Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ox...thn ebapsa! Akouw para polles gunaikes pou de 8eloun sagionares stous antres...enw egw to kalokairi foraw sunexeia thn mera sth paralia kai tetoia tis reef mou...kai to bradu ta dermatina sandalia mou apo thn mukono pou maresoun para polu...kai pou kai pou foraw kai ta driving shoes (prada, kai kati alla paromoia apo italia akoma pio wraia kai kala apo ta prada kai sto 1/4 tis timhs)

 

To brhka...8a pigainw ksipolitos!!...kai de 8a exw to problhma tou na mhn aresei to papoutsi h h sagionara/sandali sth kopela!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

katse vre agori mou...ti se noiazei ti aresei se oles tis kopeles...esena logika 8a eprepe na se noiazei mia :p alla kai etsi na mhn einai an lakisei h typisa epeidh foras sagionara ti na po...kala muala 8a exei kai ayth :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

lol μισώ τους άντρες που φοράνε σαγιονάρεεεεεες!!μπλιαχ! :lol:

tο χειροτερο μου!!! να δω αντρα με σαγιοναρα το καλοκαιρι!!!! :X

ΜΠΛΙΑΧ

ουτε σε γυναικα μου αρεσει βασικα αλλα σε αντρα ειναι αστα να πανε στο :devil:

οσο κουκλος και να ειναι μολις πεσει το ματι μου στην παντοφλα ξενερωνω σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

prosopika de maresoun ka8olou..ta vrisko akalais8hta..ti einai ekeina ta elathria sth sola?mou 8umizoun somie apo krebati palaiou typou:p

ase ta kalytera..alla an kaigesai na ta pareis toso polu parta...u ll decide

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε ειναι αυτο το παπουτσι.

Εχω βαρεθει να το βλεπω μπροστα μου

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

tο χειροτερο μου!!! να δω αντρα με σαγιοναρα το καλοκαιρι!!!! :X

ΜΠΛΙΑΧ

ουτε σε γυναικα μου αρεσει βασικα αλλα σε αντρα ειναι αστα να πανε στο :devil:

οσο κουκλος και να ειναι μολις πεσει το ματι μου στην παντοφλα ξενερωνω σαν τρελη!

Ευτυχώς που το πες δηλαδή, για να σκάσουμε στην παραλία το καλοκαίρι με το μποτίνι που έδειξε παραπάνω ο aggelopas, μην τυχόν και σας φανεί ακαλαίσθητη η σαγιονάρα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εσυ η με παντοφλα κυκλοφορεις η με μποτα?

δεν υπαρχει τιποτα αλλο ενδιαμεσο ε?

κοιτα το να φορας την σαγιοναρα στην παραλια ειναι καπως πιο υποφερτο αν κ εμενα παλι δ μου αρεσει απο το να την φορας στην καφετερια στην βολτα και στο κλαμπ!!!

εγινε μοδα η σαγιοναρα προπερσυ ποτε ητανε και ετρεξε η καθε καρυδιας καρυδι να προμηθευτει και απο 2 3 ζευγαρια.. προσωπικο στυλ μηδεν, παει περιπατο.

γενικα μιλαω προς αποφυγη παρεξειγησεων!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εσυ η με παντοφλα κυκλοφορεις η με μποτα?

Ανάλογα την περίσταση. Στην παραλία πάντως σκάω μύτη με σαγιονάρα :w00t:

 

δεν υπαρχει τιποτα αλλο ενδιαμεσο ε?

Όχι. Το κάθε παπούτσι έχει το σκοπό του. Η σαγιονάρα για την παραλία, το λουστρίνι για την εκκλησία, το μποτάκι για το βουνό, κτλ κτλ.

 

κοιτα το να φορας την σαγιοναρα στην παραλια ειναι καπως πιο υποφερτο αν κ εμενα παλι δ μου αρεσει απο το να την φορας στην καφετερια στην βολτα και στο κλαμπ!!!

εγινε μοδα η σαγιοναρα προπερσυ ποτε ητανε και ετρεξε η καθε καρυδιας καρυδι να προμηθευτει και απο 2 3 ζευγαρια.. προσωπικο στυλ μηδεν, παει περιπατο.

γενικα μιλαω προς αποφυγη παρεξειγησεων!

Εγώ πάντως δεν έχω δει ποτέ άτομο με σαγιονάρα σε club/καφετέρια, :eek: ούτε μου φάνηκε πως έγιναν ποτέ μόδα.

Link to comment
Share on other sites

kala με δουλευεις?

περυσι οπου πηγαινες ειχε γεμισει ο τοπος ξυπολιτα μεσα σε σαγιοναρες!!

