Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις πήρα 15ευρώ από τον Υφαντίδη στην Τσιμισκή (Θεσ/νικη). Είχε κι ένα άλλο ζευγάρι στο ίδιο στυλ αλλά σε μαύρο με κίτρινο το σχέδιο αλλά πήρα αυτές γιατι αυτό το σχέδιο μου θυμίζει πολύ Αρκά... :O
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από ΝΙΚΕ τα καλύτερα νομίζω είναι Ψυχικό και Γλυφάδα (κοντά στπ Φάρο επί της Κηφισίας και Λεωφόρος Βουλιαγμένης, τώρα νούμερο θα σε γελάσω).
Παίζει κανά site;

 

Και να ρωτήσω παρεπιπτόντως, τα παπά που αναφέρω στο post μου τα είδε κανείς άλλος να μου πει γνώμες (αλλά και το σωστό όνομα μπας και τα βρω στο internet γιατί δεν τα βρίσκω :O);

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνονται οι καινούριες μου παντόφλες; :D :D :p

 

Ολα τα λεφτα! :D :D

 

Κατι ακομα!Μηπως ξερει κανεις ποσο εχουν τα TURB OZ?(τα καινουρια shox της nike) :rolleyes:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Τα εντόπισα τελικά στο διαδίκτυο, λέγονται Nike ACG Air Karst. Το χρώμα που μ'αρέσει είναι αυτό:

 

http://img.epinions.com/images/opti/03/f5/pr-Outdoor_Apparel-Nike_ACG_Air_Karst_z-resized200.jpg

 

Παίζουν και σε ανοικτό καφέ και σε μαύρο. Τα έχει δει κανείς εκτός Εμμ. Μπενάκη στην Αθήνα;

 

Αν μπορεί να προτείνει κανά παρόμοιο (περιγραφή εδώ και χαρακτηριστικά εδώ) παπουτσάκι (θέλω κάτι όσο γίνεται ποιό άνετο και σε τέτοιο χρωματάκι - καφέ, άντε το πολύ μαύρο), θα το εκτιμούσα αν μου έδινε κάτι για να το ψάξω στο internet.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια βρίσκεις πολλά στα Timberland, Caterpillar και τέτοια αλλά για site δεν έχω ιδέα :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ξέρω. Αυτό που ψάχνω είναι κάτι ανάμεσα στους δυο κόσμους: αθλητικό και outdoor. Νομίζω ότι το Nike Karst ανήκει σε αυτή τη κατηγορία. Δεν είμαι ειδικός βέβαια... :O

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα από την όψη του δεν μου κάνει και τόσο αθλητικό. Μάλλον για μποτάκι κανονικό. Φυσικά μπορεί και να κάνω λάθος, αφού ούτε κι εγώ είμαι ειδικός...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Από κοντά που το είδα ήταν και ελαφρύ αλλά και μέσα είχε υλικό (μαλακό) αθλητικού. Εχω καιρό είναι η αλήθεια να ασχοληθώ με Timberland και Σια, αλλά τα θυμάμαι πιο βαριά...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως βαριά, αφού υποτίθεται είναι υπόδημα για βαριά χρήση...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Α, μπράβο, γι'αυτό ψάχνω κάτι πιο ελαφρύ... Κανείς/καμία άλλος καμιά ιδέα ρε παιδιά;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου προτείνει κανείς κάποια από τα καινούρια DKNY?? Έχω τα Speed Lace τα δερμάτινα σε μαύρο χρώμα και είμαι πολύ ευχαριστημένος με τα DKNY (σας τα προτείνς ανεπιφύλακτα!) και έτσι θα ήθελα να συνεχίσω σε DKNY. Μπορείτε να με βοηθήσετε/να μου προτείνετε κάποια από τα καινούρια DKNY που κυκλοφορούν?

 

http://fi.nefficient.co.kr/mall/assets/product_img/2052/pls2052_SDF437092_001.jpg

DKNY Speed Lace :love:

 

Υ.Γ.

Έχει δει κανείς στον καλογήρου κάτι παπούτσια Von Dutch?? Λένε τίποτα? (Προσωπικά τα T-Shirts Von Dutch ήξερα και μου αρέσουν πολύ, έχω αγοράσει μερικά... :D )

Link to comment
Share on other sites

Από DKNY συμπτωματικά πήγα χθες στο κατάστημα στο Κολωνάκι και υπάρχουν αυτά στο μαύρο και το καφέ και ακόμη ένα μοντέλο σε διάφορες αποχρώσεις το οποίο μου φάνηκε ενδιαφέρον. Τώρα για von dutch το μόνο που ξέρω είναι πως έχουν φθαρεί σαν μάρκα γιατί έγιναν πολύ της μόδας. Στο ίδιο στυλ με τα DKNY θα σου πρότεινα τα bikkembergs (αν το γράφω σωστά) τα οποία μπορείς να βρεις στον Πετρίδη και σύντομα θα ήταν τα επόμενα μου παπούτσια.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Από DKNY συμπτωματικά πήγα χθες στο κατάστημα στο Κολωνάκι και υπάρχουν αυτά στο μαύρο και το καφέ και ακόμη ένα μοντέλο σε διάφορες αποχρώσεις το οποίο μου φάνηκε ενδιαφέρον. Τώρα για von dutch το μόνο που ξέρω είναι πως έχουν φθαρεί σαν μάρκα γιατί έγιναν πολύ της μόδας. Στο ίδιο στυλ με τα DKNY θα σου πρότεινα τα bikkembergs (αν το γράφω σωστά) τα οποία μπορείς να βρεις στον Πετρίδη και σύντομα θα ήταν τα επόμενα μου παπούτσια.

