Jump to content

Doogee DG800


Manux_oS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι διορθωνει αυτο το update γραφει καπου?εψαξα στο site της DOOGEE δε βρηκα κατι.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 748
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια και στο xda-developers και απο το to2c site μου ειπαν οτι το DG800

 

ΔΕΝ ρουταρετε

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2744743

 

Μαλιστα απο το to2c μου ειπαν οτι ρωτησαν και την ιδια την DOOGEE και ειπαν οτι λογω του νεου software το κινητο δεν μπορει να γινει root

 

Τι λετε για αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Ενα review για το κινητό εδω

 

http://www.gizchina.com/2014/05/15/hands-doogee-dg800-valencia-low-cost-android-4-4-2-kitkat-phone/

 

Προς το παρόν δεν ρουτάρετε. Ε και? Θα ρουταριστεί όπως και το 99,99% τον τηλεφώνων android που κυκλοφορούν.

 

Αλλά ακόμα κι αν δεν ρουταριστεί τι να λέει? Αν το κινητό δεν έχει θέματα?

 

Και το λέω εγώ που έχουν περάσει γύρω στα 20 κινητά android απ τα χέρια και τα χω ρουτάρει όλα.

 

Καλό κι άγιο το root αλλά δεν είναι και το πάν !

 

Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε δεν ρουτάρεται, τι επιπτώσεις έχει αυτό στο κινητό;

Τι είναι root? - Γιατί να γίνω root στην Android συσκευή μου;

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=52997509&postcount=52

 

Παρατηρησεις για το κινητο...

 

το ανησυχητικό είναι η κακη αποκριση της οθόνης επειδη είναι 2 point touch screen (Touch Lens G+F Multi-touch). δεν ξέρω αν ισχυει αυτο;

 

επίσης το to2c.com μου είπε οτι το κινητο δεν ροοτάρετε και η DOOGEE τους είπε ότι περιέχει antiroot S/W...

 

δεν ξέρω αν δουλεύει το παρακάτω :

 

http://www.doogeemobile.com/blog/doogee-mobile-phone-root-method/

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή θα γίνει root κάποια στιγμή, αλλά όσο πιο πολύ καθυστερεί τόσο το καλύτερο για την Doogee για να μην διαρρεύσει η rom τους από τόσο νωρίς
Link to comment
Share on other sites

Χμμ με έβαλαν σε σκέψεις τα λὀγια του. Βασικά αρχίζει να λάμπει η αλήθεια πιστεύω. Ότι δηλαδή το κινητό ανεξάρτητα από τα νούμερα που του έχουν φορέσει (βλ. 4πύρηνος, 12mp, 8mp etc) είναι ένα κινητό της τάξης των 100 ευρώ. Specs aside δηλαδή είναι ένα descent κινητό για αυτά που δίνεις αλλά όχι και κάτι ουάου να πεις ότι τους έκλεψα.

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ναι έτσι είναι... αφού φαντάσου η οθόνη είναι 2 σημείων...

 

καλή επιλογή αλλά όχι και τίποτα ιδιαίτερο

Link to comment
Share on other sites

Εμένα απο 19-5 είναι κλείσιμο απο IPS...κοντεύει...

 

κάτι άλλο..το γεγονός ότι είναι δυο σημείων η αφή που είναι το κακό; σε ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς πάνω απο δύο δάχτυλα..;

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα απο 19-5 είναι κλείσιμο απο IPS...κοντεύει...

 

κάτι άλλο..το γεγονός ότι είναι δυο σημείων η αφή που είναι το κακό; σε ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς πάνω απο δύο δάχτυλα..;

 

αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ φίλε μου...με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα, έχω σχηματίσει την εντύπωση πως όλοι χρησιμοποιούν όλη τη παλάμη για να χειριστούν το τηλέφωνό τους:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά!

'Ηρθε σε μένα. Το παρήγγειλα 13-05-14 (presell από geekbuying με κουπόνι που είχε έρθει στο mail μου με έκπτωση 8$, σύνολο 113$ = 85€) και το έλαβα 29-05-14. Συγνώμη αλλά δεν πρόλαβα να σας γράψω νωρίτερα. Γενικά το τηλέφωνο είναι πολύ καλό. Είναι γρήγορο. Οι κάμερες είναι καλές, και οι δύο. Η μπαταρία διαρκεί αρκετά, μια με δύο μέρες με μέτρια χρήση. Επειδή είμαι λίγο άσχετη, ρωτίστεμε ότι θέλετε. :)

Edited by sosina21
Link to comment
Share on other sites

απο ακουστικο ειναι καλο?εχει καλη ενταση?gps δοκιμασες καθολου?η οθονη καλη?εχει θεματα στο πατημα?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αυριο το πρωι θα το έχω και εγω...προσγειώθηκε. ..αναμεινατε...
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

+1

περιμενουμε απαντησεις και εντυπωσεις για το κινητο απο sosina21 και pappasmix.

Καλοριζικο παιδια !!!!!

 

 

απο ακουστικο ειναι καλο?εχει καλη ενταση?gps δοκιμασες καθολου?η οθονη καλη?εχει θεματα στο πατημα?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

+1

περιμενουμε απαντησεις και εντυπωσεις για το κινητο απο sosina21 και pappasmix.

Καλοριζικο παιδια !!!!!

 

Ευχαριστούμε bbtp!!! :D

 

 

απο ακουστικο ειναι καλο?εχει καλη ενταση?gps δοκιμασες καθολου?η οθονη καλη?εχει θεματα στο πατημα?

 

Το ακουστικό είναι καλό, ίσως λιγο χαμηλό, εμένα μου ήρθε ελατοματικά ακουστικά, το ένα δεν κάνει καλή επαφή.

Δοκίμασα το GPS με το GPS test και google maps και google earth. Όλα καλά!

Η οθόνη είναι μια χαρά, δεν αντιλαμβάνομαι κανένα θέμα στο πάτιμα.

Όπως σας είπα, είμαι λίγο άσχετη, πρώτη μου φορά android...

Μαλλον καλυτερα να μας πει ο pappasmix.

Καλημέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά το έχω στα χέρια μου..αλλά δεν το έχω ανοίξει καν λόγω εργασίας...θα ενημερωσω με νεο μου post.
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...