Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω θα επαιρνα τα δευτερα :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω θα επαιρνα τα δευτερα :)

ναι ρε γμτ, αλλά είναι ακριβά :p

άσε που δεν συνδυάζονται τόσο εύκολα, όσο τα μαύρα!

τι να πω, είμαι σε δίλημα :p

Link to comment
Share on other sites

ta prota an kai mou fainetai pos exoun ginei psilo "soupa"...

Δεν κατάλαβα τι εννοείς!:stupid:

 

Τελικά το αποφάσισα. Θα πάρω τα μαύρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι εννοείς!:stupid:

 

Τελικά το αποφάσισα. Θα πάρω τα μαύρα!

Εχε το νου σου, γιατι αυτα στο fleamarket ειναι απο Βουλγαρια και παιζει να ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερα απο το κανονικο ;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχε το νου σου, γιατι αυτα στο fleamarket ειναι απο Βουλγαρια και παιζει να ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερα απο το κανονικο ;)

:!::!:

εγώ φοράω 43 με 43,5 και τα συγκεκριμένα είναι 44 νούμερο!

πάντως το καλοκαίρι που είχα ξαναπάρει, μου είχαν φέρει το νούμερο που ζήτησα! :)

εύχομαι να πάνε όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Εχε το νου σου, γιατι αυτα στο fleamarket ειναι απο Βουλγαρια και παιζει να ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερα απο το κανονικο ;)
nomizo oti sto exo ksanapei...den isxyei kati tetoio..

einai pi8anotero na einai mikrotera alla oxi kai megalytera...mhpos etyxes se periptosh? :confused:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

nomizo oti sto exo ksanapei...den isxyei kati tetoio..

einai pi8anotero na einai mikrotera alla oxi kai megalytera...mhpos etyxes se periptosh? :confused:

Ελα ντε :cry:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα Puma είναι εκπληκτικά !μου αρέσουν πολύ κατι flat στιλ speedcat μπλε με πορτοκαλί ...ψάξτε το ...(τα είδα στη βιτρίνα δε μπήκα στο μαγαζί ίαως παίζουνα και πιό ωραία )

 

http://images.amazon.com/images/P/B0007IRDU0.01-A293Q5VQLXBUWR._SCMZZZZZZZ_.jpg

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα Puma είναι εκπληκτικά !μου αρέσουν πολύ κατι flat στιλ speedcat μπλε με πορτοκαλί ...ψάξτε το ...(τα είδα στη βιτρίνα δε μπήκα στο μαγαζί ίαως παίζουνα και πιό ωραία )

 

http://images.amazon.com/images/P/B0007IRDU0.01-A293Q5VQLXBUWR._SCMZZZZZZZ_.jpg

Πραγματικα πολυ ωραιο παπουτσι, αλλα τετοιου στυλ πουμα εχουν γινει αγρια σουπα!

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

nomizo oti sto exo ksanapei...den isxyei kati tetoio..

einai pi8anotero na einai mikrotera alla oxi kai megalytera...mhpos etyxes se periptosh? :confused:

 

 

Στανταρ,εγω φοραω κανονικα 43-44 και ενα τετοιο που πηρα ειναι 46!

 

Παντως μιλαμε για χειριστη ποιοτητα.Εκτος οτι ειχα δει σημαδια μουφας στον πρωτο μηνα (μονο περπατημα) με 4 φορες μπασκετ εχει λιωσει το μισο υψος της σολας,2 σουστες ειναι για να ξεκολλησουν και στο ενα παπουτσι εχει λιωσει και το ''δερμα'' μπροστα εκει που ενονεται με τη σολα.

1000 φορες τα κανονικα και πανακριβα και ας ειμαι ξυπολητος.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Στανταρ,εγω φοραω κανονικα 43-44 και ενα τετοιο που πηρα ειναι 46!

 

Παντως μιλαμε για χειριστη ποιοτητα.Εκτος οτι ειχα δει σημαδια μουφας στον πρωτο μηνα (μονο περπατημα) με 4 φορες μπασκετ εχει λιωσει το μισο υψος της σολας,2 σουστες ειναι για να ξεκολλησουν και στο ενα παπουτσι εχει λιωσει και το ''δερμα'' μπροστα εκει που ενονεται με τη σολα.

1000 φορες τα κανονικα και πανακριβα και ας ειμαι ξυπολητος.

