Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μαυρο λογότυπο!!

μην μας κράζουν κιόλας :p

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
http://nikeid.nike.com/nikeid/index...nk_sx_rhyth,all

 

ειναι τα womens shox rtythmic

σε μενα ανοιγει κανονικα το λινκ?

 

ρε παιδια τα ειδε κανεις αυτα σε καποι μαγαζι?τα ψαχνω εδω και καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Για καλοκαιρακι για την παραλια εγω πηρα αυτα.

 

ωραίες οι ENERGIE, αλλά δεν αντέχουν καθόλου γμτ :(

 

για παραλία και μεγάλα βασανιστήρια χωρίς να πάθουν ποτέ τίποτα, REEF και μόνο REEF. Φέτος χτύπησα αυτές:

http://store1.yimg.com/I/active-sandals_1849_16058173

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορώ να βλέπω άντρες με σανδάλια;;; :X :whistle:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορώ να βλέπω άντρες με σανδάλια;;; :X :whistle:

 

και πώς να πάω στην παραλία, με τις Sancho μου??? :p

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

και πώς να πάω στην παραλία, με τις Sancho μου??? :p

Για παραλία, οκ. Εγώ μιλάω όταν βλέπω στον δρόμο...

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλάτε ΑΜΑΝ. "Σαγιονάρες στους άντρες;;; ΑΠΑΠΑ"

 

..... ουδέν σχόλιο. Όποιος αρέσκεται στο να τις φοράει, δεν θα πρεπέ να δίνει δεκάρα για το τί λένε οι άλλοι.

 

 

 

----------

 

 

 

Εγώ τελευταία έβαλα στο μάτι κάτι καινούρια Von Dutch. 100 ευρώπουλα αλλα είναι κουκλιά.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

100 euro ne sont pas beaucoup!!

60 λίρες να υποθέσω??Δεν είναι πολλά,καλά είναι!!

Για δώσε φώτο όμως..

 

Όσο για τις σαγιονάρες..

Μια χαρά είναι,πολύ άνετες και δεν χρειάζεται να σου πάρει μια ώρα να τις φορέσεις και να τις δέσεις κλπ κλπ....Τώρα αν κάποιοι κρίνουν το κατά πόσο κάποιος είναι 100 ή 75% άντρας από το εάν φοράνε σαγιονάρες ή..... Μπότες για τα χιόνια,μάλλον αυτοί οι άνθρωποι έχουν χοντρή προβληματάρα και τεράστιο κόλλημα!!

Link to comment
Share on other sites

Αν τις φορας μονο στην παραλια,καλες ειναι!

 

Εγώ έχω και σαγιονάρες και για καλές,για πιο γκλάμουρ καταστάσεις...Βέβαια δεν είναι οπως αυτές που παρατέθηκαν πιο πάνω..Είναι από ύφασμα και είναι πολύ διαφορετικές...Μόνο ορθοπεδικές δεν είναι και μου χουν μαμήσει τα πόδια...Από ΖΑRA τις πήρα!

Link to comment
Share on other sites

http://di.image.eshop.msn.com/img/sinv/2886/0/311763.jpg

 

για δειτε λιγο αυτο το λινκ...σε αλλο χρωμα...σε μαυρο με γαλαζιο,ασπρο και μαυρο,απσρο και κοκκινο ετσι θα ερθει στην ελλαδα αν δεν εχει ερθει ηδη.τα εχετε δει καπου?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω και σαγιονάρες και για καλές,για πιο γκλάμουρ καταστάσεις...Βέβαια δεν είναι οπως αυτές που παρατέθηκαν πιο πάνω..Είναι από ύφασμα και είναι πολύ διαφορετικές...Μόνο ορθοπεδικές δεν είναι και μου χουν μαμήσει τα πόδια...Από ΖΑRA τις πήρα!

Sorry,αλλα εμενα δε μου αρεσουν καθολου!Γουστα ειναι αυτα!

