Jump to content

CoolPad 7320


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανείς δε τον επιπλήτει γι αυτά που κάνει (ας κάνει ότι θέλει και ας τα δοκιμάζουν όποιοι θέλουν)......τον επιπλήτω γι αυτά που λέει και θα διαβάσει κάποιος που δε ξέρει και πολλά και θα πει μπαχαντάλα η συσκευή για να χάνει μόνη της εφαρμογές......γράφουμε και λέμε για πράγματα που είμαστε σίγουροι και όχι αερολογίες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Θα παρακαλέσω να πέσουν οι τόνοι, δε νομίζω ότι θα αρέσει σε κάποιον να δει μαζική διαγραφή μηνυμάτων. Συνεχίζουμε ήρεμα και πολιτισμένα...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυο μερες με την ρομ ,δεν εχει χασει αλλη εφαρμογη εκτος απο μια την πρωτη φορα,ειναι κατα την γνωμημου καλυτερη απο την στοκ,πιο γρηγορη,δεν κολλαει,παλιαμου εβγαζε συνεχεια ειδοποιηση οτι η συσκευη λειτουργει στα ορια της,εσβησα οσες εφαρμογες δεν ηθελα με το link2sd ανεβασα τον ηχο με τον θειο,τωρα ειναι πιο δυνατος απο οτι με την στοκ,καμερες δεν εχω δοκιμασει,το wifi kai gps αμεσα,κλησεις δεν εχω κανει να δω τι αποδοση θα εχει,οποτε ας μην ειμαστε απολυτοι,καλη προσπαθεια εκανε ο φιλος μας,ας δινουμε δυναμη να μπορεσουν και αλλοι να δοκιμασουν.Αntutu 31269

πολυ πολυ πιο υψηλο απο την στοκ που αν θυμαμαι ηταν καπου στα 28000 η λιγοτερο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το 7320 βγαίνει σε λευκό? μόνο στο merimobiles.com έχει επιλογή για ασπρο χρώμα και μου κάνει εντύπωση που δεν το βρίσκω πουθενά άλλου. Και το γεγονός ότι γράφουν στην περιγραφή "0.3MP front camera,5.0 back camera" με βάζει σε σκέψεις, μήπως δεν ξέρουν τι γράφουν ή μήπως είναι και μαϊμού..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το 7320 βγαίνει σε λευκό? μόνο στο merimobiles.com έχει επιλογή για ασπρο χρώμα και μου κάνει εντύπωση που δεν το βρίσκω πουθενά άλλου. Και το γεγονός ότι γράφουν στην περιγραφή "0.3MP front camera,5.0 back camera" με βάζει σε σκέψεις, μήπως δεν ξέρουν τι γράφουν ή μήπως είναι και μαϊμού..

 

Καλυτερα ρωτησε τους αν εχουν σε λευκο,οσο για την καμερα μαλλον 13 ηθελαν να γραψουν και τους βγηκε λαθος

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το 7320 βγαίνει σε λευκό? μόνο στο merimobiles.com έχει επιλογή για ασπρο χρώμα και μου κάνει εντύπωση που δεν το βρίσκω πουθενά άλλου. Και το γεγονός ότι γράφουν στην περιγραφή "0.3MP front camera,5.0 back camera" με βάζει σε σκέψεις, μήπως δεν ξέρουν τι γράφουν ή μήπως είναι και μαϊμού..

 

Καλυτερα ρωτησε τους αν εχουν σε λευκο,οσο για την καμερα μαλλον 13 ηθελαν να γραψουν και τους βγηκε λαθος

 

 

Καλησπερα.

Μαλλον κανενας απο τους 2 σας δεν ειδε τα specs του. Αν ριξετε μια ματια θα δειτε οτι ειναι με αλλα χαρακτηριστικα και κυριως οτι το 2G / 3G ειναι αλλες bands.

Δλδ ειναι αυτο που λεμε ... πιο κινεζικο πεθαινεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Δυο μερες με την ρομ ,δεν εχει χασει αλλη εφαρμογη εκτος απο μια την πρωτη φορα,ειναι κατα την γνωμημου καλυτερη απο την στοκ,πιο γρηγορη,δεν κολλαει,παλιαμου εβγαζε συνεχεια ειδοποιηση οτι η συσκευη λειτουργει στα ορια της,εσβησα οσες εφαρμογες δεν ηθελα με το link2sd ανεβασα τον ηχο με τον θειο,τωρα ειναι πιο δυνατος απο οτι με την στοκ,καμερες δεν εχω δοκιμασει,το wifi kai gps αμεσα,κλησεις δεν εχω κανει να δω τι αποδοση θα εχει,οποτε ας μην ειμαστε απολυτοι,καλη προσπαθεια εκανε ο φιλος μας,ας δινουμε δυναμη να μπορεσουν και αλλοι να δοκιμασουν.Αntutu 31269

πολυ πολυ πιο υψηλο απο την στοκ που αν θυμαμαι ηταν καπου στα 28000 η λιγοτερο

Σε ευχαριστώ πολύ φιλέ νασε καλα !!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φιλέ νασε καλα !!!

 

Εγω ευχαριστω φιλε,θυμηθηκα οτι το antutu ηταν 26000 και κατι,τωρα κοντα στο 32000,και δεν ειμαι και ειδικος να αναλυσω τι αλλο καλυτερευσε,παντως τρεχει τωρα,θα δοκιμασω κλησεις,καμερα κλπ αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ευχαριστω φιλε,θυμηθηκα οτι το antutu ηταν 26000 και κατι,τωρα κοντα στο 32000,και δεν ειμαι και ειδικος να αναλυσω τι αλλο καλυτερευσε,παντως τρεχει τωρα,θα δοκιμασω κλησεις,καμερα κλπ αργοτερα.

