Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παίδες στην θεσσαλονίκη μόνο στα fena έχει oasics???

 

pes ta re megale!!asics kai ksero psomi.syndyazoyn anesi omorfia(einai leptokamomena-oxi goumoutses)kai logiki timi.

ego exw ta aspra pou exoyn to sima se ble-kokkino

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

K τα converse που έδειξες πιο πάνω κυκλοφορούν από όταν η μάνα μου φοιτήτρια..Αυτό σημαίνει κάτι?Δεν ξέρω εκεί τι παίζει,πάντως εδώ δεν μπήκαν στις εκπτώσεις,γιατί είναι νέα παραλαβή..Και για να είμαι ειλικρινής,εγώ είδα ότι κυκλοφόρησαν πριν ένα μήνα..Τέσπα!

 

Και ...

Υ.Γ Εάν τα έπαιρνα τότε,πάλι δε θα μου έλεγες τίποτα γιατί το τι φοράω δεν μου το προστάζει ούτε η μόδα ούτε κανένας άλλος :p :p

Link to comment
Share on other sites

pes ta re megale!!asics kai ksero psomi.syndyazoyn anesi omorfia(einai leptokamomena-oxi goumoutses)kai logiki timi.

ego exw ta aspra pou exoyn to sima se ble-kokkino

 

Όχι και λογικές τιμές ρε φίλε.Όλα έχουν τουλάχιστον 100 ευρώ + ...

Link to comment
Share on other sites

Καλά σε σχέση με άλλα είναι λογικές οι τιμές. Δύσκολα βρίσκεις πλέον κάτω από 100 ευρώ... Thnx για το προηγούμενο post! Φυσικά και τον ξέρω τον Αβρααμίδη.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλά σε σχέση με άλλα είναι λογικές οι τιμές. Δύσκολα βρίσκεις πλέον κάτω από 100 ευρώ... Thnx για το προηγούμενο post! Φυσικά και τον ξέρω τον Αβρααμίδη.

 

Eee μη μου πεις ότι τα ποιο φτηνά παπούτσια που υπάρχουν είναι των 100 ευρώ....Έχει κ πολύ φτηνότερα!

Link to comment
Share on other sites

Και για να είμαι ειλικρινής εγώ είδα ότι κυκλοφόρησαν πριν ένα μήνα..Τέσπα!

 

Κάνεις λάθος. Αυτό το σχέδιο κυκλοφόρησε πολύ πριν κλεισουν τα σχολεία... (λίγο μετα το Πάσχα). Τα δερμάτινα που πήρες εσύ βγήκαν λίγο αργότερα αλλά όχι πριν ένα μήνα. Όπως και να έχει είναι πολύ ωραίο παπούτσι απλά στο είπα αυτο γιατί είπες πως αργότερα θα γίνουν σουπα ενώ τα φοράει ήδη η μισή Ελλάδα.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

K τα converse που έδειξες πιο πάνω κυκλοφορούν από όταν η μάνα μου φοιτήτρια..Αυτό σημαίνει κάτι?Δεν ξέρω εκεί τι παίζει,πάντως εδώ δεν μπήκαν στις εκπτώσεις,γιατί είναι νέα παραλαβή..Και για να είμαι ειλικρινής,εγώ είδα ότι κυκλοφόρησαν πριν ένα μήνα..Τέσπα!

 

Και ...

Υ.Γ Εάν τα έπαιρνα τότε,πάλι δε θα μου έλεγες τίποτα γιατί το τι φοράω δεν μου το προστάζει ούτε η μόδα ούτε κανένας άλλος :p :p

 

 

 

 

 

Αν και είσαι με τη κακία στο στόμα θα σου πω ότι τα Converse τα αγόρασα επειδή μ αρέσουν κ όχι επειδή είναι νέο μοντέλο …άλλωστε θα έπρεπε να ξέρεις ότι είναι κλασικό παπουτσάκι κ όχι trendiko που του χρόνου δεν θα ναι στη μόδα (χωρίς να θέλω να κατηγορήσω τα Puma –άλλωστε έχω κ εγώ κάτι ασημένια speed Cat – τα οποία δε φοράω )

 

 

Κάνεις λάθος. Αυτό το σχέδιο κυκλοφόρησε πολύ πριν κλεισουν τα σχολεία... (λίγο μετα το Πάσχα). Τα δερμάτινα που πήρες εσύ βγήκαν λίγο αργότερα αλλά όχι πριν ένα μήνα. Όπως και να έχει είναι πολύ ωραίο παπούτσι απλά στο είπα αυτο γιατί είπες πως αργότερα θα γίνουν σουπα ενώ τα φοράει ήδη η μισή Ελλάδα.

 

Αυτά τα παπούτσια κυκλοφορούν πολύ καιρό …και απορώ γιατί δεν το ήξερες αφού υποτίθεται τα ξέρεις όλα JustMe! … :rolleyes:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Eee μη μου πεις ότι τα ποιο φτηνά παπούτσια που υπάρχουν είναι των 100 ευρώ....Έχει κ πολύ φτηνότερα!