 

Δικαιολογεισαι επειδη εισαι 12!:p

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπες,γούστα είναι και δεν έχουν σχέση ούτε με την ηλικία ούτε με τίποτα...Και προσπαθώ να μην εκλάβω το σχόλιό σου ως ειρωνικό...Και πάλι όμως,δικαιολογείσαι αφού είσαι μόνο 21 :whistle:
Link to comment
Share on other sites

ωραίες οι ENERGIE, αλλά δεν αντέχουν καθόλου γμτ :(

 

για παραλία και μεγάλα βασανιστήρια χωρίς να πάθουν ποτέ τίποτα, REEF και μόνο REEF. Φέτος χτύπησα αυτές:

http://store1.yimg.com/I/active-sandals_1849_16058173

 

 

 

 

Ωραιες και οι Reef.Οντως ειναι πιο ανθεκτικες απο τις energie.

Περυσι το καλοκαιρακι ειχα παρει ενα ζευγαρι reef αλλα δεν το χαρηκα πολυ

γιατι μου το φαγαν στην χρυση ακτη στην παρο,την ωρα που εκανα windsurf.:mad:

 

 

Οσο για αυτους που δεν τους αρεσει να βλεπουν ανδρα με σαγιοναρες στη παραλια,κι εμενα μου την δινουν αυτοι που σκανε στην παραλια με παπουτσια και καλτσες :shock:

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Sorry,αλλα εμενα δε μου αρεσουν καθολου!Γουστα ειναι αυτα!

 

Δικαιολογεισαι επειδη εισαι 12!:p

συμφωνω και επαφξανω. δυστηχως δεν παιζει ρολο η ηλικια.πολλοι εχουν το ιδιο σκεφτικο :cool:

οι σαγιοναρες σε αντρα ειναι μπλιαχ

Link to comment
Share on other sites

Οσο για αυτους που δεν τους αρεσει να βλεπουν ανδρα με σαγιοναρες στη παραλια,κι εμενα μου την δινουν αυτοι που σκανε στην παραλια με παπουτσια και καλτσες :shock:

Αν αναφέρεσαι σε εμένα, είχα πει ότι δεν μου κάθονται καλά στο μάτι αυτοί που φοράνε σανδάλια στον δρόμο και στις βόλτες τους ;) . Στην παραλία δεν έχω prob.

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά εδώ που κτυπάει κόκκινο το θερμόμετρο, και καθημερινά ο υδράργυρος ξεπερνά τους 35 βαθμούς, δεν νομίζω το παπούτσι να είναι και πολύ βολικό.

Ειδικά άμα δώ λινές βερμούδες με παπούτσι μου τη σπάει.

Καλοκαιρινό ύφασμα; Καλοκαιρνό παπούτσι. [κοινώς Σαγιονάρες/Παντόφλες όπως θέλετε πείτε το]

 

Αλλά ντάξει άμα άλλος έχει στύλ, δεν νομίζω το τι παπούτσι φορά να κάνει τη διαφορά. Ο άνθρωπος κάνει τα ρούχα και όχι τα ρούχα τον άνθρωπο.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπες,γούστα είναι και δεν έχουν σχέση ούτε με την ηλικία ούτε με τίποτα...Και προσπαθώ να μην εκλάβω το σχόλιό σου ως ειρωνικό...Και πάλι όμως,δικαιολογείσαι αφού είσαι μόνο 21 :whistle:

Δεν ειμαι 21 JustMe.Το 21 στο nick μου δεν αναφερεται στην ηλικια μου.

Aληθεια,εισαι εσυ 12 ετων;

Aν ναι,εισαι παιδι-φαινομενο.Αυτο το συμπερανα διαβαζοντας τα ποστς σου σε διαφορα θεματα.Δεν μιλαω ειρωνικα,αλλα ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!

 

Οσο για αυτους που δεν τους αρεσει να βλεπουν ανδρα με σαγιοναρες στη παραλια,κι εμενα μου την δινουν αυτοι που σκανε στην παραλια με παπουτσια και καλτσες :shock:

Διαβασα ολο το θεμα και δεν ειδα καποιον να υποστηριζει οτι δεν του αρεσει να βλεπει ανδρες να φορανε σανδαλια στην παραλια αλλα στις εξοδους τους!!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά εδώ που κτυπάει κόκκινο το θερμόμετρο, και καθημερινά ο υδράργυρος ξεπερνά τους 35 βαθμούς, δεν νομίζω το παπούτσι να είναι και πολύ βολικό.

Ειδικά άμα δώ λινές βερμούδες με παπούτσι μου τη σπάει.