 

Θα μινεις ικανοποιημένος και απο κλήσεις και απο κάμερα και απο wifi εγώ αυτή δουλεύο τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Θα μινεις ικανοποιημένος και απο κλήσεις και απο κάμερα και απο wifi εγώ αυτή δουλεύο τώρα!

 

η φωτογραφικη ειναι τελεια,και το proximity sensor που διαβαζα οτι εχει προβλημα σε αλλες ρομεδω δουλευει μια χαρα...το wifi gps αριστα.

Link to comment
Share on other sites

η φωτογραφικη ειναι τελεια,και το proximity sensor που διαβαζα οτι εχει προβλημα σε αλλες ρομεδω δουλευει μια χαρα...το wifi gps αριστα.

Να σε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

η φωτογραφικη ειναι τελεια,και το proximity sensor που διαβαζα οτι εχει προβλημα σε αλλες ρομεδω δουλευει μια χαρα...το wifi gps αριστα.

 

proximity ???? για πια ρομ λετε??? link asap please !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Μαλλον κανενας απο τους 2 σας δεν ειδε τα specs του. Αν ριξετε μια ματια θα δειτε οτι ειναι με αλλα χαρακτηριστικα και κυριως οτι το 2G / 3G ειναι αλλες bands.

Δλδ ειναι αυτο που λεμε ... πιο κινεζικο πεθαινεις. :)

 

αδερφέ έχεις δίκιο... τους έστειλα mail ρωτώντας αν τα specs που δημοσιεύουν είναι σωστά ή αν εχει γίνει λάθος και αν υπάρχει όντως σε λευκό, παρά το ότι δεν βρίσκω λευκό χρώμα στο site του κατασκευαστή. Μου απάντησαν ότι τα specs είναι ολόσωστα και ότι υπάρχει σε λευκό. Και ήμουν έτοιμος για λίγα ευρώ λιγότερα να κάνω παραγγελία.

 

στο Vickmall δίνουν ως δώρο την εγκατάσταση google play, αυτό θέλει rootαρισμα για να μπει? αν θέλει, θα μου το ρουτάρουν προσωρινά ή μόνιμα γνωρίζει κανείς ?

 

ζήτησα και κουπονάκι από vickmall & minideal αλλά τζίφος, ποιό να προτιμήσω?

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ έχεις δίκιο... τους έστειλα mail ρωτώντας αν τα specs που δημοσιεύουν είναι σωστά ή αν εχει γίνει λάθος και αν υπάρχει όντως σε λευκό, παρά το ότι δεν βρίσκω λευκό χρώμα στο site του κατασκευαστή. Μου απάντησαν ότι τα specs είναι ολόσωστα και ότι υπάρχει σε λευκό. Και ήμουν έτοιμος για λίγα ευρώ λιγότερα να κάνω παραγγελία.

 

στο Vickmall δίνουν ως δώρο την εγκατάσταση google play, αυτό θέλει rootαρισμα για να μπει? αν θέλει, θα μου το ρουτάρουν προσωρινά ή μόνιμα γνωρίζει κανείς ?

 

ζήτησα και κουπονάκι από vickmall & minideal αλλά τζίφος, ποιό να προτιμήσω?

 

Εγω το πηρα απο το Vickmall ειναι απιστευτοι στην εξυπηρετηση,αν στο ρουταρουν δεν θα παιρνει αναβαθμισεις,τεχνικα δεν ξερω τι σημαινει,εγω θα το επαιρνα αρουταριστο και θα το εφτιαχνα εδω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.....εκανα φορματ τον υπολογιστη μου και απο τοτε δεν μπορει να συνδεθει το τηλεφωνο μεσω usb.Περναει τους drivers κανονικα αλλα δεν μου το βλεπει σαν δισκο αλλα σαν cdrom και δεν μπορω να περασω αρχεια. Eχει κανεις ιδεα τι μπορει να συμβαινει? Επισης επειδη ενδιαφερομαι κ εγω να περασω καποια αλλη ρομ κ εχω χαθει καπως, απο εσας που δοκιμασατε αρκετες, απ οτι βλεπω,εχει να προτεινει καποιος την καλυτερη/απροβληματιστη? Ευχαριστω! Edited by Johnrizas
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένας τροπος να επαναφερουμε τα imei μονιμα;Να μη χρειαζεται δλδ έπειτα απο factory default να τα βάζουμε χειροκινητα με mktdroidtool ή θειο;
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δεν δουλευει ο proximity ουτε και με αυτη.

 

εμενα μια χαρα,αλλα δεν ειχε προβλημα απο την αρχη ετσι κι αλλοιως...μηπως καποια εχουν ελλατωμα εκει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια rom προτεινετε για το τηλεφωνο με τα δυνατον λιγοτερα προβληματα??

Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια rom προτεινετε για το τηλεφωνο με τα δυνατον λιγοτερα προβληματα??

Ευχαριστω.

 

Εγώ θα σου έλεγα ή την AOSP v1.0 ή την 2.3.3c

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα ή την AOSP v1.0 ή την 2.3.3c

Ευχαριστώ. Κάποιο link για την δεύτερη;;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...