Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραιο παπουτσι και το χρωμα καλο αλλα δεν μου αρεσει που ειναι γυαλιστερο !!!!

 

εχετε να προτεινετε κατι σε μαυρο (καθημερινα αλλα οχι αθλητικα παππουτσια) !!!

 

και εννοειται οχι γυαλιστερα !!! παντως , εχω δει πολλα τετοιου τυπου !!!

 

μπορει να ειναι της μοδας αλλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://img17.imagehosting.gr/out.php/t952535_img-0351-1-.jpg

http://img17.imagehosting.gr/out.php/t952534_img-0350-1-.jpg

 

Τα αγορασα προχτες απο το Dubai Mall 2009 μοντελακι τιμη 230 ;)Ακουω τα σχολια σας!

 

εμενα μ'αρεσει!! με γειες!!!:):)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

http://img17.imagehosting.gr/out.php/t952535_img-0351-1-.jpg

http://img17.imagehosting.gr/out.php/t952534_img-0350-1-.jpg

 

Τα αγορασα προχτες απο το Dubai Mall 2009 μοντελακι τιμη 230 ;)Ακουω τα σχολια σας!

http://www.luisaviaroma.com/index.aspx#getData.aspx|CallType=Product&prodId=G7K2&des=193&cat=&gender=men&group=&vendorColor=ODA5OTk=&season=actual&seasProdID=50I

 

γι αυτο δεν ψωνισα τπτ απο εκει περα...μονο dsquared exoyn -50 % και αξιζει να παρεις....Εγω αυτομουτζωνομαι που δεν αγορασα ενα πουκαμισο λευκο στα 190,και δεν το βρισκω πουθενα στο νετ και στα μαγαζια.....Αμα εισαι ακομα εκει σου δινω 210 για να το μου το φερεις:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι.....και μαλιστα δεν κοιταξα τιμες!Μου τα πηρε η κοπελα μου που μενει εκει μονιμα!χεχε!

Φαντασου θα παω Μιλανο σε 1.5 μηνα αλλα της αρεσαν πολυ οποτε τα τσιμπησε ;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλησπερα..

 

Εδω και καιρο ψαχνω ενα ζευγαρι dsquared μαυρο με ασπρο αλλα δεν το βρισκω.. Ομως σε ενα μαγαζι που πηγα βρηκα αυτα και μου αρεσαν.. Δεν τα πηρα ομως (ακομα) γιατι ηθελα να το σκεφτω μιας και δεν εψαχνα αυτα αρχικα..

 

Ακουω γνωμες...!

 

http://img34.imageshack.us/img34/6134/dsquaredd.png

Link to comment
Share on other sites

Συνηθισμένο στυλ των D2. Προσωπικά δεν με ενθουσιάζουν, αλλά δεν είναι κι άσχημα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Συνηθισμένο στυλ των D2. Προσωπικά δεν με ενθουσιάζουν, αλλά δεν είναι κι άσχημα.

 

Τα φοράνε όλοι με διαφορές στα χρώματα...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Marios_ είναι τέλεια έχει παρόμοια που φοράνε αλλά καρα μαιμού.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο αυτό βγαίνει από το 2007 συνεχώς (από το 2006 πάλι με 6 stripes σε αλλό τύπου παπουτσιού),καλό σχέδιο ,το χω πάρει σε άλλο χρώμα πριν 1μιση χρόνο ,τα φετινά χρώματα δε λένε τπτ. Παρόλο που έγινε λίγο σούπα η συγκεκριμένη μάρκα,πιο πιθανό είναι να δεις το ίδιο τζιν ,παρά τα ίδια παπούτσια.Τι να πούμε για prada,tods ,hogan τότε,εκεί τα βλέπεις παντού,αλλά προσωπικά δε με πολυνοιάζει αν φοράνε τα ίδια παπούτσια και άλλοι.Αν σε νοιάζει τότε μην το αγοράσεις...Αλλιώς αν σου αρέσουν οι φετινές αποχρώσεις ,πάρ'το,είναι παπούτσι που κρατάει πολλά χρονιά ,όπως τα περισσότερα dsq. Δε λιώνει με τπτ,ακόμη και σήμερα θα το έπαιρνα ,αν δεν είχα (από yoox βέβαια). Στα παπούτσια όμως υπάρχουν πολλές επιλογές ,ειδικά σε sneakers, θέλει λίγο περπάτημα offline και πολύ περπάτημα online :)

