Jump to content

Redmi Note 3G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη θα παρω ακομα ενα σημερα ειναι καλυτερα να το παρω οπως το στελνει η xiaomi χωρις καμμια επεμβαση ?Γινεται να ζητησω μονο playstore χωρις ροοτ και multi?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη θα παρω ακομα ενα σημερα ειναι καλυτερα να το παρω οπως το στελνει η xiaomi χωρις καμμια επεμβαση ?Γινεται να ζητησω μονο playstore χωρις ροοτ και multi?

νομίζω είναι καλύτερα στοκ.

το playstore το περνάς πανεύκολα με μερικά κλικ.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω είναι καλύτερα στοκ.

το playstore το περνάς πανεύκολα με μερικά κλικ.

 

ο μονος λογος που θελω playstore ειναι η ευκολια του να περνας εφαρμογες απο το λαπτοπ αν αυτο γινεται και με το mi store σιγουρα πεστε μου αν ξερει καποιος να μη το ζητησω.

Link to comment
Share on other sites

ο μονος λογος που θελω playstore ειναι η ευκολια του να περνας εφαρμογες απο το λαπτοπ αν αυτο γινεται και με το mi store σιγουρα πεστε μου αν ξερει καποιος να μη το ζητησω.

 

Αν έχεις σκοπό να φορτώσεις την Ελληνική Ρομ τότε πάρτο ορίτζιναλ χωρίς τίποτε. Όλα θα τα έχει αυτό που θα εγκαταστήσεις μετά και root και playstore.

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω.Δεν ειχα στο μυαλο μου να περασω την Ελληνικη θα το παρω οπως ερχεται απειραχτο και μετα βλεπουμε.Παντως αυτη που βαζουν η μουλτι ειναι μισομεταφρασμενη και δεν μου αρεσε .:)Ουτε και το ροοτ σου δινει δυνατοτητες πχ εφαρμογες στην sd.Οποτε ειναι ψιλοακυρο.Αν δε μου αρεσει η οριτζιναλ του περναω την Ελληνικη.
Link to comment
Share on other sites

Θα παραγγείλω τη Δευτέρα, μόλις φορτώσω το paypal μου με τα χρήματα. Vickmall και Minideal έχουν 5 ευρώ διαφορά right now (Vickmall 171E, Minideal 166E).

 

Έχουμε καταλήξει όλοι πώς από Vickmall είναι καλύτερα να παραγγείλουμε ή έχω καταλάβει λάθος;

Έχω διαβάσει να γράφετε για bonus δωράκια και super εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites

Θα παραγγείλω τη Δευτέρα, μόλις φορτώσω το paypal μου με τα χρήματα. Vickmall και Minideal έχουν 5 ευρώ διαφορά right now (Vickmall 171E, Minideal 166E).

 

Έχουμε καταλήξει όλοι πώς από Vickmall είναι καλύτερα να παραγγείλουμε ή έχω καταλάβει λάθος;

Έχω διαβάσει να γράφετε για bonus δωράκια και super εξυπηρέτηση.

Μίλα στο chat και θα την πάρεις την καλύτερη τιμή από το vickmall

Link to comment
Share on other sites

ο μονος λογος που θελω playstore ειναι η ευκολια του να περνας εφαρμογες απο το λαπτοπ αν αυτο γινεται και με το mi store σιγουρα πεστε μου αν ξερει καποιος να μη το ζητησω.

 

Ούτε pc δεν χρειάζεται καλά καλά.

Μπορείς να κάνεις τα πάντα πανεύκολα μέσα από το ίδιο το κινητό.

Το έκανα εγώ τώρα που γύρισα στην μαμά ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Στο pandawill εχει 200$ !!!

Καποιος που να εχει παρει απο εκει ?

 

εχω παρει πολλες φορες ποτε δεν ειχα προβλημα,φυσικα υπαρχουν και πολλοι(εχω διαβασει)που λενε μακρυα....τωρα τι να σου πω,δεν μου εχει δημιουργηθει προβλημα,και τα στελνει μεσα σε 2 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως μπορεις να κατεβασεις το Sygic σαν trial :worry:

 

το δοκιμασα με το Sygic και κλειδωσε σε 3-4 δευτερόλεπτα , τι να πω ...

