Jump to content

ZTE V5 (Red Bull)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ θα σου πρότεινα vickmall. 17 Ιαν έβαλα παραγγελία , και από εχτές είναι Αθήνα.Λογικά αύριο μεθαύριο παραλαμβάνω και ενημερώνω.Μου έστειλαν μέχρι και φώτο πριν και αφού το πακετάρισαν.

 

έχει εγγύηση?

Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και μόλις ανακάλυψα ένα πρόβλημα στο CM11. Μπορείτε να το δείτε να μου πείτε αν το κάνει και σε άλλους;

 

Καλώ κάποιον και πριν το σηκώσει αυτός πατάω το κουμπί για ανοιχτή ακρόαση.

Με το που το σηκώνει του μιλάω και δε με ακούει (αυτό είναι το πρόβλημα).

Πατάω το κουμπί με το μικρόφωνο για να κλεισει και το ξαναπατάω για να ξανανοίξει.

Και τότε ...... με ακούει.

 

Μου το έκανε μια φορά και μετά το δοκίμασα σε 3-4 κλήσεις και πάντα έκανε το ίδιο. Για πείτε ...

Edited by dchatz
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα vickmall. 17 Ιαν έβαλα παραγγελία , και από εχτές είναι Αθήνα.Λογικά αύριο μεθαύριο παραλαμβάνω και ενημερώνω.Μου έστειλαν μέχρι και φώτο πριν και αφού το πακετάρισαν.

εγω το αγορασα 14 ιαν και ακομα πεταει :/ !

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου kallair.Άν περάσω την v.16 θα δέχεται ota τις ενημερώσεις ή θα πρέπει να τις φλασάρω?

o κανόνας είναι ότι για να έχεις ΟΤΑ αναβαθμίσεις θα πρέπει να είσαι σε στοκ ρομ ΚΑΙ να μην την εχεις πειράξει (δλδ αφαιρεσει αρχειο συστηματος απο μέσα). ειδαλλως θα σου βγαζει ότι έχεις μια νέα αναβάθμιση αλλά θα αποτυγχανει να την κάνει εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.θελω τα φωτα σας.εχω παραγγειλει απο τις 6-1-15 και στο tracking λεει απο τις 8-1-15 dispatch overseas και τιποτα αλλο μεχρι σημερα.μιλησα με vickmall και μου λενε υπομονη,περιμενε κ.τ.λ.εχει κανενας αλλος παρομοιο προβλημα.πως το αντιμετωπιζω απο εδω και μπρος.ευχαριστω Edited by ttaki76
διορθωση
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.θελω τα φωτα σας.εχω παραγγειλει απο τις 6-1-15 και στο tracking λεει απο τις 8-1-15 dispatch overseas και τιποτα αλλο μεχρι σημερα.μιλησα με vickmall και μου λενε υπομονη,περιμενε κ.τ.λ.εχει κανενας αλλος παρομοιο προβλημα.πως το αντιμετωπιζω απο εδω και μπρος.ευχαριστω

 

OMOIΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ

"" 2015-01-09 07:24:38 BRCWB Despatched to ATC

2015-01-06 18:36:29 Shipment ready ""

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

OMOIΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ

"" 2015-01-09 07:24:38 BRCWB Despatched to ATC

2015-01-06 18:36:29 Shipment ready ""

 

Εμενα εφυγε στις 21 και ειναι στο αεροδρομιο απο προχθες,εκει γινεται πανικος απο οτι μου ειπαν στα ελταοποτε απο βδομαδα πλεον,ειναι παραξενο αλλα αν λεει οτι εχει φυγει,εχει φυγει,το θεμα ειναι που ειναι το δικο σας.

Link to comment
Share on other sites

Η εκδοση με τα 2GB ram στα 129.99$ στο minideal.

 

Επειδη δεν θυμαμαι,τα δυο πληκτρα δεξια και αριστερα του home button ειναι φωτιζομενα η οχι?

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια τι ειναι η καλυτερο μιας κ ειμαι αναμεσα στα δυο δεν ξερω πολλα απο κινητα το zte v5 red bull ητο xiaomi note 4g?

μια βοηθεια! μιας κ οι καιροι ειναι δυσκολοι κ το εικοσαρικο που εχει διαφορα μετραει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην βγαινετε off topic. Θεματα συγκρισης κινητών ή shipping, υπάρχουν ειδικά topic για να τα συζητήσετε και θα πάρετε και καλύτερες απαντήσεις απ ότι εδώ.

