμογές που βγαίνουν εύκολα. Στο dialer τα μόνα κινέζικα είναι ο κωδικός της περιοχής που δεν ενοχλεί.

5. Μόλις κυκλοφόρησε δεν ξέρουμε ακόμη

6. Δεν έχει ανακοινωθεί κάτι.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Τα κουμπιά του τηλεφώνου όταν είναι το touchplus εξαφανίζονται στο κάτω μέρος του τηλεφώνου και μπορείς να τα επαναφέρεις και να τα διώξεις εύκολα, κάτι σαν κουρτίνα - κάτω μπάρας στα win!

5) Ναι γίνεται και μπορείς να επιλέξεις εσύ πότε να το κάνεις.....Μπορείς να τα έχεις ακόμη και ταυτόχρονα!!

6) Θα το υποστηρίξει, θέλει δεν θέλει, όταν δεις να βγει το τηλ στο XDA dev!!!!!!

1) Εσύ σε τι χρωματάκι το θέλεις?? Βάλε και το notification app......μήπως δεις άσπρη μέρα (Πλάκα κάνω)!!!

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

Οταν σου ανοίγει δείχνει κατευθείαν το honor ή κάτι αλλο; wo με πορτοκαλί γράμματα;

 

μόνο honor

 

Στις συγκεκριμένες φώτο το Honor 6 τις έβγαλε καλύτερες, αφού έχεις και τα 2 για δοκίμασε να φωτογραφίσεις διάφορες σκηνές να κάνω μία σύγκριση.

 

οκ τις επόμενες μέρες θα προσπαθήσω να βγάλω διάφορες σκηνές και θα τις ανεβάσω

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο μας μου φαίνεται πως υστερεί σ' ένα καλό κύκλωμα ήχου.... γιατί όταν βάλεις τα πιστονια σε κάποιο τηλέφωνο που έχει καλές προδιαγραφές ήχου και ακούσεις τα ίδια τραγούδια......θα καταλάβεις άμεσα την διαφορά!

Αλήθεια γίνεται κάτι να βελτιωθεί αυτό με soft ή είναι μόνο θέματος hard???

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

καποια θεματα εχουν αλλες γραμματοσειρες, αν τα κατεβασεις θα εχεις την δυνατοτητα αλλαγης

 

Έχεις κάποιο να προτείνεις;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο μας μου φαίνεται πως υστερεί σ' ένα καλό κύκλωμα ήχου.... γιατί όταν βάλεις τα πιστονια σε κάποιο τηλέφωνο που έχει καλές προδιαγραφές ήχου και ακούσεις τα ίδια τραγούδια......θα καταλάβεις άμεσα την διαφορά!

Αλήθεια γίνεται κάτι να βελτιωθεί αυτό με soft ή είναι μόνο θέματος hard???

 

Δοκίμασε τον JetAudio. Επίσης δοκίμασες τα δικά του ακουστικά Honor Engine Earphones. Εγώ δεν έχω το παραμικρό παράπονο από τότε που τα δοκίμασα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο να προτείνεις;

Φιλε μου εγω (ακομα) εχω το 3c οποτε δεν ξερω τι θεματα παιζουν στο 6αρι, θελει λιγο ψαξιμο.

σε αυτα που ειχε on line στα θεματα δεν ειχα βρει κατι, βρηκα ομως ενα πακετο με 20-25 θεματα που ειχε τρεις γραμματοσειρες μεσα.

Link to comment
Share on other sites

ασχετο

ξέρετε καμιά καλή εφαρμογή για tracknumbers?ειχα το trackchecker 2 σε άλλη συσκευή,αλλά σταμάτησε να το βγάζει στο google play

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω (ακομα) εχω το 3c οποτε δεν ξερω τι θεματα παιζουν στο 6αρι, θελει λιγο ψαξιμο.

σε αυτα που ειχε on line στα θεματα δεν ειχα βρει κατι, βρηκα ομως ενα πακετο με 20-25 θεματα που ειχε τρεις γραμματοσειρες μεσα.

 

Σε ευχαριστώ.Θα το ψάξω μπας και βγάλω άκρη.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

ασχετο

ξέρετε καμιά καλή εφαρμογή για tracknumbers?ειχα το trackchecker 2 σε άλλη συσκευή,αλλά σταμάτησε να το βγάζει στο google play

 

Η καλύτερη με διαφορά η Deliveries. Μεταφραστής εγω. Αξίζει και η αγορά για το cloud syncing.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη με διαφορά η Deliveries. Μεταφραστής εγω. Αξίζει και η αγορά για το cloud syncing.

