Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και μιας και το αναφέρεις, έχω τα kayano 17 από τον Μάρτιο και πραγματικά είναι ό,τι καλύτερο έχω βάλει στα πόδια μου...:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που εχουν το μαυρο αστερακι??:lol: τα προβαρα αττικα προχτες αν λες αυτα:http://www.nativeskatestore.co.uk/skate-shoes-c1/mens-skate-shoes-c2/converse-converse-star-player-s-2-ox-whiteblack-skate-shoes-p6087

 

Ναι αυτά λέω!! Καμιά ιδέα κανείς για το που μπορώ να τα βρώ στη Θεσσάλονίκη ή στο Ηράκλειο ή στο Ρέθυμνο; (αντε σας δίνω και επιλογές :D )

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μιας και συζητάτε το θέμα για τρέξιμο και κατάλληλα παπούτσια, είπα να ρωτήσω κι εγώ:

Επειδή πηγαίνω γυμναστήριο και και τρέχω αρκετά στον διάδρομο (50'-60') σχεδόν κάθε μέρα και μετά κάνω τα βάρη μου ήθελα ένα παπούτσι για τρέξιμο. Είδα τα ASICS GT-2160 και τα Asics Gel Blackhawk 4 τα οποία είναι μέσα στο budget που μπορώ να διαθέσω.

Κοίταξα στο site της Asics και Πάτρα δεν μου εμφάνισε κανένα μαγαζί και απ' όσο έχω κυκλοφορήσει στα πατρινά μαγαζιά δεν τα έχω δει κάπου. 10-20 Αυγούστου θα είμαι Αθήνα, πού προτείνετε να πάω να δοκιμάσω τα 2 αυτά ζευγάρια (ή κάποιο συγκεκριμένο New Balance)?

Ευχαριστώ πολύ.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μιας και συζητάτε το θέμα για τρέξιμο και κατάλληλα παπούτσια, είπα να ρωτήσω κι εγώ:

Επειδή πηγαίνω γυμναστήριο και και τρέχω αρκετά στον διάδρομο (50'-60') σχεδόν κάθε μέρα και μετά κάνω τα βάρη μου ήθελα ένα παπούτσι για τρέξιμο. Είδα τα ASICS GT-2160 και τα Asics Gel Blackhawk 4 τα οποία είναι μέσα στο budget που μπορώ να διαθέσω.

Κοίταξα στο site της Asics και Πάτρα δεν μου εμφάνισε κανένα μαγαζί και απ' όσο έχω κυκλοφορήσει στα πατρινά μαγαζιά δεν τα έχω δει κάπου. 10-20 Αυγούστου θα είμαι Αθήνα, πού προτείνετε να πάω να δοκιμάσω τα 2 αυτά ζευγάρια (ή κάποιο συγκεκριμένο New Balance)?

Ευχαριστώ πολύ.

Αν σε ευκολύνει το Mall στο Μαρούσι έχει μέσα και New Balance Store και Intersport για τα asics.;)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και γω στα ιντερσπορτ Κύπρου. Δεν με ενθουσιασε. 145 ευρώ τα Κινσει, τ καγιάνο12 139 ευρω και τα νιμπους 122ευρω. Ειχε ακομα 2 - 3 ζευγαρια αγνωστα που δεν τα ειδα ουτε καν στην σελιδα της Asics:wacko:.

 

Πολυ ακριβά ειναι και ουτε καμια εκπτωση της προκοπής. Ελπιζω ναναι καλυτερα τα πραγματα στην αντιπροσωπεια απο ποικιλια και τιμές γιατι με βλέπω να παραμεινω στις αγορές μέσω διαδικτύου.:cool:

Edited by AngeloDion
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Αν σε ευκολύνει το Mall στο Μαρούσι έχει μέσα και New Balance Store και Intersport για τα asics.;)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, θα περάσω λογικά μια βόλτα λοιπόν. ;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρειάζομαι βοήθεια!

Εδώ και 4 χρόνια φοράω για καθημερινά παπούτσια τα αξεπεραστα Nike air max 360 SL II. Πλησιάζει η ώρα για την αντικατάστασή τους και ψάχνω κάτι ανάλογο. Με ενδιαφέρει κυρίως να έχουν αερόσολα σε όλο το μήκος και κυρίως να είναι τελείως δερμάτινα, χωρίς καθόλου "διχτάκι", για να είναι ανθεκτικά. Όσο και να έψαξα, δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο πλεόν, η Nike σε όλα της τα χαμηλά παπούτσια με full αερόσολα χρησιμοποιεί πλέον και αρκετό mesh.

Στην ανάγκη προτείνετε και καμιά άλλη μάρκα σε ολοδερμάτινο, αλλά οπωσδήποτε να έχει μία σόλα αντίστοιχη των max, αν και δύσκολο μου φαίνεται. Για πρώτη φορά με βλέπω να πέρνω για δεύτερη φορά τα ίδια παπούτσια!..

