Jump to content

ZTE V5 (Red Bull)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ και μερικές μέρες έχω εγκαταστήσει την Custom Rom του proDOOMman.

Απίστευτη σταθερότητα, αυτονομία και έχει και Ελληνικά κανονικά και όχι google translate από κινεζικά. Όσοι έχουν ένα θέμα να αποχωριστούν το UI της Zte θα έχουν πρόβλημα, αλλά εγώ πάντα ήμουν λάτρης του Stock AOSP. Έχω λατρέψει τόσο πολύ το κινητό μου από τότε, που πραγματικά θέλω να ρωτήσω τον τύπο το paypal του για να κάνω Donate.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒ.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες έχω εγκαταστήσει την Custom Rom του proDOOMman.

Απίστευτη σταθερότητα, αυτονομία και έχει και Ελληνικά κανονικά και όχι google translate από κινεζικά. Όσοι έχουν ένα θέμα να αποχωριστούν το UI της Zte θα έχουν πρόβλημα, αλλά εγώ πάντα ήμουν λάτρης του Stock AOSP. Έχω λατρέψει τόσο πολύ το κινητό μου από τότε, που πραγματικά θέλω να ρωτήσω τον τύπο το paypal του για να κάνω Donate.

 

Ποια ρομ εχεις βαλει??εγω δοκιμασα και τις 3 ( pacman,cm11,mokee) και πιστευω η mokee μ αρεσε πιο πολυ....ειναι και σχεδον ιδιες και οι 3...απλα δεν κρατησα καμια γτ δν μ αρεσε η stock camera...αν το λυσουν στο μελλον αυτο το θεματακι θα αλλαξω ρομ αλλα μεχρι τοτεςςς...

Link to comment
Share on other sites

Στα 116 ευρω το 2/8 πλεον μιαζει μια παρα πολυ καλη επιλογη

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ εχεις βαλει??εγω δοκιμασα και τις 3 ( pacman,cm11,mokee) και πιστευω η mokee μ αρεσε πιο πολυ....ειναι και σχεδον ιδιες και οι 3...απλα δεν κρατησα καμια γτ δν μ αρεσε η stock camera...αν το λυσουν στο μελλον αυτο το θεματακι θα αλλαξω ρομ αλλα μεχρι τοτεςςς...

 

Επειδή είμαι άσχετος με τα android, να υποθέσω ότι κατεβάζουμε το μεγαλύτερο αρχείο από τον φάκελο (pac ή mokee ή cm11) ??

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε συνέχεια του προηγούμενου μηνύματος απλά θα ήθελα να αναφέρω ένα προβληματάκι εξαιτίας του οποίου κ ψάχνω να αλλάξω τη Rom..

Αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό για συγγενικό μου πρόσωπο από το vickmall.com στα 125 € (έκδοση 1/4) μαζί με διάφορα παρελκόμενα (θήκη, gorilla glass κλπ).. Θεωρώ ότι για τα κόστος του και αυτά που παρέχει είναι κορυφαία επιλογή value for money...

Αρχικά δεν είχε κάποιο πρόβλημα αλλά ξαφνικά με ενημέρωσε ότι δεν μπορεί να δεχτεί κλήσεις γιατί βγάζει ένα περίεργο μήνυμα.. Όντως το τσέκαρα από κοντά κ κάνοντας από το δικό μου κινητό είδα ότι χτυπάει μεν αλλά στην οθόνη του βγάζει το μήνυμα: "Η διεργασία android.process.media έχει σταματήσει"... Φυσικά δεν μπορείς να απαντήσεις στη κλήση και σου δίνει επιλογη να πατήσεις OK, οπότε κ απορρίπτει την κλήση ή ΑΝΑΦΟΡΑ, η οποία σου εμφανίζει μια φόρμα κ καλά αναφοράς σφάλματος..

Ως γνήσιος γνώστης τέτοιων προβλημάτων προχώρησα στην άμεσα ενδεικνυόμενη λύση...το googlαρα..

