Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ξερω Veco και εγω αυτο ειπα μολις τα ειδα, αμα τα ειδα να τα φοραει ενας γειτονας μου ομως....αλλαξα γνωμη...

 

Ούτως ή άλλως δε νομίζω να πολυφαίνεται όταν τα φοράς. Πάντως δεν είναι καθόλου άσχημα. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτη η μοδα με τις καουμποϊκες μποτες, ποτε θα φυγει? Δεν ειναι καθολου κολακευτικες...

Επισης τα περισσοτερα παπουτσια εχουν χοντρο τακουνι, το οποιο και αυτο ειναι ακαλαισθητο. Το βαζουν ακομα και σε γοβες! Ελεος.

Πουλαει τοσο πολυ η μοδα του '80? Προσωπικα δε μου αρεσει καθολου.

Τρομαξα να βρω ενα ζευγαρι ψηλες μποτες και γοβες με λεπτο τακουνακι.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος που να εχει αγορασει απο Pooz.com?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η μοδα με τις καουμποϊκες μποτες, ποτε θα φυγει? Δεν ειναι καθολου κολακευτικες...

Επισης τα περισσοτερα παπουτσια εχουν χοντρο τακουνι, το οποιο και αυτο ειναι ακαλαισθητο. Το βαζουν ακομα και σε γοβες! Ελεος.

Πουλαει τοσο πολυ η μοδα του '80? Προσωπικα δε μου αρεσει καθολου.

.

 

θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. και εμένα μου φαίνονται λιγάκι χοντροκομμένα.

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η μοδα με τις καουμποϊκες μποτες, ποτε θα φυγει? Δεν ειναι καθολου κολακευτικες...

Επισης τα περισσοτερα παπουτσια εχουν χοντρο τακουνι, το οποιο και αυτο ειναι ακαλαισθητο. Το βαζουν ακομα και σε γοβες! Ελεος.

Πουλαει τοσο πολυ η μοδα του '80? Προσωπικα δε μου αρεσει καθολου.

Τρομαξα να βρω ενα ζευγαρι ψηλες μποτες και γοβες με λεπτο τακουνακι.

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα! Δεν είναι καθόλου θηλυκα και πολυφορεμένα θα έλεγα!!!:mad: Προτιμώ τις πιο σικάτες γόβες κ τις ιππασίας...:)

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω για τις μπότες ιππασίας οι μπότες με το λεπτό τακούνι δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί πιστεύω ότι οι μπότες δεν προσφέρονται για επίσημη ενδυμασία (επίσης απεχθάνομαι τις καουμπόικες μπότες ειδικά στις κοπέλες και σε κάτι τύπους που είναι σαν βγήκαν από ταινίες του Τζον Γουέιν :X)
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω για τις μπότες ιππασίας οι μπότες με το λεπτό τακούνι δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί πιστεύω ότι οι μπότες δεν προσφέρονται για επίσημη ενδυμασία (επίσης απεχθάνομαι τις καουμπόικες μπότες ειδικά στις κοπέλες και σε κάτι τύπους που είναι σαν βγήκαν από ταινίες του Τζον Γουέιν :X)

 

Καλά, οι καουμπόικες μπότες στους άντρες είναι το λιγότερο απαίσιες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα σιχαινομαι παπουτσια και μποτινια αυτου του τυπου

 

http://www.shoes.com/ProductImages/shoes_iaec1127884.jpg

 

ωστοσο το ματι μου γιατι εμεινε σε αυτες,δεν μπορω να καταλαβωhttp://www.shoes.com/ProductImages/shoes_iaec1134504.jpg

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

όταν ο άλλως περπατάει, μιλάει και συμπεριφέρεται όπως ο τζον Γουέιν η καουμπόικη μπότα και το βάδισμα με τουε ανοικτούς προσαγωγούς είναι η τελευταία σταγόνα που ξεχειλίζει το ποτήρι :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα σιχαινομαι παπουτσια και μποτινια αυτου του τυπου

 

http://www.shoes.com/ProductImages/shoes_iaec1127884.jpg

 

Simply nooooooooooooooooooooooooooooooo...