 

Ααα και κάτι άλλο ...Πολλές μούφες dsq τελευταία που κάνουν μπαμ...Κάποιος φέρνει πολλά fake στην Ελλάδα ή κάποιος προώθησε το ebay σε θύματα...δεν εξηγείται αλλιώς...Δε μιλάω για λαϊκή ,έχω δει να τα φοράνε άτομα μαζί με άλλα ακριβά ρούχα...τρελά θύματα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο εδω λεει?

http://shoestrainers.com

πολύ προχειροφτιαγμένο. Δε θα το εμπιστευπόμουν με τίποτα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

πολύ προχειροφτιαγμένο. Δε θα το εμπιστευπόμουν με τίποτα.

 

Συμφωνώ... ό,τι να'ναι είναι ... Καλύτερα μακρυά ... !!

 

Αυτός εδώ είναι καλός για αθλητικά (δεν έχει όλες τις μάρκες)έχει κυρίως Onitsuka Tiger (έχει και μοντέλα που δεν κυκλοφορούν στην ελληνική αγορά πλέον) : http://www.shoemans.co.uk (έχω ψωνίσει 2 φορές από uk, αλλά στέλνει κι Ελλάδα όπως λέει στο site του) ..

 

Και το sportsdirect.com στέλνει Ελλάδα, αλλά τα shipping costs του, είναι αποτρεπτικά.. (μια ματιά θα σας πείσει). Εκτός κι αν έχετε κανά φίλο UK να τα πάρει και να τα στείλει σε σας με ταχυδρομείο.. Έτσι συμφέρει απίστευτα... (απο κει κι αν έχω κάνει άπειρες αγορές).

 

To office πολύ περισσότερο προσιτό όσον αφορά τις χρεώσεις προς Ελλάδα (£15.00), με πολύ χαμηλές τιμές επίσης ..

 

και τέλος το JD το οποίο δυστυχώς δεν στέλνει Ελλάδα, αλλά όπως και προείπα, αν έχετε φίλους Αγγλία, ή κάνετε κανά ταξιδάκι προς τα πάνω ... να το προτιμήσετε!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ... ό,τι να'ναι είναι ... Καλύτερα μακρυά ... !!

 

Αυτός εδώ είναι καλός για αθλητικά (δεν έχει όλες τις μάρκες)έχει κυρίως Onitsuka Tiger (έχει και μοντέλα που δεν κυκλοφορούν στην ελληνική αγορά πλέον) : http://www.shoemans.co.uk (έχω ψωνίσει 2 φορές από uk, αλλά στέλνει κι Ελλάδα όπως λέει στο site του) ..

 

Και το sportsdirect.com στέλνει Ελλάδα, αλλά τα shipping costs του, είναι αποτρεπτικά.. (μια ματιά θα σας πείσει). Εκτός κι αν έχετε κανά φίλο UK να τα πάρει και να τα στείλει σε σας με ταχυδρομείο.. Έτσι συμφέρει απίστευτα... (απο κει κι αν έχω κάνει άπειρες αγορές).

 

To office πολύ περισσότερο προσιτό όσον αφορά τις χρεώσεις προς Ελλάδα (£15.00), με πολύ χαμηλές τιμές επίσης ..

 

και τέλος το JD το οποίο δυστυχώς δεν στέλνει Ελλάδα, αλλά όπως και προείπα, αν έχετε φίλους Αγγλία, ή κάνετε κανά ταξιδάκι προς τα πάνω ... να το προτιμήσετε!!!

