Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε υπόψιν κάποιο site που να δείχνει όλη την τρέχουσα σειρά της Nike αλλά και προηγούμενες;

Για running ενδιαφέρομαι κυρίως.

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

se plirofwrw ta papoutsia ta prwta(gri mavro) einai sth moda fetos kai ta poulisane polu..ta alla ta nike ta basketika ta forane sxedon oloi sto mpasket..ta sigekrimena..opote den mporeis na les kati tetoio..kai na sou pw kati..ta adidas pou sou aresan einai ta pio akriba...

 

1.Ποιος σου πε ότι μου άρεσε αυτό το έκτρωμα??

2.Μίλησε κανείς για σχέση γούστου και χρημάτων??

Γιατί αναφέρεις συνεχώς τα χρήματα ρε φίλε??

Θες να μας δείξεις κάτι??

Στα λέω πρβ,συνεχίζεις,συνεχίζεις..Ε τώρα θα στα πω δημόσια μπας και καταλάβεις!!

 

Εγώ τα παπούτσια σου(τα elevate & ultraride)τα βρήκα τουλάχιστον αηδιαστικά!!Τώρα αυτά είναι κ γούσταα!!Αλλά εγώ αυτό το παπούτσι κ φτερά να χε και να με παιρνε μπροστά απ το καλάθι για να βάζω γκολ και τρίποντα δεν το παιρνα!!Ούτε δώρο να μου το κάνανε!!

Ενώ το τοταλ90 του ποσειδων2004 είναι πολύ πιο ωραίο ασχέτως του πόσα στοιχίζει,κ ας στοιχίζει κ το 1/10!!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μην αγοράζεις ένα παπούτσι επειδή είναι στη μόδα ή επειδή κάνει χ ευρώ αλλά επειδή ταιριάζουν στο στιλ σου

 

 

Thx Justme! Για την υποστήριξη !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα total90 τα έχω σε άλλους χρωματισμούς.. αλλά εμένα.. με ενθουσίασαν αυτά τα μοκασίνια.

 

http://www.neimanmarcus.com/products/mp/NMM6226_mp.jpg

 

Trapped katapliktiko papoutsi!!! Mou aresei para polu!!

 

Fusika gia na foreseis kati tetoio prepei na eisai feidwlos sta rouxa(ennow xrwmata kai sta accessories)

 

Polu mou arese pantws to papoutsaki auto.... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ta mpasketika den ta pairneis gia na eisai proti mouri sto gipedo alla gia na paikseis.

Na exoun kalo grip,kali stiriksi tou astragalou klp.

I nike exei vgalei polla mpasketika amfivolou aisthitikis (kirios 95-99 pou thimamai kala) pou omos itan poli kala papoutsia kai kostizan analoga.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι αυτός που το συνεχίζει PowerZ. Μπορεί να μ'αρέσουν τα συγκεκριμένα παπούτσια και εσύ να τα βρίσκεις πολύ "ψωναρίστικα", αλλα κανένα πρόβλημα. Γνώμες πολλές.

Έχεις και κάποια ηλικία [είσαι μεγαλύτερη] , συμπεριφέρσου ανάλογα τουλάχιστο χώρις να κάνεις ποστ τύπου "κραααα.." κτλπ. το θέμα έληξε να μην βγούμε offtopic.

 

 

ΥΓ: Αμα στα δώσουν να μην τα πάρεις ;) Όχι πως θα τα 'παιρνες οπωσδήποτε

dηλαδη κατα την γνωμη σου οι 23χρονες δεν μπορουν να κραξουν ενα παπουτσι? δεν ειναι προνωμιο των μικρων μονο ξερεις! ;)

τι να σου πω εγω προσωπικα δεν βλεπω και καθε μερα αγορια να φορανε τετοια παπουτσια εξω, πρεπει να ναι ο αλλος καπως για να τα βαλει,για να μην πω αλλη λεξη.. :rolleyes:

γνωμη μου παντα που πιστευω οτι την ιδια γνωμη εχει και η πλειοψηφια.

Link to comment
Share on other sites

dηλαδη κατα την γνωμη σου οι 23χρονες δεν μπορουν να κραξουν ενα παπουτσι? δεν ειναι προνωμιο των μικρων μονο ξερεις! ;)

τι να σου πω εγω προσωπικα δεν βλεπω και καθε μερα αγορια να φορανε τετοια παπουτσια εξω, πρεπει να ναι ο αλλος καπως για να τα βαλει,για να μην πω αλλη λεξη.. :rolleyes:

γνωμη μου παντα που πιστευω οτι την ιδια γνωμη εχει και η πλειοψηφια.