σε κλαμπ, σε καφετεριες.. ειχαν κατακλυσει τον κοσμο!

οπου γυρναγες το κεφαλι σου κοιταζες παντοφλες!..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε δουλεύω; Δεν είχα προσέξει κάποιο τέτοιο σκηνικό. Anyway, για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις...

Πάντως η σαγιονάρα είναι καλή για το σπίτι, την παραλία, το καφενείο στο χωριό και για να πεταχτείς μέχρι το περίπτερο για τσιγάρα. Από εκεί και πέρα όντως καταντάει παρακμή...

Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι,η σαγιονάρα πλέον είναι πολύ trendy.

για τις κοπέλες άντε το καταλαβαίνω μιας και έχουμε περιποιημένα πόδια,βαμμένα νύχια,δαχτυλίδι στο πόδι,βραχιολάκι κλπ αλλά στον άντρα...?

δε μου αρέσει καθόλου μα καθόλου..

gkr41 να σε ρωτήσω,όταν εννοείς σαγιονάρα ποιά εννοείς ακριβώς?

για βάλε καμιά φωτό.

εντωμεταξύ στην παραλία δε πας μόνο με σαγιονάρες...υπάρχουν και πχ τα σταράκια που είναι καλοκαιρινά παππούτσια και μια χαρά.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Noname, ελεεινή σαγιονάρα των 5-10 ευρό εννοώ. Για να κάνω τη δουλειά μου τη θέλω κι όχι για μόστρα.

Το κάθε παπούτσι έχει το σκοπό του όπως προείπα. Τα σταράκια μπορεί να είναι μεν καλοκαιρινά, αλλά δε φτιάχτηκαν για να πηγαίνεις παραλία και να τα γεμίζεις άμμο.

Link to comment
Share on other sites

Noname, ελεεινή σαγιονάρα των 5-10 ευρό εννοώ. Για να κάνω τη δουλειά μου τη θέλω κι όχι για μόστρα.

Το κάθε παπούτσι έχει το σκοπό του όπως προείπα. Τα σταράκια μπορεί να είναι μεν καλοκαιρινά, αλλά δε φτιάχτηκαν για να πηγαίνεις παραλία και να τα γεμίζεις άμμο.

δεν εννοώ τη μάρκα.έχεις αυτές

http://img166.exs.cx/img166/1913/images8le.jpg

ή αυτές?

http://img166.exs.cx/img166/6690/images24ku.jpg

εμείς μιλάμε για τις πρώτες.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλα οι δευτερες ειναι για να πουλας πατατες στην λαικη.

rofl!! :lol:

αυτές κι αν τις μισώ!

πάντως πιο αντρικές είναι οι δεύτερες παρά οι πρώτες. :p

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλα οι δευτερες ειναι για να πουλας πατατες στην λαικη.

teliak tinkerbell kai powerz diafonhte se ayto to 8ema...h mia de mporei na blepei tis protes kai h allh tis 2es..

prosopika sto 8ema "sagionara" sto antriko podi protimo tis 2es

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

teliak tinkerbell kai powerz diafonhte se ayto to 8ema...h mia de mporei na blepei tis protes kai h allh tis 2es..

prosopika sto 8ema "sagionara" sto antriko podi protimo tis 2es

εγώ δε μπορώ να βλέπω και τις 2!αλλά συγκεκριμένα μιλάγαμε για τις πρώτες ότι δε πάνε στους άντρες.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

kat arxhn o antras mou de foraei sagionares:p

an ostoso forouse,exei thn stoixeiodh logikh pou leei oti de pame gia kafe me sagionara...oi sagionares einai gia thn paralia,to mpalkoni,ton khpo,ante kai gia na katebeis na petakseis ta skoupidia...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα μάρκας και τιμής Η σαγιονάρα δεν είναι για το club και τον καφέ ότι μάρκα και να είναι. Πάει και τελείωσε.

Και εννοείται οτι έχω τις δεύτερες, τις γύφτικες. Οι πρώτες είναι γυναικίες.

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες είναι γυναικίες.

αλλά τώρα πια τις φοράνε και άντρες,αυτό λέμε γι'αυτό σε ρώτησα ποιές από τις 2 έχεις,

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

αλλά τώρα πια τις φοράνε και άντρες,αυτό λέμε γι'αυτό σε ρώτησα ποιές από τις 2 έχεις,

Εγώ δεν έχω δει άντρα να φοράει τέτοιες στα μέρη που περιγράφεις.

Πιο παλιά βέβαια, κυκλοφορούσαν κάτι τέτοιες unisex, αλλά όλοι τις φορούσαν στα φυσιολογικά μέρη που έπρεπε, οπότε no problem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...