εγω ψαχνω ενα σιτε που να μην εχει αυθεντικα.δηλαδη κατι σαν 1 ποιοτητα μαιμου,γνωριζει κανεισ?ενασ φιλοσ μου πιρε παπουτσια d&g με 60 ευρω!!!!αλλα δεν με λεει απο που!!!!!!:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας που μπορώ να βρω αυτό (Chuck Taylor All Star Doors Χ-High) το παπούτσι στην Θεσσαλονίκη? Έχω "φάει¨το Internet και δεν βρίσκω κάποιο μαγάζι που να το έχει... :(
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας που μπορώ να βρω αυτό (Chuck Taylor All Star Doors Χ-High) το παπούτσι στην Θεσσαλονίκη? Έχω "φάει¨το Internet και δεν βρίσκω κάποιο μαγάζι που να το έχει... :(

 

Το'χω δει το συγκεκριμένο παπουτσάκι Αγγλία, στην All Star (στην Carnaby Street) κι έχω και 2 φιλαράκια μου που έχουν πάρει, της ίδιας σειράς το συλλεκτικό χωρίς το μεταλλικό ... Αλλά ξέρω ότι τα πήραν πριν κανά χρόνο από Αθήνα..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Το'χω δει το συγκεκριμένο παπουτσάκι Αγγλία, στην All Star (στην Carnaby Street) κι έχω και 2 φιλαράκια μου που έχουν πάρει, της ίδιας σειράς το συλλεκτικό χωρίς το μεταλλικό ... Αλλά ξέρω ότι τα πήραν πριν κανά χρόνο από Αθήνα..

Δεν μπορώ να πω ότι με πολυβολεύει η Αγγλία... :lol:

Θα το αγόραζα από το site της converse αλλά θέλω να το δοκιμάσω πρώτα :/

Link to comment
Share on other sites

εγώ ψαχνω ενα site που να μην έχει αυθεντικά.δηλαδή κάτι σαν 1 ποιοτητα μαϊμού,γνωρίζει κανεις?ένας φίλος μου πήρε παπούτσια d&g με 60 ευρω!!!!αλλά δεν με λέει από που!!!!!!:(

 

ebay .90% των ρούχων και των παπουτσιών είναι από καλές ως πολύ καλές απομιμήσεις, δλδ το βράδυ ένας που δε γνωρίζει πολλά από ρούχα δε θα το καταλάβει και το πλεονέκτημά τους ότι αν τα αφήσεις κάτω από μουριά σκαρφαλώνουν με τη μία :). Ειδικά το ebay.it έχει μαέστρους στην απατεωνιά.

Βέβαια ό,τι πληρώνεις παίρνεις σε αυτές τις περιπτώσεις και θα φανεί με το πέρασμα του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

:help: Εδω και δυο εβδομαδες εχω σταματησει την αγαπημενη μου σηνηθεια..το τρεξιμο.... στο γηπεδο η σε εξωτερικους χωρους,γιατι νιωθω ενα ελαφρυ τσουξιμο στο δεξι γονατο! Ενας γιατρος που ρωτησα, μου ειπε πως αν δεν εχω πολλα παραπανισια κιλα, πανω απο 7-10 τοτε κατα 99,9% φταινε τα αθλητικα παπουτσια, που δεν κανουνε σωστη αποσβεση των κραδασμων!

 

Θα ηθελα τη βοηθεια σας για ενα ζευγαρι καλα αθλητικα παπουτσια, που να αποροφανε τους κραδασμους και να στηριζουνε σωστα το ποδι!

Τιμη δεν με νιαζει!

Δεκτες και προτασεις για εκτος δρομου..:)

ευχαριστω.

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω αυτά

http://www.adidas.com/campaigns/running_fw09/content/products-detail.aspx?article_id=174661

τα αγόρασα από το intersport το καλοκαίρι 160€

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αθλητικό παππούτσι,αλλά λίγο τσιμπημένη τιμή.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

:help: Εδω και δυο εβδομαδες εχω σταματησει την αγαπημενη μου σηνηθεια..το τρεξιμο.... στο γηπεδο η σε εξωτερικους χωρους,γιατι νιωθω ενα ελαφρυ τσουξιμο στο δεξι γονατο! Ενας γιατρος που ρωτησα, μου ειπε πως αν δεν εχω πολλα παραπανισια κιλα, πανω απο 7-10 τοτε κατα 99,9% φταινε τα αθλητικα παπουτσια, που δεν κανουνε σωστη αποσβεση των κραδασμων!