 

όταν ο άλλως περπατάει, μιλάει και συμπεριφέρεται όπως ο τζον Γουέιν η καουμπόικη μπότα και το βάδισμα με τουε ανοικτούς προσαγωγούς είναι η τελευταία σταγόνα που ξεχειλίζει το ποτήρι :lol::lol:

 

Σωστή! :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

για δες εδω μαγκα μου http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=260581

 

Pwpw file megalh fola!De me noiazei phga kaloghrou kai brhka auto pou ithela!Opote eiami komple gia to xeimwna;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω για τις μπότες ιππασίας οι μπότες με το λεπτό τακούνι δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί πιστεύω ότι οι μπότες δεν προσφέρονται για επίσημη ενδυμασία (επίσης απεχθάνομαι τις καουμπόικες μπότες ειδικά στις κοπέλες και σε κάτι τύπους που είναι σαν βγήκαν από ταινίες του Τζον Γουέιν :X)

 

Πολύ πλάκα πάντως έχει όταν φοράνε τις καουμποικες το καλοκαίρι κ το αντίστοιχο καουμποικο καπέλο ασορτί..! :p

Link to comment
Share on other sites

Καταγγέλω οτι στο footlocker στο the mall μου δώσανε σκισμένα παππούτσια μικρή σχισμή μπροστά δεξιά(που δεν αποκλείεται να επεκταθεί μετά), και δεν μου το αλλάζουν επειδή λένε οτι το έκανα εγώ 75 ευρώ,προσέχετε γενικά όσοι αγοράζετε παππούτσια απο κει,τα παππούτσια είναι nike delta force(αν ειναι και nike γιατί πίσω απλά γράφει nike χωρίς το or το σηματάκι με ενα μικρό ο και μέσα R που σημαίνει original
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Λίγο αρκετά εμπριμέ για τα δικά μου γούστα freak (αν και αυτό με την λαική που ειπώθηκε παραπάνω ήταν :lol: )

 

Θέλω να αγοράσω ένα ζευγάρι γόβες..Εκτός από τα κλασικά μαύρα και καφέ τι άλλο χρώμα παίζει φέτος?!?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

σορι αλλα δεν ειπα πως μ αρεσαν..

ειπα πως εμεινε το ματι μου σε αυτα και μαλιστα δεν καταλαβα και τον λογο.

οσο για τα αλλα δεν θυμαμαι να μου την εχει πει καποιος ανοητος απο εδω μεσα...ισως πολυ απλα επειδη αφηνω τους ανοητους να (αυτο)τιμωρηθουνε (συχνα με την βλακεια που τους δερνει αν μη τι αλλο...)

eod :)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λίγο αρκετά εμπριμέ για τα δικά μου γούστα freak (αν και αυτό με την λαική που ειπώθηκε παραπάνω ήταν :lol: )

 

Θέλω να αγοράσω ένα ζευγάρι γόβες..Εκτός από τα κλασικά μαύρα και καφέ τι άλλο χρώμα παίζει φέτος?!?

Παιζει πολυ το μωβ και το μπορντω...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιζει πολυ το μωβ και το μπορντω...

 

Ευχαριστώ.....Θα το κοιτάξω τις επόμενες ημέρες..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

 

teleio papoutsi! egw pali ekana mia ependushse all star:p

 

auto se xamhlo http://www.sportstore.gr/imagemagic.php?img=images/M9162.jpg&w=300&h=300&page=prod_info

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Γεια...Ειδα σε ενα παιδι στο δρομο κατι παπουτσια asics και τρελαθηκα!! Ηταν χρυσο το παπουτσι με μαυρο σημα πλαγια και μαυρα κορδονια νομιζω....Εχει κανεις καμμια ιδεα ποιο παπουτσι ειναι???
Link to comment
Share on other sites

Γεια...Ειδα σε ενα παιδι στο δρομο κατι παπουτσια asics και τρελαθηκα!! Ηταν χρυσο το παπουτσι με μαυρο σημα πλαγια και μαυρα κορδονια νομιζω....Εχει κανεις καμμια ιδεα ποιο παπουτσι ειναι???

Καλά, μη τρελαίνεσαι κιόλας! :lol:

Επίσης, τι εννοείς ποιο παπούτσι είναι? Το αριστερό ή το δεξί?

Σοβαρά τώρα, η Asics δεν βγάζει πολλά παπούτσια, τα πιο γνωστά είναι το Mexico 66 και το Tiger.

Κάτι από αυτά ήταν, 100%

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...