Jump to content

ZTE V5 (Red Bull)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ποια ειναι η διαφορα της micro με τη nano;;

 

Κανε copy-paste την ερώτηση σου στο google, bing, yahoo και θα έχεις άμεση απάντηση.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν off topic ποστ. Επίσης θα παρακαλέσω οι χαρακτηρισμοί και οι ειρωνείες να μην επαναληφθούν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα,

Εχει τυχει σε καποιο φιλο οταν παει να τερματισει μια κληση να μαυριζει η οθονη και να κολλαει το τηλ για περιπου μισο λεπτο;;;

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν το touch δεν δουλεύει όταν δεν πιάνεις το τηλ με τα χέρια το θεωρω πολύ σημαντικό ελαττωμα. Πχ όταν οδηγας και το χεις στηριγμένο σε μια βάση και πατάς κάτι στην οθόνη ή θες να ενεργοποιήσεις το gps τι κάνεις;
Link to comment
Share on other sites

Νέο μέλος στο forum και μόλις παρέλαβα και γω το πρώτο μου android (V5 2/8), μετά από 8 περίπου χρόνια με windows mobile. Το τηλέφωνο παραγγέλθηκε από το Vickmall στις 23/1/2015, στάλθηκε στις 25/1/2015, έφτασε Αθήνα στις 7/2/2015 και στα χέρια μου σήμερα. Εντυπώσεις δεν μπορώ να πω ακόμα. Θα ξεκινήσω λίγο να εξικοιώνομαι μαζί του και εντυπώσεις και απορίες στη συνέχεια.
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα και εγω...To2c

3 θεματακια

1. Δε μπορω να ξεκινησω το Sygic,αφου το εγκαταστησω-λεει application has stopped working και σβηνει μετα

2. To YouTube δεν πιζει, αλλα το εφτιαξαμε εγκατασταση turbotube

3. Οταν ξεκιναει το τηλεφωνο με ρωταει συβεχει α δινω δικαιωα superuser στο cleanaster...τιεστι superuser καιπως τα φτιαχνω ολα αυτα;;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα,

Εχει τυχει σε καποιο φιλο οταν παει να τερματισει μια κληση να μαυριζει η οθονη και να κολλαει το τηλ για περιπου μισο λεπτο;;;

 

Οχι,ποτέ

 

 

 

 

 

Πάντως αν το touch δεν δουλεύει όταν δεν πιάνεις το τηλ με τα χέρια το θεωρω πολύ σημαντικό ελαττωμα. Πχ όταν οδηγας και το χεις στηριγμένο σε μια βάση και πατάς κάτι στην οθόνη ή θες να ενεργοποιήσεις το gps τι κάνεις;

 

Το Θέμα με την αφή στην μαμά ρομ λύνεται με τον κερνελ 3.4.0 prodooman, έχει ειπωθεί πολλές φορές στο φόρουμ..

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα και εγω...To2c

3 θεματακια

1. Δε μπορω να ξεκινησω το Sygic,αφου το εγκαταστησω-λεει application has stopped working και σβηνει μετα

2. To YouTube δεν πιζει, αλλα το εφτιαξαμε εγκατασταση turbotube

3. Οταν ξεκιναει το τηλεφωνο με ρωταει συβεχει α δινω δικαιωα superuser στο cleanaster...τιεστι superuser καιπως τα φτιαχνω ολα αυτα;;;

 

ψιλοασχετος κι εγω αλλα δωσε οκ στα δικαιωματα οταν στα ζηταει το σουπεργιουζερ,ειναι επειδη ειναι ρουταρισμενο το τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικα αγορασμενο

μάλλον κάτι παίζει με την σχέση ρομ-sygic και δεν έχει κάτσει καλά.Εγώ πάντα όταν παίρνω ένα κινητό ακόμα και του κουτιού του κάνω ένα hard reset.ειδικά εάν έχουν πειράξει ρομ τα κινεζομαγαζα.πιστεύω, χωρίς να είμαι σίγουρος, ότι μετά από ένα hard reset θα δουλέψει κανονικά το sygic.

Link to comment
Share on other sites

Πως κανουμε hard reset σε αυτο το τηλωνο;;

κάπου στο μενού θα έχει "αντίγραφο ασφαλείας και επαναφορά".στο δικό μου κινητό έτσι το λέει.θα πατήσεις εκεί και μετά θα κλικαρεις να σβήσει και τον εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο.(αυτός δεν είναι η κάρτα μνήμης μην φοβάσαι δεν θα σου σβήσει ότι έχεις προλάβει και περάσει στην κάρτα μνήμης, πχ φωτο)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Ακούστε ένα κουφό που μου συμβαίνει.

Πήρα 2 τηλέφωνα για μένα και την γυναίκα μου και δεν μπορούμε να μπούμε στο ίντερνετ(wifi) συγχρόνως μαζί.

Εάν αποσυνδεσω το δικό μου τότε μπαίνει της γυναίκας μου και τούμπαλιν.

τα δοκίμασα και σε άλλο ρουτερ Φίλων,αλλά τα ίδια.

Όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει...Έχουμε απογοητευτεί ρε ****το.

Link to comment
Share on other sites

To δευτερο συνδεεται αλλα δεν εχει ιντερνετ ή δεν συνδεεται καθολου ??

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

To δευτερο συνδεεται αλλα δεν εχει ιντερνετ ή δεν συνδεεται καθολου ??

 

Συνδέεται κανονικά αλλά δεν έχει Ίντερνετ για να σερφάρω.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα θολη και η καμερα.. Σαν χιονια...

Ειμαι με RΟM του To2c

Πιξελιαζει λιγο

Κολλαει και το Sygic

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V5 (Red Bull)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...