 

Σαν ποιά; :blink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σαν ποιά; :blink:

Τα adipas και τα τα nice :O

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα adipas και τα τα nice :O

 

Α, μιλάμε για εκπληκτικά παπούτσια!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εγω περνω αθλητικα Nike και μου κρατανε πολυ καιρο

http://images.google.com.gr/images?q=tbn:Q-OdFZM-6EIJ:www.dingdongsonline.com/marilyn_manson_012.jpg

 

Αγριο Κολλημα!

Link to comment
Share on other sites

Αν και είσαι με τη κακία στο στόμα θα σου πω ότι τα Converse τα αγόρασα επειδή μ αρέσουν κ όχι επειδή είναι νέο μοντέλο …άλλωστε θα έπρεπε να ξέρεις ότι είναι κλασικό παπουτσάκι κ όχι trendiko που του χρόνου δεν θα ναι στη μόδα (χωρίς να θέλω να κατηγορήσω τα Puma –άλλωστε έχω κ εγώ κάτι ασημένια speed Cat – τα οποία δε φοράω )

 

 

 

 

Αυτά τα παπούτσια κυκλοφορούν πολύ καιρό …και απορώ γιατί δεν το ήξερες αφού υποτίθεται τα ξέρεις όλα JustMe! … :rolleyes:

 

Αντιθέτως,δεν ήμουνα εγώ με την κακία στο στόμα όταν έδειξες εσύ τα παπούτσια που πήρες (converse) πριν λίγο καιρό..Κάποιος άλλος όρμηξε να πει την κακία του με κουτσές μαρίες κτλ όταν έδειξα εγώ τα futurecat... Επίσης όπως φαίνεται στο ποστ σου,σκοτώθηκες απ την καλοσύνη λέγοντας μου συνέχεια καλοφόρετα και καλοφόρετα :p :D Τέσπα,δεν ασχολούμαι γιατί το επίπεδο έχει φτάσει κάτω απ την σόλα των future cat μου :p :p :p

Όσο για τα παπούτσια που έχουν κάτω από 100 ευρώ,εγώ ξέρω πολλά...

Π.χ Nike total 90,nike first touch,nike greco supreme,adidas gazelle,puma speedcat γενικά,πολλά κ διάφορα!Μια βόλτα στα μαγαζιά θα σε πείσει φίλε VeCo!

 

Υ.Γ Για να μην ακούγονται διάφορες ανακρίβειες κ κακοήθειες,όταν είπα παραπάνω ότι 100 ευρώ μου φάνηκαν αρκετά χρήματα,ήταν διότι αυτά και κάποια παρόμοια με το σήμα της Ferrari ήταν τα ακριβότερα εκεί κ παραξενεύτηκα!Δεν εννοούσα ότι παίρνω nice κ adipas που ακόμη κ να το έκανα,δεν μπορώ να καταλάβω τον κομπλεξισμό του νεοέλληνα αναφορικά με αυτά!Και μετά βγαίνεται όλοι και φωνάζετε ότι η αμόλυβδη έχει πάει ένα ευρώ και δεν έχετε λεφτά να την πληρώσετε..ΑΘΑΝΑΤΟΙ!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις μεγάλη προβληματάρα για να στηρίζεσαι στα παπούτσια σου για να ξεχωρίζεις και να πρωτοτυπείς...;)

Και δεν μιλάω για σένα,γενικά λέω!

Αντιπαρερχομαι το άστοχο σχόλιο σου και εξηγώ.

Κάθε σου ενέργεια, όπως πχ η αγορά υποδηματων, μπορεί να χαρακτηριστεί ως πρωτότυπη ή κοινότυπη ή ακόμα και αδιάφορη. ;)

Οταν λένε οι άλλοι ότι το συγκεκριμένο μοντέλο παπουτσιού ειναι πολυφορεμεένο πως θα χαρακτηριζες εσυ αυτη τη κίνηση, στα πλαισια της πρωτοτυπιας πάντα;

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τα παπούτσια που έχουν κάτω από 100 ευρώ,εγώ ξέρω πολλά...

Π.χ Nike total 90,nike first touch,nike greco supreme,adidas gazelle,puma speedcat γενικά,πολλά κ διάφορα!Μια βόλτα στα μαγαζιά θα σε πείσει φίλε VeCo!

 

Υ.Γ Για να μην ακούγονται διάφορες ανακρίβειες κ κακοήθειες,όταν είπα παραπάνω ότι 100 ευρώ μου φάνηκαν αρκετά χρήματα,ήταν διότι αυτά και κάποια παρόμοια με το σήμα της Ferrari ήταν τα ακριβότερα εκεί κ παραξενεύτηκα!Δεν εννοούσα ότι παίρνω nice κ adipas που ακόμη κ να το έκανα,δεν μπορώ να καταλάβω τον κομπλεξισμό του νεοέλληνα αναφορικά με αυτά!Και μετά βγαίνεται όλοι και φωνάζετε ότι η αμόλυβδη έχει πάει ένα ευρώ και δεν έχετε λεφτά να την πληρώσετε..ΑΘΑΝΑΤΟΙ!

