Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέχρι τέλη Ιουλίου λογικά θα την έχετε...

 

 

 

 

Cortana στα ελληνικά θα δουμε αραγε ποτέ ;;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα..επειδη δεν έχω το χρόνο να διαβάσω και τς 90 σελίδες μήπως μπορεί να μ πει κάποιος αν μπορώ να γυρισωωσε Samsung ariv s απο 8.1 σε 8;δεν είναι ότι δεν μ αρέσουν..μ αρέσουν κ πολύ απλά επειδή έχει αυτό το θεματακι με την κάμερα κ επειδηωτη χρησιμοποιώ για την δουλεια μου πρέπει να ειναι σταθερό το τηλ..με τον οδηγό που υπάρχει μέσα στο φόρουμ για gdr2 γινεται ναωτο επαναφέρω σε 8;και θα την κάνω ξανά όταν έρθει η επίσημη..
Link to comment
Share on other sites

Στο topic του Ativ καποιο παιδι ειχε ποσταρει οδηγο για να φλασαρεις την gdr2(τον ειχα εφαρμοσει και εγω με επιτυχια).Φλασαρε και κανε απλα ολες τις επισημες αναβαθμισεις μονο.
Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε φίλε, λογικά θα την έχεις μέχρι τέλος του μήνα...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που είχα με το 920 πριν 1.5 χρόνο με 8 όταν ξεκίναγα την ακρόαση μουσικής με τον music player αν μετά από κάποιες ώρες η ημέρες επιχειρούσα να ξανακούσω δεν ξεκινούσε από εκεί που σταμάτησα άλλα με γυρνούσε στην αρχή τις λίστας της playlist μου που ήταν ιδιαίτερα σπαστικο και ενοχλητικό.

Δηλαδή έχω μια λιστα με 1000 MP3 ήμουν στο ας πούμε 247 ε λοιπόν όταν ξεκινούσα με γυρνούσε πάντα στο 1.

Έχει λυθεί αυτό με τα 8.1 είτε ακόμα με κάποιον τρίτο αξιόπιστο music player.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που είχα με το 920 πριν 1.5 χρόνο με 8 όταν ξεκίναγα την ακρόαση μουσικής με τον music player αν μετά από κάποιες ώρες η ημέρες επιχειρούσα να ξανακούσω δεν ξεκινούσε από εκεί που σταμάτησα άλλα με γυρνούσε στην αρχή τις λίστας της playlist μου που ήταν ιδιαίτερα σπαστικο και ενοχλητικό.

Δηλαδή έχω μια λιστα με 1000 MP3 ήμουν στο ας πούμε 247 ε λοιπόν όταν ξεκινούσα με γυρνούσε πάντα στο 1.

Έχει λυθεί αυτό με τα 8.1 είτε ακόμα με κάποιον τρίτο αξιόπιστο music player.

 

εμενα μου ηρθε η cyan την ειχε το store lumia cyan update και την εκανα εγκατασταση το τηλ ειναι το 925 απο nokia care ελληνικο τι αλαζη με την cyan για να κανο εναν ελενχο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι , προς το παρόν μόνο στα αγγλικά είναι διαθέσιμο.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξεκίνησε η κανονική διάθεση.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

ισως δείχνει και σαν ανέκδοτο αλλα ποτέ δεν ξέρεις...για αυτό και είπα να το ποσταρω

 

Windows Phone 8.1 Update 1 will receive support for Android Apps along with native folders!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=694410357273118&set=a.472787329435423.101273.459725527408270&type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχουν επισημάνει πολλές πηγές ότι έρχονται τα Android apps στα WP.

Τώρα να συμβεί αυτό από το επόμενο κιόλας update, μένει να το δούμε.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνει τώρα! Λογικά η Cyan! 925 αγορασμένο από Media Markt (Vodafone branded), φλασαρισμένο σε CV Γαλλικό!

Σύμφωνα με το site διαθεσιμότητας, είναι ήδη διαθέσιμη η Cyan για πολλά 625 και 925 στην Ευρώπη!

Πριν 3 ώρες τσέκαρε μόνο του το κινητό αλλά δεν βρήκε. Το έβαλα να βρει εγω πριν και λίγο και κάνει ήδη προετοιμασία για εγκατάσταση!

Edited by kvoud

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

έχει διορθωθεί στην 8.1 dev το πρόβλημα να μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το bluetooth πριν την αποστολή; δηλαδή αν δεν είναι ενεργοποιημένο από πριν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλα ΟΚ! 925 γαλλικό (φλασαρισμένο) με Cyan!

Το μόνο που πρόσεξα προς το παρόν είναι ένα μικρό βελάκι πάνω από το σύμβολο του σήματος wifi, το οποίο εμφανίζεται όταν υπάρχει κίνηση δεδομένων προφανώς (2η φώτο).

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Ρεπορτάζ από το μέτωπο :

625 unbranded τίποτα ακόμα

 

unbranded ποιας χώρας; ελληνικό πάντως σύμφωνα με το site υπάρχει αναβάθμιση διαθέσιμη.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...