Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μήπως έχετε βγάλει άκρη με το αγγιγμα που ενεργοποιηθεί την οθόνη μόλις το βάλουμε στην τσέπη? Έχω απενεργοποιήσει το double tap αλλά και παλι ανοίγει.

 

Απενεργοποιησε Καμερα + φακος χειρονομίες

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μ αρέσει που είναι γεμάτο features για να τα χρησιμοποιούμε.....

 

Ενταξει τουμπανο το τηλεφωνο δεν αντιλεγει κανεις, αλλα έχει κανει μπολικες ******** η εταιρεια.....

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησε Καμερα + φακος χειρονομίες

Μπα...τίποτα. Με το που το κλεισεις με το που του κανεις 2 - 3 tap στην οθόνη αμέσως ανοίγει. Κανεις κάποια ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

Από ρυθμίσεις οθόνη φωτισμό απενεργοποιήσε διπλό χτύπημα για αφύπνιση.
iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ο φωτισμός των πλήκτρων την μέρα δεν φαίνεται άλλα συνηθίζεις την θέση τους μετά από δύο μέρες. Το ίδιο έχω στο note 8.

Μην αγχώνεστε θα βρείτε λύσεις δώστε λίγο χρόνο σε σας και την συσκευή.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ένα μινι review απο μένα:

http://click2order.gr/oneplus/oneplus_review.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τ ανέβασα απλά υπήρχε πρόβλημα με τις εικόνες.

 

Ωραία η φωτό του Αγίου Διονυσίου.. ;)

Link to comment
Share on other sites

μολις το κινητο φασει ευρωπη το αναλαμβανει αλλη εταιρια μεταφορας?

ρωταω γιατι στο site http://en.4px.com εχει κολησει λονδινο και σκεφτομαι μηπως το πηρε καμια ACS

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Κάνε δυο παραγγελίες κ μόνο με απλό ταχυδρομείο... Πλήρωσα 100€ τελωνείο σήμερα.... γιατί ήθελα βλέπεις EMS...

 

θεσσαλονικη εισαι κι εσυ φίλε μου?

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

μολις το κινητο φασει ευρωπη το αναλαμβανει αλλη εταιρια μεταφορας?

ρωταω γιατι στο site http://en.4px.com εχει κολησει λονδινο και σκεφτομαι μηπως το πηρε καμια ACS

Δοκίμασε και σε αυτό: http://www.17track.net/

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Μολις καπου ειδα οτι κ η miui κυκλοφορει για το one.

Απο εσας που πιανουν τα χερια σας και κοβει το μυαλλο σας,θα ηθελα να δοκιμαστει και να δουμε πως λειτουργει πανω του!!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

μολις το κινητο φασει ευρωπη το αναλαμβανει αλλη εταιρια μεταφορας?

ρωταω γιατι στο site http://en.4px.com εχει κολησει λονδινο και σκεφτομαι μηπως το πηρε καμια ACS

 

To κινητό για παραγγελίες από την OnePlus είναι ήδη στην Ευρώπη δεν έρχεται από Κίνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Μολις καπου ειδα οτι κ η miui κυκλοφορει για το one.

Απο εσας που πιανουν τα χερια σας και κοβει το μυαλλο σας,θα ηθελα να δοκιμαστει και να δουμε πως λειτουργει πανω του!!!

 

κι εγω το διάβασα.

 

η slimkat ειναι καλή?

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

To κινητό για παραγγελίες από την OnePlus είναι ήδη στην Ευρώπη δεν έρχεται από Κίνα...

 

δλδ ειναι London και δεν εφυγε ποτε?εκει θα μεινει μεχρι καποιος να ξυπνησει και να το στειλει?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα πριν δύο ώρες:

Παρόλο που είναι κινέζικο (ebay) ήρθε rooted και με την CM περασμένη.

Παράδοση 8 μέρες περίπου.

