Jump to content

Doogee DG800


Manux_oS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 748
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παρήγγειλα για την γυναίκα μου σε λευκό εχθές από geekbuying με κουπόνι που βρήκα εδώ

http://www.freaktab.com/showthread.php?13063-Product-Review-amp-Coupon-Doogee-DG800-MTK6582-Quad-core-Android-4-4-2-OTG-OTA-Back-Touch

Είχα κλείσει στο thl t5s αλλά αρχές Μαΐου με το που το είδα άλλαξα γνώμη! Περίμενα να βγει κανένα review για να το παραγγείλω. Έχω δει όλα τα σχετικά video και ξένα reviews. Ευελπιστώ να έχω κάνω σωστή επιλογή. Αυτό που με νοιάζει κυρίως είναι να έχει καλό μεγάφωνο κατά την ομιλία και γενικά να μην έχει ψιλοθεματάκια με μηνύματα και dailer (αύτα την νοιάζουν περισσότερο). Κατά τα άλλα πιστεύω θα με βγάλει ασπροπρόσωπο με αυτά τα χαρακτηριστικά!

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό, το θέλω για απλή καθημερινή χρήση.. Έχει καλή φήμη η doogee σαν εταιρία?

 

Οχι.Αντι να βγαλει 5 μοντελα,προσεγμενα,να κανει καλη αρχη (περσι την ανοιξη ιδρυθηκε),εχει βγαλει 15 και σχεδον ολα εχουν θεματα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Εχτες εγινε η παραγγελια του...Η αληθεια ειναι οτι το 350 δεν βγηκε τοσο αξιοπιστο αλλα για αυτο ακομα δεν ακουσα κατι ασχημο...Εαν και οταν παραλαβω θα πω εντυπωσεις...
Link to comment
Share on other sites

Το είδα στα 134 usd για 10 μέρες έλεγε. Επίσης δοκίμασα και τη κάμερα του.

 

Ευχαριστώ...

Η κάμερα φαίνεται καλή, έχεις άλλες φώτο η βίντεο που μπορούμε να δούμε κάπου;

Έχεις δοκιμάσει BT WiFi GPS;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας...Μου στειλανε μυνημα απο το To2c και ενω ειχα παραγγειλει το τηλεφωνο και ειχα ζητησει να το κανουν root μου στειλανε μυνημα και μου λενε οτι δεν μπορουν να το κανουν γιατι εχει ενα anti-root programm...Γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας...Μου στειλανε μυνημα απο το To2c και ενω ειχα παραγγειλει το τηλεφωνο και ειχα ζητησει να το κανουν root μου στειλανε μυνημα και μου λενε οτι δεν μπορουν να το κανουν γιατι εχει ενα anti-root programm...Γνωριζει κανεις κατι επι του θεματος?

 

 

Πρίν το παραγγείλω ρώτησα στο geekbuying αν μπορούν να το κάνουν root και μου είπαν όχι. Αφού το παρήγγειλα ρώτησα και σε άλλα site 'όπως αυτό της αγοράς και στο aliexpress..από όλους έλαβα την ίδια αρνητική απάντηση "no root"

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ξερω αν τα προβληματα που εχει βγαλει η doogee γενικοτερα είναι προβλήματα hardware ή software, αν λυνονται δηλαδη με fixes,customs roms κτλπ...Kι αυτο γιατι θέλω να το παραγγείλω προτού διαβάσω κάποιο review...
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ξερω αν τα προβληματα που εχει βγαλει η doogee γενικοτερα είναι προβλήματα hardware ή software, αν λυνονται δηλαδη με fixes,customs roms κτλπ...Kι αυτο γιατι θέλω να το παραγγείλω προτού διαβάσω κάποιο review...

 

Μόνο 113$ για τοσο καλό (θεωρητικά) κινητό, και καθόλου κινητικότητα στο νημα?? Ας ενημερώσει τουλαχιστον κάποιος για γενικά προβλήματα που εχει βγάλει η μαρκα doogee, γιατι αυριο λεω να το παραγγείλω..

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια παραγγειλα 3 για φιλους.Ενα απο to geekbuying και 2 απο ali τα περιμενω να ερθουν μου φαινεται οτι σε αυτα τ χρηματα ειναι ευκαιρια.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια παραγγειλα 3 για φιλους.Ενα απο to geekbuying και 2 απο ali τα περιμενω να ερθουν μου φαινεται οτι σε αυτα τ χρηματα ειναι ευκαιρια.

 

 

Από ποιον πωλητή στο ali?

Link to comment
Share on other sites

Ενας στο xda που το παρέλαβε, μιλάει για καλή κατασκευη, παρέθεσε και κάποιες φωτογραφίες που έβγαλε...Στα αρνητικά, η έλλειψη led και φωτιζόμενων capacitive keys..
Link to comment
Share on other sites

Ενας στο xda που το παρέλαβε, μιλάει για καλή κατασκευη, παρέθεσε και κάποιες φωτογραφίες που έβγαλε...Στα αρνητικά, η έλλειψη led και φωτιζόμενων capacitive keys..

 

Link αν σου είναι εύκολο;

Link to comment
Share on other sites

Link αν σου είναι εύκολο;

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=52931859

 

στην 3η σελίδα θα βρεις το ποστ με τις εικόνες...Εγω σημερα παραγγέλνω απο geek, θα εχω και πιο προνομιακη τιμη γιατι μου χρωστάνε,οπότε πιστευω οτι ειναι καλή αγορά, ειδικά για κοπέλα..

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=52931859

 

στην 3η σελίδα θα βρεις το ποστ με τις εικόνες...Εγω σημερα παραγγέλνω απο geek, θα εχω και πιο προνομιακη τιμη γιατι μου χρωστάνε,οπότε πιστευω οτι ειναι καλή αγορά, ειδικά για κοπέλα..

 

Εγώ το έχω παραγγείλει από τις 13 του μήνα και το περιμένω για μια φίλη μου...

Link to comment
Share on other sites

και εγω το πείρα απο το to2c ελπίζω να έκανα καλή επιλογή.Εναι αξιόπιστο το to2c;Εχω ακούσει καλά λόγια για αυτο το site τώρα δεν νομίζω να εχω προβλήματα.Για αρχή περιμένω να μου έρθει. Edited by kwstas97
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...