Οι περισσότερες πληροφορίες περιελάμβαναν την εξής διαδικασία: Ρυθμίσεις->Εφαρμογές-> Καρτέλα ΟΛΕΣ-> Media Storage και απενεργοποίηση.

Όντως έτσι λύθηκε το πρόβλημα και δεν έβγαλε ξανα το προαναφερόμενο μήνυμα... Δημιουργήθηκε άλλο όμως... Εξαφανίστηκαν όλοι οι ήχοι, ακόμα και οι προεγκατεστημένοι (κινέζικοι) 'ηχοι του κινητού και εμφανιζόταν μόνο η επιλογή SILENT και FACEBOOK POP... Επίσης δεν εμφανίζονταν και οι φωτογραφίες στον αντίστοιχο φάκελο...

Έχει κάποιος να προτείνει οτιδήποτε??? Σκέφτομαι να αλλάξω Rom μπας κ διορθωθεί το πρόβλημα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα...

Link to comment
Share on other sites

From Official Nubia Team 26.11.2014

 

Update Programme

 

Dear nubia users Hello everyone!

 

Thank you very much for a long time on the attention and support nubia, nubia UI optimized pre-update, is about to enter a new phase, the recent ROM update schedule is as follows:

1, Z7Max will conduct a weekly basis ROM update, a weekly output beta version;

2, Z7Max V1.48 version released this week, is expected in late December or early release 4G telecom experience a single card version and the corresponding channel version;

3, Z7mini expected in late December or early release 4G telecom experience a single card version and the corresponding channel version;

4, released in mid-December program Z7 series next version, and thereafter gradually adapting Z5S, Z5Smini, X6 and other models;

5, planned for early December to provide Z7Max native Android L trial version (Android L native version, only for the experience, not later maintenance);

6, planned in mid-January to provide Z7max, Android L Z7mini beta version of.

 

ROM update program and follow-up time of the node if the adjustment, we will promptly announce everyone.

Once again, thank you for your attention and support.

Thank you!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία βοήθεια!!!! Ψάχνω για κινητό και έπεσε το μάτι μου σε αυτό και όντως μου άρεσε για τα λεφτά του! Μία ερώτηση όμως... Το βρίσκω στο minideal 117 me 4.3 και στο aliexpress 130 με 4.4. Είναι όντως έτσι? Από το να μπλέκω με χειροκίνητες αναβαθμίσεις αξίζουν τα 13 ευρώ παραπάνω... Απλά φοβάμαι γιατί έως τώρα διάβαζα για 4.3. Βοηθήστε γιατί θέλω να μπω στην παρέα σας!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι άσχετος με τα android, να υποθέσω ότι κατεβάζουμε το μεγαλύτερο αρχείο από τον φάκελο (pac ή mokee ή cm11) ??

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε συνέχεια του προηγούμενου μηνύματος απλά θα ήθελα να αναφέρω ένα προβληματάκι εξαιτίας του οποίου κ ψάχνω να αλλάξω τη Rom..

Αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό για συγγενικό μου πρόσωπο από το vickmall.com στα 125 € (έκδοση 1/4) μαζί με διάφορα παρελκόμενα (θήκη, gorilla glass κλπ).. Θεωρώ ότι για τα κόστος του και αυτά που παρέχει είναι κορυφαία επιλογή value for money...

Αρχικά δεν είχε κάποιο πρόβλημα αλλά ξαφνικά με ενημέρωσε ότι δεν μπορεί να δεχτεί κλήσεις γιατί βγάζει ένα περίεργο μήνυμα.. Όντως το τσέκαρα από κοντά κ κάνοντας από το δικό μου κινητό είδα ότι χτυπάει μεν αλλά στην οθόνη του βγάζει το μήνυμα: "Η διεργασία android.process.media έχει σταματήσει"... Φυσικά δεν μπορείς να απαντήσεις στη κλήση και σου δίνει επιλογη να πατήσεις OK, οπότε κ απορρίπτει την κλήση ή ΑΝΑΦΟΡΑ, η οποία σου εμφανίζει μια φόρμα κ καλά αναφοράς σφάλματος..