 

 

Μάλλον η γνώμη σου είναι Μόνο δική σου και καλύτερα να αντιπροσωπεύεις μόνο τον εαυτό σου …αλλά ακόμη και εάν θεωρήσουμε ότι η θέση σου είναι σωστή στο θέμα με τα total 90 τόσο ο denior , o Justme! Και ο trapped συμφώνησαν ότι τους αρέσουν ενώ εσύ ήσουν η μόνη που εξέφρασε τη γνώμη ότι δεν της αρέσουν οπότε .... :tease: :whistle:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Posidon: ευχαριστω για το "support"

 

PowerZ: προφανώς δεν κατάλαβες τα λόγια μου. Πρόβλημα του κάθενος να πιστέυει ό,τι μα ό,τι θέλει. Αν εννοείς ότι μόνο οι αδερφές φορούν τέτοια παπούτσια, ή μάλλον οι γκέι, τότε τι να πώ. Και όχι, δεν είμαι κανένα απο τα πιο πάνω. You categorize people by shoes. Boy oh boy. Και μάλλον, πρέπει να είσαι πλούσιος για να αγοράσεις τέτοιο παπούτσι. Δεν παινέυομαι ότι είμαι πλούσιος απλα σου λέω τι πάει να πεί να φορείς τέτοιο παπούτσι.

 

Και αυτό με την ηλικία το είπα για τον τρόπο του response σου. Δεν εννοούσα ότι δεν τα φοράνε συνομήλικές σου. Μπορείς αμα θές να φορέσεις και γαλότσα και ποΐνα αν θέλεις. ;)

 

Τέλοσπάντων, όλα καλά δεν έγινε και τίποτα. Κουβέντα να γίνεται, έτσι;

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

poseidon2004 διακρινω μια κακιουλα προς εμενα εδω αλλα και σε αλλα θεματα και δεν μπορω να το καταλαβω.. ειναι τοσο κακο που δεν μου αρεσουν??

οσο για το αν τα φορανε γκει δεν ξερω αλλα ψωνια σιγουρα. γνωμη μου παντα οκ? μπορει και να ναι λαθος αλλα αυτο πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

oraIA RE paidia...eipate oloi th apopsh sas..ftanei omos na thn lete mia fora...

h miu miu as poume pos eipe oti ths aresoun kai de to ksanaeipe?gousta einai ayta

opos kai emena de mou aresoun ta a8lhtika me ta elathria pou endexomenos na aresoun se esas,opos de maresoun ta skoularikia se mutes-glosses-frudia-afalous pou aresoun sthn powerz opos kai 1002 alla pragmata

mh prospa8hte na peisete ton allo gia kati sto opoio diafonhete kai mhn prosbalete ton allo gia to gousto tou!!!!

 

ps.oyte emena mou aresan ta mokasinia...peri orekseos omos....:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Όντως,να λέμε την άποψή μας αλλά μια φορά είναι αρκετή! Μην τσακωθούμε ιντερνετικά και για το γούστο στα παπούτσια :w00t:

 

 

[Και αν δε σας αρκεί η φιλική παράκληση να σας πείσει,από το επόμενο μήνυμα που σχολιάζει χλευαστικά κάποιον άλλο,θα φύγουν όλα τα προηγούμενα και τα επομένα παρόμοια :p ]

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Trapped katapliktiko papoutsi!!! Mou aresei para polu!!

 

Fusika gia na foreseis kati tetoio prepei na eisai feidwlos sta rouxa(ennow xrwmata kai sta accessories)

 

Polu mou arese pantws to papoutsaki auto.... :) :)

 

 

@MiuMiu Αν και είχα υποσχεθεί να μην κράξω :p :p :p για το 2005 ε δεν μπορω να μη

αφησω ασχολίαστα αυτά που βλέπω! :D

 

Α Βρε ΜiuMIu υπάρχει κατι που να μην εχει για pattern Πανω την μάρκα και να μην σου αρέσει...

