Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@tarirs Δουλεύει αλλά επειδή δεν είναι wifi ο εκτυπωτής σου, θα πρέπει να είναι ανοιχτό το pc σου για να τον βλέπει διαθέσιμο στο δικτυο.

 

Άλλος τρόπος είναι, εφόσον το ρουτερ σου έχει usb είσοδο, να συνδέσεις τον εκτυπωτη πάνω στο usb του ρουτερ και να τον κάνεις δικτυακό χωρίς να χρειάζεται να έχεις αναμμένο το pc.

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα και από μένα..

Έχω την branded έκδοση του κινητού (vodafone Γερμανίας) και δεν με αφήνει να πλοηγηθώ σε καμία σελίδα ούτε με ΙΕ, ούτε με UC, ούτε με κανέναν άλλο browser..

Μόνο όταν πρωτοανοίξω τον ΙΕ με αφήνει να πλοηγηθώ σε μια σελίδα με το σήμα της vodafone και με νέα στα γερμανικά..

Το έχετε συναντήσει αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από μένα..

 

 

Έχω την branded έκδοση του κινητού (vodafone Γερμανίας) και δεν με αφήνει να πλοηγηθώ σε καμία σελίδα ούτε με ΙΕ, ούτε με UC, ούτε με κανέναν άλλο browser..

 

 

Μόνο όταν πρωτοανοίξω τον ΙΕ με αφήνει να πλοηγηθώ σε μια σελίδα με το σήμα της vodafone και με νέα στα γερμανικά..

 

 

Το έχετε συναντήσει αυτό??

 

 

 

Σου άλλαξε γλώσσα μόλις το άνοιξες με επανεκκίνηση?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από μένα..

Έχω την branded έκδοση του κινητού (vodafone Γερμανίας) και δεν με αφήνει να πλοηγηθώ σε καμία σελίδα ούτε με ΙΕ, ούτε με UC, ούτε με κανέναν άλλο browser..

Μόνο όταν πρωτοανοίξω τον ΙΕ με αφήνει να πλοηγηθώ σε μια σελίδα με το σήμα της vodafone και με νέα στα γερμανικά..

Το έχετε συναντήσει αυτό??

 

Κάνε του ένα hard reset, προτείνω για αρχή. Και νομίζω θα στρώσει, αλλιώς πέρνα του μια άλλη rom. Οδηγίες εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=377547

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή θα το έχω στην κατοχή μου...για να δουμε τι πιάνει και αυτό...βαρέθηκαν,και Κουράστηκα με τα ανδροιντ συνέχεια....χρόνια τώρα....
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Για λίγο το κινητό με άφησε να μπω στις σελίδες..

Αλλά μόλις έκανα soft reset τίποτα πάλι..

Το έχω μια μέρα..

 

Υπάρχει μια περίπτωση η συσκευή να μην είναι απλως branded, αλλά sim locked και να σου δημιουργεί θέματα λόγω του ότι (πιθανώς) δεν χρησιμοποιείς τη sim του παροχου στον οποίο είναι κλειδωμένη.

Link to comment
Share on other sites

Για λίγο το κινητό με άφησε να μπω στις σελίδες..

Αλλά μόλις έκανα soft reset τίποτα πάλι..

Το έχω μια μέρα..

 

Δεν έχει ξαναακουστει τέτοιο πρόβλημα στο φόρουμ δοκίμασε και hard reset και αν συνεχίσει το δίνεις στο service εκτός αν ξέρεις να βάζεις άλλη ρομ.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα..

Έχω διαβάσει για το φλασάρισμα απλά δεν ξέρω πια ρομ πρέπει να περάσω..

Το κινητό είναι branded vodafone για Γερμανία και είναι μαύρο..

Επίσης παρατήρησα το γρήγορο άνοιξε κλείσε της οθόνης και το θέμα με το scrollarisma..

Από το σερβις μου είπαν ότι αυτό γίνεται λόγω DENIM σε όλα..

Ισχύει???

Το κινητό είναι μέσα σε DOA

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα..

Έχω διαβάσει για το φλασάρισμα απλά δεν ξέρω πια ρομ πρέπει να περάσω..

Το κινητό είναι branded vodafone για Γερμανία και είναι μαύρο..

Επίσης παρατήρησα το γρήγορο άνοιξε κλείσε της οθόνης και το θέμα με το scrollarisma..

Από το σερβις μου είπαν ότι αυτό γίνεται λόγω DENIM σε όλα..

Ισχύει???

Το κινητό είναι μέσα σε DOA

 

Σημαντική ερώτηση : το ίδιο θέμα με τις σελίδες σου κάνει και όταν χρησιμοποιείς Data και όταν χρησιμοποιείς Wifi?

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν εκτός θέματος ποστ. Να υπενθυμίσω επίσης ότι οι χαρακτηρισμοί απαγορεύονται και επιφέρουν κυρώσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά..

Τελικά πρέπει να είναι θέμα ρούτερ..

Σε άλλο σέρφαρα κανονικά..

Υπάρχει καμία ιδέα για το πια ρύθμιση στο ρούτερ θέλει πείραγμα??

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα..

Θα το ψάξω αργότερα..

Άλλο θέμα που παρατήρησα είναι ότι στο πρόγραμμα για τη μουσική, εάν κάνω μερικές φορές δεξιά αριστερά το δάχτυλο μου και πάω από άλμπουμ σε τραγούδια ή οτιδήποτε μοβίζουν τα γράμματα..

Δεν έχω διαβάσει να το έχει κάποιος άλλος στο θρεντ..

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ βλέπω ότι το έχει διαθέσιμο μόνο σε μαύρο όπως και τα περισσότερα καταστήματα. Γενικά εσύ είσαι ευχαριστημένος από την αλλαγή; Η ποιότητα κατασκευής και τα υλικά πως είναι σε σύγκριση με το z3c;

 

φιλε 1 θα σου πω το ειχα παρει οταν πρωτοοκυκλοφορησε το αλαξα μετα απο 3μηνες με το z3c αλλα τελικα ξαναγυρισα στο lumia ναι ειμαι υπερευχαριστημενος φυσικα η ποιοτητα κατασκευης και υλικων ειναι μακραν καλυτερη του z3c και με την ελευση των win 10 θα ειναι ακομη καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ !!!!:D χρηστης android....ήδη λέω....τι παλευα τόσα χρόνια....!!!!!

 

Υγ: Αpps chrome για περιήγηση δεν έχει...?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ !!!!:D χρηστης android....ήδη λέω....τι παλευα τόσα χρόνια....!!!!!

 

Υγ: Αpps chrome για περιήγηση δεν έχει...?

 

Τα apps της google δεν υπάρχουν στα windows phone. Μπορείς όμως να βρείς αξιόλογες προτάσεις στο store.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγες μέρες και μετά γράψε τις εντυπώσεις σου.

Α, καλορίζικο!

 

Έμπειρος χρηστης....χρονια, και ώριμος......

Κάποιος με την δεύτερη ερώτηση μου...;

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Απο εχτες κατοχος και εγω του κινητου. Εχω καποιες αποριες αλλα θα ασχοληθω μαζι του για λιγες μερες ακομα και θα τα ξαναπουμε.
Link to comment
Share on other sites

Απο εχτες κατοχος και εγω του κινητου. Εχω καποιες αποριες αλλα θα ασχοληθω μαζι του για λιγες μερες ακομα και θα τα ξαναπουμε.

 

 

 

Με γειά το τηλέφωνο. Γράψε αργότερα και τις δικές σου εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...