και βλέπεις κατι άλλα κινέζικα κινητά να προσπαθούν με εκατό παρεμβάσεις να κλειδώσουν κάποια στιγμή κάνα δορυφόρο, ονόματα δεν λέμε...:lol::lol::p:p:p:D:D

Xiaomi Redmi 5 Plus :lol:

ipad 3

Link to comment
Share on other sites

Ούτε pc δεν χρειάζεται καλά καλά.

Μπορείς να κάνεις τα πάντα πανεύκολα μέσα από το ίδιο το κινητό.

Το έκανα εγώ τώρα που γύρισα στην μαμά ρομ.

Εννοω την δυνατοτητα που εχει το playstore οταν το ανοιγεις απο pc πχ μια εφαρμογη που σ αρεσει να πατας εγκατασταση και οταν το κιν σου βρισκει wifi να την κατεβαζει αυτοματα μονο του.

 

Αν τωρα που εχει τη μουλτι το κιν πατησω επαν εργοστ. ρυθμισεων θα γινει οπως οταν το παρελαβα?

Ρωταω γιατι θα το δωσω σε λιγες μερες σε ενα φιλο.

Edited by johndrama
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει χωρις ακουστικά άλλα πιάνει λίγους σταθμούς γιατί είναι χωρίς κεραια.

 

OK, σε ευχαριστω πολυ

και λιγοι μου κανουν :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

OK, σε ευχαριστω πολυ

και λιγοι μου κανουν :)

 

Απο καποια παλια ακουστικα που πιθανον εχεις κοψε το jack και τοποθετησε το σκετο,θα βελτιωθουν τα πραματα και αλλο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα πως όλες οι εφαρμογές γίνονται εγκατάσταση στην εσωτερική μνήμη, όπως και οι φωτογραφίες και τα video.

Μήπως γνωρίζετε πως μπορεί να αλλάξει αυτό και να μπαίνουν στη sd ή πως να μεταφέρονται στην sd ? :confused:

Xiaomi Redmi 5 Plus :lol:

ipad 3

Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα πως όλες οι εφαρμογές γίνονται εγκατάσταση στην εσωτερική μνήμη, όπως και οι φωτογραφίες και τα video.

Μήπως γνωρίζετε πως μπορεί να αλλάξει αυτό και να μπαίνουν στη sd ή πως να μεταφέρονται στην sd ? :confused:

 

Αυτο μεχρι στιγμης δε γινεται περιμενουμε τα τσακαλια να ασχοληθουν να μας δοσουν καποια λυση.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μεχρι στιγμης δε γινεται περιμενουμε τα τσακαλια να ασχοληθουν να μας δοσουν καποια λυση.:)

Π.χ.....___>

Δηλαδη ενω εχεις ενα video περασμενο στην μνημη του κντ σου ας υποθεσουμε,δεν μπορεις μετα να το κανεις κατευθειαν μεταφορα στην sd?Η μονο αν το εχεις συνδεμενο στο pc σου γινεται?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα πως όλες οι εφαρμογές γίνονται εγκατάσταση στην εσωτερική μνήμη, όπως και οι φωτογραφίες και τα video.

Μήπως γνωρίζετε πως μπορεί να αλλάξει αυτό και να μπαίνουν στη sd ή πως να μεταφέρονται στην sd ? :confused:

 

Ενας ευκολος τροπος ειναι να αλαξεις την εσωτερικη σε sd

Link to comment
Share on other sites

Π.χ.....___>

Δηλαδη ενω εχεις ενα video περασμενο στην μνημη του κντ σου ας υποθεσουμε,δεν μπορεις μετα να το κανεις κατευθειαν μεταφορα στην sd?Η μονο αν το εχεις συνδεμενο στο pc σου γινεται?

 

Μπορεις να το κανεις cut/paste.Μεσα απο το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις cut/paste.Μεσα απο το κινητο.

 

A γεια σου.....ειπα και εγω.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...