Ως γνήσιος γνώστης τέτοιων προβλημάτων προχώρησα στην άμεσα ενδεικνυόμενη λύση...το googlαρα..

Οι περισσότερες πληροφορίες περιελάμβαναν την εξής διαδικασία: Ρυθμίσεις->Εφαρμογές-> Καρτέλα ΟΛΕΣ-> Media Storage και απενεργοποίηση.

Όντως έτσι λύθηκε το πρόβλημα και δεν έβγαλε ξανα το προαναφερόμενο μήνυμα... Δημιουργήθηκε άλλο όμως... Εξαφανίστηκαν όλοι οι ήχοι, ακόμα και οι προεγκατεστημένοι (κινέζικοι) 'ηχοι του κινητού και εμφανιζόταν μόνο η επιλογή SILENT και FACEBOOK POP... Επίσης δεν εμφανίζονταν και οι φωτογραφίες στον αντίστοιχο φάκελο...

Έχει κάποιος να προτείνει οτιδήποτε??? Σκέφτομαι να αλλάξω Rom μπας κ διορθωθεί το πρόβλημα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα...

Για αρχή εγώ θα πρότεινα να κανεις wipe ΣΕ ΟΛΑ, περασμα της stock rom από τον φακελο του dallascz στο xda. την 1.15

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά μία βοήθεια!!!! Ψάχνω για κινητό και έπεσε το μάτι μου σε αυτό και όντως μου άρεσε για τα λεφτά του! Μία ερώτηση όμως... Το βρίσκω στο minideal 117 me 4.3 και στο aliexpress 130 με 4.4. Είναι όντως έτσι? Από το να μπλέκω με χειροκίνητες αναβαθμίσεις αξίζουν τα 13 ευρώ παραπάνω... Απλά φοβάμαι γιατί έως τώρα διάβαζα για 4.3. Βοηθήστε γιατί θέλω να μπω στην παρέα σας!!!

 

η διαφορά 4.3 με 4.4 ειναι χαοτικη.. αλλά για μένα δεν αξιζουν τα 13 ευρώ για κάτι που κάνεις πολυ ευκολα μονος σου. απο κει και περα ειναι δικο σου θέμα για αν θες να τα δώσεις ή όχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

From Official Nubia Team 26.11.2014

 

Update Programme

 

Dear nubia users Hello everyone!

 

Thank you very much for a long time on the attention and support nubia, nubia UI optimized pre-update, is about to enter a new phase, the recent ROM update schedule is as follows:

1, Z7Max will conduct a weekly basis ROM update, a weekly output beta version;

2, Z7Max V1.48 version released this week, is expected in late December or early release 4G telecom experience a single card version and the corresponding channel version;

3, Z7mini expected in late December or early release 4G telecom experience a single card version and the corresponding channel version;

4, released in mid-December program Z7 series next version, and thereafter gradually adapting Z5S, Z5Smini, X6 and other models;

5, planned for early December to provide Z7Max native Android L trial version (Android L native version, only for the experience, not later maintenance);

6, planned in mid-January to provide Z7max, Android L Z7mini beta version of.

 

ROM update program and follow-up time of the node if the adjustment, we will promptly announce everyone.

Once again, thank you for your attention and support.

Thank you!

πολυ ωραια νεα!! που μπορουμε να ρωτησουμε για να επιβεβαιωσουμε αν ειναι και το v5 red bull στην επικειμενη αναβάθμιση; αν και προσωπικά πιστεύω ότι σιγουρα θα είναι μιας και η οικονομική σειρά v5 είναι ένα στοιχημα για την zte και αφου σχεδόν σίγουρα θα πάρουν το update ta v5s & v5 max, δυσκολα θα μεινει εκτος το v5 redbull..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ και μερικές μέρες έχω εγκαταστήσει την Custom Rom του proDOOMman.

