Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το Lumia 920 το βλεπω Αύγουστο. Μεριά και αν κρίνω και απο την black λόγο Πολωνίας προς το τέλος με τους τελευταίους :D

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρυθμίσεις -> Ειδοποιήσιες και Ενέργειες -> Skype (πρέπει να έρθει μία φορά ειδοποίηση πρώτα για να το δεις στη λίστα)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για το Lumia 920 το βλεπω Αύγουστο. Μεριά και αν κρίνω και απο την black λόγο Πολωνίας προς το τέλος με τους τελευταίους :D

 

Το εχεις διαβασει καπου αυτο που λες ή απλα το υποθετεις?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> Ειδοποιήσιες και Ενέργειες -> Skype (πρέπει να έρθει μία φορά ειδοποίηση πρώτα για να το δεις στη λίστα)

 

Γίνεται κατευθείαν κι από τις ρυθμίσεις του skype.

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις διαβασει καπου αυτο που λες ή απλα το υποθετεις?

 

Γιώργο κλασσικές υποθέσεις και γκρίνια ως γνωστόν. Δεν έχει υπάρξει επίσημο χρονοδιάγραμμα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις διαβασει καπου αυτο που λες ή απλα το υποθετεις?

 

 

 

 

Απλα το υποθέτω αν κρίνω και απο την διάθεση της black.

 

Πάντως δεν βιάζομαι έτσι και αλλιώς μια χαρά πάει το Lumia μου ;)

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο κλασσικές υποθέσεις και γκρίνια ως γνωστόν. Δεν έχει υπάρξει επίσημο χρονοδιάγραμμα.

 

Δεν ειναι γκρίνια βρε παιδιά, λογική υπόθεση είναι με την οποία συμφωνώ και γω ειδικά για το 920. Επίσημο χρονοδιάγραμμα για την περιοχή μας δεν έχει βγει οπότε μιλάμε βάσει εμπειρίας.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι γκρίνια βρε παιδιά, λογική υπόθεση είναι με την οποία συμφωνώ και γω ειδικά για το 920. Επίσημο χρονοδιάγραμμα για την περιοχή μας δεν έχει βγει οπότε μιλάμε βάσει εμπειρίας.

 

 

 

 

 

 

 

Σύμφωνο

 

 

 

Απλη λογική,πρώτα η καινούργιες συσκευές ,και μετά όλες η αλλες ,το βασικό είναι ότι ΟΛΑ τα WP θα πάρουν την αναβάθμιση ;)

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Το να λεμε τα ιδια και τα ιδια και να κανουμε υποθεσεις καθε λιγο και λιγακι και να λεμε απλα για να πουμε....δεν εχει απολυτως κανενα νοημα και το λεω εγω που εχω γκρινιαξει με εντονο υφος ουκ ολιγες φορες για το ποτε θα παρουμε την επισημη εκδοση, απ' τη στιγμη λοιπον που εχουμε φτασει 1 ιουλιου και εχει περασει 1 εβδομαδα απο τοτε που δοθηκε το ελευθερο για rollout και επισης δεν εχει δοθει κανενα χρονοδιαγραμμα μεχρι τη στιγμη που γραφω το μηνημα τωρα οπως ειπε ο φιλος νομιζω οτι πλεον δεν εχει κανενα απολυτως νοημα να συζηταμε τα ιδια, ακομη και γι αυτο που ειπε ο αλλος φιλος πως ''πρωτα οι καινουριες και μετα οι παλιες'' δεν ειναι ουτε αυτο σιγουρο χωρις να θελω να προσβαλω τα λεγομενα του και γιατι οχι ολες μαζι ταυτοχρονα? αμα τα βαζουμε βαση τι εγινε στο παρελθον και τι εγινε τοτε και ουτω καθεξης θα μπερδεψουμε τα μπουτια μας αλλα και οσους παρακολουθουν το forum, το καλυτερο θα ηταν να μεινουμε στασιμοι με το ερωτημα ''πότε'' και απλα να αναμενουμε, πρωσοπικα εχει σταματησει να με απασχολει το ζητημα, και να μη κατεβασω την επισημη μια χαρα ειμαι με τη dev και με το παραπανω και λιωνω το κινητο τοσο που να ζεστενετε σε σημειο να ψηνεις μπριζολα πανω του και εχω γυρω στις 40 εφαρμογες & games χωρις το παραμικρο θεμα, ενα bug μονο της καμερας και αυτο το εχω λυσει με εφαρμογη απ' το store :D

