Jump to content

Redmi Note 3G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το balance παντα μηδεν θα ειναι εκτος κ αν πουλησεις κατι μεσω paypal ή σου γινει επιστροφη κατι εκει. αν κανω λαθος καποιος να με διορθωσει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ελπίζω να ζήτησες να σου τα στείλουν σε ξεχωριστά πακέτα (δύο αποστολές) για τον φόβο των Ιουδαίων(τελωνείο). Αν όχι ζήτα το αν προλαβαίνεις...

 

Ωχχχχχ.... Μου τα έδωσε στα $210 έκαστο αλλά να σταλούν σαν ένα πακέτο. Νόμζα ότι με Free Shipping - SG Post -Registered Airmail δεν θα είχα θέμα!!! Την πάτησα;

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Ας το ελπίσουμε... Πάντως έστειλα ένα mail στη Selina μπας και μπορέσει να τα στείλει ξεχωριστά. Αύριο θα ξέρω.

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχχ.... Μου τα έδωσε στα $210 έκαστο αλλά να σταλούν σαν ένα πακέτο. Νόμζα ότι με Free Shipping - SG Post -Registered Airmail δεν θα είχα θέμα!!! Την πάτησα;

 

Μην αγχώνεσαι.

Δεν έχεις πρόβλημα.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ παραγγελία απο vickmall.

Σήμερα το πρωί επικοινωνία με τη γνωστή Σελινα για λεπτομέρειες.

Το απόγευμα μου είπε το τρακ.

Μέχρι στιγμής όλα καλά....

 

Για να δούμε....

:)
Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα αντιμετωπιζεις με το mail ? Μπορεις μηπως να το περιγραψεις ? Γιατι ειχα και γω καποιο θεμα με τους Exchange Servers, μηπως ειναι το ιδιο ...... :confused:

 

Στην αρχή με την multi δεν μπορουσα να σεταρω τον windows live λογαριασμό μου (σαν exchange server) μεσω δικτύου κινητής με τίποτα, ώσπου δοκιμασα με wifi και δούλεψε αμέσως! Απο τότε δούλευε άψογα μέχρι που αλλαξα στην 3.16.1 . Τώρα με το που παταω να ανοιξω την εφαρμογή για τα μέιλ κλείνει αμέσως και με πετάει στην αρχική οθόνη... Αλλα προς το παρόν κατέβασα την εφαρμογή του outlook απο playstore και είμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα.Όλα κομπλέ,μπόμπα το κινητάκι.

Ένα μικρό θεματάκι όμως.Ήρθε με official αγγλική rom.Κατευθείαν του φλάσαρα την 3.16.1 σύμφωνα με τις οδηγίες.Καθώς έστηνα το κινητό παρατήρησα το εξής:την πρώτη φορά που θα έβαζα τα στοιχεία μου πχ στο fb ή στο whatsapp για κάποιον άτιμο λόγο έκλεινε την εφαρμογή,μπορεί και δύο με τρεις φορές.Αυτό συνέβη σε κάθε εφαρμογή που ήθελε στοιχεία και την έκανα set για πρώτη φορά(twitter,viber).Λέω κάτσε να φλασάρω την ελληνική rom με full wipes.Αμ δε.Πάλι το ίδιο πρόβλημα.Κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

απλα θα εισαι ξεγνιαστος αν τα στειλει ξεχωριστα

 

Τελικά έφυγαν μαζί...

 

Μην αγχώνεσαι.

Δεν έχεις πρόβλημα.

Το ίδιο μου απάντησε και η Selina. Θα το μάθουμε σε κάνα 20ήμερο... :D

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Εχει δυνατότητα το Redmi Note να συνδεθεί με TV μέσω HDMI καλωδίου;

 

Όχι δεν γίνεται.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Πόσες ώρες οθόνης σας βγάζει η μπαταρία και με τι χρήση?

 

Καλή ερώτηση.

Με ελαφριά χρήση τρεις μέρες.

