Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κανείς τα Nike Lunaracers?

Είναι αυτά

http://www.shoeguide.co.uk/media/product_images/main/PRO833_924_nike-lunaracer-mens-2008-6.jpg

Αν τα έχει κάποιος ας το πει γιατί θέλω να ρωτήσω κάποιες απόψεις.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νομίζω ότι το λουστρίνι τα κάνει να ξεχωρίζουν ... πολύ όμορφα και τα δύο ( τα 2α μου άρεσαν περισσότερο)

 

Ευχαριστώ, ευχαριστώ! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια πηρα κατι quiksilver :up:

Εψαξα ολη την αγορα αλλα δυσκολα εβρισκα 46-47 νουμερο,ειχα σταμπαρει κατι Nike,αλλα τελικα πηρα αλλα.

http://www.imageshack.gr/files/ngmwn7es8jasitnmaqjr_thumb.jpghttp://www.imageshack.gr/files/civ52xhgpggvkp16kdfs_thumb.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

πωωω. πολυ ωραια φιλε... τα θελω και εγω:):):)

 

 

που μπορω να τα βρω στο ηρακλειο κρητης οεο??:confused:

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι το λουστρίνι τα κάνει να ξεχωρίζουν ... πολύ όμορφα και τα δύο ( τα 2α μου άρεσαν περισσότερο)

γουστα ειναι αυτα..

το λουστρινι δεν μου αρεσει γενικα..νομιζω πως ψευτιζει το παπουτσι/ρουχο/τσαντα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έχουν μόνο στα τελευταία κομμάτια αν παρατηρήσεις. Από βδομάδα σε όλα 30% και σε ένα μήνα 50%. Όλος ο κόσμος ξεκινάει εκπτώσεις Δεκέμβριο και η Ελλάδα μέσα Γενάρη, οπότε μην παραπονιούνται.

 

15 Γενάρη επίσημα στην Ελλάδα

 

θελω να παω να τα δοκιμασω για να τα παραγκειλω αλλα ειμαι εκτος θεσσαλονικης κ φοβαμαι μην τελειωσουν τα νουμερα..πφφ..λες να χουν ιδια φορμα με τα σταροειδη d&g?γιατι κ τα 2 που εχω σε 42 μ ειναι μια χαρα..τωρα αυτος σε αυτα π θελω εχει 41,5..και δεν ξερω..πφφφ..τα θελωω!

Link to comment
Share on other sites

Μη ρισκάρεις αν δεν είσαι σίγουρος. 'Ο,τι νουμερο φοράς να αγοράσεις και καλό είναι να τα δοκιμάσεις πρώτα.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς τα Nike Lunaracers?

Είναι αυτά

http://www.shoeguide.co.uk/media/product_images/main/PRO833_924_nike-lunaracer-mens-2008-6.jpg

Αν τα έχει κάποιος ας το πει γιατί θέλω να ρωτήσω κάποιες απόψεις.

Ευχαριστώ

Anyone? :p

 

Kostakiss μη πάρεις μικρότερα κ δε σου κάνουν, δύσκολα αλλάζονται

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να πληρώσεις έξοδα αποστολής στην επιστροφή και να μπεις και σε αυτή τη διαδικασία; Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου αυτήν την στιγμή,είναι και μόνο μισό νούμερο διαφορά ,αλλά μην πάρεις βεβιασμένες αποφάσεις. Αν τα χάσεις τα έχασες ...και γω έχω χάσει 2-3 ευκαιρίες τους τελευταίους μήνες και επίσης σε άλλες περιπτώσεις κατάφερα ,λόγω τύχης, να πάρω ρούχα στο yoox -καραευκαιρίες- πριν εξαντληθούν σε δευτερόλεπτα. Το νούμερο στα παπούτσια παίζει από μάρκα σε μάρκα και απο στιλ σε στιλ.