 

Στα του κινητού, εχει κανεις θέμα με την αναπαραγωγή τραγουδιών από το κινητό; οτι τραγουδι και να δοκιμασα, μου κάνει σπασίματα. με όλους τους players που δοκίμασα. φοράω στοκ ρομ. στο ραδιόφωνο δεν έχω θέμα. παιζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα τα ιδια με τον player...Δοκιμασα διαφορους αλλα ο μονος που πλησιαζε την ακουστικη ποιοτητα του στοκ ειναι o maven player...Σπασιματα πλεον δεν εχω αλλα καμια φορα οταν πχ ακουω τραγουδια βγαλω το βυσμα και μετα απο κανα 2ωρο προσπαθησω να παιξω παλι μουσικη (δεν κλεινω την αφαρμογη) δεν αποκρινεται...Ετσι και εγω κλεινω την εφαρμογη και την ξανανοιγω...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό, θέλω να ρωτήσω αν είστε ευχαριστημένοι από τη φωτεινότητα της οθόνης κυρίως κάτω από τον ήλιο. Ευχαριστώ!!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Η φωτεινότητα είναι καλή.το έχω στο αυτόματο και ποτέ δεν είχα θέμα.βέβαια καλοκαίρι σε παραλία δεν ξέρω τι θα παίζει.

 

 

Δοκίμασα τραγούδια σε εσωτερική Κ εξωτερική μνήμη και τα ίδια στην μουσική..πολλά σπασίματα.Κ με στοκ player Κ με άλλους.τον δικό σου Δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα.Τι κουλό είναι αυτό τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Παρτο το τηλεφωνο ειναι πολυ ποιοτικο

Δεν θα το μετανιωσεις

 

 

εμενα δεν μου κανει κατι οταν παιζει μουσικη με κανενα αππ

Edited by poulaki1976
Link to comment
Share on other sites

Παρτο το τηλεφωνο ειναι πολυ ποιοτικο

Δεν θα το μετανιωσεις

 

 

εμενα δεν μου κανει κατι οταν παιζει μουσικη με κανενα αππ

εισαι σε στοκ ρομ? αν ναι ποια εκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου φτανει απο μερα σε μερα,μια ερωτηση :Οταν ερθει,απο Vickmall η αγορα,θα μου βγαλει αναβαθμισηκαι αν ναι να την κανω>?Η να το αφησω οπως ειναι?Εχω διαβασει οτι οταν ειναι ρουταρισμενα τα κινητα με ρομ απο το καταστημα δεν αναβαθμιζονται.
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου φτανει απο μερα σε μερα,μια ερωτηση :Οταν ερθει,απο Vickmall η αγορα,θα μου βγαλει αναβαθμισηκαι αν ναι να την κανω>?Η να το αφησω οπως ειναι?Εχω διαβασει οτι οταν ειναι ρουταρισμενα τα κινητα με ρομ απο το καταστημα δεν αναβαθμιζονται.

Σωστά, αυτόματα ΔΕΝ αναβαθμίζεται.-

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.

Περιμένω και εγώ το 2/8 από vickmall.

Μια ερώτηση που δεν θυμάμαι να απαντήθηκε. Το otg το έχετε τεστάρει ότι δουλεύει κομπλέ; Με usb stick ή με φωτογραφική μηχανή για παράδειγμα; Και αν ναι σε ποια έκδοση-rom;

Link to comment
Share on other sites

Σε cm11 που και που χωρις να γινει τιποτα αναβει η οθονη. Συμβαινει σε κανεναν αλλον?

Μήπως έχεις ενεργοποιημένο το double tap και κάπως το ακουμπάς; δοκιμασε να το απενεργοποιήσεις να δεις.

Μια και έχεις CM11 δε κοιτάς αν σου συμβαίνει αυτό που συμβαίνει σε μένα με CM11;

 

Το ξαναγράφω για να μη το ψάχνεις.

Καλώ κάποιον και πριν το σηκώσει αυτός πατάω το κουμπί για ανοιχτή ακρόαση.

Με το που το σηκώνει του μιλάω και δε με ακούει (αυτό είναι το πρόβλημα).

Πατάω το κουμπί με το μικρόφωνο για να κλεισει και το ξαναπατάω για να ξανανοίξει.

Και τότε ...... με ακούει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.

Περιμένω και εγώ το 2/8 από vickmall.

Μια ερώτηση που δεν θυμάμαι να απαντήθηκε. Το otg το έχετε τεστάρει ότι δουλεύει κομπλέ; Με usb stick ή με φωτογραφική μηχανή για παράδειγμα; Και αν ναι σε ποια έκδοση-rom;

to otg δουλευει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

to otg δουλευει μια χαρα.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Από ότι θυμάμαι έχεις την stock rom, αν μπορεί ας επιβεβαιώσει και κάποιος που έχει την cm.

Sorry αν κουράζω απλά το otg είναι σημαντικό για εμένα και λόγος που προτίμησα το εν λόγω κινητό σε σχέση με άλλα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V5 (Red Bull)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...