Απίστευτη σταθερότητα, αυτονομία και έχει και Ελληνικά κανονικά και όχι google translate από κινεζικά. Όσοι έχουν ένα θέμα να αποχωριστούν το UI της Zte θα έχουν πρόβλημα, αλλά εγώ πάντα ήμουν λάτρης του Stock AOSP. Έχω λατρέψει τόσο πολύ το κινητό μου από τότε, που πραγματικά θέλω να ρωτήσω τον τύπο το paypal του για να κάνω Donate.

το σκεφτομαι και εγώ να το κάνω ειναι η αληθεια. μπορεις να στειλεις μερικά σκρινς από την εφαρμογή της κάμερας και απο το quick settings στο notification bar? στην εκδοση που εχω τωρα, την εχω σκισει λιγο και σε διαφορα σημεια μου κρασαρει (εφαρμογη ραδιοφωνου παντα, μαλλον φταιει το patch ελληνικων για αυτο. και στην στοκ εφαρμογη gallery)

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα στο XDA ότι έχουν έτοιμη την camera για εγκατάσταση σε cm, mooke, pac

ένας από όλους την έχει στο drive του.

Προσωπικά δεν ασχολήθηκα μιας και χρησιμοποιώ την Lenovo Super cam (την έχω βρει στο XDA)

Το καλό με την Notification Bar είναι πως την φτιάχνεις όπως θες. Βάζεις και βγάζεις ότι θες, σε ότι σειρά θες.

θα στείλω, απλά εγώ έχω περάσει θέματα από πάνω, έτσι δεν είναι η stock.

Όσο για τον φίλο μας που ταλαντεύετε ανάμεσα σε 4.3 η 4.4 αλλά ΔΕΝ θέλει να το πειράξει μόνος του, η άποψη μου είναι ότι διάλεξε λάθος τηλέφωνο.

Είναι καλό σαν κινητό, αλλά Η ZTE για μένα είναι άλλη μια Samsung. Άπλα δεν ξέρει να φτιάχνει UI και να κλείνει τρύπες. Τουλάχιστον το παραδέχεται και βγάζει αναβαθμίσεις.

Edited by stayros32001
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒ.
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα στο XDA ότι έχουν έτοιμη την camera για εγκατάσταση σε cm, mooke, pac

ένας από όλους την έχει στο drive του.

Προσωπικά δεν ασχολήθηκα μιας και χρησιμοποιώ την Lenovo Super cam (την έχω βρει στο XDA)

Το καλό με την Notification Bar είναι πως την φτιάχνεις όπως θες. Βάζεις και βγάζεις ότι θες, σε ότι σειρά θες.

θα στείλω, απλά εγώ έχω περάσει θέματα από πάνω, έτσι δεν είναι η stock.

Όσο για τον φίλο μας που ταλαντεύετε ανάμεσα σε 4.3 η 4.4 αλλά ΔΕΝ θέλει να το πειράξει μόνος του, η άποψη μου είναι ότι διάλεξε λάθος τηλέφωνο.

Είναι καλό σαν κινητό, αλλά Η ZTE για μένα είναι άλλη μια Samsung. Άπλα δεν ξέρει να φτιάχνει UI και να κλείνει τρύπες. Τουλάχιστον το παραδέχεται και βγάζει αναβαθμίσεις.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!!! Κοίτα να μην παρεξηγηθώ... έχω ενα s2 το χω ρουτάρει και έχω περάσει αρκετές ρομ! Απλά σκέφτομαι να το πάρω από την αρχή με 4.4 και να αρχίσω το ρουτ μόλις πάρω λίγο τον αέρα του κινητού! Πάντως είναι το ίδιο κινητό απλά έχουν περάσει την νέα ρομ έτσι?! αυτό φοβόμουν λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!!! Κοίτα να μην παρεξηγηθώ... έχω ενα s2 το χω ρουτάρει και έχω περάσει αρκετές ρομ! Απλά σκέφτομαι να το πάρω από την αρχή με 4.4 και να αρχίσω το ρουτ μόλις πάρω λίγο τον αέρα του κινητού! Πάντως είναι το ίδιο κινητό απλά έχουν περάσει την νέα ρομ έτσι?! αυτό φοβόμουν λίγο...