Τωρα απο την αλλη οσοι εχουν πιο χοντρο προβλημα τυπου να μη μπορουν καλα καλα να στειλουν ουτε μηνυμα απο τα bug εκει θα ειναι λιγο δυσκολη η αναμονη αλλα ειναι η μονη λυση, υπομονη λοιπον.

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> Ειδοποιήσιες και Ενέργειες -> Skype (πρέπει να έρθει μία φορά ειδοποίηση πρώτα για να το δεις στη λίστα)

 

Δε μου βγάζει το Skype

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γίνεται κατευθείαν κι από τις ρυθμίσεις του skype.

 

Δλδ πως μπορω??

Link to comment
Share on other sites

Δε μου βγάζει το Skype

 

Σου είπα ότι για να στο βγάλει πρέπει να χτυπήσιε μία φορά πρώτα, να σου στείλει κάποιος ένα μην πχ...

 

Από τις ρυθμίσεις του skype δεν ξέρω πως το κάνεις... Δεν βρίσκω κάτι...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σου είπα ότι για να στο βγάλει πρέπει να χτυπήσιε μία φορά πρώτα, να σου στείλει κάποιος ένα μην πχ...

 

Από τις ρυθμίσεις του skype δεν ξέρω πως το κάνεις... Δεν βρίσκω κάτι...

 

Ξερω οτι γίνομαι εκνευριστικος.....αλλα μου εχουν στείλει αρκετά μυνηματα κ δε μου το εμφανίζει κ γιαυτό ξανά ρώτησα

Link to comment
Share on other sites

Στα μην που λες ήρθε κάποια ειδοποίηση ή απλά μπηκες και τα διάβασες εσύ?? Πρέπει να χτυπήσει μια φορά ειδοποίηση και αυτο το ρυθμίζεις από τις εφαρμογες και πρέπει να τρέχει και στο παρασκήνιο...

 

Επίσης αν χτύπησαν και εσύ για παράδειγμα έβγαλες την εφαρμογή και την ξαναεγκατέστησες πρέπει να χτυπήσει πάλι μία φορά...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε κανένα δε μου ηρθε ειδοποίηση.....μπήκα εγω κ τα διαβασα μετα απο αρκετη ωρα απο τη στιγμή που εστάλησαν.....πως γίνεται η εφαρμογή να τρέχει στο παρασκήνιο??

Ευχαριστώ για την υπομονη σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις τα 8.1 φαντάζομαι πήγαινε Οικονομία Μπαταρίας -> κανε swipe δεξιά -> βρες το Skype και πάτα το Επιτρέπεται...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πες σε κάποιον να σου στείλει ένα μην και περίμενε ν α χτυπήσει...

 

Επίσης τσέκαρε από τις ρυθμίσεις μέσα στο skype να έχει ενεργοποιημένα τα notifications....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δλδ πως μπορω??

 

Ανοίγεις το skype, πατάς τις τρεις τελίτσες.. μετά ρυθμίσεις και απενεργοποιείς τις ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι γκρίνια βρε παιδιά, λογική υπόθεση είναι με την οποία συμφωνώ και γω ειδικά για το 920. Επίσημο χρονοδιάγραμμα για την περιοχή μας δεν έχει βγει οπότε μιλάμε βάσει εμπειρίας.

 

Μέχρι τέλη Ιουλίου λογικά θα την έχετε...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...