Jump to content

Doogee DG800


Manux_oS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι νομιζω θελει κοψιμο ενα φιλος μου το κανε και λειτουργει.Οσο για την καμερα νομιζω στις ρυθμισεις θα εχει να το βγαλεις .Με το πισω αγγηγμα το κανει χωρις να ακουμπισει την οθονη.Πρεπει να το εχεις 2θηκες ενα με πισω αφη και ενα κανονικο.Αν λες το αλλο πας ρυθμισεις intelligent,smart somatosensory κσι επιλεγεις το desktop θα δεις και μετα κουνα το χερι στον αισθητηρα

 

τηλεφωνησα και στον γερμανο και στον οτε και οι δυο μου λενε οτι δεν κοβουν ποια την καρτα και χρεωνουν μια καινουργια μικρη 5 ευρω.

τελικα την εκοψα με ψαλιδι οπως λενε και αλλοι φιλοι του φορουμ και ολα καλα λειτουργει μια χαρα.

πως τσεκαρω να λειτουργει το πισω κουμπι ?

παντως απο την μεχρι τωρα λειτουργια του πιστυεω οτι ειναι αρκετα καλο τηλεφωνο.

πολλοι γνωστοι λεγανε να παρω επωνυμο κινητο απο ελλαδα ,αλλα τα ειδαμε και τα επωνυμα ποσο γρηγορα χαλανε.

ενα μαρκας κινητο με παρομοια χαρακτηριστικα σιγουρα θα στοιχιζει 300 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 748
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εμενα ετσι ελεγαν οι φιλοι μου αλλα θελουν να τους παραγγειλω αυτο.Επωνυμα;Εδω το samsung pocket εχει σχεδον τα ιδια λεφτα .Για μενα το κινητο ειναι τουμπανο ασυναγωνιστο για τα λεφτα του.κανενα ομοιο στην Ελλαδα πολλοι το εχουν καταλαβει και δεν αγοραζουν απο εδω.
Link to comment
Share on other sites

Για οσους θελουν να κοψουν την SIM τους: http://adipura.menlh.go.id/Daftar%20Pemenang%20Adipura/micro-sim-template-2.pdf
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σημερα, με το που εβαλα τον φορτιστή, 5 λεπτά αργοτερα μου κοπηκε το ρευμα και ο φορτιστης μαυρισε και χάλασε...Το καλώδιο usb δουλεύει μια χαρα, παρόλο που μαυρισε λιγακι...Τι μπορώ να κάνω?Μεχρι να ερθει ο καινουριος να φορτίζω με φορτιστή που δίνει λιγότερα ή περισσότερα amber?
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σημερα, με το που εβαλα τον φορτιστή, 5 λεπτά αργοτερα μου κοπηκε το ρευμα και ο φορτιστης μαυρισε και χάλασε...Το καλώδιο usb δουλεύει μια χαρα, παρόλο που μαυρισε λιγακι...Τι μπορώ να κάνω?Μεχρι να ερθει ο καινουριος να φορτίζω με φορτιστή που δίνει λιγότερα ή περισσότερα amber?

 

Να είναι τουλάχιστον ίσα ή περισσότερα amber. Σίγουρα οχι λιγότερα.

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Με λιγότερα τι παίζει; απλά φορτίζει πιο αργά;

Ναι και κάνεις και καλύτερη (Πιο ομαλή) φόρτιση...

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε το κινητό και, γελαστε αν θέλετε, δεν μπορώ να ανοίξω το καπάκι! Φοράει τη θήη την κανονική, όχι το back touch. Υπάρχει κάποιο κόλπο;;
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποια δυσκολια στην αρχη που ειναι σφιχτο... Παντως μετα καθε φορα που μου πεφτει, ανοιγει...Δεν εχει κατι ιδιαιτερο. Προσπαθησε να το ξεκουπωσεις απο πανω. Μη το φοβασαι
Link to comment
Share on other sites

Βαλε το νυχι σου λιγο στη γωνια και πιεσε το. Μ αυτο σου γραφω και το δοκιμαζω. Δεν εχει εγκοπη αλλα αν το πιεσεις λιγο ανοιγει
Link to comment
Share on other sites

Ναι και κάνεις και καλύτερη (Ποιο ομαλή) φόρτιση...

 

Θεωρω οτι οταν φορτιζεις με ιδια αμπερ με τον φορτιστη του κατασκευαστή κανεις ομαλη φόρτιση. . Με λιγότερα ταλαιπωρείς αρκετα τον φορτιστη (μεχρι και να καψεις τον φορτιστη μπορεί) και καθυστερεις τσάμπα την φόρτιση.

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι οταν φορτιζεις με ιδια αμπερ με τον φορτιστη του κατασκευαστή κανεις ομαλη φόρτιση. . Με λιγότερα ταλαιπωρείς αρκετα τον φορτιστη (μεχρι και να καψεις τον φορτιστη μπορεί) και καθυστερεις τσάμπα την φόρτιση.

Κακώς το θεωρείς...

Link to comment
Share on other sites

Στα sms, όταν γράφω μεγάλο σε έταση μήνυμα, το μετατρέπει αυτόματα σε mms! Μπορώ να κάνω κάτι για να υποστηρίζει περισσότερους χαρακτήρες;
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα με handcent κτλ δεν θα εχει dual sim support απ' οσο γνωριζω...
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και πάλι στου 63 χαρακτήρες μου αλλάζει μήνυμα! Και με άλλη εφαρμογή δοκίμασα και με greek keyboard! Αυτό σε παλαιότερα κινητά που είχα άλλαζε από τις ρυθμίσεις μηνυμάτων στην ενότητα "υποστήριξη χαρακτήρων" και επέτρεπε 160 χαρακτήρες έτσι σε κάθε μήνυμα.

Τώρα σε αυτό το κινητό δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

Στην κατανάλωση σας βγάζει πρώτο το WIfi? Αν ναι, μπορείτε να ξετικάρετε κάτι που γράφει κάτι σχετικό με google...

 

PS: δεν εχω το τηλεφωνο στα χερια μου γι αυτό δεν θυμάμαι ακριβώς τι γράφει..

Link to comment
Share on other sites

Στην κατανάλωση σας βγάζει πρώτο το WIfi? Αν ναι, μπορείτε να ξετικάρετε κάτι που γράφει κάτι σχετικό με google...

 

PS: δεν εχω το τηλεφωνο στα χερια μου γι αυτό δεν θυμάμαι ακριβώς τι γράφει..

Ρυθμίσεις--->WiFi--->τρεις τελείες κάτω δεξιά--->Σύνθετα--->Ξετικαρεται το (σάρωση πάντα διαθέσιμη)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...