 

σε έχω ψυχολογήσει τοσο που ειμαι σιγουρος οτι απο τσαντες θα σου αρεσουν μονο οι luis vitton επειδη γράφουν πάνω συνεχεια L&V :D :D

 

@Trapped Το οτι σε ενθουσιάζουν σημαινει οτι θα ήθελες να τα φοράς σωστα?

τελος παντων μερικοι αγοράζουν παπούτσια μονο και μονο οταν φαινεται καλα η μαρκα.(βλεπε Prada με την κοκκινη ρηγα απο πισω).

 

 

Τελος εμενα με εξιταρει αυτο εδω το παπουτσι :

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Kenzo_homme/4626/398091/0/8a_1_b.jpg

 

 

Ειναι hand made Παρακαλω. Timberland Με gucci. το εχω ήδη παραγειλεί!

 

Μια φράση το χαρακτηρίζει :

"Εισιτήριο διαρκείας στο κόσμο της Glamourias"

 

 

δεν πιστεύω κανεις να με παρεξηγησει (trapped και miu miu) ... δεν χρειαζεται να πω οτι τα λεώ για πλάκα :)

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

@MiuMiu Αν και είχα υποσχεθεί να μην κράξω :p :p :p για το 2005 ε δεν μπορω να μη

αφησω ασχολίαστα αυτά που βλέπω! :D

 

Α Βρε ΜiuMIu υπάρχει κατι που να μην εχει για pattern Πανω την μάρκα και να μην σου αρέσει...

 

σε έχω ψυχολογήσει τοσο που ειμαι σιγουρος οτι απο τσαντες θα σου αρεσουν μονο οι luis vitton επειδη γράφουν πάνω συνεχεια L&V :D :D .

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

 

δεν πιστεύω κανεις να με παρεξηγησει (trapped και miu miu) ... δεν χρειαζεται να πω οτι τα λεώ για πλάκα :)

 

 

 

 

Axxx vre KaraLRS!!! Eixa kairo na se akousw kai ilikrina mou eleipses!!

 

Mesa epeses! Latreuw tis Louis Vuitton! Alla emena mou aresoun autes pou exoun to LV pantou kai OXI to L&V! Autes pou les esy den tis kserw!!! Stin Panepistimiou tis vrikes? Ksereis uparxei enas dromos ligo pio panw pou legetai Voukourestiou! rikse mia matia.....

 

Na eisai kala KaraLRS kai Kali Sarakosti....( kai mi xanesai)

 

 

p.s: Ta papoutsakia sou oneiro! Tha ta foreseis Araxwva? :X

 

FILIKA!!!

Link to comment
Share on other sites

Mesa epeses! Latreuw tis Louis Vuitton! Alla emena mou aresoun autes pou exoun to LV pantou kai OXI to L&V! Autes pou les esy den tis kserw!!!

 

 

Οι δικες μου τσάντες εχούν L&V Πάνω.Αμα είχες και σχέση με μόδα θα ήξερες οτι ειναι το σχεδιο 2005 ... Luis Vitton Feat Dolce Gabbana εν συντομια L&V...

 

Τώρα αν εσύ ψωνίζεις απο τον Οτιτζι και τον Μπατίστα στο μοναστηράκι δεν φταίω εγω! :p :p

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Οι δικες μου τσάντες εχούν L&V Πάνω.Αμα είχες και σχέση με μόδα θα ήξερες οτι ειναι το σχεδιο 2005 ... Luis Vitton Feat Dolce Gabbana εν συντομια L&V...

 

Τώρα αν εσύ ψωνίζεις απο τον Οτιτζι και τον Μπατίστα στο μοναστηράκι δεν φταίω εγω! :p :p

 

 

XAXAXA!!!

 

Afou vre KaraLRS kratas kai tsantakia Louis Vuitton , kommatia na ginei! Dustuxws omws to sxedio 2005 pou les kai esy den me enthousiazei... katholou.... :mad: ! Esena???