αυτά που είχα πάρει εγώ ήταν πολύ καλά!

τα φορούσα τουλάχιστον μισό χρόνο, και δεν είχαν πάθει τίποτα!

ήταν shox R4 μια χαρά!

ακόμα διατηρούνται και τα φοράω μερικές φορές!

γενικά τα παπούτσια από βουλγαρία μου έχουν αφήσει καλή εντύπωση, αν και δυστυχώς τα παιδιά που πουλάνε τέτοια παπούτσια στο fleamarket έχουν μειωθεί δραματικά:( και δεν βλέπω καινούρια μοντέλα, γι αυτό τώρα που είδα αυτά τα millenium τα τσίμπισα:D

δεν γίνεται να κάνουμε καμμιά ομαδική παραγγελία από την freak να φέρει σε όλους μας? :p

Link to comment
Share on other sites

Στανταρ,εγω φοραω κανονικα 43-44 και ενα τετοιο που πηρα ειναι 46!

 

Παντως μιλαμε για χειριστη ποιοτητα.Εκτος οτι ειχα δει σημαδια μουφας στον πρωτο μηνα (μονο περπατημα) με 4 φορες μπασκετ εχει λιωσει το μισο υψος της σολας,2 σουστες ειναι για να ξεκολλησουν και στο ενα παπουτσι εχει λιωσει και το ''δερμα'' μπροστα εκει που ενονεται με τη σολα.

1000 φορες τα κανονικα και πανακριβα και ας ειμαι ξυπολητος.

to exo pei 2000 fores!!!eksartatai apo pou ta phres...an ta phres apo sandanski city as prosexes...moufa plhroses,moufa elabes...:(
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γενικά τα παπούτσια από βουλγαρία μου έχουν αφήσει καλή εντύπωση, αν και δυστυχώς τα παιδιά που πουλάνε τέτοια παπούτσια στο fleamarket έχουν μειωθεί δραματικά:( και δεν βλέπω καινούρια μοντέλα, γι αυτό τώρα που είδα αυτά τα millenium τα τσίμπισα:D

δεν γίνεται να κάνουμε καμμιά ομαδική παραγγελία από την freak να φέρει σε όλους μας? :p

axm...mhpos na kano kai kamia istoselida na sas poulao papoutsia?exo kai kati eksoda tora teleutaia...

:whistle:

 

omadikes paragellies h freak den ektelei...na sas fero kanena papoutsi na mh sas aresei kai meta na me kunhgate oloi me ta shox sto xeri?exoun kai elathria ayta,8a ponane... :vava:

epikinduna pragmata :cry:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

to exo pei 2000 fores!!!eksartatai apo pou ta phres...an ta phres apo sandanski city as prosexes...moufa plhroses,moufa elabes...:(

Απο που ειναι εγγυημενα (θεωρητικα);

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Απο που ειναι εγγυημενα (θεωρητικα);

ma to kalo papoutsi fainetai!!ksexorizei apo thn moufa me thn mia...skopos einai na ksereis ti koitas kai pou..

tora an perimeneis esy papoutsi agorasmeno apo pazari,se ekseytelistikh timh na sou krathsei parapano apo 3mhno tote se gelasane!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πάντως,κάποιοι φίλοι μου που έχουν πάρει από κει,φαίνεται ξεκάθαρα τι ποιότητας είναι!!(σαν πλαστικά φαίνονται)...ΜAΠΑ!!!!
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιος τροπος να ξεχωρισεις την ποιοτητα εκτος απο την εξωτερικη επενδυση; Στο καρτελακι μεσα μηπως; Κυριως σε ναικ.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιος τροπος να ξεχωρισεις την ποιοτητα εκτος απο την εξωτερικη επενδυση; Στο καρτελακι μεσα μηπως; Κυριως σε ναικ.