 

1. Δεν διαφωνώ, υπάρχουν παπούτσια. Απλά δεν είναι τόσο μεγάλη η διαφορά που να τα προτιμήσει κάποιος. Και μιλάμε για συγκεκριμένα μοντέλα όχι για μάρκες. Δηλαδή θα πρέπει να σου αρέσουν τα μοντέλα που βρίσκονται κάτω από τα 100 ευρώ.

2. Ο "κομπλεξισμός" του νεοέλληνα, έγκειται στο ότι δεν είναι ανάγκη για κάποιον που δεν διαθέτει τα χρήματα να πάρει ακριβά παπούτσια να αγοράσει μαϊμουδες.

3. Για την αμόλυβδη είσαι μικρός για να μιλάς για το πόσο σημασία έχει η τιμή της. Προς το παρόν ούτε αμάξι έχεις, ούτε ασχολήσε με το πόσο κάνει η βενζίνη, γιατί πολύ απλά άλλος την πληρώνει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Και μετά βγαίνεται όλοι και φωνάζετε ότι η αμόλυβδη έχει πάει ένα ευρώ και δεν έχετε λεφτά να την πληρώσετε..ΑΘΑΝΑΤΟΙ!

 

Καλα λενε οτι απο μικρο και απο τρελο...ευγε!Τα ειπες ολα σε 2 σειρες, για τον κλασικο τον μ@λακα τον Ελληνα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το thread δεν το είχα προσέξει...

Ας σας δείξω και εγώ τα παπούτσια που αγόρασα 98 ευρώ!

Είναι πολύ ωραία, ελαφριά και βολικά.

Στο 46άρι δεν βγαίνουν σε μεγαλύτερο!

 

http://img363.imageshack.us/img363/8427/dsc011115rd.th.jpg

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

:up: Εξαιρετικά. Είχα κάτι παρόμοια της adidas και ήμουν εξαιρετικά ικανοποιημένος. Με γειά!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέυτομαι να αγοράσω τα Air max 2003 της NIKE, αλλά είναι λίγο ακριβούστικα.... ~180€ :whistle::whistle:

http://niketown.nike.com/img/prod/306578/306578_141_POP-1.JPG

Link to comment
Share on other sites

φοβερό παπούτσι φιλε μου,αν θες να διαθέσεις τόσα χρήματα πάρτα,εγώ ήθελα τα ασημένια η τα άσπρα αλλα σε εκείνο το μαγαζί είχε μονο τα μαύρα(τα οποια είναι ΌΛΟ μαύρο k δεν μου άρεσαν)...
Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσουν και τόσο τα 2003. Εγώ πήρα τα Air Max 95' (τα θυμάται κανείς?) από αμερική, $120. Στην Ελλάδα, έχουν κι αυτά €180. Σόρι, αλλά είναι πανάκριβα και δεν αξίζουν τα λεφτά τους.

 

τα δικά μου air max '95 είναι αυτά:

http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/max95_gry_blk_red.jpg http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/max95_gry_blk_red_5.jpg http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/max95_gry_blk_red_3.jpg

 

:cool:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτά θα πάρω, ελπίζω μόνο να βρω το συγκεκριμένο χρώμα.

BTW γνωρίζει κανείς κατάστημα στην αθήνα με μεγάλη ποικιλία επώνημων παπουτσιών;;

Link to comment
Share on other sites

c_arroyo said:
Εγώ σκέυτομαι να αγοράσω τα Air max 2003 της NIKE, αλλά είναι λίγο ακριβούστικα.... ~180€ :whistle::whistle:

http://niketown.nike.com/img/prod/306578/306578_141_POP-1.JPG

Elpizo na antexoyn.

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

τα nike ειναι εξαιρετικα παπουτσια εστω κι αν ειναι λιγο τσιμπημενα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

deb284 και εγώ βρήκα ένα πολύ ωραίο σχεδιακι το οποίο λίγο δύσκολα να το βρω εδώ ..

http://us.st5.yimg.com/store1.yimg.com/I/sagesport_1861_120840400

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτά θα πάρω, ελπίζω μόνο να βρω το συγκεκριμένο χρώμα.

BTW γνωρίζει κανείς κατάστημα στην αθήνα με μεγάλη ποικιλία επώνημων παπουτσιών;;

 

Πολύ ωραία φίλε μου, λίγο τσιμπημένα, αλλά πιστεύω αξίζουν την τιμή τους. Ήμουν στο τσακ να τα πάρω πέρσι, αλλά τελικά πήρα puma. Για κατάστημα καλύτερα να ψάξεις στις μπουτικ ΝΙΚΕ, με πρώτη επιλογή Ψυχικό, δεύτερη Γλυφάδα και τρίτη Ερμού (αν και δεν νομίζω να μην το έχουν οι δύο πρώτες).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...