 

Τα Speed Lace (φωτό) κυκλοφορούν ακόμα και μου αρέσουν πολύ κι έλεγα να τα έπαιρνα σε άλλο χρώμα, αλλά λέω να μήν πάρω πάλι το ίδιο παπούτσι... Φωτογραφίες από τα καινούρια DKNY ή τα bikkembergs έχεις ?? Ξέρεις άν στο κολωνάκι έχει μαγαζί αποκλειστικά με DKNY (ρούχα & παπούτσια?)? και εάν ναι, μου λές διεύθυνση plz?

Πάντως τα bikkembergs αφού είναι ίδιο στύλ με τα DKNY θα τα κοιτάξω.. Λές να τα έχει σε καλογήρου ή χαραλά?

 

 

EDIT:

Βρήκα τα bikkembergs, αλλά δεν με τρελαίνουν μου θυμίζουν ποδοσφαιρικά παπούτσια! http://www.styledrops.com/foto/bik006w-bke10671r72/bik006w-bke10671r72_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sto Kolonaki exei magazi apokleistika DKNY. EInai sti Solonos, den thumamai akrivws arithmo, alla einai konta sta Artisti Italiani kai sta Armani. To antriko tmima an den kanw lathos einai sto 2o i 3o epipedo. Den exei omws megali poikilia se antrika papoutsia. Exei kapoia liga kai apoti thumamai se kales times. Rikse mia matia:)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως χθες είχε αρκετά είδη παπουτσιών. Όσο για τα bikkembergs δεν είναι όλα έτσι, υπάρχουν και διαφορετικά μοντέλα. Φυσικά γούστα είναι αυτά.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ας γυρίσουμε τον χρόνο πίσω και ας θυμηθούμε το ευρωμπάσκετ και τα "ευρωβασκετικα" παπούτσια(παπαλουκάς)..τα πήρα πριν λίγο καιρό,την μέρα μετά την κατάκτηση του ευρωμπάσκετ δεν είχε μείνει τίποτα..

 

http://img246.imageshack.us/img246/1174/screenhunter23as.th.jpg

 

Nike Air Total Package

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παρόλο που τα Nike Shox είναι απο τα πιο άσχημα παπούτσια που κυκλοφόρησαν ποτέ, πολύς κόσμος τα αγοράζει.

 

Ιδού η εναλλακτική λύση:

 

http://www.99express.com/freepages/spring_shoes.htm

Link to comment
Share on other sites

καταρχήν για να τα παίρνει τόσος κόσμος δεν σημαίνει σε καμια περίπτωση ότι είναι άσχημα..απλά εσένα σου αρέσουν αλλα σχέδια,και σε κάποιον άλλο αρέσουν αλλα σχέδια..αυτά είναι γούστα..και εναλλακτική λύση δεν είναι να πάρεις σταράκια τα οποια είναι μακράν πιο άσχημα από τα shox(αποψη δικια μου),ιδίως με αυτές τοις "ψευτοσουστες"..

και καλά τώρα,αυτός σε λίγο θα καρφώσει..έλεος ρε..

Link to comment
Share on other sites

Πήρα χθες από Καλογήρου Κηφισιάς, ένα ζευγάρι Dolce & Gabbana αθλητικά τα οποία είχα βάλει στο μάτι από το καλοκαίρι που τα είδα σε ένα αγγλικό περιοδικό που είχε αφιέρωμα στη χειμερινή σεζόν. Επανέρχομαι αύριο με photo...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

GQ μήπως; χεχε..

 

Ενημερωμένο σε βρίσκω...

Ορίστε και η photo (sorry για την ποιότητα είναι από το moto)

http://img415.imageshack.us/img415/7131/dg6qj.th.jpg

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και πηρα http://www.theprime.com/_uploaded/kcmok_circa_cx105_blk.jpg αυτα τα circa σημερα!

Πως σας φαινονται??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και πηρα http://www.theprime.com/_uploaded/kcmok_circa_cx105_blk.jpg αυτα τα circa σημερα!

Πως σας φαινονται??

 

Από κάτι παρόμοια που έχω δει στον δρόμο αυτά είναι μακράν καλύτερα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και πηρα http://www.theprime.com/_uploaded/kcmok_circa_cx105_blk.jpg αυτα τα circa σημερα!

Πως σας φαινονται??

cool!!

omorfa papoutsia,kai aneta e??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωμένο σε βρίσκω...

Ορίστε και η photo (sorry για την ποιότητα είναι από το moto)

http://img415.imageshack.us/img415/7131/dg6qj.th.jpg

 

 

Με 'γειά φίλε. ;)

 

O Domenico και ο Stefano είναι πρώτοι στο προσωπικό μου τοπ5 :)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...