αυτην έβαλα τελικά,ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά του φόρουμ, είμαι καινούριος στο site αλλά μου τράβηξε το ενδιαφέρον το honor 6(H60-L12) τον τελευταίο μήνα και εχω διαβάσει τα περισσότερα στο φόρουμ του κινητού αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις για επιβεβαίωση.

1) Το Notification led τι χρώματα έχει? Μπορεί να ρυθμιστεί?

2) Η κάμερα του είναι όντως 13 megapixel με dual led flash? ( Με ενδιαφέρει να είναι καλύτερη σίγουρα από το samsung galaxy s3 που εχω και στη μέρα και στη νύχτα )

3) Με το EMUI 3 που βγήκε πρόσφατα όλα ok? Παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα από τους κατόχους?

4) Τα κινέζικα βγαίνουν από παντού στο κινητό? ( από ότι διάβασα από το dialer βγαίνουν μόνο με root, κάτι που δεν εχω ιδέα πως γίνεται, και δεν βρίσκω το λόγο να το κάνω εάν μπορώ να βγάλω τα κινέζικα κάπως αλλιώς. )

5) Με τι ζελατίνα που εμφανίζει κουμπιά στο κάτω μέρος, είναι δοκιμασμένη? γίνεται με κάποια ρύθμιση του emui 3 να έχω περασμένη τη αλλά να επιλέγω εγώ πότε να μετακινώ τα κουμπιά?

6)Με τα λογισμικά android lolipop? Έχει βγει κάποια ανακοίνωση αν θα τα υποστηρίζει?

7) Για ένα κίτρινο χρώμα που βγάζει στην οθόνη που είχε αναφερθεί στο φόρουμ? Διορθώνετε εάν υπάρχει ?

8) Οι κάτοχοι του κινητού είναι ευχαριστημένοι ?

9) Τέλος έχει κανείς άποψη για HUAWEI HONOR AM12 Engine Earphones 3.5mm Earbuds Stereo Headset Control+Mic? ( http://www.ebay.com/itm/Original-Huawei-Honor-Engine-Drive-By-Wire-Earphone-with-mic-For-Smartphones-/141434425622?pt=US_Headphones&hash=item20ee261116)

Ευχαριστώ πολύ, συγγνώμη εάν γίνομαι κουραστικός με ερωτήσεις που έχουν ήδη απαντηθεί, αλλά θα με βοηθούσε και θα εκτιμούσα πολύ τη βοήθεια σας για την αγορά μου. :)

Link to comment
Share on other sites

@psilos92 αφού βαριέσαι να διαβάσεις γιατί ρωτάς και ξαναρωτάς τα ίδια?

Μονο το λινκ που σου έδωσε πριν ο romanos να διαβάσεις απαντάει σε όλα τα ερωτήματά σου.

Παρεμπιπτόντως τα forums γενικά δεν είναι "Ask a queston" πρώτα κάνουμε search, διαβάζουμε και μετά ρωτάμε.

Δεν είναι δυνατών να γεμίζουμε ένα thread απαντώντας στον κάθε έναν προσωπικά τα ίδια και τα ίδια.

Ότι ρωτάς έχει απαντηθεί πάνω από 1 φορά εδώ μέσα.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Μια ομορφη βαση αυτοκινητου απο Ελληνικο σαιτ και φθηνη νομιζω......

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=102805&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=product_4&utm_campaign=20141111

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο VirusPlus λιγο πιό πάνω...

και πούσαι φίλε @psilos92 πάρε κανένα lenovo ή άλλο τηλ....δεν κάνει αυτό για σένα!!!

