Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 930


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια οσοι εχετε φινλανδικη ρομ σας ζεστενετε καθολου οταν κανετε browsing?

 

Δεν είμαι σε θέση να απαντήσω ακόμα...

 

Για το μωβ που λέτε ότι στρώνει με rom της wind είναι σίγουρο;

 

Τι είπαμε !? Για ξαναδιάβασε λιγάκι...

 

Το πορτοκαλί τα σπάει, αναμένω και γω από ώρα σε ώρα!!! έδωσα 50 ευρώ παραπάνω αντί του μαυρου!!

 

Μεγειά... :)

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και πάλι αγόρασα από τον γερμανό με την προσφορα το lumia 930 σε μαύρο στο κουτί πάνω γραφει

RM-1045/ NOKIA 930

MV DTAG AT GR NL PL RO SK

MATERIAL:A00019931

WCDMA 1,2,5,8, GSMQUAD

LTE 1,3,7,8,20

BLACK CZARNY

 

Aυτό τώρα τι φοράει επειδή δεν καταλαβαίνω τις cosmote άλλης χώρας? σε nokia care που πήρα τηλέφωνο και έδωσα το imei μου είπαν είναι ελληνικό. Και αν όντως είναι cosmote τι διαφορα έχει από ένα country variant? παρεπιπτόντως δεν έχω κάρτα κοσμοτέ αλλα wind

Σας Ευχαριστώ

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό είναι...

Hint, το GR...

Αν μας πεις και το Product Code που το λέει στο Sim tray θα σου πούμε σίγουρα... ;)

που το γραφει αυτό φιλε μου??

 

αυτό είναι? RM-1045_1104 το βρήκα μέσα από την συσκευή

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι αγόρασα από τον γερμανό με την προσφορα το lumia 930 σε μαύρο στο κουτί πάνω γραφει

RM-1045/ NOKIA 930

MV DTAG AT GR NL PL RO SK

MATERIAL:A00019931

WCDMA 1,2,5,8, GSMQUAD

LTE 1,3,7,8,20

BLACK CZARNY

 

Aυτό τώρα τι φοράει επειδή δεν καταλαβαίνω τις cosmote άλλης χώρας? σε nokia care που πήρα τηλέφωνο και έδωσα το imei μου είπαν είναι ελληνικό. Και αν όντως είναι cosmote τι διαφορα έχει από ένα country variant? παρεπιπτόντως δεν έχω κάρτα κοσμοτέ αλλα wind

Σας Ευχαριστώ

 

κατεβασε το nokia recovery ενωσε το κινητο και θα σου γραψει ποιο product code ειναι η συσκευη..

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το nokia recovery ενωσε το κινητο και θα σου γραψει ποιο product code ειναι η συσκευη..

το βρήκα 059w2S9

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανένας σας πως τα capacity buttons αναλόγως το τι κάνεις σβήνουν ή ανάβουν μόνα τους; Παρατήρησα ότι μόνο βράδυ μένουν συνέχεια αναμμένα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανένας σας πως τα capacity buttons αναλόγως το τι κάνεις σβήνουν ή ανάβουν μόνα τους; Παρατήρησα ότι μόνο βράδυ μένουν συνέχεια αναμμένα.

 

Το αν θα είναι αναμμένος ή όχι ο φωτισμός τους έχει να κάνει και με το πόσο φως λαμβάνει ο αισθητήρας πάνω από την οθόνη που ρυθμίζει και την φωτεινότητα της οθόνης (όταν αυτή είναι στο αυτόματο). Για αυτό και το βράδυ παραμένουν συνέχεια αναμμένα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, καλημέρα, σόρρυ που διακόπτω, αλλά σκέφτεται η γυναίκα να αλλάξει το iphone 5s.... Τι λέτε αξίζει το 930 ΣΗΜΕΡΑ για 330 ευρώ σε πορτοκαλί ?

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, καλημέρα, σόρρυ που διακόπτω, αλλά σκέφτεται η γυναίκα να αλλάξει το iphone 5s.... Τι λέτε αξίζει το 930 ΣΗΜΕΡΑ για 330 ευρώ σε πορτοκαλί ?