 

 

Na'sai kala..... :!:

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά εμένα μου αρέσουν απο αθλητικά για casual τα nike shox τα ασημένια,με έχουν βολέψει πάρα πολύ.έχω και τα άλλα τα nike ta millenium, απο βραδάκυ προτιμώ harley παπουτσάκια που βγάζουν ένα στυλάκι κάπως grand κυρίλα και πρόχειρο μαζί.ακόμα καλά είναι και τα puma με τα σχέδια που έχει βγάλει τελευταία και πουλάνε φοβερά.αυτά που σιχαίνομαι πραγματικά είναι παπούτσια τύπου prada και οι εξεζητημένες μάρκες που χτυπάνε έντονα (β.π.).κι εγώ εκεί μένω και κάνουν διαγωνισμό ποιός θα έχει το πιό χτυπητό prada,κτλ.
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά εμένα μου αρέσουν απο αθλητικά για casual τα nike shox τα ασημένια,με έχουν βολέψει πάρα πολύ.έχω και τα άλλα τα nike ta millenium, απο βραδάκυ προτιμώ harley παπουτσάκια που βγάζουν ένα στυλάκι κάπως grand κυρίλα και πρόχειρο μαζί.ακόμα καλά είναι και τα puma με τα σχέδια που έχει βγάλει τελευταία και πουλάνε φοβερά.αυτά που σιχαίνομαι πραγματικά είναι παπούτσια τύπου prada και οι εξεζητημένες μάρκες που χτυπάνε έντονα (β.π.).κι εγώ εκεί μένω και κάνουν διαγωνισμό ποιός θα έχει το πιό χτυπητό prada,κτλ.

 

Eidika ta Prada den einai apo ta "xtupita" papoutsia! Tha ta xaraktiriza apo ta pio diakritika!Mono i konnini grammoula pisw!

 

Ta athlitika pou anafereis einai pio "Show Off" nomizw!

 

Ta Harley vgazoun grand kurila? ;)

 

Zwgrafou= VP?

Link to comment
Share on other sites

Eidika ta Prada den einai apo ta "xtupita" papoutsia! Tha ta xaraktiriza apo ta pio diakritika!Mono i konnini grammoula pisw!

 

Ta athlitika pou anafereis einai pio "Show Off" nomizw!

 

Ta Harley vgazoun grand kurila? ;)

 

Zwgrafou= VP?

 

 

Koita opoioi ta kseroun ta anagnwrizoun kai xwris na doun tin kokkini grammoula pisw! kai egw gia low profile ta exw :)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

μένω ζωγράφου-είναι η γιαγιά μου εδώ, μένω κηφισσιά-είναι το πατρικό μου εκεί. τα prada όντως τα καταλαβαίνει κάποιος όταν τα δεί γιατί βγάζουν μάτι καθώς έχουν ενα συγκεκριμένο στυλάκι ολα τα σχέδια.τα harley δεν έχουν κυρίλα??έχεις κολλήσει στα prada εσύ??δε ξέρεις καμιά άλλη μαρκά??και δε θα έβαζα ποτέ prada γιατί θεωρώ οτι είναι γεροντίστικο παπούτσι,προσδίδει βλαχιά.όλοι οι κομπλξικοί πάνε και αγοράζουν prada για να επιδεικνύονται.
Link to comment
Share on other sites

μένω ζωγράφου-είναι η γιαγιά μου εδώ, μένω κηφισσιά-είναι το πατρικό μου εκεί. τα prada όντως τα καταλαβαίνει κάποιος όταν τα δεί γιατί βγάζουν μάτι καθώς έχουν ενα συγκεκριμένο στυλάκι ολα τα σχέδια.τα harley δεν έχουν κυρίλα??έχεις κολλήσει στα prada εσύ??δε ξέρεις καμιά άλλη μαρκά??και δε θα έβαζα ποτέ prada γιατί θεωρώ οτι είναι γεροντίστικο παπούτσι,προσδίδει βλαχιά.όλοι οι κομπλξικοί πάνε και αγοράζουν prada για να επιδεικνύονται.

 

 

Malista! Mathe loipon pws grafetai me ena "S" (Κηφισιά).

 

An koitazes kalutera tha paratirouses pws den exoun ola ta Prada to idio stulaki! Mallon esy ksereis mono kapoia!

 

Pistepse me kserw kai alles markes! Dont worry!!!

 

Pws mporei kapoios na epideixtei me ena papoutsi?Etsi to vlepeis? Me tin idia logiki to idio den isxuei kai gia ta Harley?

 

Proswpika pisteuw pws emeis oi idioi kanoume ena papoutsi kurile! :)

 

Filika!

Link to comment
Share on other sites

Καλά το τόπικ εγίνε για όσους ενδιαφέρονται. Οποιοςδήποτε μας βρίσκει ψώνια και show-off και αν μη τι άλλο, μπορεί να κανει browse στο υπόλοιπο site & forum.

 

:)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...