π.χ έχω δύο ζευγάρια prada 41 ,το ένα με στενεύει , το άλλο είναι κανονικό. Σε dsquared έχω 42 και 43 και είναι οκ και τα δύο. Σε Nike έχω 43 και 44 δύο παλιά ζευγάρια .Δε βγαίνει άκρη, πρέπει να δοκιμάσεις τα συγκεκριμένα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να πληρώσεις έξοδα αποστολής στην επιστροφή και να μπεις και σε αυτή τη διαδικασία; Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου αυτήν την στιγμή,είναι και μόνο μισό νούμερο διαφορά ,αλλά μην πάρεις βεβιασμένες αποφάσεις. Αν τα χάσεις τα έχασες ...και γω έχω χάσει 2-3 ευκαιρίες τους τελευταίους μήνες και επίσης σε άλλες περιπτώσεις κατάφερα ,λόγω τύχης, να πάρω ρούχα στο yoox -καραευκαιρίες- πριν εξαντληθούν σε δευτερόλεπτα. Το νούμερο στα παπούτσια παίζει από μάρκα σε μάρκα και απο στιλ σε στιλ.

π.χ έχω δύο ζευγάρια prada 41 ,το ένα με στενεύει , το άλλο είναι κανονικό. Σε dsquared έχω 42 και 43 και είναι οκ και τα δύο. Σε Nike έχω 43 και 44 δύο παλιά ζευγάρια .Δε βγαίνει άκρη, πρέπει να δοκιμάσεις τα συγκεκριμένα.

 

στα nike παντα να αγοράζεις ένα νούμερο μεγαλύτερο από ότι στα άλλα παπούτσια σου, ποτέ δεν είχα πρόβλημα και να φανταστείς ότι αγοράζω πολύ συχνά παπά για άλλους

Link to comment
Share on other sites

kostakiss, στα Dolce & Gabbana άμα ξέρεις το μέγεθος σου ειναι το ίδιο σε όλα.

 

Για παράδειγμα εγώ φοράω ένα πιο μικρο από όλα τα άλλα.

 

Αλλά για τα D&G είναι διαφορετικά, συνήθως το "κανονικό" μου μέγεθος είναι πιο μικρό και δεν υπάρχει πιο μεγάλο..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να πληρώσεις έξοδα αποστολής στην επιστροφή και να μπεις και σε αυτή τη διαδικασία; Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου αυτήν την στιγμή,είναι και μόνο μισό νούμερο διαφορά ,αλλά μην πάρεις βεβιασμένες αποφάσεις. Αν τα χάσεις τα έχασες ...και γω έχω χάσει 2-3 ευκαιρίες τους τελευταίους μήνες και επίσης σε άλλες περιπτώσεις κατάφερα ,λόγω τύχης, να πάρω ρούχα στο yoox -καραευκαιρίες- πριν εξαντληθούν σε δευτερόλεπτα. Το νούμερο στα παπούτσια παίζει από μάρκα σε μάρκα και απο στιλ σε στιλ.

π.χ έχω δύο ζευγάρια prada 41 ,το ένα με στενεύει , το άλλο είναι κανονικό. Σε dsquared έχω 42 και 43 και είναι οκ και τα δύο. Σε Nike έχω 43 και 44 δύο παλιά ζευγάρια .Δε βγαίνει άκρη, πρέπει να δοκιμάσεις τα συγκεκριμένα.

 

πηγα στην boutique σημερα της d&g..2 κομματια ειχε..ενα πολυ μικρο κ ενα μεγαλο..θα παρω μισο νουμερο μεγαλυτερο απ αυτο που φοραω..γιατι τα υπολοιπα που εχει ειναι πολυ μικροτερα απ αυτα που φοραω..ομως δεν βλεπω τις εκπτωσεις που ελεγες..ποτε ειναι περιπου?παντως μ κανε εντυπωση που ειχαν ακριβως την ιδια τιμη(2€ περισσοτερο στην boutique) και μου ειπαν πως ειναι η 2η φουρνια και δεν θα ξαναφερουν αυτο το μοντελο..

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εχω κολλησει με ενα ζευγαρι Bikkembergs και θελω να παω να τα αγορασω αλλα δεν ξερω που μπορω να τα βρω ! Ας πουμε στο All About Shoes, Καλογήρου ή Χαραλάς θα τα έχει ή στο Attica ?
http://www.danasoft.com/sig/Spyttt.jpg
Link to comment
Share on other sites

πηγα στην boutique σημερα της d&g..2 κομματια ειχε..ενα πολυ μικρο κ ενα μεγαλο..θα παρω μισο νουμερο μεγαλυτερο απ αυτο που φοραω..γιατι τα υπολοιπα που εχει ειναι πολυ μικροτερα απ αυτα που φοραω..ομως δεν βλεπω τις εκπτωσεις που ελεγες..ποτε ειναι περιπου?παντως μ κανε εντυπωση που ειχαν ακριβως την ιδια τιμη(2€ περισσοτερο στην boutique) και μου ειπαν πως ειναι η 2η φουρνια και δεν θα ξαναφερουν αυτο το μοντελο..