 

η πλάκα είναι ότι το να περάσεις την 4.4 είναι πιο ευκολο από το να κάνεις το root! αλλά και πάλι και οι 2 διαδικασιες είναι πολυ απλές και δεν υπάρχει φόβος να μπρικάρεις το τηλέφωνο. και αφου εχεις περάσει τοσες ρομ και εχεις την στοιχειωδη γνώση, είναι κοροιδία να πετάξεις 10-15 ευρώ έτσι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάπου διάβασα στο XDA ότι έχουν έτοιμη την camera για εγκατάσταση σε cm, mooke, pac

ένας από όλους την έχει στο drive του.

Προσωπικά δεν ασχολήθηκα μιας και χρησιμοποιώ την Lenovo Super cam (την έχω βρει στο XDA)

Το καλό με την Notification Bar είναι πως την φτιάχνεις όπως θες. Βάζεις και βγάζεις ότι θες, σε ότι σειρά θες.

θα στείλω, απλά εγώ έχω περάσει θέματα από πάνω, έτσι δεν είναι η stock.

Όσο για τον φίλο μας που ταλαντεύετε ανάμεσα σε 4.3 η 4.4 αλλά ΔΕΝ θέλει να το πειράξει μόνος του, η άποψη μου είναι ότι διάλεξε λάθος τηλέφωνο.

Είναι καλό σαν κινητό, αλλά Η ZTE για μένα είναι άλλη μια Samsung. Άπλα δεν ξέρει να φτιάχνει UI και να κλείνει τρύπες. Τουλάχιστον το παραδέχεται και βγάζει αναβαθμίσεις.

Mε τα notifications τι γινεται; δουλεύουν κανονικά;

 

γενική ερώτηση. υπάρχει τρόπος το home button να αναβοσβήνει για όλες τις ειδοποιήσεις (ακομα και τα viber/fb messages-notifications και όχι μονο για τις κλήσεις/sms);

 

εγω εχω αγαπησει την nubia καμερα και δεν την αποχωρίζομαι!! όπως και το notification και quick settings της zte. αν ειχε συρτάρι εφαρμογών και δεν ήταν χυμα όλες (και πρεπει να φτιαχνω φακελους να τις βαλω μεσα όλες) θα ήταν απλα τελειο. oρίστε ένα δείγμα των δυνατοτήτων του λογισμικού της κάμερας..

 

10426563_10152544442082807_6045318697678959022_n.jpg?oh=a2fe2dfc9569b5c7fe29b35823624dfb&oe=54D5BEFB&__gda__=1428002797_cff83eee8571ca0050063946e666e2ba

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους μπορει καποιος να βαλει (αν υπαρχει) ενα λινκ με rom με kit kat κ ελληνικα να περασω σε ενα κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα έκανα παραγγελία το κινητό! Μία ερώτηση! Τελικά η οθόνη είναι hd? Σε μερικές αγγελίες έλεγε για hd κάτι που μάλλον δεν ισχύει κάτι που διαπίστωσα και από το gsmarena!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα έκανα παραγγελία το κινητό! Μία ερώτηση! Τελικά η οθόνη είναι hd? Σε μερικές αγγελίες έλεγε για hd κάτι που μάλλον δεν ισχύει κάτι που διαπίστωσα και από το gsmarena!