 

Επειδή είμαι παθών από αγορά στη Βουλγαρία, θα σου πω ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να καταλάβεις ότι ένα παπούτσι είναι μούφα από αυτοκόλλητα-καρτελάκια κτλ. Οι αντιγραφείς είναι γάτες σ' αυτά και είναι ακριβώς ίδια με τα αυθεντικά (τουλάχιστον σ' αυτά που φέρανε σε μένα). Αλλά, όταν φορέσεις το παπούτσι και κάνεις 50 μέτρα, θα καταλάβεις τεράστια διαφορά. Εξάλλου, μερικά ''φωνάζουν'' από μακρυά ότι είναι ψεύτικα (κόλλες, πλαστικά ξεθωριασμένα κτλ)

Όπως λέει και η Freak, εξαρτάται από που θα αγοράσεις. Όταν είχα πάει Σόφια πριν 2 χρόνια, πήρα παπούτσια που τα φοράω ακόμα, ενώ όταν πήγανε κάποια παιδιά απ' τη σχολή μου στο sandanski και μου φέρανε ένα ζευγάρι nike running, τα πέταξα μέσα σε 3 μήνες!

 

Στη Θεσσαλονίκη, υπάρχουν μπόλικα μαγαζάκια που πουλάνε παπούτσια αγορασμένα από τη Βουλγαρία κανονικότατα! Πολλοί πηγαίνουν, τα βλέπουν με καρτελάκια, κανονικά κουτιά κτλ., θεωρούν ότι είναι αυθεντικά, και μετά κλαίνε τα λεφτά τους, όταν σε 2 μήνες τους ξεκολλάνε οι πάτοι!!!

Link to comment
Share on other sites

to exo pei 2000 fores!!!eksartatai apo pou ta phres...an ta phres apo sandanski city as prosexes...moufa plhroses,moufa elabes...:(

 

 

Santa Barbara...

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι παθών από αγορά στη Βουλγαρία, θα σου πω ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να καταλάβεις ότι ένα παπούτσι είναι μούφα από αυτοκόλλητα-καρτελάκια κτλ. Οι αντιγραφείς είναι γάτες σ' αυτά και είναι ακριβώς ίδια με τα αυθεντικά (τουλάχιστον σ' αυτά που φέρανε σε μένα). Αλλά, όταν φορέσεις το παπούτσι και κάνεις 50 μέτρα, θα καταλάβεις τεράστια διαφορά. Εξάλλου, μερικά ''φωνάζουν'' από μακρυά ότι είναι ψεύτικα (κόλλες, πλαστικά ξεθωριασμένα κτλ)

Όπως λέει και η Freak, εξαρτάται από που θα αγοράσεις. Όταν είχα πάει Σόφια πριν 2 χρόνια, πήρα παπούτσια που τα φοράω ακόμα, ενώ όταν πήγανε κάποια παιδιά απ' τη σχολή μου στο sandanski και μου φέρανε ένα ζευγάρι nike running, τα πέταξα μέσα σε 3 μήνες!

 

Στη Θεσσαλονίκη, υπάρχουν μπόλικα μαγαζάκια που πουλάνε παπούτσια αγορασμένα από τη Βουλγαρία κανονικότατα! Πολλοί πηγαίνουν, τα βλέπουν με καρτελάκια, κανονικά κουτιά κτλ., θεωρούν ότι είναι αυθεντικά, και μετά κλαίνε τα λεφτά τους, όταν σε 2 μήνες τους ξεκολλάνε οι πάτοι!!!

 

pragmatika...an perimeneis na katalabeis apo to kartelaki thn poiothta tou papoutisou,tote ki esy kai to papoutsi eiste gia klamata :p

sto sandanksi to 85% ton emporeumaton einai moufa..oxi oti sth sofia einai ola ta kala..mporeis ki edo an 8eleis na breis papoutsi me 20 euro me ta kartelakia tou kai ta koutakia tou,n ta baleis 2-3 fores kai meta na ta petakseis...an eisai ikanopoihmenos me kati tetoio ok...an omos oxi,mporeis na kaneis mia volta se ena apo ta kentrika magazia,na plhroseis kati parapano kai na breis ayto pou 8eleis...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιος τροπος να ξεχωρισεις την ποιοτητα εκτος απο την εξωτερικη επενδυση; Στο καρτελακι μεσα μηπως; Κυριως σε ναικ.

 

Oti plirwneis perneis! An agorazei kapoios apo kalo magazi den exei provlima! Allwste stis ekptwseis ta "kala" magazia kanoun kai kales prosfores kai an eisai tuxeros vrikseis noumero.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σήμερα είναι μια ιστορική μέρα , μετά από πολλά χρόνια που αγόραζα Nike αποφάσισα να αγοράσω puma , έτσι για αλλαγή :p :cool:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...