Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατα μεσο ορο ποσες ωρες οθονης βγαζει με wifi/browsing και με 3g/wifi/μεικτη χρηση?

Σε νορμάλ χρηση βγάζω 2 μέρες με 3-4 ώρες screen time και το βράδυ της δεύτερης είμαι στο 30%. Φουλ χρηση με παιχνιδι βαρύ και ίντερνετ βγάζει 6.5+ ώρες screen time και χωρίς πολύ βαρύ παιχνίδι μπορεί να φτάσει και 8 ώρες βαριά βαριά....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα πολύ δύσκολα να μου βγάζει 4 ώρες οθόνη και λιγότερο από 24 on.. Με 3g πάντα on και συγχρονισμός όλη μέρα mail vider what's up Facebook Και όχι παιχνίδια
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πολύ δύσκολα να μου βγάζει 4 ώρες οθόνη και λιγότερο από 24 on.. Με 3g πάντα on και συγχρονισμός όλη μέρα mail vider what's up Facebook Και όχι παιχνίδια

Σε αυτά τα επίπεδα παίζει όταν το χρησιμοποιείς όπως προορίζεται, σαν smartphone δηλαδή. Και με τα δεδομένα always on.

Μην αγχώνεσαι.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιά πείτε μου το flash όταν το ενεργοποιείτε σε λειτουργία φακού είναι αδύνατο σε σχέση με την λειτουργία κάμερας η εμένα τα χει παίξει , μπορεί να μου το επιβεβαιώσει κάποιος .

 

Υ.Γ. Επιβεβαιώθηκε είναι όντως έτσι , το έκαναν για λόγους ασφαλείας.

Edited by Sotarts
Link to comment
Share on other sites

κατα μεσο ορο ποσες ωρες οθονης βγαζει με wifi/browsing και με 3g/wifi/μεικτη χρηση?

Με ασύρματο και λίγα παιχνίδια βλέπω 7ωρο άνετα απλά σπάνια μιας και ανοίγω δεδομένα συνέχεια. Με μικτή χρήση δεν πέφτω κάτω από τις 5.30 ότι και να του κάνω

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη σημασία στην μπαταρία παίζει και η φωτεινότητα της οθόνης με τέρμα σκοτεινό μου έχασε 5% με μια ώρα ανοιχτή και ένα pdf να παίζει
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις το αρχείο;

Στείλε μου πμ με το email σου

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιο app είναι καλό για battery drain;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uzumapps.wakelockdetector

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη τιμη του κινητου τωρα?

Και θα αξιζει η αγορα του το καλοκαιρι του 2015 ?

Ρε παιδία, σε φόρουμ "χρηστών" τηλεφώνων γράφετε, όχι στην Πυθία!!!

Τι ερωτήσεις είναι αυτές, τώρα, σοβαρά?!?!

 

Η τιμή είναι στανταρ στην OnePlus, παιζει λιγο στα κινεζομάγαζα, όπως παίζει το τελευταίο διάστημα και η ισοτιμία €/$

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη τιμη του κινητου τωρα?

Και θα αξιζει η αγορα του το καλοκαιρι του 2015 ?

 

Το 64αρι από Γερμανία με την όλη διαδικασία που πρέπει να κάνεις θα σου βγει γύρω στα 330...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία, σε φόρουμ "χρηστών" τηλεφώνων γράφετε, όχι στην Πυθία!!!

Τι ερωτήσεις είναι αυτές, τώρα, σοβαρά?!?!

 

Η τιμή είναι στανταρ στην OnePlus, παιζει λιγο στα κινεζομάγαζα, όπως παίζει το τελευταίο διάστημα και η ισοτιμία €/$

 

Και γω το ίδιο ήθελα να γράψω για την ερώτηση για μέντιουμ αλλά είπα να μη γίνω ερειστικός. :p

 

Εγώ νομίζω το χα πάρει 320 από Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου ήρθε Email από one plus έχω να δώσω invite.

Όποιος ενδιαφέρεται ας PM me.

Επίσης έχει ένα link αυτό είναι που δίνω; Ευχαριστώ

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου ήρθε Email από one plus έχω να δώσω invite.

Όποιος ενδιαφέρεται ας PM me.

Επίσης έχει ένα link αυτό είναι που δίνω; Ευχαριστώ

 

Θα ήθελα την πρόσκληση για το one plus .Σταύρος Γεράνιος stager0808@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την πρόσκληση για το one plus .Σταύρος Γεράνιος stager0808@gmail.com

 

Με ένα ΑΦΜ και τραπεζικό λογαριασμό είμαστε κομπλέ. Βρε πρόσεχε τι δίνεις στο internet. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα για κάποιο λόγο το touch δεν ανταποκρίνεται καλά. Κάποια στιγμή ούτε να το ξεκλειδώσω μπορούσα, τώρα μετά από επανεκκίνηση σαν να έχει καθυστέρηση στην απόκριση.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα για κάποιο λόγο το touch δεν ανταποκρίνεται καλά. Κάποια στιγμή ούτε να το ξεκλειδώσω μπορούσα, τώρα μετά από επανεκκίνηση σαν να έχει καθυστέρηση στην απόκριση.

 

Κι εμένα το touch δε δουλεύει καλά. Δε βλέπω να λύνεται το θέμα. Είμαι με 38 και Franco 24

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα ένα invitation. Ανταποδίδοντας το καλό (το invite που μου έστειλαν και εμένα και απέκτησα το δικό μου), θα δώσω το invite σε όποιον θέλει, απλά ας μου στείλει PM...

 

Μόνη απαίτηση: το όποιο invitation του έρθει, ας το μοιραστεί με τον κόσμο εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Το invite δόθηκε στο μέλος zavarakatranemia όπου γράφω το πρώτο που μου έστειλε PM.

Αν λάβω και άλλο ευχαρίστως να το μοιραστώ

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα ένα invitation. Ανταποδίδοντας το καλό (το invite που μου έστειλαν και εμένα και απέκτησα το δικό μου), θα δώσω το invite σε όποιον θέλει, απλά ας μου στείλει PM...

 

Μόνη απαίτηση: το όποιο invitation του έρθει, ας το μοιραστεί με τον κόσμο εδώ :)

Μόλις δόθηκε :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...