 

Λογικά στην μπουτίκ συνήθως ειναι πιο φτηνά απ'ότι στο Luisaviaroma.

 

Τα παπούτσια που έιχα δει εγω είχαν 185 στερλίνες στην Αγγλία, 230 ευρώ στη Βαρκελώνη και 265 στο Luisaviaroma

Link to comment
Share on other sites

ελλαδα εισαι :p

btw οι εκπτωσεις στo luisaviaroma ποτε ειναι?

 

Μέχρι τις 14/12 το πολύ θα έχει εκπτώσεις και θα έχει φέρει και όλα τα καλοκαιρινά όλα σχεδόν. Δεν ξέρω ακριβή ημερομηνία ,τουλάχιστον πέρσι είχε κάνει αρχές Δεκέμβρη και αρχές Ιούνη.

Το luisaviaroma έχει χαμηλές τιμές σε σχέση με τα παπούτσια στην Ελλάδα γενικά και σε ρούχα από λίγα ευρώ ως 70 ευρώ... Από μέσα-τέλη Γενάρη -50%. Μπες στα χαρακώματα Κώστα ,γιατί φαντάζομαι τα dolce θα τα ρουφήξουν όπως τη σκόνη η ηλεκτρική σκούπα :). Θα ενημερώσω το forum ,όταν ξεκινήσουν.

Link to comment
Share on other sites

οκ παντως εντελως ενημερωτικα..μια μερα που μπηκα τα συγκεκριμενα π ηθελα κ αλλο 1 ζευγαρι που χα σταμπαρει τα χε -30%..δεν κοιταξα και στα υπολοιπα παντως σε αυτα ειχε στανταρ..ελπιζω να ναι συντομα η περιοδος αυτη..γτ τα ειδα κ απο κοντα σημερα και..ειναι απλα υπεροχα!
Link to comment
Share on other sites

οκ παντως εντελως ενημερωτικα..μια μερα που μπηκα τα συγκεκριμενα π ηθελα κ αλλο 1 ζευγαρι που χα σταμπαρει τα χε -30%..δεν κοιταξα και στα υπολοιπα παντως σε αυτα ειχε στανταρ..ελπιζω να ναι συντομα η περιοδος αυτη..γτ τα ειδα κ απο κοντα σημερα και..ειναι απλα υπεροχα!

 

Ξεκίνησαν οι εκπτώσεις για ΣΚ μόνο σε επιλεγμένα, όχι σε αυτά που θες

Link to comment
Share on other sites

Mε την οικονομικη κριση που υπαρχει,ολα τα μαγαζια κανουν εκπτωσεις τωρα!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

αφου τα ειδα ρε συ!και μαλιστα ηταν 30% και η τιμη ηταν ακριβως οσο την ειχα υπολογισει..δε νομιζω να ηταν ΣΚ οταν το ειδα..δευτερα-τριτη νομιζω
Link to comment
Share on other sites

http://img523.imageshack.us/img523/8572/511rs6.th.jpg

 

νεα αποκτηματα?? σας αρεσουν??

:D

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

Ωραι φιλε.Κυριλατα αλλα και σπορτ.Κατι ενδιαμεσο.

Για ριξτε καμια ιδεα για αγορα νεων κυριλατων παππουτσιων,που να φοριεται τοσο με jean οσο και με παντελονι και σακακι?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

αφου τα ειδα ρε συ!και μαλιστα ηταν 30% και η τιμη ηταν ακριβως οσο την ειχα υπολογισει..δε νομιζω να ηταν ΣΚ οταν το ειδα..δευτερα-τριτη νομιζω

 

Αυτό που είδες ήταν το "hunt last piece" ,εγώ λέω για τις σημερινές εκπτώσεις που ξεκίνησαν , δυστυχώς όμως όχι στη μάρκα που ψάχνεις

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτο το παπουτσι?

http://www.sneakerfiles.com/wp-content/uploads/2008/02/aj-16-blk-vrd-cp-1.jpg

Ειναι το air jordan 16 (xvi). Ενδιαφερομαι για Λαρισα και Θεσσαλονικη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...