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά γιατί τέτοια επιθετικότητα? για το λόγο ότι δεν εχω στείλει 5000 μηνύματα? δεν βαριέμαι καθόλου να διαβάσω γιατί οπως είπα εχω διαβάσει τις πιο πολλές σελίδες (πάνω από τις 150 τον τελευταιο μήνα) αλλά ήθελα μια επιβεβαίωση σε κάποια πράγματα και απάντηση σε άλλα οπως για τα λογισμικά, την ζελατίνα, τα ακουστικά και να βγάλω τα κινέζικα χωρίς root στο dialer διότι δεν βρήκα πουθενά σίγουρη απάντηση. Και ναι έχεις δίκιο γεμίζει με threads με την δικές μου ερωτήσεις και όχι με των άλλων από τι στιγμή που έχουν απαντηθεί πάνω από μια φορά όπως λες. Θα μπορούσες απλά να μην ασχοληθείς καθόλου. Το να μου απάνταγες κανονικά θα σου έπαιρνε τον ίδιο χρόνο φίλε Virusplus (αφού παραπάνω από τις μισές μου ερωτήσεις τις ξέρεις ήδη εάν όχι όλες) Για το link που λες αν εννοείς το review του, το εχω διαβάσει και δεν βγήκα κάποιες απαντήσεις που ήθελα.(οπως οι παραπάνω) Edited by psilos92
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν είμαι επιθετικός.

Έκανες κάποιες ερωτήσεις στη προηγούμενη σελίδα και κάποιοι σου απάντησαν (εγώ δεν ασχολήθηκα).

Έπειτα κάνεις copy-paste τις ίδιες ερωτήσεις με 3 επιπλέον λες και δεν σου ξαναπάντησε κανείς πριν στις 6 πρώτες.

Η μια εκ των επιπλέον είναι τα ακουστικά που υπάρχει στο review του romanou και οι άλλες 2 κι αν έχουν απαντηθεί εδώ μέσα.

Αν έχεις διαβάσει όλες τις σελίδες, όπως λες, δεν βρίσκω νόημα στις ερώτησης σου.

Τις θεωρώ απαντημένες πολλάκις και προσωπικά δεν θα τις ξαναπατήσω, sorry.

Προσωπικά, επειδή ρωτάς, το βρίσκω μεγαλύτερο κόπο να τις ξαναγράψω από το να τις αναζητήσεις.

Δεν είπα ότι γεμίζεις εσύ το thread. Είπα ότι γεμίζει λέγοντας συνέχεια τα ίδια, γιατί προφανώς κάποιοι θέλουν απλά να πάρουν μια προσωπική απάντηση στα ερωτήματα τους χωρίς να διαβάσουν ή να ψάξουν πριν, κάτι το οποίο εγώ προσωπικά το βρίσκω απαράδεκτο σε forum ενηλίκων.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Δεν τις έχω διαβάσει όλες λίγες παραπάνω από τις 150 είμαι. Έχεις δίκιο έκανα λάθος διότι στο πρώτο μου thread το οποίο δεν κατάλαβα ότι είχε δημοσιευθεί για το λόγο ότι όταν πάτησα υποβολή απάντησης άρχιζε να φορτώνει η σελίδα και μετά από ώρα μου εβγαλε κάτι σαν error και να ξανακάνω επαναφόρτωση σε μερικά λεπτά. Στο thread που μου απάντησες είχα ολοκληρώσει το μήνυμα μου και έβαλα μερικά ακόμα χωρις να ξέρω ότι το πρώτο μου είχε δημοσιευθεί. Όσο για το review από ότι φαίνεται μου είχαν ξεφύγει πολλά πράγματα, γιαυτό θα το ξανά διαβάσω άλλη μία φορά. Άρα είναι καθαρά δικό μου λάθος, συγγνώμη για το μπέρδεμα και ευχαριστω το romano που βοήθησε εμένα και πολλούς άλλους στο φορουμ. :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς σε σύγκριση με αλλά τοπικ έχουν από τα πιο οργανωμένα. Το 99% είτε θα απαντηθούν στο review μου είτε στα λινκ της πρώτης σελίδας.

 

Έχουμε ξοδέψει αρκετο χρόνο για να τα δημιουργήσουμε και να απαντήσουμε σε όλες αυτές τις ερωτήσεις και να επιλυσουμε τα τυχόν προβλήματα.

 

Κάνοντας ερωτήσεις που καλύπτονται από τα 3 παραπάνω + μερικές ακόμα πήρες και την κατάλληλη απάντηση που πίστεψα πως έλυσε τις απορίες σου. Αν έχεις άλλες που δεν επιλύονται από τα παραπάνω παρακαλώ κατάθεσε τες.

 

Αυτό που εκλαβες σαν επιθετικότητά είναι η αγνή απορία, του γιατί δεν σε κάλυψαν τα ανώτερο που ανέφερα.

 

Φιλικά Ρωμανος.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...