Link to comment
Share on other sites

θέλω το κλασικο ασπρόμαυρο μποτάκι converse all star. που θα το βρω φθηνά στη Θεσσαλονίκη;

ή στο ιντερνετ, νούμερο 44.5 ή uk10.5(?)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Nike max run lite 2 φοβερό παπούτσι και άνετο....! Τώρα έχω σταμπάρει κάτι αλλά Nike free air max τέλειο.... 110 ευρουλακια...
iPhone 4 Black
Link to comment
Share on other sites

 

το χω στα υπόψιν, αλλ'α ήλπιζα ότι θα τα βρω αρκετά φθηνά τώρα στις εκπτώσεις:happy: αλλά ΔΕΝ:blink:

 

τελικά πήρα τα παρακάτω

http://www.adidassamba.net/wp-content/uploads/2010/12/adidas-samba-classic.jpg

 

και σταράκια άλλη φορά

Link to comment
Share on other sites

καποιο ηλεκτρονικο μαγαζι που μπορω να βρω τα adidas superstar και stan smith ?
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα ''τσίμπησα'' αυτά:

 

http://www.xshoes.fr/imagesproduits/produits/40512.jpg

 

Πως σας φαίνονται?

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες από το Attica στο Σύνταγμα και αγόρασα δύο ζευγάρια Timberland με έκπτωση 60%. Από Amazon μαζί με μεταφορικά τα έβρισκα φθηνότερα!!!
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα χθες από το Attica στο Σύνταγμα και αγόρασα δύο ζευγάρια Timberland με έκπτωση 60%. Από Amazon μαζί με μεταφορικά τα έβρισκα φθηνότερα!!!

 

Ποσο τα πηρες αν επιτρεπεται?Πολυ υπερεκτιμημενα παπουτσια κατεμε.

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 65€ το κάθε ζευγάρι. Τα μοναδικά που μπορώ να φορέσω είναι.

 

Ενταξει αρκετα φθηνη τιμη,γιατι τα μοναδικα?

 

Εγω αναφερομουν στα κλασικα μποτακια που εδω και αιωνες δεν πεφτουν κατω απο 130 ευρω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψάχνω αυτά εδώ αλλά σε αυτόν τον συνδιασμό χρωμάτων. Ρώτησα στο eastbay και δεν τα έχουν πλέον.

Υπάρχει κάποιο άλλο site ανάλογο του eastbay για να το ψάξω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το shoes.com είναι αξιόπιστο για αγορά? Δεν έχει Paypal για πληρωμή.. Πόσες μέρες συνήθως κάνουν για Ελλάδα?

Thanks!

 

Βρήκα κάποια παπούτσια στο amazon και όταν επιλέγω τη διεύθυνσή μου μου βγάζει error "cannot be shipped to the selected address. ". Τι μπορεί να φταίει? Τα παπούτσια είναι από το shoes.com.

Edited by costini
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω αυτά εδώ αλλά σε αυτόν τον συνδιασμό χρωμάτων. Ρώτησα στο eastbay και δεν τα έχουν πλέον.

Υπάρχει κάποιο άλλο site ανάλογο του eastbay για να το ψάξω?

 

Το site της nike το κοίταξες? Πολύ καλό παπούτσι πάντως.. Κι εγώ αυτά πήρα για το γυμναστήριο.

Link to comment
Share on other sites

Το site της nike το κοίταξες? Πολύ καλό παπούτσι πάντως.. Κι εγώ αυτά πήρα για το γυμναστήριο.

Καμία επαφή στις τιμές σε σχέση με το eastbay. Είναι σα να αγοράζεις από τα καταστήματα της nike.

Είχαν αναφερθεί σε άλλες σελίδες site με φθηνά και γνήσια παπούτσια όπως το eastbay αλλά δεν μπορώ να το βρω. Κανείς?

 

edit: ξαφνικά εμφανήστικε στο eastbay στο νούμερο μου κιόλας και με τρελή τιμή αλλά μόλις πατάω add to cart μου λέει :out of stock and no longer available. Τότε γιατί το δείχνει? Θα με τρελάνει!

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω τα παρακάτω παπούτσια. Τα βρήκω στο internet αλλά με ακριβά μεταφορικά + φόρους. Τα έχει πάρει κανενός το μάτι σε μαγαζί Αθήνα?

Ευχαριστώ!

http://img713.imageshack.us/img713/1548/convjvproleaox.jpg

Edited by costini
Link to comment
Share on other sites

Πες μας πόσο έχουν στην Ελλάδα και πόσο τα βρήκες, και το μοντέλο πώς λέγεται να κάνουμε μια έρευνα.

 

Converse by John Varvatos Men's Pro Leather Ox λέγονται.

Ελλάδα δε τα έχω δει κάπου.

Τα βρήκα στο shoes.com στα 104 ευρώ + 65 Μεταφορικά/Φόροι.

Converse by John Varvatos Men's Pro Leather Ox - shoes.com

Τα βρήκα στο site της Converse Converse by John Varvatos Men's Pro Leather Ox - converse.com αλλά δε στέλνει Ελλάδα.

Τα βρήκα στο amazon CONVERSE BY JOHN VARVATOS Men's Pro Leather Ox - Amazon αλλά εκεί δε μου δέχεται τη διεύθυνση (κάτι για PO box λέει και τέτοια + ότι και στο amazon από shoes.com τα στέλνουν, άρα πάλι ακριβα θα πάει).

Και τέλος τα βρήκα και στο CONVERSE BY JOHN VARVATOS Men's Pro Leather Ox - John Varvatos Site αλλά εκεί δεν έχει νούμερο.

 

Αν βρεις κάτι άλλο, σε υπερευχαριστώ φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...