Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σίγουρο είναι οτι με τη developers preview φαίνεται να έχει πέσει η απόδοση του wifi λόγω drivers.Παρ όλ αυτά ίσως θα έπρεπε να κάνεις ένα soft reset στη συσκευή σου.

Τώρα να οπεριμένεις το Update της samsung είναι μια άλλη ιστορία.... Who knows...

 

σε ευχαρισώ Jamesc!

έκανα soft reset και αλλαγή region και όλα καλά:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σε ευχαρισώ Jamesc!

έκανα soft reset και αλλαγή region και όλα καλά:D

 

Δε κάνει τίποτα. Θα σου στείλω το IBAN prive. :lol:

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησα τις οδηγιες κατεβασα το nsrt, ειδε το κινητο και αφου κανει την ληψη λογισμικου 14 λεπτα, στο τελος βγαζει error. Τωρα το κανω για 3η φορα, για να δουμε.... σας εχει τυχει κ εσας? Τι μπορει να φταιει?

 

Τελικά τι έγινε; Το κατάφερες;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε; Το κατάφερες;

 

οχι :(:(:( φτανει στο 100% και βγαζει σφαλμα το αρχειο ειναι κατεστραμενο... τι φταιεί?

Link to comment
Share on other sites

οχι :(:(:( φτανει στο 100% και βγαζει σφαλμα το αρχειο ειναι κατεστραμενο... τι φταιεί?

 

Δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πρόβλημα! Δοκίμασε να διαγράψεις τα αρχεία από τον φάκελο Products>rm-892 και δοκίμασε να τα ξανακατεβάσεις. Διαφορετικά δοκίμασε να απεγκαταστήσεις και να το ξαναβάλεις το nsrt.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

αλλαξα φακελο λήψεις, παλι το ιδιο, εκανα απεγκαταστασει το προγραμμα ξανα το ιδιο. ποσταρο και το μηνυμα που βγαζει μηπως βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν περάσει το preview έχουν πάρει και μερικά updates...μετά το τελευταία δεν λειτουργούν τα ακουστικά...μονο για να ακούσω μουσική τα χρησιμοποιώ...σε κλήση δεν μπορώ να μιλήσω ούτε να αλλάξω τραγούδι από το κουμπί των ακουστικών π.χ....εχει κανένας άλλος ίδιο πρόβλημα;;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν περάσει το preview έχουν πάρει και μερικά updates...μετά το τελευταία δεν λειτουργούν τα ακουστικά...μονο για να ακούσω μουσική τα χρησιμοποιώ...σε κλήση δεν μπορώ να μιλήσω ούτε να αλλάξω τραγούδι από το κουμπί των ακουστικών π.χ....εχει κανένας άλλος ίδιο πρόβλημα;;

 

Λογικά είναι θέμα των ακουστικών...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν μας αφορα το θέμα σου !

Το μπρικη σου και σε αλλη παράλια :p

 

Περιμενε να ερθει η επισημη αναβάθμιση με τους drivers

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα σχετικά με προτάσεις για αγορά ακουστικών μεταφέρθηκαν στο θέμα των Αξεσουάρ.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι απο τις 24 Ιουνιου θα εχουμε επισημα τα 8.1 ή θα κανει κανα 8μηνο να ερθει σε εμενα που εχω samsung?
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι απο τις 24 Ιουνιου θα εχουμε επισημα τα 8.1 ή θα κανει κανα 8μηνο να ερθει σε εμενα που εχω samsung?

 

Λογικά η samsung μιας και δεν έχει άλλες WP συσκευές δεν θα καθυστερήσει και θα την διαθέσει μόλις γίνει διαθέσιμη.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εμφανίζει διαθέσιμη μια αναβάθμιση λόγω ότι ειμαι στην δουλειά δεν μπορώ να την κάνω τώρα οποτε το βραδάκι έχει έρθει και σε κανέναν άλλο κάποια αναβάθμιση?? Υ.Γ έχω 8.1 και έχω περάσει όλες τι τελευταίες αναβαθμίσεις που είχαν βγει και αναφερθεί σε αυτό το thread
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα όχι... Μια αναβάθμιση λογισμικού είναι έτοιμη θέλετε να συνεχίσετε;; αυτό είναι το μνμ που βγάζει
Link to comment
Share on other sites

Σε 2 μέρες ερχετε η επίσημη? Ελπίζω μα βελτιωθούν πολλά γιατι η developer ήταν σκέτη αποτυχία, μολης μου αχρηστευθηκε και επίσημα η κάμερα δεν άνοιγε καν αν και το δικαιολογώ που ήταν άχρηστη αυτή γ αναβάθμιση για αυτό λέγετε και developer preview οποτε δεν υπολογίζω ότι θαμοιαζει ούτε στο ελάχιστο με αυτήν η επίσημη η οποια ανυπομονώ να βγει για να έρθει επιτέλους στα ίσια της η συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι μόνο στο samsung ativ s.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Γενικα για το ativ δεν νομιζω παντως...εμενα με τη developer ολα ειναι ρολοι...μη σας πω πως και ετσι να μεινω χωρις την επισημη δεν με νοιαζει καθολου.
Link to comment
Share on other sites

Άρα κάτι λάθος κάνει ο άλλος συμφορουμίτης. Αν πάρει και την επίσημη και έχει ακόμα πρόβλημα πρέπει να πάει άμεσα στο σέρβις...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 μέρες ερχετε η επίσημη? Ελπίζω μα βελτιωθούν πολλά γιατι η developer ήταν σκέτη αποτυχία, μολης μου αχρηστευθηκε και επίσημα η κάμερα δεν άνοιγε καν αν και το δικαιολογώ που ήταν άχρηστη αυτή γ αναβάθμιση για αυτό λέγετε και developer preview οποτε δεν υπολογίζω ότι θαμοιαζει ούτε στο ελάχιστο με αυτήν η επίσημη η οποια ανυπομονώ να βγει για να έρθει επιτέλους στα ίσια της η συσκευή.

 

Δοκίμασες την καινούρια εφαρμογή της κάμερας που διέθεσε σήμερα η Samsung για τις WP8.1 συσκευές της μήπως διορθώνει το πρόβλημά σου με την κάμερα;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι αναβάθμιση της στοκ;;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Είναι αναβάθμιση της στοκ;;

 

Όχι! Ξεχωριστή εφαρμογή μόνο για τις συσκευές της με υποστήριξη hdr και slow motion στα βίντεο!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...