Με μέτρια προς βαριά δύο.(στο τέλος της δεύτερης φτάνει ~ 20%)

Χθες που του μάμησα τη μαμά το βράδυ στις 12.00 έφτασε στο 48% από τις 7.30 το πρωί.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ παραγγελία πριν λίγο μου έστειλαν και το track number στο mail :)

 

Vickmall

Τι πακετο(δωρα κλπ) και σε τι τιμή?

Link to comment
Share on other sites

Eνος φιλου σημερα ξαφνικα το κντ νεκρωσε....του ειπα να κανει τα κλασσικα κολπακια,αλλα τιποτα......περιμενω να το φερει να δω τι εγινε.

 

Παπαλα το κντ.....δεν ανοιγει με τιποτα,τα δοκιμασα ολα τα κολπα.Δευτερα εφυγε για Κινα

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τι πακετο(δωρα κλπ) και σε τι τιμή?

 

Multi rom

Otg (ουτε ξερω τι είναι)

Θήκη σιλικόνης (αυτη ξέρω τι είναι χαχαχα ) :)

 

222$ (170 ευρω περίπου) μαζι με μια leather θήκη που έβαλα.

Εβαλε και άλλα δύο ψιλά δωράκια τα οποία δε τα θυμάμαι τώρα γιατί μου τα είπε στο chat και δεν τα σημείωσα.

 

;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παπαλα το κντ.....δεν ανοιγει με τιποτα,τα δοκιμασα ολα τα κολπα.Δευτερα εφυγε για Κινα

 

Αμάν ρε παιδί μου...... :(

 

Και τώρα τι θα γίνει? Θα στείλουν αλλο?

:)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μέσα στο πακέτο εκτός από τα standard και τα δώρα, είχε και δυο πραγματάκια για τα οποία αγνοώ την χρησιμότητά τους. Ξέρει κανείς τι είναι τα πραγματάκια στον κόκκινο κύκλο?:!:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μέσα στο πακέτο εκτός από τα standard και τα δώρα, είχε και δυο πραγματάκια για τα οποία αγνοώ την χρησιμότητά τους. Ξέρει κανείς τι είναι τα πραγματάκια στον κόκκινο κύκλο?:!:

 

tο ενα ειναι σταντακι για το κινητο..να στεκεται και να βλεπεις ταινιες δλδ,και το αλλο ειναι dust plug..για να μην μπαινει σκονη στην υποδοχη των ακουστικων...

Link to comment
Share on other sites

tο ενα ειναι σταντακι για το κινητο..να στεκεται και να βλεπεις ταινιες δλδ,και το αλλο ειναι dust plug..για να μην μπαινει σκονη στην υποδοχη των ακουστικων...

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία:)

Link to comment
Share on other sites

Multi rom

Otg (ουτε ξερω τι είναι)

Θήκη σιλικόνης (αυτη ξέρω τι είναι χαχαχα ) :)

 

222$ (170 ευρω περίπου) μαζι με μια leather θήκη που έβαλα.

Εβαλε και άλλα δύο ψιλά δωράκια τα οποία δε τα θυμάμαι τώρα γιατί μου τα είπε στο chat και δεν τα σημείωσα.

 

;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αμάν ρε παιδί μου...... :(

 

Και τώρα τι θα γίνει? Θα στείλουν αλλο?

Θα το δουν και εκει και θα μου πουν.

 

@sakis0547

Ολο ροζ στελνουν............εχω καμια 15ρια,ντρεπομαι να τα δωσω στους κατοχους.:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παπαλα το κντ.....δεν ανοιγει με τιποτα,τα δοκιμασα ολα τα κολπα.Δευτερα εφυγε για Κινα

 

Αν θες δοκιμασαι και αυτό

http://xiaomi.eu/community/threads/xiaomi-redmi-note-brick-and-drivers-issue.25012/

 

Ίσως επανελθει.....

Link to comment
Share on other sites

Αν θες δοκιμασαι και αυτό

http://xiaomi.eu/community/threads/xiaomi-redmi-note-brick-and-drivers-issue.25012/

 

Ίσως επανελθει.....

 

Ειπομε δοκιμασα τα παντα βρε........:)Κατι εχει παιξει με την μιτρικη,αλλα δεν το ανοιξα γιατι θα εχανα εγγυηση.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...