 

5.0 inch HD 1280x720,16.7M colors

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

5.0 inch HD 1280x720,16.7M colors

 

Αν θες ρίξε μια ματιά... Είναι αυτό? http://www.aliexpress.com/item/Free-Gifts-Zte-Red-Bull-V5-Nubia-MSM8926-Quad-Core-Android-4-4-OS-5-INCH/32221372841.html

Σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θες ρίξε μια ματιά... Είναι αυτό? http://www.aliexpress.com/item/Free-Gifts-Zte-Red-Bull-V5-Nubia-MSM8926-Quad-Core-Android-4-4-OS-5-INCH/32221372841.html

Σε ευχαριστώ!!!

Tι το διαφορετικό βρήκες στο gsmarena? http://www.gsmarena.com/zte_redbull_v5_v9180-6679.php

 

hd ειναι οτιδήποτε πάνω από 720p. Fhd ειναι τα 1080p. και πάει λέγοντας.

Link to comment
Share on other sites

Tι το διαφορετικό βρήκες στο gsmarena? http://www.gsmarena.com/zte_redbull_v5_v9180-6679.php

 

hd ειναι οτιδήποτε πάνω από 720p. Fhd ειναι τα 1080p. και πάει λέγοντας.

 

Έχεις δίκιο! Επικοινώνησα και με αυτόν που το πήρα και μου είπε ότι όντως είναι hd και original το προϊόν!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει το V5max στις 5,5¨ ;

Αξίζει ; Το έχει κανείς;

 

Edit: Τώρα βρήκα το νήμα του V5 max συγγνώμη

Edited by terry39
Link to comment
Share on other sites

Ναι πριν απο λιγο που το παρηγγειλα απο vickmall μιλωντας live με διαβεβαιωσε οτι ειναι πλεον dual sim μου εδωσε θηκη σιλικονης screen protector κ ακουστικα

πηγαινα για xiaomi note αλλα ειχα για 2 μερες το 1/4 ενος φιλου κ αλλαξα γνωμη

επαιξε ρολο βεβαια κ η τιμη πηρα το 2/8 το οποιο ρουταρουν κιολας αν θες

Link to comment
Share on other sites

Σου είπαν αν είναι άμεσα διαθέσιμο & θα στο ταχυδρομήσουν άμεσα ??

Λέω και εγώ να το παραγγείλω αλλά με τις καθυστερήσεις που θα παιξουν λόγω εορτων το βλέπω να έρχεται μέσα Γενάρη...

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα απο το 1949deal.com στα 99€ @ 20/11 την εκδοση 1/4 , δεν ασχοληθηκα με δωρα καθως ειναι ευτελους αξιας χρηματικης και πραγματικης ... θηκες σιλικονης κτλ που το μονο που κανουν ειναι για τον σκυλο να δαγκωνει και να ασχολητε :) Αν θελουν να κανουν σοβαρο δωρακι ας δωσουν καμια micro sd class10 εκει μαλιστα.

 

σημερα 2/12 εγραψε Despatched to overseas (Country code: GR) ενω απο το 1949deal.com το ειχαν στειλει 1-2 μερες μετα τη παραγγελια

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα απο το 1949deal.com στα 99€ @ 20/11 την εκδοση 1/4 , δεν ασχοληθηκα με δωρα καθως ειναι ευτελους αξιας χρηματικης και πραγματικης ... θηκες σιλικονης κτλ που το μονο που κανουν ειναι για τον σκυλο να δαγκωνει και να ασχολητε :) Αν θελουν να κανουν σοβαρο δωρακι ας δωσουν καμια micro sd class10 εκει μαλιστα.

 

σημερα 2/12 εγραψε Despatched to overseas (Country code: GR) ενω απο το 1949deal.com το ειχαν στειλει 1-2 μερες μετα τη παραγγελια

Δεν το ειχαν στειλει 1-2 μερες μετα την αγορα,απλα tracking number σου εστειλαν.Στη Singpost το παρεδωσαν προχτες.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V5 (Red Bull)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...