Κάθεται Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α καλά στο χέρι, το s4 που έχω συγκριτικά μου φαίνεται σα βαρίδι, εξαιτίας αυτού δε καταλαβαίνεις το μέγεθος. Όταν τα έβαλα δίπλα δίπλα με το s4 και είδα τη διαφορά κατάλαβα το μέγεθος του one γιατί στο χέρι είναι τόσο καλά ζυγισμένο και λεπτό που το χειρίζομαι καλύτερα από το s4.

Οθονάρα, κανένα παράπονο από χρώματα κλπ out of the box, αμα παίξω και με τις ρυθμίσεις λίγο πιστεύω θα βελτιωθεί κι άλλο.

Μία υποψία(??) κίτρινου κάτω χαμηλά αλλά αν δεν ήμουν υποψιασμένος απο τα γραφόμενα σχετικά δεν υπήρχε περίπτωση να το προσέξω το παρατήρησα μετά απο μικροσκόπιο εξέταση :)

 

Απο θέμα επιδόσεων so far είναι το μοναδικό κινητό που μπορώ να πω συναγωνίζεται σε ταχύτητα και ευχρηστία το PC μου (που είναι maxed out μηχάνημα σε όλα)

 

Ήχος πολύ δυνατός ελαφρώς tin sounding όταν έπαιξε στο full αλλά και πάλι δεν ασχολήθηκα με το EQ του κινητού το οποίο μου φάνηκε ότι έχει όλες τις δυνατότητες για να βρώ το sweet spot volume/quality.

Αυτά απο μένα και θα ποστάρω και άλλα απο κάμερα κλπ μόλις τα δουλέψω λίγο.

Ας κρατήσουμε το thread ζωντανό με tips/reviews/ιδέες.

 

Καλορίζικο, με το ακουστικό και τη δόνηση έχει κανένα θέμα?

Link to comment
Share on other sites

αν ψαξεις στο amazon uk, εχει ομορφη θηκη τυπου baboo. κοιτα εδω: http://www.amazon.co.uk/Skinomi%C2%AE-TechSkin-Definition-Anti-Bubble-Replacement/dp/B00JXOVBTS/ref=pd_sim_sbs_ce_8?ie=UTF8&refRID=166XYW5KCEQFZVJV024P

 

Καλα τελεια η θηκη με αυτα και αυτα που διαβαζω εδω μεσα και μαλιστα οτι η φορητοτητα ειναι πολυ καλη (γιατι το εβλεπα ποσο μεγαλο ειναι και τρομαζα)πειστηκα και θα το παρω συντομα

Link to comment
Share on other sites

Καλα τελεια η θηκη με αυτα και αυτα που διαβαζω εδω μεσα και μαλιστα οτι η φορητοτητα ειναι πολυ καλη (γιατι το εβλεπα ποσο μεγαλο ειναι και τρομαζα)πειστηκα και θα το παρω συντομα

Δεν είναι θήκη. Skin είναι .αυτοκόλλητο που βάζεις γύρω γυρω

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλα τελεια η θηκη με αυτα και αυτα που διαβαζω εδω μεσα και μαλιστα οτι η φορητοτητα ειναι πολυ καλη (γιατι το εβλεπα ποσο μεγαλο ειναι και τρομαζα)πειστηκα και θα το παρω συντομα

 

συγνώμη αλλά που το βρίσκεις το ωραίο ????????

Δες το πρώτα ζωντανά , ιδιώς το μαύρο και μετά έλα πες μας αν είναι ωραία αυτή η πλαστική σακούλα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Μολις καπου ειδα οτι κ η miui κυκλοφορει για το one.

Απο εσας που πιανουν τα χερια σας και κοβει το μυαλλο σας,θα ηθελα να δοκιμαστει και να δουμε πως λειτουργει πανω του!!!

 

Την έχω περάσει από χθες και λειτουργεί μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Sikuonas θα μου την στειλης φιλε;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την εχεις ακομα;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...