Καλοκαιρινό ύφασμα; Καλοκαιρνό παπούτσι. [κοινώς Σαγιονάρες/Παντόφλες όπως θέλετε πείτε το]

 

Αλλά ντάξει άμα άλλος έχει στύλ, δεν νομίζω το τι παπούτσι φορά να κάνει τη διαφορά. Ο άνθρωπος κάνει τα ρούχα και όχι τα ρούχα τον άνθρωπο.

 

Σωστότατος,ως συνήθως!!

 

 

Δεν ειμαι 21 JustMe.Το 21 στο nick μου δεν αναφερεται στην ηλικια μου.

Aληθεια,εισαι εσυ 12 ετων;

Aν ναι,εισαι παιδι-φαινομενο.Αυτο το συμπερανα διαβαζοντας τα ποστς σου σε διαφορα θεματα.Δεν μιλαω ειρωνικα,αλλα ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!

 

1.Άρχισα πραγματικά να σε συμπαθώ.... :p :p Είσαι κ ΑΕΚ...Μπράβο μπράβο!!

2.Ναι,είμαι όντως 12,απλά έχω κ έναν μεγαλύτερο αδελφό ο οποίος ίσως να έχει γράψει 6-7 φορές και πάντα έβαζε από κάτω DrJu5tM3 - The big One

σε αντίθεση με μένα που βάζω πάντα το JustMe! είτε το DrJu5tM3!

3.Thanks,αλλά τον λογαριασμό σου στην τράπεζα στείλε τον με Personal Message μη τον μάθουν όλοι εδώ μέσα και πέσεις και θύμα καμμιάς απάτης :p

4.Για να μην αρχίσουν να βαράνε τα όργανα πάλι,δεν είμαι και Μαζώ-χας να δίνω μικρότερη ηλικία από την κανονική, για την οποία κατά διαστήματα (και πιο παλιά στο παλαι ποτε Unwired και τώρα στο Myphone) έφαγα τόνους λογοκρισίας.

5.Όντως είμαι παιδί φαινόμενο :p ,αλλά λες εάν σου αποκαλύψω ότι θα γίνω 13 σε λίγες μέρες να σταματήσω να είμαι??Δε στο λέω λοιπόν!! ;) :p :D

 

Πληροφοριακά,σε σχέση με το κράξιμο για τις σαγιονάρες,εδώ όπως είπε και ο Ανδρέας πιο πάνω βαράμε συνέχεια 35-39 βαθμούς κελσίου.Χαρακτηριστικά χθες που ήμουνα στον Αρναούτογλου,που ήμαστε και δίπλα από την θάλασσα βαρέσαμε μια 38άρα και εγώ βάρεσα ένα γερό έγκαυμα (sunburn)

 

Με εκτίμηση

DrJu5tM3 (Τι κι αν σε πήρα σοβαρά,δεξια κοιτάς κ αριστερά..)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά εδώ που κτυπάει κόκκινο το θερμόμετρο, και καθημερινά ο υδράργυρος ξεπερνά τους 35 βαθμούς, δεν νομίζω το παπούτσι να είναι και πολύ βολικό. Αλλά εντάξει άμα άλλος έχει στύλ, δεν νομίζω το τι παπούτσι φορά να κάνει τη διαφορά. Ο άνθρωπος κάνει τα ρούχα και όχι τα ρούχα τον άνθρωπο.

 

Όντως, ο καιρός στην Κύπρο κάθε αλλό παρά ευνοεί το παπούτσι. Όμως προσωπικά, το θεωρώ αδιανόητο να μην φοράς παπούτσι σε βραδινή έξοδο. Και το παπούτσι σε τέτοιο καιρό είναι μόνο ένα: Tod's, χωρίς κάλτσες. Την διαφορά στο ένδυμα την κάνει το παπούτσι, γιατί ακριβώς δεν είναι το πρώτο πράγμα το οποίο βλέπει ένας άνδρας, αλλά είναι το πρώτο που βλέπει η γυναίκα. Πάντως συμφωνώ πως ο άνθρωπος κάνει τα ρούχα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

^Εξαρτάτε που θα πάς πάλι. Αν είναι σε κανένα event [ Όπως στο Governors Beach - Moshic ;) ] Τότε σανδάλια/φλι-φλό είναι must, έστω κι αν είναι νύχτα.

 

Αλλά σιγουρότατα για formal εξόδους έστω και λίγο πιο κάσουαλ, το παπούτσι είναι σίγουρο.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...