 

Θα ηθελα τη βοηθεια σας για ενα ζευγαρι καλα αθλητικα παπουτσια, που να αποροφανε τους κραδασμους και να στηριζουνε σωστα το ποδι!

Τιμη δεν με νιαζει!

Δεκτες και προτασεις για εκτος δρομου..:)

ευχαριστω.

 

Προσωπικά φοράω τα asics τα nimbus ..Αρκετά ελαφριά παπούτσια και δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα με γόνατα ή κάποιο άλλο μέρος του σώματος μου..Ο καλός μου φοράει τα asics gt 2140 και πρόσφατα αγόρασε τα new balance (πορτοκαλί είναι) αλλά δεν θυμάμαι το υπόλοιπο όνομα..Και με τα 2 ζευγάρια δεν έχει κάποιο πρόβλημα και τρέχει μονίμως σε ασφαλτο.

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

:help: Εδω και δυο εβδομαδες εχω σταματησει την αγαπημενη μου σηνηθεια..το τρεξιμο.... στο γηπεδο η σε εξωτερικους χωρους,γιατι νιωθω ενα ελαφρυ τσουξιμο στο δεξι γονατο! Ενας γιατρος που ρωτησα, μου ειπε πως αν δεν εχω πολλα παραπανισια κιλα, πανω απο 7-10 τοτε κατα 99,9% φταινε τα αθλητικα παπουτσια, που δεν κανουνε σωστη αποσβεση των κραδασμων!

 

Θα ηθελα τη βοηθεια σας για ενα ζευγαρι καλα αθλητικα παπουτσια, που να αποροφανε τους κραδασμους και να στηριζουνε σωστα το ποδι!

Τιμη δεν με νιαζει!

Δεκτες και προτασεις για εκτος δρομου..:)

ευχαριστω.

Να πας σε έναν καλό αθλητίατρο. (Αν θες στείλε μου pm ξέρω έναν κορυφαίο στην Θεσσαλονίκη)

Υπάρχει περίπτωση το τσούξιμό σου να είναι ρήξη μηνίσκου.

Από εκεί και πέρα και τα asics και τα new balance είναι κορυφαία running παπούτσια.

Για το ποια θα είναι τα κατάλληλα για σένα εξαρτάται από τα σωματομετρικά σου χαρακτηριστικά και από τον τύπο πατήματος σου.

Τα προαναφερθέντα συγκεκριμένα Adidas τα οποία αποροφούν τους κραδασμούς αλλά στην συνέχεια τους επιστρέφουν ουσιαστικά στο πόδι για να δώσουν ενέργεια και όθηση, δεν νομίζω ότι είναι κατάλληλα για εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Να πας σε έναν καλό αθλητίατρο. (Αν θες στείλε μου pm ξέρω έναν κορυφαίο στην Θεσσαλονίκη)

Υπάρχει περίπτωση το τσούξιμό σου να είναι ρήξη μηνίσκου.

Από εκεί και πέρα και τα asics και τα new balance είναι κορυφαία running παπούτσια.

Για το ποια θα είναι τα κατάλληλα για σένα εξαρτάται από τα σωματομετρικά σου χαρακτηριστικά και από τον τύπο πατήματος σου.

+10000

Μπορεί το παπούτσι σου να είναι μία χαρούλα, απλά να είναι για άλλο τύπο ατόμου.

Μπορεί να είσαι οτιδήποτε από underpronator, neutral pronator μέχρι overpronator κ να φοράς παπούτσι ακατάλληλο για την περίπτωσή σου.

Δες καλύτερα έναν αθλητίατρο.

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια! ευχαριστω για τις απαντησεις σας! θα το κοιταξω αν συνεχιστει και τις επομενες μερες...τωρα για παπουτσια απο οτι καταλαβα πρεπει να δοκιμασω να δω πιο απο ολα μου ταιριαζει... Johny-B αν θελες στειλε μου pm και ελπιζω να μην χρειαστει..:(
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...