 

Είναι πανέμορφο το πορτοκαλί. Έτσι όπως το αφήνω στο γραφείο, πολλές φορές νομίζω ότι έχει φώς απο κάτω και φωτίζει :lol: :lol: :lol:

Σαν κινητό απο εκεί και πέρα, είναι απλά ερωτεύσιμο :D !

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε η Denim (Wind IT το τηλέφωνο) και παρατήρησα ότι έχει πιο δυνατό σήμα το wifi. Επειδή το ρουτερ μου είναι σε άλλο όροφο, πάσχιζε να πιάσει σήμα και τώρα έχει 2 γραμμές. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έκανα την μετάβαση απο 925 σε 830...

Δεν αξίζει για μένα.

 

Και εγώ αυτό σκέφτομαι, αλλά θα δείξει.

 

Σαφώς και αξίζει, είχα και τα δύο, και έχω να πω οτι το 830 είναι εξαιρετική συσκευή!

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και αξίζει, είχα και τα δύο, και έχω να πω οτι το 830 είναι εξαιρετική συσκευή!

 

Αξίζει το 830 αλλα την στιγμή που με περίπου 30€ παραπάνω παίρνεις το 930 τότε δεν υπάρχει σύγκριση.

Προσωπική άποψη πάντα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και αξίζει, είχα και τα δύο, και έχω να πω οτι το 830 είναι εξαιρετική συσκευή!

 

Δεν αντιλέγω ότι το 830 είναι εξαιρετική συσκευή, αλλά η διαφορά τους σε επίπεδο hardware είναι αξιοσημείωτη, κακά τα ψέματα, και αυτό με κάνει να κολλάω.

Επίσης η διαφορά του 830 με το 925, που έχω τώρα, δεν δικαιολογεί την μετάβαση από άποψη υλικού, συν το ότι προτιμώ 4,5 παρα 5 ίντσες.

 

Οπότε, μάλλον, αν φύγω από το 925 θα είναι για το 930, που ήδη πήρα, εκτός και εάν βρεθεί κάποια πολύ συμφέρουσα πρόταση ανταλλαγής.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι είναι με το product code 059w2S9 ελληνικό κοσμοτέ άλλης χώρας να πάω να μου το φτιάξουν σε nokia και αν τι κερδίζω άμα βάλω καθαρή έκδοση

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το 830 αλλα την στιγμή που με περίπου 30€ παραπάνω παίρνεις το 930 τότε δεν υπάρχει σύγκριση.

Προσωπική άποψη πάντα.

 

Άλλο αυτό. Η σύγκριση ήταν μεταξύ 925 και 830. Η διαφορά πάντως μεταξύ 930 και 830 είναι 70€... σαν καινούργια πάντα.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι είναι με το product code 059w2S9 ελληνικό κοσμοτέ άλλης χώρας να πάω να μου το φτιάξουν σε nokia και αν τι κερδίζω άμα βάλω καθαρή έκδοση

 

Cosmote GR είναι...

Δεν είναι χαλασμένο να στο φτιάξουν και το μόνο που κερδίζεις αν την αλλάξεις είναι μπορεί πιο γρήγορες ενημερώσεις και να φύγει η splash screen της κοτε...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Cosmote GR είναι...

Δεν είναι χαλασμένο να στο φτιάξουν και το μόνο που κερδίζεις αν την αλλάξεις είναι μπορεί πιο γρήγορες ενημερώσεις και να φύγει η splash screen της κοτε...

Σε ευχαριστώ πολύ σήμα κοσμοτέ δεν βγάζει πουθενά αυτό που έχω παρατηρησει είναι σε σχέση με το lumia 920 το scroll κάτι δεν μου αρέσει δεν είναι ομαλό πχ σε facebook και 6tag είναι αισθητό

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα και εγω απο γερμανό παιδιά την συσκευή αλλά δεν εχει το παραμικρό της κοσμοτε που λέτε Edited by niotheros
διόρθωση γραφής μηνύματος
Link to comment
Share on other sites

Μην αλλάξετε firmware... Μια χαρα είναι...

 

καμια φωτο με rich capture θελω να δω...

Edited by niotheros
αφαίρεση off topic παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Ο geo_xar χθες έκανε ένα μικρό Review στα αρνητικά έχει βαλει το θέμα με το scroll που δεν είναι ομαλό σε πολλές εφαρμογές αυτό σε τι οφείλεται?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...